VIII Grójecka Dycha
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Krupa Mariusz Grójec Bieg Główny 10 km Aktywni Grójec paid dotpay
2 Konieczny Maciek Piaseczno Bieg Główny 10 km paid dotpay
3 Chmielewski Michal Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
4 Pachomow Borys Lesznowola Bieg Główny 10 km paid dotpay
5 Siedlecki Łukasz Warszawa Bieg Główny 10 km Bieganiepo40.pl paid dotpay
6 Jakubisiak Alicja Grojec Biegi dzieci i młodzieży PSP 1
7 Jakubisiak Wiktor Grojec Rolki dzieci i młodzieży PSP 1
8 Godlewska Karolina Grodzisk Mazowiecki Rolki dzieci i młodzieży UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki
9 Godlewska Weronika Grodzisk Mazowiecki Rolki dzieci i młodzieży UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki
10 Jakubisiak Iwona Grójec Bieg Główny 10 km AKTYWNI GRÓJEC paid dotpay
11 Jakubisiak Grzegorz Grójec Bieg Główny 10 km Aktywni Grójec paid dotpay
12 Chiliński Julian Pisz Biegi dzieci i młodzieży seba-sport Pisz
13 Gnieciak Dariusz Tarczyn Bieg Główny 10 km TARCZYNSKI KLUB BIEGOWY paid dotpay
14 Siarkowska Zuzanna Mogielnica Biegi dzieci i młodzieży
15 Stępniak Wojtek Mogielnica Biegi dzieci i młodzieży
16 Owczarek Magdalena Międzyborów Nordic Walking paid dotpay
17 Nietrzebka Paweł Międzyborów Nordic Walking paid dotpay
18 Nietrzebka Aleksandra Międzyborów Nordic Walking paid dotpay
19 Maroszek Helena Zielonka Biegi dzieci i młodzieży
20 Maroszek Rozalia Zielonka Biegi dzieci i młodzieży
21 Bogumił Adrian Augustów Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001
22 Płużyńska Kornelia Grójec Biegi dzieci i młodzieży
23 Jablonska Lili Warszawa Rolki dzieci i młodzieży I love rolki
24 Płużyńska Gabriela Grójec Biegi dzieci i młodzieży
25 Jablonska Nadia Warszawa Rolki dzieci i młodzieży I love rolki
26 Gaj Grzegorz Białobrzegi Bieg Główny 10 km paid dotpay
27 Talarek Martyna Grójec Biegi dzieci i młodzieży SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 GRÓJEC
28 SENATOR MARIA STRYKÓW Biegi dzieci i młodzieży SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W MOGIELNICY
29 Świesiulska Agata Garwolin Biegi dzieci i młodzieży
30 Świesiulska Alicja Garwolin Biegi dzieci i młodzieży
31 Świesiulska Olga Garwolin Biegi dzieci i młodzieży
32 Godlewski Mateusz Grodzisk Mazowiecki Rolki 20 km UKS SPARTA Grodzisk Mazowiecki
33 Zawiślak Aleksandra Warszawa Rolki 20 km paid dotpay
34 Kroczek Tomasz Modlniczka Rolki 20 km KKSW Krak Rollerblade paid dotpay
35 Kaczmarek Kamil Zalesie Biegi dzieci i młodzieży PSP Kruszew
36 Kaczmarek Karolina Zalesie Biegi dzieci i młodzieży PSP Kruszew
37 Kaczmarek Kacper Zalesie Biegi dzieci i młodzieży PSP Kruszew
38 Rabijewska Oliwia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Publiczne Przedszkole Nr 2 w Grójcu
39 Chilińska Agnieszka Pisz Bieg Główny 10 km seba-sport Pisz paid dotpay
40 Rabijewska Klaudia Grójec Biegi dzieci i młodzieży SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 GRÓJEC
41 Ciborowski Aneta Pisz Bieg Główny 10 km seba-sport Pisz paid dotpay
42 Abram Przemyslaw Abram Nowa Iwiczna Bieg Główny 10 km paid dotpay
43 Kusy Roksana Warszawa Biegi dzieci i młodzieży
44 Sawicki Adrian. Grójec Bieg Główny - kategorie młodzieżowe 2002-2001 OSP Grójec
45 Filipowicz Emilian warszawa Rolki 20 km paid dotpay
46 PODSIADŁO KRZYSZTOF KONSTANCIN-JEZIORNA Rolki 20 km Legia Warszawa paid dotpay
47 Kania Maria Konstancin-Jeziorna Rolki 20 km Legia Warszawa paid dotpay
48 Wypych Sebastian Kraków Rolki 20 km paid dotpay
49 POLANOWSKA MARIA GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 GRÓJEC
50 Uszok remigiusz Krobia Rolki 20 km paid dotpay
51 Grzejszczyk Katarzyna Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
52 Tulo Piotr Warka Bieg Główny 10 km paid dotpay
53 Oleksiewicz Jurek Gdynia Rolki 20 km Twister Trójmiasto paid dotpay
54 Bors Łukasz Domaniewice Bieg Główny 10 km paid dotpay
55 CZACHOWSKA Pola Grójec Biegi dzieci i młodzieży
56 CZACHOWSKI Tymoteusz Grójec Biegi dzieci i młodzieży
57 Turoń Paweł Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
58 Rekus Zuzanna Płock Biegi dzieci i młodzieży
59 Michalik Krzysztof Grójec Bieg Główny 10 km 1 ORel paid dotpay
60 Kułach Lesław Wola Radziszowska Rolki 20 km paid dotpay
61 Tecław Natalia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu
62 Dębski Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec
63 Turoń Łukasz Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
64 Górzyńska Anna WARSZAWA Bieg Główny 10 km paid dotpay
65 Markiewicz Maria Grójec Biegi dzieci i młodzieży
66 Góralska Maria Grójec Biegi dzieci i młodzieży
67 ANTOSIEWICZ ZUZANNA TOMASZÓW MAZOWIECKI Biegi dzieci i młodzieży ANTEK TEAM
68 ANTOSIEWICZ ROBERT TOMASZÓW MAZOWIECKI Bieg Główny 10 km ANTEK TEAM paid dotpay
69 Mirczuk Mariusz Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
70 Grzela Marta Grójec Bieg Główny 10 km PSP nr 3 Grójec paid dotpay
71 Kania Mateusz Konstancin-Jeziorna Rolki 20 km Legia Warszawa paid dotpay
72 Karczewski Karol Warszawa Rolki 20 km Legia Warszawa
73 Chojecki Dariusz Bydgoszcz Rolki 20 km Roll4Fun paid dotpay
74 Lorkowski Jan Bydgoszcz Rolki 20 km paid dotpay
75 Paluch Agata Raszyn Bieg Główny 10 km paid dotpay
76 Paluch Konrad Raszyn Bieg Główny 10 km paid dotpay
77 dura gabriel grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu
78 Krynicka Karolina Michałowice Bieg Główny 10 km paid dotpay
79 PATOKA AGNIESZKA LESZNOWOLA K.GRÓJCA Bieg Główny 10 km KGW LESZNOWOLA paid dotpay
80 Berliński Oskar Gostynin Rolki dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
81 Berlińska Amelia Gostynin Rolki dzieci i młodzieży UKS Zwoleń-Team
82 Kania Marek Konstancin Jeziorna Rolki 20 km Legia Warszawa paid dotpay
83 Stańczak Kasia Gostynin Rolki dzieci i młodzieży U.K.S. ZWOLEŃ-TEAM
84 Mirkowski Adam Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
85 Kuśmirek Jakub Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
86 Chojnacki Mateusz Tarnowskie Góry Rolki 20 km UKS Zwoleń-Team
87 Bukowski Maciej Inowrocław Rolki 20 km Rolla Speed Team
88 Michalik Kacper Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP 1
89 Pawelec Mirosław Gdańsk Rolki 20 km Jabra Roller Team paid dotpay
90 Bąba Bartłomiej Goszczyn Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
91 Dębniak Szymon Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
92 Melnyk Vitalii Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
93 Gozdera Przemyslaw Grojec Bieg Główny 10 km paid dotpay
94 Woźniak Aniela Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
95 Skrzypczak Alicja Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
96 Rejer Mateusz Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
97 Nowakowska Hanna Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
98 Machnikowski Maciej Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
99 Wasiak Julia Grójec Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"
100 Przybylska Sabina Chynów Biegi dzieci i młodzieży Niepubliczne Przedszkole " Baśniowy Pałacyk"


Views: 18685

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ