Wyścig rowerowy - Karwiny
# Surname and name City Distance Club Birth year Sum to pay
1 Kołonowicz Mateusz Gdynia Wyścig 11-12 lat 2006 free participation
2 Kołonowicz Olivia Gdynia Wyścig 5-6 lat 2013 free participation
3 Kamiński Jeremiasz Gdynia Wyścig 9-10 lat 2008 free participation
4 Kamińska Rozalia Gdynia Wyścig 7-8 lat 2011 free participation
5 Liedtke Aleksander Gdynia Wyścig 5-6 lat 2012 free participation
6 Gawlik Mateusz Gdynia Wyścig 13-14 lat SP 6 Gdynia 2004 free participation
7 Kalinowski Mateusz Gdynia Wyścig 9-10 lat 2008 free participation
8 Kalinowski Łukasz Gdynia Wyścig 5-6 lat 2012 free participation
9 Błaszczuk Julian Gdynia Baby race – do 4 lat TriMama / Przedszkole nr 7 Gdynia 2014 free participation
10 Sosnowska Lidia Gdynia Baby race – do 4 lat 2014 free participation
11 Usydus Szymon Gdynia Wyścig 5-6 lat 2013 free participation
12 Piechowski Jakub sopot Wyścig 9-10 lat Me, mummy and tri 2009 free participation
13 WOJTAŚ ZOFIA GDYNIA Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 44 2012 free participation
14 WOJTAŚ JAN GDYNIA Wyścig 9-10 lat SZKOŁA PODSTAWOWA NR 46 2009 free participation
15 Ostanówko Agnieszka Gdynia Wyścig 9-10 lat Szkoła Podstawowa nr 12 w Gdyni 2009 free participation
16 Śmiełowski Konrad Gdynia Wyścig 7-8 lat 2011 free participation
17 Gajda Martyna Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole 48 2013 free participation
18 Gajda Mateusz Gdynia Wyścig 7-8 lat Szkola Podstawowa nr 39 2010 free participation
19 Krzynówek Oskar Gdynia Wyścig 11-12 lat Sp 17 Gdynia 2006 free participation
20 Szczerba Agata Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 13 Gdynia 2012 free participation
21 Zarzycki Jan Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 19 Gdynia 2013 free participation
22 Zarzycki Franciszek Gdynia Wyścig 9-10 lat SP 26 2009 free participation
23 Antkowiak Tosia Gdynia Baby race – do 4 lat Akademia Młodych Sportowców Gdynia 2014 free participation
24 Kierszka Ignacy Gdynia Wyścig 7-8 lat 2011 free participation
25 Skowronek Bartosz Borkowo Wyścig 9-10 lat SP Borkowo 2009 free participation
26 Skowronek Amelia Borkowo Wyścig 5-6 lat SP Borkowo 2012 free participation
27 Grabowski Jan Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole nr 44 2014 free participation
28 Kujałowicz Alicja Sopot Wyścig 9-10 lat SP 9 Sopot 2009 free participation
29 Sosnowska Ula gdynia Wyścig 9-10 lat SP 40 Gdynia 2009 free participation
30 Pawlyta Filip Elbląg Wyścig 7-8 lat SP NR 6 Elbląg 2010 free participation
31 Górnowicz ZOFIA gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole NR 43 "JANTAREK" 2013 free participation
32 Górnowicz Karolina gdynia Wyścig 11-12 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni 2006 free participation
33 Stefan NADIA gdynia Wyścig 5-6 lat 2012 free participation
34 Sankowska Emilia Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole nr 19 Gdynia 2014 free participation
35 Sankowska Natalia Gdynia Wyścig 7-8 lat Przedszkole nr 19 Gdynia 2011 free participation
36 Mówińska Nina Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 30 w Gdynia 2012 free participation
37 Mówiński Igor Gdynia Wyścig 7-8 lat SP 6 Gdynia 2010 free participation
38 Świeczkowski Nikodem Gdynia Baby race – do 4 lat 2015 free participation
39 Świeczkowski Mikołaj Gdynia Wyścig 5-6 lat 2012 free participation
40 Malinka Irena Gdynia Wyścig 7-8 lat Szkoła Twórczej Edukacji 2011 free participation
41 Zaczyński Kuba Gdynia Wyścig 5-6 lat 2013 free participation
42 Stefan-Birkowski Fabian gdynia Wyścig 5-6 lat 2013 free participation
43 Stefan-Birkowski Borys gdynia Wyścig 9-10 lat SP 28 Gdynia 2009 free participation
44 Pluskota Filip Gdynia Dąbrowa Wyścig 11-12 lat Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni 2007 free participation
45 Pluskota Szymon Gdynia Wyścig 9-10 lat Szkoła Podstawowa nr 47 w Gdyni 2009 free participation
46 Stawski KAJETAN Gdańsk Wyścig 11-12 lat SKITERSI.pl 2007 free participation
47 Świat Anna Gdynia Wyścig 9-10 lat Szkoła Podstawowa nr 43 w Gdyni 2008 free participation
48 Matuszczyk Anna Kuźnca/wielunia Wyścig 13-14 lat sp w rudnikach 2004 free participation
49 Sawicka Oliwia Gdynia Wyścig 13-14 lat Sawik Team 2005 free participation
50 Sawicki Dominik Gdynia Wyścig 11-12 lat Sawik Team 2007 free participation
51 Tobjasz Tymon Gdynia Wyścig 13-14 lat Gimnazjum nr 20 2004 free participation
52 Gołębiowska Zoja Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 53 2012 free participation
53 Gajewska-Gajek Hanna Gdynia Baby race – do 4 lat 2015 free participation
54 Gajewski-Gajek Jan Gdynia Wyścig 7-8 lat sp45 gdynia 2010 free participation
55 Słomczewska Natalia Gdynia Wyścig 7-8 lat Przedszkole Piąteczka 2011 free participation
56 Zieliński Krzysztof Gdynia Wyścig 13-14 lat LKS Zorza Gdynia 2005 free participation
57 Woźniak Martyna Pogórze Wyścig 11-12 lat Szkoła w Pogórzu 2007 free participation
58 Szczepańska Zuzanna Gdańsk Wyścig 5-6 lat Edu Przedszkole 2013 free participation
59 Szczepański Filip Gdańsk Wyścig 9-10 lat Belta Team Gdańsk 2009 free participation
60 Chmielarski Grzegorz Gdynia Wyścig 7-8 lat Gdynia Sport Team 2011 free participation
61 Bączkowski Oskar Gdynia Wyścig 11-12 lat 2007 free participation
62 Bączkowski Filip Gdynia Wyścig 5-6 lat 2013 free participation
63 Ścibiorska Maja Borokowo Wyścig 7-8 lat GTS Borkowo 2010 free participation
64 Zakrzewska Paulina Gdynia Wyścig 5-6 lat 2013 free participation
65 Zakrzewski Piotr Gdynia Wyścig 7-8 lat 2011 free participation
66 Stark Jakub Gdynia Wyścig 9-10 lat SP 17 GDYNIA 2008 free participation
67 Lewicki Andrzej Gdynia Baby race – do 4 lat Wyspa odkrywców 2014 free participation
68 Herba Norbert Gdynia Wyścig 7-8 lat ZSP nr3 w Gdyni 2010 free participation
69 Herba Lena Gdynia Wyścig 5-6 lat ZSP nr3 w Gdyni 2013 free participation
70 Nikodemczyk Julia Gdynia Wyścig 5-6 lat LKS Zorza Gdynia 2012 free participation
71 Nikodemczyk Szymon Gdynia Wyścig 7-8 lat LKS Zorza Gdynia 2010 free participation
72 Jetke Mateusz Gdynia Wyścig 9-10 lat 2008 free participation
73 TWAROWSKA KALINA GDYNIA Wyścig 11-12 lat 2007 free participation
74 Kochański Szczepan Gdynia Wyścig 11-12 lat SP 12 Gdynia 2007 free participation
75 Pragier Celina Gdynia Baby race – do 4 lat Przedszkole nr 44 2014 free participation
76 Tokarska Wiktoria Gdynia Wyścig 13-14 lat 2004 free participation
77 Tokarska Laura Gdynia Wyścig 13-14 lat 2005 free participation
78 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Wyścig 11-12 lat SP 17 GDYNIA 2007 free participation
79 Kwiatkowska Maja Gdynia Wyścig 11-12 lat LKS Zorza Gdynia 2006 free participation
80 Sobiczewski Paweł Gdynia Wyścig 9-10 lat SP 46 w Gdyni 2008 free participation
81 Mokłowicz Klara Wejherowo Baby race – do 4 lat 2014 free participation
82 Mokłowicz Eliza Wejherowo Wyścig 7-8 lat 2011 free participation
83 Drywa Michał Gdynia Wyścig 9-10 lat SP 43 Gdynia 2009 free participation
84 Drywa Bartosz Gdynia Wyścig 11-12 lat SP 43 Gdynia 2006 free participation
85 Cała Lena Bytów Wyścig 7-8 lat Świat Płytek u Kryspina 2010 free participation
86 Cała Dawid Bytów Wyścig 11-12 lat Baszta Bytów 2007 free participation
87 Zawadzka Zuzanna Gdynia Wyścig 9-10 lat SP 21 Gdynia 2009 free participation
88 Oleksiak Maja Gdynia Baby race – do 4 lat 2014 free participation
89 SINICKA Amelia GDYNIA Wyścig 9-10 lat 2009 free participation
90 Dragan Blanka Gdynia Wyścig 7-8 lat 2010 free participation
91 Jachimska Julianna Gdynia Wyścig 7-8 lat 2010 free participation
92 Sikora Piotr Gdynia Baby race – do 4 lat SP nr 13 2015 free participation
93 Sikora Julia Gdynia Wyścig 7-8 lat SP nr 13 2010 free participation
94 Bobrowska Kinga Gdynia Wyścig 9-10 lat SP.35 2009 free participation
95 Bobrowski Dominik Gdynia Wyścig 11-12 lat SP.35 2006 free participation
96 Skrzypkowska Maja Gdynia Wyścig 5-6 lat LUMPEK.pl 2012 free participation
97 Skrzypkowski Dominik Gdynia Wyścig 9-10 lat LUMPEK.pl 2009 free participation
98 Skrzypkowska Daria Gdynia Wyścig 11-12 lat LUMPEK.pl 2006 free participation
99 Magiełka Kuba Gdynia Wyścig 5-6 lat Przedszkole nr 25 2013 free participation
100 Lubaczewski Franciszek Gdynia Wyścig 11-12 lat 2007 free participation


Views: 1130

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ