# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Wojtowicz Weronika | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | Szkoła podstawowa nr 3 w Oleśnicy | |
2 | Kundys Natalia | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | Szkoła podstawowa nr 3 w Oleśnicy | |
3 | Nowicka Elwira | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | SP3 | |
4 | Strągowska Oliwia | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | Szkoła podstawowa nr 3 w Oleśnicy | |
5 | Paliszek-Saładyga Katarzyna | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | Szkoła Podstawowa nr3 w Oleśnicy | |
6 | Krzyszczak Martyna | Jaroszów | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | XV Liceum Ogólnokształcące we Wrocławiu | |
7 | Kubiak Maciej | Jelcz-Laskowice | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | SP nr 2 | |
8 | MALCZYSZYN MAJA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
9 | JAROSZ KORNEL | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
10 | MAZURKIEWICZ BARTOSZ | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
11 | HELIŃSKI JAKUB | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
12 | BIEGAŁA NATALIA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
13 | JANICKA DOMINIKA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
14 | LOREK ALEKSANDRA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
15 | MARCZEWSKA JULIA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
16 | NĘDZIA ALICJA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
17 | WOŹNIAK ZOFIA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
18 | DYLEWSKA JULIA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
19 | TYBINKA Martyna | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
20 | ŚWIERCZYŃSKA LAURA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
21 | KLEK PATRYCJA | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
22 | Majkowska Magdalena | Oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | I LO OLEŚNICA | |
23 | Kubiak Dorian | Wrocław | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | ||
24 | Bojda Pola | Kędzierzyn-Koźle | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | ||
25 | Maj Amelia | Wrocław | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | PATYCZAKI SP 50 Wrocław | |
26 | Rakowiecki Daniel | oleśnica | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | ||
27 | Ślusarczyk Karolina | Prudnik | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | Wesoły Borsuk Team | |
28 | Danielewicz Zofia | Kędzierzyn-Koźle | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | ||
29 | Saleta Rozalia | Syców | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | ||
30 | CHMIELEWSKA OLGA | NAMYSŁOW | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | 5HOPS+ | |
31 | CHMIELEWSKA JULIA | NAMYSŁOW | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | 5HOPS+ | |
32 | CHMIELEWSKA HANNA | NAMYSŁOW | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | 5HOPS+ | |
33 | Howley Aleksander | Wroclaw | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | Acteam | |
34 | Howley Kryspin | Wroclaw | Polska | START Dzieci i młodzież szkolna (2,8 km) | Acteam |
Views: 10650