# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Siedlecki Artur | Gdynia | Polska | 30km | Morsy Gdyńskie | |
2 | Zakrzewski Łukasz | Chwaszczyno | Polska | 30km | ||
3 | Piernicka Krystyna | Chwaszczyno | Polska | 30km | ||
4 | Konopko Artur | Kleosin | Polska | 100km | BiegoStok | |
5 | Pazda pozorska Gosia Pazda-Pozorska | Słupsk | Polska | 100km | ||
6 | Olechnowicz Slawomir | Słupsk | Polska | 30km | Stopa Słupsk | |
7 | Sikora Sebastan | Gdynia | Polska | 100km | Acel Osteo-Sport Gdynia | |
8 | Lackowski Andrzej | Nowa Wieś | Polska | 30km | Aikido UMK Toruń | |
9 | Krzaczkowski Paweł | Stężyca | Polska | 30km | LYNXNET Stężyca | |
10 | Wysocki Wojciech | Szymbark | Polska | 30km | ||
11 | Wysocki Marcin | Szymbark | Polska | 30km | ||
12 | Stańczykowski Rafał | Gdynia | Polska | 30km | ||
13 | Wojnarowska Marcelina | Gdynia | Polska | 30km | ||
14 | Lipowski Karol | Tuchom | Polska | 100km | Zoeller Tech | |
15 | Siemiątkowski Arkadiusz | Nowe Miasto Lubawskie | Polska | 30km | EXPOM TEAM | |
16 | Grochowski Michał | Gdańsk | Polska | 100km | LPP TEAM | |
17 | Malinowska Małgorzata | Gdańsk | Polska | 30km | ||
18 | Laskowski Daniel | Bydgoszcz | Polska | 100km | Run Pasja | |
19 | Białek Piotr | Klewki | Polska | 30km | 3Bro | |
20 | Funk Rozalia Funk | Darzlubie | Polska | 30km | ||
21 | Bardzik Marzena | Uchorowo | Polska | 30km | Hernik Team | |
22 | Mieloch Tamara | Podkowa Leśna | Polska | 100km | ||
23 | Żyłowski Tomasz | Warszawa | Polska | 30km | ||
24 | Kujawska Anna | Rzy | Polska | 100km | ||
25 | Woloszyk Sebastian | Gdynia | Polska | 30km | ||
26 | Kędzia Edyta | Gdańsk | Polska | 30km | GRUPA BIEGOWA 65 | |
27 | Ścibisz Anna | Warszawa | Polska | 30km | ||
28 | Gering Mariusz | Gdańsku | Polska | 30km | DCT drużyna biegowa | |
29 | WYSOCKA MARIA | Mosty | Polska | 30km | Wymiatacze | |
30 | Szczykutowicz Tomasz | Gdansk | Polska | 30km | Szalony Gdańsk Biega / Gdański Biegacz | |
31 | godzisz tomasz | Gdynia | Polska | 100km | complexsports | |
32 | Weiland Adrian | Slupsk | Polska | 30km | ||
33 | Miedziejewski Andrzej | Pruszków | Polska | 100km | WPRunning | |
34 | Dębiec Ewa | Gdańsk | Polska | 30km | ||
35 | szaryński tomasz | pruszcz gdański | Polska | 30km | Szaryteam | |
36 | Bogumiłow Marcin | Słupsk | Polska | 30km | Night Runners Słupsk | |
37 | Szyca Dariusz | Gdańsk | Polska | 30km | Mtm team | |
38 | Rozmus Katarzyna | Gdańsk | Polska | 30km | LPP Team | |
39 | Tymul Jakub | szczecin | Polska | 100km | Wieczorne bieganie w Szczecinie / hawajskie rekiny | |
40 | Dębek Piotrek | Świdnica | Polska | 100km | Świdnicka Grupa Biegowa | |
41 | Chyliński Łukasz | Grudziądz | Polska | 30km | ||
42 | Błochowiak MAGDALENA | Miejska Górka | Polska | 100km | ||
43 | Frost Malgorzata | Gdansk | Polska | 30km | ||
44 | Suchcicki Krzysztof | Wysoka | Polska | 100km | SuchyTeam | |
45 | Zackiewicz Paulina | Gdynia | Polska | 30km | BigYellowFoot Adventure Team | |
46 | Barczak Anna | Mogilno | Polska | 100km | Husaria Race Team | |
47 | Jodłowski Aleksander | Pruszcz Gdanski | Polska | 30km | ||
48 | kaszluga katarzyna | warszawa | Polska | 100km | ||
49 | Chmielewski Dariusz | Gdańsk | Polska | 30km | ||
50 | Ignalewski Wojciech | Bezrzecze | Polska | 30km | ||
51 | Kuchta Marcin | Świecie | Polska | 100km | The Runners Świecie | |
52 | Piotrowski Mateusz | Sierakowice | Polska | 100km | ||
53 | Hinc Iwona | Żukowo-Borkowo | Polska | 30km | 1975 | |
54 | Lesner Dariusz | Puck | Polska | 30km | Rebels Legion Team | |
55 | Żardecki Paweł | Reda | Polska | 30km | Runeda | |
56 | HINC-ZARDECKA Natalia | Reda | Polska | 30km | Runeda | |
57 | Grzegorczyk Marcin Joachim | Władysławowo | Polska | 100km | TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO/ Dyniamic | |
58 | Nalaskowska Anna | Grudziądz | Polska | 30km | ||
59 | Borzyszkowski Jacek | Konarzyny | Polska | 100km | UKS SIÓDEMKA RUMIA | |
60 | Oliwiński Paweł | Biała Góra | Polska | 100km | LKS Zantyr Sztum | |
61 | Fibich Dorota | Kościerzyna | Polska | 30km | ||
62 | Legieć Paweł | Gdańsk | Polska | 30km | ||
63 | Wiśniewski Michał | Gdańsk | Polska | 30km | Invicta Power Team | |
64 | Siwoń Ewa | Warszawa (Wawer) | Polska | 100km | Smashing Pąpkins | |
65 | Lewandowska Natalia | Kartuzy | Polska | 100km | Rowerowe Kaszuby | |
66 | Janowski Mariusz | Grudziądz | Polska | 100km | Akademia Biegania Grudziądz | |
67 | Przychoda Anna | Siemianice | Polska | 30km | Baltic Seals | |
68 | PAKULA MARCIN | Gdynia Orłowo | Polska | 30km | PAKULA Team | |
69 | Fischer Łukasz | Szczecinek | Polska | 30km | ||
70 | Litwin Piotr | Gdańsk | Polska | 100km | OCEANIC | |
71 | Gokiert-Skrentna Justyna | Złotów | Polska | 100km | ||
72 | Orłowski Radosław | Gdynia | Polska | 100km | #KASZANIENAMOKA | |
73 | Zwierzyński Wojciech | Gdańśk | Polska | 100km | ||
74 | Cebula-Sołtysiak Ewelina | Prochowice | Polska | 100km | ||
75 | Walaszkowska Dominika | Gościcino | Polska | 100km | BIESY | |
76 | Józefko Arkadiusz | Gdynia | Polska | 100km | ||
77 | Milka Adam | Wejherowo | Polska | 30km | ||
78 | błach piotr | Sławoborze | Polska | 100km | ||
79 | Kołodziejczak Grzegorz | Turowo | Polska | 30km | ||
80 | TKACZYK Paweł | BOJANO | Polska | 30km | ULTRA 3 | |
81 | Margol Marek | Gdańsk | Polska | 30km | LPP TEAM | |
82 | Bogdanowicz Beata | Gdańsk | Polska | 100km |
Views: 31795