# Surname and name City Distance Club Birth year Jersey size Sum to pay
1 Parzych-Wojak Justyna Elblag Bieg główny 1981 M paid dotpay
2 Bożym Mikołaj Elbląg Mały Bieg Nadziei 2014 S
3 Bożym Maria Elbląg Mały Bieg Nadziei 2010 S
4 Sikora Amelia Nowy Dwór Gdański Mały Bieg Nadziei ETT Elbląg Triathlon Team 2013 S
5 Sikora Paulina Nowy Dwór Gdański Mały Bieg Nadziei ETT Elbląg Triathlon Team 2011 S
6 Osiecki Grzegorz 14-220 Kisielice Bieg główny 1951 M
7 Jaworski Tomasz Elbląg Bieg główny 1979 M paid dotpay
8 ORGACKA JOANNA ELBLĄG Bieg główny Stowarzyszenie na rzecz Hospicjum Elbląskiego 1978 XL paid dotpay
9 Malinowska Maja ELBLĄG Mały Bieg Nadziei Sp 11 w Elblagu 2008 S
10 Cichoń Tomasz Elbląg Bieg główny 1985 L paid dotpay
11 Jaworski Juliusz Elbląg Mały Bieg Nadziei Sp 4 Elbląg 2005 S
12 Jaworska Julia Elbląg Mały Bieg Nadziei SP 15 Elbląg 2010 S
13 Jaworska Małgorzata Elbląg Bieg główny 1976 M paid dotpay
14 Sobczak Grzegorz Elbląg Bieg główny 1973 M paid dotpay
15 Płókarz Agata Elbląg Bieg główny 1985 L
16 Bernardzik Jakub Elbląg Mały Bieg Nadziei SP 18 Elbląg 2007 M
17 Komuda Mikołaj Elblag Mały Bieg Nadziei SP 18 Elbląg 2009 S
18 Janósz Miłosz Elbląg Mały Bieg Nadziei Przedszkole nr 17 2012 S
19 Krause Marek Elbląg Bieg główny zks Olimpia Elbląg sekcja kajakowa 2001 L paid dotpay
20 Krause Michał Elbląg Mały Bieg Nadziei 2007 S
21 Pogorzelski Kuba Nowinka Mały Bieg Nadziei TEAM NOWINKA 2007 S
22 Pogorzelska Zosia Nowinka Mały Bieg Nadziei TEAM NOWINKA 2010 S
23 Czapla Szymon Elbląg Mały Bieg Nadziei 2016 S
24 Czapla Mateusz Elbląg Mały Bieg Nadziei Przedszkole nr 3 2013 S
25 Jurewicz Błażej Elblag Mały Bieg Nadziei SP 1 Elbląg/MOS Truso 2010 S
26 Jurewicz Sylwia Elbląg Bieg główny 1975 M paid dotpay
27 Gajewski Sebastian Elbląg Bieg główny BLVK HOLE MTB Team Elbląg 1976 L paid dotpay
28 Częczek Beata Elblag Bieg główny 1985 M paid dotpay
29 Rogowski Tomasz Elbląg Bieg główny Jedyneczka Elbląg 1977 L paid dotpay
30 Fieducik Mariusz Fieducik Elbląg Bieg główny 1973 XL paid dotpay
31 Tołoczko Paulina Elbląg Bieg główny 1990 M paid dotpay
32 Maksymiuk Marta Maksymiuk Elbląg Bieg główny ETT - Elbląg Triathlon Team 1988 S paid dotpay
33 Zielińska Małgorzata Elbląg Bieg główny 1978 M paid dotpay
34 Ridinger Michał Elbląg Bieg główny 1984 M paid dotpay
35 Woźniak Karina Głosków Bieg główny 1986 S paid dotpay
36 Duszyński Andrzej Elbląg Bieg główny 1979 M paid dotpay
37 Duszyńska Łucja Elbląg Mały Bieg Nadziei SP nr 11 w Elblągu 2010 S
38 Duszyńska Maja Elbląg Mały Bieg Nadziei SP nr 11 w Elblągu 2007 S
39 Lubak Tomasz Pasłęk Nowa Wieś Bieg główny KB BiegamBoLubię Pasłęk 1983 XL paid dotpay
40 Gruchalski Oliwier Elbląg Mały Bieg Nadziei 2007 M
41 Machelski Olaf Elbląg Mały Bieg Nadziei 2014 S
42 Machelski Aleks Elbląg Mały Bieg Nadziei Szkoła Podstawowa nr 6 2010 S
43 Skorupa Michał Elbląg Bieg główny portEl.pl 1996 L paid dotpay
44 Plawgo Mirosław Pasłęk Bieg główny KB BiegamBoLubię Pasłęk 1970 L
45 Kurek Wojciech Elbląg Bieg główny E 1982 L paid dotpay
46 Gacki Damian Braniewo Bieg główny 2000 XL paid dotpay
47 Pawlukowicz Mirosław Elbląg Bieg główny ZSISU Biega 1965 M paid dotpay
48 Sadowski Jakub Elbląg Mały Bieg Nadziei SP 15 Elbląg 2008 S
49 Kuciński Tomasz Elbląg Bieg główny 1973 M
50 Koziarska Ania Elbląg Bieg główny Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW 1984 XL paid dotpay
51 Demczuk Natalia Elbląg Mały Bieg Nadziei Szkoła Podstawowa Nr 15 w Elblągu 2007 S
52 Hajducki Jarosław Elbląg Bieg główny ETT - Elbląg Triathlon Team 1976 M paid dotpay
53 Tałuć Łukasz Elbląg Bieg główny 1984 XL paid dotpay
54 Tonga Maksymilian Elbląg Mały Bieg Nadziei SP 18 Elbląg 2007 S
55 Gierwatowska Wiktoria Elbląg Mały Bieg Nadziei 2011 S
56 RECZEK SEBASTIAN Minsk Mazowiecki Bieg główny KS Zielono-Czarni 1980 M paid dotpay
57 Apanowicz Marta Elbląg Bieg główny APACZE TEAM 1982 L paid dotpay
58 Krause Hanna Elbląg Mały Bieg Nadziei 2012 S
59 Krause Mateusz Elbląg Mały Bieg Nadziei 2009 S
60 Bednarczuk Joanna Elbląg Bieg główny 1971 L paid dotpay
61 Krause Adam Elbląg Bieg główny 1976 M paid dotpay
62 Apanowicz Radosław Elbląg Bieg główny APACZE TEAM 1977 L paid dotpay
63 Skapowicz Aleksandra Elbląg Mały Bieg Nadziei Sp 15 w Elblagu 2010 S
64 Skapowicz Gabriela Elbląg Mały Bieg Nadziei Sp 15 w Elblagu 2008 S
65 Połczyńska Aleksandra Elbląg Bieg główny 1966 M paid dotpay
66 Dziedzic Marysia Elblągu Mały Bieg Nadziei Szkoła Podstawowa nr 15 2007 S
67 Dziedzic Konrad Elbląg Mały Bieg Nadziei Sp 15 2010 S
68 Gruchalski Rafał Elbląg Bieg główny 1977 M paid dotpay
69 Janczuk Piotr Elbląg Bieg główny Bridge 4 1979 S paid dotpay
70 Albrecht Dorota Elbląg Bieg główny 1993 S paid dotpay
71 Maltcev Sergei Elbląg Bieg główny ETT - Elbląg Triathlon Team 1970 M paid dotpay
72 Wroński Adam Elbląg Mały Bieg Nadziei SP 15 Elbląg 2007 S
73 Zalewski Jakub Ostróda Mały Bieg Nadziei 2007 S
74 Zalewski Przemysław Ostróda Bieg główny 1982 M paid dotpay
75 Mieszanek Krzysztof Elbląg Bieg główny WueMKa 1975 L paid dotpay
76 Oleszkiewicz Marzena Elblag Bieg główny 1976 M paid dotpay
77 Gałczyk Joanna Elbląg Bieg główny 1977 M paid dotpay
78 Cichoń Aleksander Elbląg Mały Bieg Nadziei 2013 S
79 Grodel Danuta Gronowo Górne Bieg główny 1972 M paid dotpay
80 Nita Kacper Elbląg Mały Bieg Nadziei Szkoła Podstawowa nr 15 2008 S
81 Tomal Grzegorz Elbląg Bieg główny GE Power Team 1989 XL paid dotpay
82 Krefft Paweł Elbląg Mały Bieg Nadziei 2007 S
83 Krefft Klaudia Elbląg Mały Bieg Nadziei 2005 M
84 Malinowski Tomasz Jegłownik Bieg główny GE Power Team 1973 M paid dotpay
85 Skowroński Krystian Elbląg Bieg główny 1980 XL paid dotpay
86 Musiała Maciej Elbląg Bieg główny 1982 XL paid dotpay
87 Czarnecka Joanna Elbląg Bieg główny SKS EL Aktywni 1980 S paid dotpay
88 Zapolska Katarzyna Elbląg Bieg główny SP 15 Elbląg 1993 S paid dotpay
89 Ptaszczuk Wiktoria ELBLĄG Mały Bieg Nadziei Sp 15 w Elblagu 2009 S
90 Ptaszczuk Natalia ELBLĄG Mały Bieg Nadziei Sp 15 w Elblagu 2008 S
91 Janczuk Karol Elbląg Bieg główny 1988 L paid dotpay
92 Leśniewski Jan Elbląg Bieg główny El - Aktywni 1948 L paid dotpay
93 Koch Marcin Elblag Bieg główny 1982 L paid dotpay
94 Wołk Agata Elbląg Mały Bieg Nadziei Sp 25 w Elblągu 2009 S
95 Sikora Dariusz Nowy Dwór Gdański Bieg główny ETT - Elbląg Triathlon Team 1972 L paid dotpay
96 Pawłowska Julia Braniewo Mały Bieg Nadziei ETT Elbląg Triathlon Team 2007 S
97 Klimowski Marcel Elbląg Mały Bieg Nadziei ETT - Elbląg Triathlon Team 2009 S
98 Klimowski Maciej Elbląg Mały Bieg Nadziei ETT - Elbląg Triathlon Team 2011 S
99 Klimowska Anetta Elbląg Bieg główny ETT - Elbląg Triathlon Team 1979 S paid dotpay
100 Klimowski Przemysław Elbląg Bieg główny ETT-Elbląg Triathlon Team 1977 S paid dotpay


Views: 3063

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ