Bieg Główny - 10 km
# Surname and name City Distance Club Klasyfikacja dodatkowa Sum to pay
1 Łaniec Mateusz Gdańsk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego paid on-line
2 Zając Karolina Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
3 Bizewski Tadeusz Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
4 Grodecki Łukasz Gdańsk Bieg Główny - 10 km Cobra Team Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
5 Murawski Maciej Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
6 Batkiewicz Sebastian Wejherowo Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
7 Kwiecień Alicja Białogard Bieg Główny - 10 km Student wydziału lekarskiego paid on-line
8 Michalczuk Monika Michalczuk Olsztyn Bieg Główny - 10 km Student wydziału lekarskiego paid on-line
9 Zagórski Łukasz Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
10 Rajski Paweł Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
11 Sikora Monika Gdańsk Bieg Główny - 10 km Copernicus Team Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
12 Paprocka Anna GDAŃSK Bieg Główny - 10 km Najeżeni endorfiną Rodzina lekarska paid on-line
13 Paprocki Marcin GDAŃSK Bieg Główny - 10 km Najeżeni endorfiną Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
14 Kalisz Anna Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid
15 Szycik Waldemar Grajewo Bieg Główny - 10 km Maratonka Grajewo Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
16 Folwarska Małgorzata Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
17 Książek Marta Gdańsk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego paid on-line
18 Marjański Tomasz Gdynia Bieg Główny - 10 km KS PIDRINA GDYNIA Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
19 Włodarczyk Adam Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
20 Łopaciński Tomasz Gdańsk Bieg Główny - 10 km SPORTEVO Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
21 Kaliszan Michał Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
22 Krzywania Aleksandra Gdańsk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego paid on-line
23 Lewicki Łukasz Gdańsk Bieg Główny - 10 km Rodzina lekarska paid on-line
24 Chomik Ewa Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid
25 Wiśniewska-Skorupa Karolina Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid
26 Ciesielski Maciej Toruń Bieg Główny - 10 km Parkrun Toruń Student wydziału lekarskiego paid on-line
27 Grodź Marcin Szczytno Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
28 Błaszczyk Mateusz Gdańsk Bieg Główny - 10 km Student wydziału lekarskiego paid on-line
29 Zygmuntowicz Piotr Gdynia Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
30 Folwarski Marcin Gdańsk Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
31 Lubocka Paulina Wejherowo Bieg Główny - 10 km Student wydziału lekarskiego paid on-line
32 Al-Jeabory Mahdi Jaworzno Bieg Główny - 10 km Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
33 Wojciechowski Kamil Gdańsk Bieg Główny - 10 km Gdański Uniwersytet Medyczny Student wydziału lekarskiego paid on-line
34 Kazimierczyk Marieta Gdańsk Bieg Główny - 10 km Copernicus Lekarz i lekarz dentysta paid on-line
35 Kramarz Agnieszka Gdańsk Bieg Główny - 10 km Student wydziału lekarskiego paid on-line
36 Fanslau Magdalena Starogard Gdański Bieg Główny - 10 km Niechce Misie Student wydziału lekarskiego paid on-line
37 Walentynowicz Maciej Gdańsk Bieg Główny - 10 km Student wydziału lekarskiego paid on-line


Views: 4881

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ