Puchar Gdyni - Dąbrowa #1
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 POSAŃSKA JULIA MRZEZINO Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat PSPSS
2 Krzebietke Michał Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP Nr 43 w Gdyni
3 Jurkowska Oliwia Wejherowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
4 Moskwa Laura Kolbudy Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
5 Jagmin Amelia Mosty Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
6 Dobrzyński Dariusz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp 31 Gdynia
7 Iwanicka Milena Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkola
8 Leszczyński Gabriel Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
9 Sikora Julia Gdansk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat BigYellowFoot Adventure Team
10 Majewski Tomasz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni
11 Cygan Jeremiasz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
12 Trebicki Damian gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat sp18
13 Kędzia Dagmara Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP28
14 Leyk Aleksandra Szczenurze Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat UKS Ekoludek Szczenurze
15 Antos Kornelia Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 8 Gdańsk
16 Chyrek Krzysztof Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
17 Gierjatowicz Olaf GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
18 Góralski Jakub Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp 16 Gdynia
19 Dzik Ksawery Elblag Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
20 Littwin Robert Kłosowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat OSP KŁOSOWO
21 Pomierski Konrad Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp. Nr 6 Gdynia
22 Blumkowska Nikola Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
23 Chojnacki Marceli Banino Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP Banino
24 Dragan Blanka GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
25 Rombel Hubert Braniewo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat MOS ZATOKA
26 Niżyńska Karina Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
27 Komkowski Wiktor Pogórze Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
28 Olszewska Martyna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Amerykańska Szkoła Podstawowa w Gdyni
29 Jędrych Katarzyna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
30 Węgrzyńska Daria Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sasp
31 Słomion Kinga Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Belta Team Gdańsk
32 TOŁWIŃSKA NATALIA GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia
33 Leyk Aleksandra Łeba Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LeykTeam
34 Radzewicz Antek Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
35 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GTS Borkowo
36 Dzięcielski Bartosz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 6
37 Pisarek Łucja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Complexsports
38 Wiśniewski Dawid Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Arka Gdynia
39 Skoczeń Weronika Reda Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
40 Nikodemczyk Szymon Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia
41 Fetta Maciej Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Turbo ślimaki
42 Truszkowska Amelia Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP6 Rumia
43 Dragan Blanka Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
44 Wysocka Natalia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia
45 TOKARCZYK PIOTR GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia/SP 44 Gdynia
46 Daniluk Filip Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 6 Gdynia
47 Ćwiklińska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat


Views: 6556

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ