IV GRAND PRIX ZWIERZYŃCA 2018 - 2/4
# Surname and name City Distance Club Birth year Sum to pay
1 Frybes Agnieszka Białystok 10 KM Białostocka Sekta Biegaczy 1984 paid dotpay
2 GINDOROWICZ ANNA Wasilków 10 KM Nadaktywni 1967 paid dotpay
3 Omieliańczyk Ryszard Nowodworce 10 KM Nadaktywni 1961 paid dotpay
4 Osipczuk Basia Olmonty 10 KM 1978 paid dotpay
5 Sagan Łukasz Mrozy 10 KM PKO Bank Polski SA 1982 paid dotpay
6 Osipczuk Janek Olmonty 10 KM 1975 paid dotpay
7 Sumorek Mirosław Białystok 10 KM Nadaktywni 1973 paid dotpay
8 Żukowski Paweł Wasilkow 10 KM 1982 paid dotpay
9 Fiedoruk Piotr Białystok 10 KM 1982 paid dotpay
10 Ptak Magdalena Bielsk Podlaski 10 KM 1988 paid dotpay
11 Liman Dorota Białystok 10 KM Białystok Biega TEAM 1974 paid dotpay
12 Kuleszo Karol Suwałki 10 KM 1983
13 Piotrowski Daniel Ciasne 10 KM zurawbialystok.pl 1978 paid dotpay
14 Klejzerowicz Paweł Białystok 10 KM Nadaktywni 1990 paid dotpay
15 Przychodko Michał Białystok 10 KM 1992 paid dotpay
16 Jeżak Jakub Białystok 10 KM 1989 paid dotpay
17 POTAPO Wojciech Białystok 10 KM 1974 paid dotpay
18 Bogdanowicz Anna Białystok 10 KM KGB 1972 paid dotpay
19 Głowacki Paweł Rostołty 10 KM 1999
20 Kempa Tomasz Białystok 10 KM 1979 paid dotpay
21 Niewiarowski CEZARY Białystok 10 KM Grupa Szalonych Rowerzystów - Białystok 1970
22 Racewicz Dorota Białystok 10 KM 1977 paid dotpay
23 Mickiewicz Karol Białystok 10 KM 1981 paid dotpay
24 ROMANOWICZ ROBERT BIAŁYSTOK 10 KM Team nabiegowkach.pl 1973 paid dotpay
25 Pastuszak Marcin Białystok 10 KM 1987 paid dotpay
26 Szumarska Justyna Siemiatycze 10 KM Podlaski Klub Taekwondo So-San 1996 paid dotpay
27 Kochański Krystian Białystok 10 KM Human Białystok 1989 paid dotpay
28 Klimiuk Małgorzata Białystok 10 KM Białystok Biega TEAM 1979 paid dotpay
29 Średziński Bartłomiej Białystok 10 KM Biegostok 1978 paid dotpay
30 Gołembiecki Piotr Białystok 10 KM 1992 paid dotpay
31 Ardziewicz Dariusz Sokółka 10 KM 1991 paid dotpay
32 Drużba Grzegorz Hajnówka 10 KM 1995 paid dotpay
33 Zalewski Dariusz Białystok 10 KM 1969 paid dotpay
34 Gasztold Urszula Białystok 10 KM 1978 paid dotpay
35 Struk Piotr Białystok 10 KM 1993 paid dotpay
36 Lewicka Sandra Białystok 10 KM 1986 paid dotpay
37 Olszyński Marek Bialłystok 10 KM Białystok Biega TEAM 1996 paid dotpay
38 Kowalczuk Marcin Białystok 10 KM 1984 paid dotpay
39 Grochowska Joanna Białystok 10 KM 1983 paid dotpay
40 Piotrowska Julita Ciasne 10 KM zurawbialystok.pl 1979 paid dotpay
41 Kotowski Mieczysław Bialystok 10 KM House of Poland 1982 paid dotpay
42 Walesiuk Monika Białystok 10 KM 1978
43 Wasilewska Magdalena Sokółka 10 KM 1991
44 Lubotyński Marek Białystok 10 KM 1971 paid dotpay
45 Szczecina Kamil Białystok 10 KM CAŁY CZAS DO PRZODU! 1987 paid dotpay
46 Chołodowski Piotr Białystok 10 KM NADAKTYWNI 1970 paid dotpay
47 Tokarewicz Paweł Sokółka 10 KM Sokólska grupa biegowa 1981 paid dotpay
48 Kowalczuk Łukasz Białystok 10 KM 1987 paid dotpay
49 Kalinowski Marek Białystok 10 KM 1975 paid dotpay
50 Ramotowski Arkadiusz Choroszcz 10 KM Nadaktywni 1974
51 Korzeniewski Paweł Białystok 10 KM EIP Team / BiegoStok 1988 paid dotpay
52 Gładysz GRACJAN Białystok 10 KM 1987 paid dotpay
53 Suchocki Adam Białystok 10 KM 1983 paid dotpay
54 Borowska Magdalena Białystok 10 KM House of Poland 1986 paid dotpay
55 Anikiej Maciej Zaścianki 10 KM 1985 paid
56 Radziewicz Grzegorz Juchnowiec Górny 10 KM Drużyna Konopielki 1976 paid dotpay
57 Adamowicz Adam Białystok 10 KM 1973 paid dotpay
58 Jemielianiuk Michał Białystok 10 KM 1988 paid dotpay
59 Ciereszko Beata Białystok 10 KM 1988 paid dotpay
60 Siemieniuk Krzysztof Białystok 10 KM 1985
61 Stepanczenko Rafał Białystok 10 KM BIAŁYSTOK BIEGA TEAM 1981 paid dotpay
62 Bienasz Paweł Ignatki Osiedle 10 KM 1984 paid dotpay
63 Nasuto Jacek Białystok 10 KM 1987 paid dotpay
64 Białkowski Marek Białystok 10 KM OtoBiałystok 1984 paid dotpay
65 Skowera Krzysztof Białystok 10 KM Pędziwiatr Białystok 1986
66 Koziejko Stanisław Białystok 10 KM Biegam dla Justysi 1958 paid dotpay
67 Grądzka Katarzyna Białystok 10 KM 1991 paid dotpay
68 Matejczyk Artur Białystok 10 KM Outdoor Training 1976 paid dotpay
69 Decewicz Katarzyna Wysokie Mazowieckie 10 KM 1991 paid dotpay
70 Sadowska Barbara Hajnówka 10 KM Hajnówka Biega 1981 paid dotpay
71 Sadowski Marcin Hajnówka 10 KM Hajnówka Biega 1981 paid dotpay
72 Łuksza Michał Hajnówka 10 KM Hajnówka Biega 1987 paid dotpay
73 Czajkowski Marcin Białystok 10 KM 1991 paid
74 PALEJ Jerzy Białystok 10 KM Straż Graniczna 1975 paid dotpay
75 Nikitorowicz Bernarda Olmonty 10 KM 1969 paid dotpay
76 Kondraciuk Piotr Białystok 10 KM Białystok Biega Team 1976 paid dotpay
77 Giermaniuk Anna Hajnówka 10 KM Hajnówka Biega 1976 paid dotpay
78 Grygoruk Tomasz Hajnówka 10 KM Hajnówka Biega 1988
79 Kasjaniuk Julita Bielsk Podlaski 10 KM Jednostka Strzelecka 1035 Bielsk Podlaski 2000 paid dotpay
80 Jackiewicz Łukasz Białystok 10 KM LZS Krynki 1994 paid dotpay
81 Wiśniewska Joanna Białystok 10 KM Białystok Biega TEAM 1974
82 Zbroja-Hamanowicz Magdalena Niewodnica Kościelna 10 KM BIegam Bo Lubię Białystok 1974 paid dotpay


Views: 1072

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ