III Siemianowicki Bieg Świetlików
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Koza Krystian Katowice Bieg 10km paid
2 Litwiński Tomasz Piekary śląskie Bieg 5km LECYMY DURŚ paid
3 Żylak Marcin Woźniki-Kalety Bieg 5km Niezniszczalni paid
4 Tyllner Agata Sosnowiec Bieg 5km
5 Krusz Dominika Ruda Śląska Bieg 5km paid
6 Kieres Filip Katowice Bieg 5km paid
7 Tasarek Gabriela Tarnowskie Góry NW Tarnogórskie Łazęgi paid
8 Adamski Krzysztof Katowice Bieg 10km Platforma Mieszkaniowa
9 Ksiądz Agnieszka Ruda Śląska NW Ekipa Na Kijach paid
10 Zagubien Aneta Siemianowice Slaskie Bieg 10km paid
11 Załuska Paulina Tychy Bieg 10km paid
12 Jamrozy Damian Mysłowice Bieg 10km XPO LOGISTICS RUNNING TEAM POLAND paid
13 Wiśniowska Wioleta Tychy Bieg 10km paid
14 Stachańczyk Barbara Jaworzno Bieg 5km paid
15 Kurzok Rafał Mikołów-Mokre Bieg 5km kiwi klub mtb paid
16 Romańska Klaudia Dąbrowa Górnicza Bieg 5km paid
17 Bortasów Aleksandra Świętochłowice Bieg 5km paid
18 Krypczyk Michał Chorzów Bieg 10km paid
19 Michna Wojciech Gliwice Bieg 10km paid
20 Latusek Marek Łaziska Gorne Bieg 10km Formacja Śląsk paid
21 Baran Łukasz Piekary Śląskie Bieg 5km 7 paid
22 Bukowska Aleksandra Bytom Bieg 10km Happy Runners paid
23 Szołtysik Barbara Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś paid
24 Lichorad Joanna Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid
25 Kania Michał Łaziska Górne NW paid
26 Słowiński Błażej Katowice Bieg 5km paid
27 Kania Agnieszka Łaziska Górne NW paid
28 Biegacz Agnieszka Katowice Bieg 10km paid
29 Pajączek Dominika Tychy Bieg 5km paid
30 Górski Mariusz Tychy Bieg 5km paid
31 Kokoszka-Olszówka Katarzyna Bytom Bieg 10km Happy Runners paid
32 Łazowski Mariusz Siemianowice Śląskie Bieg 10km paid
33 Ślązok Magdalena Bytom Bieg 10km
34 Kiełbasińska Katarzyna Pszczyna Bieg 5km Spot Pszczyna paid
35 Lichorad Barbara Tarnowskie Góry Bieg 5km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid
36 Zaleśny Dawid Katowice Bieg 5km Biegam bo mnie ludzkość wqurwia paid
37 Gańcorz Tomasz Katowice Bieg 10km paid
38 Olender Andrzej Siemianowice Śląskie Bieg 10km paid
39 Chuptyś Anna Siemianowice Śląskie Bieg 10km paid
40 Skoczylas Piotr Chorzów Bieg 5km paid
41 Nowakowska Ewa Katowice NW Nowakowscy paid
42 Frukacz Ewa Lędziny Bieg 10km Metheora Sport Team paid
43 Nowakowski Tomasz Katowice Bieg 10km Nowakowscy paid
44 Frukacz Jacek Lędziny Bieg 10km Metheora Sport Team paid
45 Poloczek Adam Świętochłowice Bieg 5km paid
46 Potocki Łukasz Katowice Bieg 5km paid
47 Paruzel Ireneusz Mikołów Bieg 5km Zabiegani Nauczyciele paid
48 Stanowski Patryk Katowice Bieg 10km Górnik loto paid
49 Zarzeczna Marlena Dąbrowa Górnicza NW paid
50 Buchta Adam Katowice Bieg 10km paid
51 Szpuła Kasia Goczalkowice Bieg 5km
52 Milczarczyk Beata Tychy Bieg 10km paid
53 Gruszka Edyta Chorzów Bieg 10km
54 Jezierski-Krupa Marek Zabrze Bieg 10km MK TEAM paid
55 Batorowski Mariusz Dąbrowa Górnicza Bieg 10km paid
56 Pietrzyk Jarosław Częstochowa Bieg 5km Jest Lepiej Run Team paid
57 Kolarska Agnieszka Częstochowa NW Viking Nordic Team Częstochowa paid
58 Bednarski Mariusz Toporowice Bieg 10km XPOLogistics Running Team Poland paid
59 Maciaszczyk Monika Chorzów Bieg 5km paid
60 Greif Genowefa Sosnowiec Bieg 10km paid
61 kajtoch Jolanta Bieruń Bieg 5km paid
62 Krel Agnieszka Siemianowice Śląskie NW paid
63 Filipczyk-Sikora Jolanta Siamianowice Śląskie Bieg 5km paid
64 Wielek Jan Katowice NW Kijowa Drużyna limit reached
65 Wielek Lidia Katowice NW Kijowa Drużyna limit reached
66 Wielek Anna Katowice NW Kijowa Drużyna limit reached
67 Kobierzewski Paweł Zabrze Bieg 10km TKHolding - Architecture • BIM • VR paid
68 Dąbrowska Martyna Zabrze Bieg 10km TKHolding - Architecture • BIM • VR paid
69 Piłat Łukasz Mysłowice Bieg 10km XPO Logistics Running Team Poland paid
70 Przybylska-Bak Katarzyna Tychy Bieg 10km Bmw Sikora paid
71 Papierzyński Robert Katowice Bieg 10km paid
72 Grabalski Kamil Katowice Bieg 10km paid
73 Żymła Tomasz Katowice Bieg 10km nadapodemeparar paid
74 Grabalski Marcin Katowice Bieg 10km paid
75 Góral Dariusz Łazy Bieg 5km Leśni Olimpijczycy paid
76 Góral Izabela Łazy Bieg 10km Leśni Olimpijczycy paid
77 Jarosz Paulina Katowice Bieg 5km paid
78 Szczurowska Aleksandra Gliwice Bieg 5km paid
79 Szczurowski Łukasz Gliwice Bieg 5km paid
80 Gamza Bogna Siemianowice Ślaskie Bieg 5km paid
81 Kozłowski Marcin Tarnowskie Góry Bieg 10km paid
82 Pyka Daniel Piekary Śląskie Bieg 10km Lecymy Durś paid
83 Żubrowska Aneta Tarnowskie Góry Bieg 5km URBUD TEAM paid
84 Balon Marek Siemianowice Śląskie Bieg 5km paid
85 Papierkowski Robert Siemianowice Śląskie Bieg 5km paid
86 Mańka Jakub Chorzów Bieg 5km paid
87 Lasak Barbara Świętochłowice Bieg 10km paid
88 Grzybowski Marek Chorzów Bieg 10km paid
89 Klejszta Grzegorz Mysłowice Bieg 5km #czeladzbiega paid
90 Krzyżowska Monika Tychy Bieg 5km paid
91 Kocot Patrycja Nowa Wieś Bieg 5km OSTRA GÓRA 351
92 Swat Iwona Bytom NW paid
93 Kuźnik Anna Katowice Bieg 10km Husaria race team paid
94 Dylong Aleksandra Bytom NW paid
95 Kugiel Grzegorz Chorzów Bieg 5km DrużynaMOJACUKRZYCA.PL paid
96 Łyp Łukasz Katowice Bieg 10km paid
97 Grzelak Maciej Chorzów Bieg 5km paid
98 Jaromin Błażej Rudołtowice Bieg 5km Spot Pszczyna paid
99 Kiełbasinski Andrzej Pszczyna Bieg 5km Spot Pszczyna
100 Krawczyk Bernadeta Radostowice Bieg 5km Spot Pszczyna paid


Views: 28649

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ