VIII Grójecka Dycha
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Szymańczyk Anna Królowa wola Biegi dzieci i młodzieży free participation
2 Szymańczyk Michał Królowa wola Biegi dzieci i młodzieży free participation
3 szymańczyk wiesław nowe miasto Bieg Główny 10 km 45.00 PLN
4 Góralewicz Lena Pniewy Biegi dzieci i młodzieży free participation
5 Stański Sebastian Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec free participation
6 Stanska Aniela Grójec Biegi dzieci i młodzieży PSP nr 1 Grójec free participation
7 Stanski Sylwester Grojec Bieg Główny 10 km paid dotpay
8 Kot Mateusz Tyniec Bieg Główny 10 km JW 3411 Grójec paid dotpay
9 Zaręba Wiktor Grójec Biegi dzieci i młodzieży free participation
10 Zaręba Paweł Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
11 Zaręba Ewa Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
12 Czuj Stanisław Zamość Bieg Główny 10 km 1 ORel 45.00 PLN
13 Czerwiński Łukasz Mińsk Mazowiecki Bieg Główny 10 km MKB Dreptak paid dotpay
14 Sieńko Sebastian Grójec Bieg Główny 10 km 45.00 PLN
15 Trzosiński Patryk Piaseczno Bieg Główny 10 km 45.00 PLN
16 Gabler Marek Gabler Warka Nordic Walking paid dotpay
17 Siedlecki Tomasz Wólka Turowska Bieg Główny 10 km Aktywni Grójec paid dotpay
18 Górski Paweł Błędów Bieg Główny 10 km paid dotpay
19 Włodarczyk-Miśta Aneta Włodarczyk-Miśta Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
20 Wiciński Wojciech Grójec Bieg Główny 10 km BBL paid dotpay
21 Pietrzak Adam Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu free participation
22 Rynkiewicz Rafał Legionowo Bieg Główny 10 km Klub Biegacza RTV EURO AGD paid dotpay
23 Brasse Mikołaj Warszawa Rolki dzieci i młodzieży Rollschool free participation
24 Brasse Maja Warszawa Rolki dzieci i młodzieży Rollschool free participation
25 Pietrzak Bartosz Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu free participation
26 Ratyński Paweł MOGIELNICA Bieg Główny 10 km 45.00 PLN
27 Łubiński Andrzej Grójec Bieg Główny 10 km 45.00 PLN
28 Marczak Weronika Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 2 w Grójcu free participation
29 Budzik Dariusz Zalesie Górne Bieg Główny 10 km MPWiK paid dotpay
30 Niedzielska Joanna Jabłonna Bieg Główny 10 km paid dotpay
31 Marszałek Jerzy Warszawa Bieg Główny 10 km paid dotpay
32 PRZYBYLSKI Marcin GRÓJEC Bieg Główny 10 km paid dotpay
33 PRZYBYLSKI Jan GRÓJEC Biegi dzieci i młodzieży free participation
34 PRZYBYLSKA Magdalena GRÓJEC Bieg Główny 10 km paid dotpay
35 Gmaj Daniel Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
36 Sitarek Iwona Grójec Bieg Główny 10 km Biegam, bo biegam:) paid dotpay
37 Odolczyk Joanna Warszawa Bieg Główny 10 km Butaliony paid dotpay
38 Opoczno Piotr Lelonek Opoczno Opoczno Bieg Główny 10 km paid dotpay
39 Wojciechowska Mariola Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
40 Podymniak Leszek Radom Bieg Główny 10 km Street Run Radom 45.00 PLN
41 Stępniewski Marcel Grójec Biegi dzieci i młodzieży free participation
42 Brogowicz Stępniewska Agnieszka Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
43 Doliński Paweł Grójec Bieg Główny 10 km 45.00 PLN
44 Alberska Zofia Warka Nordic Walking paid dotpay
45 Gos Michał Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
46 Polkowski Piotr Warszawa Bieg Główny 10 km paid dotpay
47 Wróbel Antoni Pępowo Kartuskie Rolki 20 km TWISTER TRÓJMIASTO paid dotpay
48 Łuczak Tomasz Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
49 Maliszewski Adam Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
50 PIETRZAK LIDIA Grodzisk Mazowiecki Rolki 20 km paid dotpay
51 Pietrzak Adrian Grodzisk Mazowiecki Rolki 20 km paid dotpay
52 Okupińska Jowita Gdynia Rolki 20 km Jowi Team 45.00 PLN
53 Chomiak Mariusz Gdynia Rolki 20 km Jowi Team 45.00 PLN
54 Zgrzywa Mariusz Gdańsk Bieg Główny 10 km paid dotpay
55 Zgrzywa Marek Gdańsk Rolki dzieci i młodzieży Junior Jabra Roller Team free participation
56 Zgrzywa Marek Gdańsk Rolki - kategorie młodzieżowe 2002-2001 Junior Jabra Roller Team free participation
57 Leśniewicz Danusia Warszawa Rolki 20 km Minions Speed Team paid dotpay
58 POCZMAN AGATA WARSZAWA Rolki 20 km Towarzystwo Narciarskie Biegówki paid dotpay
59 Paraszka Łukasz Warszawa Rolki 20 km Minions Speed Team paid dotpay
60 Dawidowski Adrian Stara Błotnica Bieg Główny 10 km paid dotpay
61 Matusiewicz Włodzimierz Warszawa Rolki 20 km L19:57 OBS-PRO bis paid dotpay
62 Pakuła Bartosz Grójec Biegi dzieci i młodzieży free participation
63 Pakuła Dominik Grójec Biegi dzieci i młodzieży free participation
64 Pakuła Piotr Grójec Bieg Główny 10 km paid dotpay
65 CZAJKA Natalia Grójec Rolki dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 1 w Grójcu free participation
66 Czajka Krzysztof Grójec Bieg Główny 10 km 1. ORel paid dotpay
67 Hachaj Piotr Warszawa Rolki 20 km Legia Warszawa Masters paid dotpay
68 Kanios Antoni Grójec Biegi dzieci i młodzieży free participation
69 Kanios Beata Grójec Bieg Główny 10 km KGW Lesznowola paid dotpay
70 Makowska Anna Warka Bieg Główny 10 km 45.00 PLN
71 Kowalczyk Piotr Warka Bieg Główny 10 km 45.00 PLN
72 Jarkiewicz Marcin Warszawa Rolki 20 km Legia Warszawa Masters paid dotpay
73 Woźniak Helena Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 3 w Grójcu free participation
74 Woźniak Zuzanna Grójec Biegi dzieci i młodzieży Szkoła Podstawowa nr 3 w Grójcu free participation
75 Woźniak Mariusz GRÓJEC Bieg Główny 10 km JW 3411 paid dotpay
76 Kowalski Marek Gdańsk Rolki 20 km Twister Trójmiasto paid dotpay
77 Kanjerski Jerzy Bydgoszcz Rolki 20 km RollaSpeed Team Bydgoszcz paid dotpay
78 Bryśkiewicz Michał Biała Rawska Bieg Główny 10 km 45.00 PLN
79 Wysocki Marcin Warszawa Bieg Główny 10 km WARSZAWIAKY 45.00 PLN
80 Kramer Anna Radom Nordic Walking 45.00 PLN
81 KRAMER RAFAŁ KRAMER RADOM Bieg Główny 10 km 45.00 PLN
82 Zugaj Arkadiusz Grójec Bieg Główny 10 km 1. ORel paid dotpay
83 Edyk Anna Tomaszów Mazowiecki Bieg Główny 10 km ANTEK TEAM 45.00 PLN
84 Czarnecki Maciej Czarnecki Przytyk Bieg Główny 10 km paid dotpay
85 BARAN ZENON WARSZAWA Bieg Główny 10 km Butaliony paid dotpay
86 FILIPOWICZ MIROSŁAW RADOM Bieg Główny 10 km Biegiem Radom! paid dotpay
87 Gadomska Małgorzata Warszawa Nordic Walking paid dotpay
88 ALBERSKI Wojciech Warka Bieg Główny 10 km paid dotpay
89 Kiljańczyk Dominik Tarczyn Bieg Główny 10 km Tarczyński Klub Biegowy paid dotpay
90 Janko-Mielcarska Ewa Warszawa Rolki 20 km Korona Wilanów 45.00 PLN
91 Lipska Hanna Grójec Rolki dzieci i młodzieży free participation
92 Pielech Piotr Warszawa Rolki 20 km Legia Warszawa Masters paid dotpay
93 Nogański Paweł Mińsk Mazwiecki Rolki 20 km paid dotpay
94 Przybysz Maja Olszany Biegi dzieci i młodzieży free participation
95 Przybysz Grzegorz Olszany Bieg Główny 10 km paid dotpay
96 Przybysz Magdalena Olszany Bieg Główny 10 km paid dotpay
97 Błachnio Katarzyna Warszawa Rolki 20 km paid dotpay
98 Matulka ALEKSANDER Grójec Biegi dzieci i młodzieży free participation
99 Matulka ADRIANNA Grójec Biegi dzieci i młodzieży free participation
100 MATULKA IZABELA KOCISZEW Bieg Główny 10 km paid dotpay


Views: 4530

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ