BigYellowFoot Adventure Challenge II
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Nijak Jolanta Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
2 Greloch Dawid Darłowo Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam paid dotpay
3 Pawlak Małgorzata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam paid dotpay
4 Moczyńska Gosia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team paid dotpay
5 Szulcek Patryk Linia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
6 Kotłowski Marcin Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
7 Gładkowski Grzegorz Reda Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure team paid
8 Banasik Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] #sągorsi paid dotpay
9 Kopij Julianna Główczyce Formuła nocna [20:53-4:52] #sągorsi paid dotpay
10 Wieczorek Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Belua Multorum Capitum paid dotpay
11 Śliwiński Tomasz Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
12 Burak Karolina Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
13 Kwiatkowski Patryk Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
14 Gajos Agata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
15 Pappe Agnieszka Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
16 Masa Magdalena Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid dotpay
17 Liszewski Paweł Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
18 Zalewski Mateusz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
19 Schroeder Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl paid dotpay
20 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam paid dotpay
21 Pilecka Agnieszka Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl paid
22 Stepnowska Agata Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam paid dotpay
23 Głombiowska Zuzanna Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
24 Brózda Monika Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
25 Piszcz Krzysztof Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] BigYellowFoot Adventure Team paid
26 Cichowska Joanna Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] paid dotpay
27 Knot Martyna Borkowo Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie paid dotpay
28 Mrożek Paweł Człuchów Formuła nocna [20:53-4:52] Wild Team due date passed
29 Prokopiuk Andrzej Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] due date passed
30 Szylka Mirosław Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] due date passed
31 Schroeder Grzegorz Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] agapilecka.pl due date passed
32 Rezmer-Urbaniak Sylwia Gdańsk Formuła nocna [20:53-4:52] Tritirimteam due date passed
33 Rogowska Agnieszka Gdynia Formuła nocna [20:53-4:52] Piękni i Bestie due date passed


Views: 764

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ