BigYellowFoot Adventure Challenge II
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Roguski Rafał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team paid dotpay
2 Żuławski Mateusz Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] paid
3 Więcielewska Joanna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
4 Frozyna Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
5 Brzeziński Kamil Łódź Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
6 Poźniak Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
7 Czerniawski Łukasz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
8 Gitner Marcin Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie paid dotpay
9 Rogowska Agnieszka GDYNIA Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie paid dotpay
10 Rozkwitalska Katarzyna Pszczółki Formuła nocna [20:53-4:52] Nie ma zmiłuj paid dotpay
11 Ołdakowski Marcin Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Nie ma zmiłuj paid dotpay
12 Radzieński Maciej Radzieński Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
13 Radzieńska Kamila Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
14 Cegłowski Filip Rumia Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
15 Dambiec Katarzyna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
16 Jabłoński Michał Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
17 Macioch Martyna Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team paid dotpay
18 Motyka Oliwia Strzebielino Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
19 Skorowska Oliwia Kielno Formuła nocna [20:53-4:52] Belua Multorum Capitum paid dotpay
20 Sierpiński Jan Częstochowa Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
21 Biernacka Magdalena Cyców Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
22 Modzelewska Milena Sopot Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
23 Gąsiorowski Rafał Banino Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
24 Przysowa Damian Kwidzyn Formuła nocna [20:53-4:52] Usar paid dotpay
25 Żuławski Piotr Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] paid
26 Nijak Jolanta Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
27 Greloch Dawid Darłowo Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam paid dotpay
28 Pawlak Małgorzata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam paid dotpay
29 Moczyńska Gosia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team paid dotpay
30 Szulcek Patryk Linia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
31 Kotłowski Marcin Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
32 Gładkowski Grzegorz Reda Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure team paid
33 Banasik Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] #sągorsi paid dotpay
34 Kopij Julianna Główczyce Formuła nocna [20:53-4:52] #sągorsi paid dotpay
35 Wieczorek Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Belua Multorum Capitum paid dotpay
36 Śliwiński Tomasz Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
37 Burak Karolina Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
38 Kwiatkowski Patryk Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
39 Gajos Agata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
40 Pappe Agnieszka Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
41 Masa Magdalena Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
42 Liszewski Paweł Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
43 Zalewski Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
44 Schroeder Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl paid dotpay
45 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam paid dotpay
46 Pilecka Agnieszka Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl paid
47 Stepnowska Agata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam paid dotpay
48 Głombiowska Zuzanna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
49 Brózda Monika Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
50 Piszcz Krzysztof Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
51 Cichowska Joanna Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
52 Littwin Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team paid dotpay
53 Knot Martyna Borkowo Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie paid dotpay
54 Buczko Ewelina Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team paid dotpay
55 Mittag-Plesun Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team paid dotpay
56 Weiland Adrian Slupsk Formuła rodzinna [10:00-15:00] due date passed
57 Mrożek Paweł Człuchów Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team due date passed
58 Prokopiuk Andrzej Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] due date passed
59 Szylka Mirosław Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] due date passed
60 Schroeder Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl due date passed
61 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam due date passed
62 Rogowska Agnieszka Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie due date passed


Views: 1374

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ