Puchar Gdyni - Karwiny
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pieniążek Maja GDYNIA Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 47 Gdynia
2 Lokś Piotr Janowo Bieg KAPITANA – 10-11 lat Skl Filippides Starogard Gdański
3 Ickowska Agata Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia
4 Siedlecki Bartłomiej Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
5 Moszczyński Adam Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
6 Górska Milena Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SGA Gdynia
7 Popielski Maksymilian Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia
8 Sosnowska Nina Reda Bieg KAPITANA – 10-11 lat
9 Mika Krzysztof Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Turbo ślimaki
10 Winiarska Amelia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
11 SALEWSKA HANNA Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia/SP 13 GDYNIA
12 Złoch Konrad Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat KL Gdynia/ sp 16
13 Karwacka Maja Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Zespół Szkolno - Przedszkolny Nr 4 w Gdyni
14 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
15 Kraszewska Julia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
16 Talkowska Nikola Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
17 Wesołowska Nicole Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
18 Iwen Helena Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
19 Cychylik Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 44 w Gdyni
20 Zabawski Łukasz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 42
21 Rynkiewicz Róża Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat
22 Kosecka MONIKA GDYNIA Bieg KAPITANA – 10-11 lat
23 Górecka Emilia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 42 Gdynia
24 Pisarek Agata Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
25 Bruna Marcel Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
26 Urban Paulina Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat SKLA Sopot
27 WOŹNIAK ERYK GDYNIA Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 6
28 Rombel Dagmara Braniewo Bieg KAPITANA – 10-11 lat MOS ZATOKA BRANIEWO
29 Wilińska Wiktoria Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP nr 29 w Gdyni
30 Liszewski Szymon Chwaszczyno Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia
31 SALEWSKA HANIA Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia
32 Zbucki Nikodem Rumia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 9 RUMIA
33 Dokrzewski Michał Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
34 Falk Maciej Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk
35 Larysz Bartosz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 40 Gdynia
36 Pawelec Magdalena Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
37 Wiesner Maciej Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
38 Tomaszewska Amelia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 40 Gdynia
39 Jażdżewski Jonatan Lębork Bieg KAPITANA – 10-11 lat
40 Rutkowski Szymon Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 12 Gdynia
41 różalski adrian gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
42 Kunikowski Mateusz Bojano Bieg KAPITANA – 10-11 lat
43 Węgrzynska Natalia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sasp
44 KANDZORA TOMASZ gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
45 Rohde Antoni Rumia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
46 Rohde Andrzej Rumia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
47 Jończyk Patryk Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
48 Miliszkiewicz Mateusz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP NR 44 GDYNIA
49 Banaszak Julia Pogórze Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa w Pogórzu
50 Pouch Martyna REda Bieg KAPITANA – 10-11 lat UKS Ciechocino
51 Świat Anna Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni
52 Popek Artur Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia
53 Fabiańska Zuzanna Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners
54 Stark Jakub Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 43 Gdynia
55 Dłużniewska Wiktoria Malbork Bieg KAPITANA – 10-11 lat Godlewski Runners
56 Fetta Dominika Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Turbo ślimaki
57 Sobiczewski Paweł Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 46 w Gdyni
58 Redłowski Mateusz Gdańsk Bieg KAPITANA – 10-11 lat MARED TEAM
59 Kolińska Aleksandra Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat LKS Zorza Gdynia
60 Gostomska Natalia Tokary Bieg KAPITANA – 10-11 lat
61 Marszałek Gustaw Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
62 Dombrowski Igor Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
63 Sikorski Iwo Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
64 Teska Patrycja Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SGA Gdynia
65 Wojewódka Jagoda Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat SP 18 Gdynia
66 Ćwikliński Miłosz Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat
67 Paszka Natalia Gdynia Bieg KAPITANA – 10-11 lat Sp 17 Gdynia


Views: 6898

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ