# Surname and name City Distance Club Birth year Sum to pay
1 Pianka Krzysztof Kleosin Bieg główny 10,8 km Drużyna Konopielki 1959 free participation
2 Jakubowski Wiesław Pijawne Polskie Bieg główny 10,8 km 1967 free participation
3 Jakubowska Anna Pijawne Polskie Bieg główny 10,8 km 1970 free participation
4 Romejko Antonina Niewodnica Korycka Biegi towarzyszące 2009 free participation
5 Szulga Piotr Augustów Bieg główny 10,8 km 1987 free participation
6 Romejko Maja Niewodnica Korycka Biegi towarzyszące 2009 free participation
7 Pałkiewicz Tomasz Nowa Wieś Bieg główny 10,8 km 1995 free participation
8 Krauze-Romejko Katarzyna Niewodnica Korycka Bieg główny 10,8 km 1975 free participation
9 Nowicki Adam Białystok Bieg główny 10,8 km Biegostok 1970 free participation
10 Jelska Elżbieta Białystok Bieg główny 10,8 km 1987 free participation
11 Kosiorek Łukasz Białystok Bieg główny 10,8 km 1978 free participation
12 Gładysz GRACJAN Białystok Bieg główny 10,8 km 1987 free participation
13 Karcz Marcin Białystok Biegi towarzyszące 2011 free participation
14 Karcz Wojciech Białystok Biegi towarzyszące 2007 free participation
15 Juszkiewicz Karolina Białystok Biegi towarzyszące 2010 free participation
16 Kudła Dominika Białystok Bieg główny 10,8 km 1982 free participation
17 Lewonik Małgorzata Białystok Bieg główny 10,8 km 1976 free participation
18 Dawidejt Dariusz Augustów Bieg główny 10,8 km ATP AUGUSTÓW 1986 free participation
19 Koziejko Stanisław Białystok Bieg główny 10,8 km Biegam dla Justysi 1958 free participation
20 DĄBROWSKI Rafał Szymon Wasilków Bieg główny 10,8 km 1982 free participation
21 Sidorowicz Ewelina Białystok Bieg główny 10,8 km 1986 free participation
22 Kondraciuk Andrzej Białystok Biegi towarzyszące Sp 5 Białystok 2006 free participation
23 Świetlicki Jakub Dąbrowa Białostocka Bieg główny 10,8 km 2000 free participation
24 Kondraciuk Piotr Białystok Bieg główny 10,8 km Bialystok Biega Team 1976 free participation
25 Bieluczyk Mateusz Dubaśno Biegi towarzyszące 2001 free participation
26 Pietrasz Łukasz Minkowce Bieg główny 10,8 km 1999 free participation
27 Tokarewicz Paweł Sokółka Bieg główny 10,8 km Sokólska grupa biegowa 1981 free participation
28 Łotowska Katarzyna Dzikie Bieg główny 10,8 km Palę Wrotki 1989 free participation
29 Borko Krzysztof Dąbrowa Białostocka Bieg główny 10,8 km 1988 free participation
30 Grabiński Maksymilian Dąbrowa Białostocka Bieg główny 10,8 km 1996 free participation
31 Pałkiewicz Kamil Dąbrowa Białostocka Bieg główny 10,8 km 1998 free participation
32 Kochmański Dariusz Dąbrowa Białostocka Bieg główny 10,8 km 1975 free participation
33 Skowera Krzysztof Białystok Bieg główny 10,8 km Pędziwiatr Białystok 1986 free participation
34 Boruch Paweł Kamienna Stara Bieg główny 10,8 km 2000 free participation
35 Roszkowski Mateusz Nowy Dwór Bieg główny 10,8 km 1997 free participation
36 Grabowicz Mirosław Sokółka Bieg główny 10,8 km Sokólska Grupa Biegowa 1962 free participation
37 Sienkiewicz Justyna Sokółka Bieg główny 10,8 km 1985 free participation
38 Szewczak Andrzej Białystok Bieg główny 10,8 km Masters Białystok 1959 free participation
39 Białkowski Marek Białystok Bieg główny 10,8 km OtoBiałystok.pl 1984 free participation
40 Roszko Damian Mońki Bieg główny 10,8 km KS Podlasie Białystok 1991 free participation
41 Sulik Maciej Dąbrowa Białostocka Bieg główny 10,8 km 1977 free participation


Views: 572

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ