Bieg Orłowski 5 km
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wieczorek Anna Gdynia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
2 Kwiatkowski Marcin Gdynia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
3 Liszewski Marek Chwaszczyno Bieg Orłowski 5 km paid on-line
4 Pałasz Edmund Rumia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
5 Krakowski Jan Gdynia Bieg Orłowski 5 km Invictus 3City paid on-line
6 Saseniuk Mateusz Gdynia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
7 Dokrzewska Katarzyna Gdynia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
8 Kraszewska Agnieszka Gdynia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
9 Data-Złoch Kasia Gdynia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
10 Kozłów Wojciech Gdańsk Bieg Orłowski 5 km LKS Zantyr Sztum paid on-line
11 Lubowiecka Alicja Wejherowo Bieg Orłowski 5 km paid on-line
12 Sikora Iwona Gdynia Bieg Orłowski 5 km SP31 Gdynia
13 LANG Marcin Gdynia Bieg Orłowski 5 km LANG TEAM ŻABIANKA paid on-line
14 Mazurowska Katarzyna Gdynia Bieg Orłowski 5 km (mieszkańcy Orłowa)
15 Blumkowska Karolina Gdynia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
16 Wojtoń Łukasz Wojtoń Kraków Bieg Orłowski 5 km paid on-line
17 Grzelak Michał Gdynia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
18 Brzózka Klaudia Lębork Bieg Orłowski 5 km LKB im BRACI PETK paid on-line
19 ŻABIEŁOWICZ ANNA REDA Bieg Orłowski 5 km Mamy- Biegamy/Motywatornia Team paid on-line
20 Paruszewski Robert Gdynia Bieg Orłowski 5 km Bojano Biega paid on-line
21 Osiak Kacper Gdańsk Bieg Orłowski 5 km paid on-line
22 Mokłowicz Piotr Wejherowo Bieg Orłowski 5 km paid on-line
23 Słowik Damian Gdynia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
24 Jednachowski Marcin Puck Bieg Orłowski 5 km paid on-line
25 Jednachowski Krzysztof Puck Bieg Orłowski 5 km jvid.pl paid on-line
26 Orlikowski Tadeusz Gdynia Bieg Orłowski 5 km Parkrun Gdynia paid on-line
27 Kozaczuk Izabela Gdynia Bieg Orłowski 5 km
28 Pacholec Paweł Pacholec Gdynia Bieg Orłowski 5 km
29 Walczyk Kamil Maków Bieg Orłowski 5 km Zabiegany Skaryszew paid on-line
30 Tomaszewska Agata Gdańsk Bieg Orłowski 5 km paid on-line
31 Malek Andrzej Koscierzyna Bieg Orłowski 5 km Pozytywna Endorfina paid on-line
32 Pionk Rafał Miszewo Bieg Orłowski 5 km paid on-line
33 Kruszyńska Magdalena Gdynia Bieg Orłowski 5 km biegamyrazem.pl paid on-line
34 górski marcin gdynia Bieg Orłowski 5 km (mieszkańcy Orłowa) bbl gdynia
35 Ludwikowska Anna Gdynia Bieg Orłowski 5 km (mieszkańcy Orłowa)
36 Ćwikowski Kamil Augustów Bieg Orłowski 5 km paid on-line
37 Szymańska Monika Kraków Bieg Orłowski 5 km Husaria Race Team paid on-line
38 Kozaczuk Krzysztof Gdynia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
39 Krawczuk Agnieszka Gdynia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
40 Bieliński Dominik Nowe Bieg Orłowski 5 km New Balance Riviera paid on-line
41 Sośnicki Maciej Gdynia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
42 Sośnicki Piotr Gdynia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
43 Klas Katarzyna Gdynia Bieg Orłowski 5 km Baltic Clinic paid on-line
44 Sośnicki Krzysztof Hel Bieg Orłowski 5 km paid on-line
45 Turska Dominika Gdańsk Bieg Orłowski 5 km paid on-line
46 Diak Joanna Zajezierze Bieg Orłowski 5 km paid on-line
47 Kalinowska Paulina Kiełpino Bieg Orłowski 5 km Akademia Biegowa Kiełpino paid on-line
48 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Bieg Orłowski 5 km (mieszkańcy Orłowa)
49 Wielgos Joanna Gdynia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
50 Owczarek Katarzyna Kosakowo Bieg Orłowski 5 km paid on-line
51 Depczyński Rafał Gdynia Bieg Orłowski 5 km paid on-line
52 malkov iurii gdynia Bieg Orłowski 5 km (mieszkańcy Orłowa)
53 Pyszczuk Agata Gdynia Bieg Orłowski 5 km Truchtem Pędzące Antylopki paid on-line
54 Kąkol Kacper Gdynia Bieg Orłowski 5 km (mieszkańcy Orłowa) xRunners
55 Sawicz Monika Lidzbark Warmiński Bieg Orłowski 5 km Finisz Morąg paid on-line
56 Kościelski Mariusz Gdynia Bieg Orłowski 5 km COM-DKM paid on-line
57 Gruszeczka Mateusz Grudziądz Bieg Orłowski 5 km paid on-line
58 Głombiowska Zuzanna Gdynia Bieg Orłowski 5 km (mieszkańcy Orłowa) BigYellowFoot Adventure Team
59 Polański Marcin Sztutowo Bieg Orłowski 5 km Generat ze Sztutowa paid on-line
60 Tatrocki Daniel Gdynia Orłowo Bieg Orłowski 5 km (mieszkańcy Orłowa) Orłowo Tu i Owo na biegowo
61 Juszczak Dominika Gdańsk Bieg Orłowski 5 km due date passed
62 Malinowska Katarzyna Gdańsk Bieg Orłowski 5 km due date passed
63 Drawska Wioleta Gdańsk Bieg Orłowski 5 km Aplitt due date passed
64 Skurtys Dagmara REDA Bieg Orłowski 5 km due date passed
65 Skurtys Cezary REDA Bieg Orłowski 5 km due date passed
66 Skopowski Krzysztof Bydgoszcz Bieg Orłowski 5 km due date passed
67 ZDANKO DOROTA GDYNIA Bieg Orłowski 5 km due date passed
68 Wielgos Joanna Gdynia Bieg Orłowski 5 km due date passed
69 Rumkowski Piotr Gdynia Bieg Orłowski 5 km due date passed
70 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia Bieg Orłowski 5 km due date passed
71 Bielewicz Anna Lubuń Bieg Orłowski 5 km STOP Słupsk due date passed
72 Adryan Adam Słupsk Bieg Orłowski 5 km CKB SŁUPSK due date passed
73 Golec-Okuniewska Agnieszka Gdynia Bieg Orłowski 5 km due date passed
74 Nikodemczyk Patrycja Gdynia Bieg Orłowski 5 km BigYellowFoot Adventure Team due date passed
75 Mokłowicz Piotr Wejherowo Bieg Orłowski 5 km due date passed
76 Teska Michał Gdynia Bieg Orłowski 5 km due date passed
77 Teska Izabela Gdynia Bieg Orłowski 5 km due date passed


Views: 1924

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ