Puchar Gdyni - Karwiny
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Dobrzyński Darek Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp 31 Gdynia
2 Krzebietke Michał Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni
3 Moskwa Laura Kolbudy Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
4 Piekarska Alicja Łódź Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
5 Góralski Jakub Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp 16 Gdynia
6 Zabawski Mateusz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 42
7 Bargański Olgierd Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
8 Kędzia Dagmara Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP28
9 Iwanicka Milena Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
10 Sprengel Hubert Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
11 Radzewicz Antoni Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
12 Niżyńska Karina Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
13 Rombel Hubert Braniewo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat MOS ZATOKA BRANIEWO
14 Gadamer Kamil Wejherowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
15 Walder Dominika Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP nr 42
16 Olszewska Martyna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Amerykańska Szkoła Podstawowa
17 Pomierski Konrad Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sp. Nr 6 Gdynia
18 Antoniak Antoni Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 9 RUMIA
19 Majewski Tomasz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 8 w Gdyni
20 Dokrzewski Adam Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
21 Antos Kornelia Gdańsk Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 8 Gdańsk
22 Chyrek Krzysztof Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
23 Littwin Robert Kłosowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat OSP KŁOSOWO
24 Komkowski Wiktor Pogórze Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
25 Jędrych Katarzyna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
26 Węgrzyńska Daria Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Sasp
27 TOŁWIŃSKA NATALIA GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia
28 Leyk Aleksandra Łeba Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LeykTeam
29 Wysocka Natalia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 43 Gdynia
30 Jachimska Julianna Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
31 Ścibiorska Maja Borkowo Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat GTS Borkowo
32 Dzięcielski Bartosz Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Szkoła Podstawowa nr 6
33 Pisarek Łucja Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Complexsports
34 Wiśniewski Dawid Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Arka Gdynia
35 Skoczeń Weronika Reda Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
36 Nikodemczyk Szymon Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia/BigYellowFoot Adventure Team
37 Fetta Maciej Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat Turbo ślimaki
38 Truszkowska Amelia Rumia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP6 Rumia
39 Dragan Blanka Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat
40 TOKARCZYK PIOTR GDYNIA Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat LKS Zorza Gdynia/SP 44 Gdynia
41 Daniluk Filip Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat SP 6 Gdynia
42 Ćwiklińska Julia Gdynia Bieg CHORĄŻEGO – 8 lat


Views: 10398

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ