Puchar Gdyni - Kamienna Góra
# Surname and name City Distance Club Birth year Sum to pay
1 Krużycka Jagoda Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2015 free participation
2 Krużycki Jeremi Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 2013 free participation
3 Kuberka Wojciech Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Sp 18 Gdynia 2006 free participation
4 Kuberka Franciszek Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 18 Gdynia 2008 free participation
5 Popowicz Antoni Rumia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Prena na Trasie 2014 free participation
6 Górnowicz ZOFIA gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole NR 43 "JANTAREK" 2013 free participation
7 Górnowicz Karolina gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni 2006 free participation
8 KOMKOWSKI WIKTOR POGÓRZE Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP POGORZE 2010 free participation
9 Stefan NADIA gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 free participation
10 Stefan-Birkowski Borys gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 28 Gdynia 2009 free participation
11 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat 2013 free participation
12 Kwiatkowska Laura Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 free participation
13 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP NR 44 GDYNIA 2007 free participation
14 ŻARYN AMELIA GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 43 Gdynia 2009 free participation
15 ŻARYN JULIA GDYNIA Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia 2005 free participation
16 Banaszak Julia Pogórze Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu 2008 free participation
17 Derkowska Milena Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2015 free participation
18 Krawczyk Aniela Kłosowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat OSP KŁOSOWO 2014 free participation
19 Krawczyk Ignacy Kłosowo Bieg BOSMANA – 7 lat OSP KŁOSOWO 2011 free participation
20 Jadczak Adrian Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS ZORZA GDYNIA 2004 free participation
21 Pouch Martyna REda Bieg KAPITANA – 10-11 lat UKS Ciechocino 2008 free participation
22 Jachimska Aurelia Gdynia Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2017 free participation
23 Antkowiak Tosia Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat Akademia Młodych Sportowców Gdynia 2014 free participation
24 Świat Anna Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni 2008 free participation
25 Piotrowski Tomek Gdańsk Bieg MATA – 6 lat UKS Aquastacja 2012 free participation
26 Wiśniewski Mateusz Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 free participation
27 TWAROWSKA MILENA SUCHY DWÓR Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu 2006 free participation
28 Tobjasz Tymon Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat Gimnazjum nr 20 2004 free participation
29 Gołębiowska Zoja Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 53 2012 free participation
30 Ściborska Maja Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GTS Borkowo 2010 free participation
31 Konkel Wiktor Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 30 2012 free participation
32 Zieliński Krzysztof Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia 2005 free participation
33 Droszkowska Zuzanna Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia 2002 free participation
34 Lewandowska Lena Sopot Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2015 free participation
35 Lewandowski Miłosz Sopot Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole nr 5 Sopot 2011 free participation
36 Gustke Laura Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP nr 31 2010 free participation
37 Gustke Pola Gdynia Bieg MATA – 6 lat SP nr 31 2012 free participation
38 Dzięcielski Bartosz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 6 2010 free participation
39 Kuchta Antoni Sopot Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp 8 Sopot 2009 free participation
40 Popek Artur Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia 2008 free participation
41 Popek Natalia Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia 2006 free participation
42 Krefta Roksana Kłosowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat OSP KŁOSOWO 2008 free participation
43 Fabiańska Zuzanna Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners 2007 free participation
44 Pisarek Łucja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Complexsports 2010 free participation
45 Rembiszewska Weronika Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 free participation
46 Wiśniewski Dawid Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Arka Gdynia 2010 free participation
47 Wiśniewska Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Pszedszkole 29 2013 free participation
48 Łucka Kinga Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia/GIM 11 2002 free participation
49 Peretko Andrzej Gdańsk Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 free participation
50 Peretko Natalia Gdańsk Bieg MAJTKA – Maluch z Rodzicem 2015 free participation
51 Rogocka Nicole Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat Gdyńska Akademia Siatkówki 2005 free participation
52 Ślusałek Weronika Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia 2006 free participation
53 Stark Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia 2008 free participation
54 Englert Szymon Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole nr 29 2012 free participation
55 Herba Norbert Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat ZSP nr3 w Gdyni 2010 free participation
56 Herba Lena Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat ZSP nr3 w Gdyni 2013 free participation
57 Skoczeń Weronika Reda Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 free participation
58 Łukaszewski Filip Gdynia Bieg MATA – 6 lat 2012 free participation
59 Olender Lena gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 12 gdynia 2008 free participation
60 Nikodemczyk Julia Gdynia Bieg MATA – 6 lat LKS Zorza Gdynia 2012 free participation
61 Nikodemczyk Szymon Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia 2010 free participation
62 Jezierski Bartłomiej gdańsk Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2014 free participation
63 Jezierski Aleksander gdańsk Bieg MATA – 6 lat 2012 free participation
64 Jetke Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat 2008 free participation
65 Walęcki Kamil GDYNIA Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 free participation
66 Dłużniewska Wiktoria Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners 2007 free participation
67 Fetta Maciej Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 free participation
68 Fetta Dominika Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Turbo ślimaki 2008 free participation
69 Ickowski Tomasz Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia 2002 free participation
70 Kochański Konstanty Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 2005 free participation
71 Kochański Szczepan Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 17 Gdynia 2007 free participation
72 Marat Grzegorz Rumia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat 2006 free participation
73 Marat Agnieszka Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 free participation
74 Kowalczyk Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat 2008 free participation
75 Belka Gabriel Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 free participation
76 Kwiatkowska Maja Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia 2006 free participation
77 Krompiewska Nina Gdynia Bieg MATA – 6 lat Przedszkole 46 2012 free participation
78 Krompiewska Krystyna Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP16 Gdynia 2008 free participation
79 Sobiczewski Paweł Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 46 w Gdyni 2008 free participation
80 Sobiczewska Julia Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat Przedszkole nr 6 2011 free participation
81 Duda Martyna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 34 2009 free participation
82 Duda Amelia Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat KL Gdynia 2006 free participation
83 Redłowski Mateusz Gdańsk Bieg KAPITANA – 10-11 lat MARED TEAM 2008 free participation
84 Truszkowska Amelia Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP6 Rumia 2010 free participation
85 Car Alicja Gdynia Bieg BOSMANA – 7 lat SP 28 Gdynia 2011 free participation
86 Car Paweł Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat LKS Zorza Gdynia/ Szkoła nr 28 Gdynia 2006 free participation
87 Borkowska Agnieszka Gdynia Bieg ADMIRAŁA – 14-18 lat LKS Zorza Gdynia / Gim. nr. 8 Gdynia 2003 free participation
88 Bemowski Bartosz Gdynia Bieg MARYNARZA – do 4 lat BEMOL JUNIOR RUNNING SPEED TEAM :) 2014 free participation
89 Mokłowicz Klara Wejherowo Bieg MARYNARZA – do 4 lat 2014 free participation
90 Mokłowicz Eliza Wejherowo Bieg BOSMANA – 7 lat 2011 free participation
91 Pozorski Jakub Rumia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat Sp10 Rumia 2009 free participation
92 Drywa Michał Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 43 Gdynia 2009 free participation
93 Drywa Bartosz Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia 2006 free participation
94 Kolińska Aleksandra Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia 2008 free participation
95 Zawadzka Zuzanna Gdynia Bieg PORUCZNIKA – 9 lat SP 21 Gdynia 2009 free participation
96 SINICKA Amelia GDYNIA Bieg PORUCZNIKA – 9 lat 2009 free participation
97 Dragan Blanka Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat 2010 free participation
98 Wysocka Natalia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia 2010 free participation
99 Wysocka Adrianna Gdynia Bieg KOMANDORA – 12-13 lat SP 43 Gdynia 2006 free participation
100 Gołaszewska Magda Gdynia Bieg STARSZEGO MARYNARZA – 5 lat Przedszkole nr 50 2013 free participation


Views: 776

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ