LASER RUN CITY TOUR KOSAKOWO
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kotus Tomasz Konstantynów Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
2 Seremak Zofia GDYNIA Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) UKS Gromik Gdynia paid dotpay
3 Kaniewska Justyna Kosakowo Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) Kosakowski Klub HDK paid dotpay
4 Jaszczerski Michał Tczew Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
5 Dołęga Filip Kosakowo Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) SP 39 Gdynia paid dotpay
6 Dołęga Jan Kosakowo Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
7 JOŃCZYK PATRYK GDYNIA Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) SP 40 Gdynia paid dotpay
8 Depczyński Adam Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) paid dotpay
9 Depczyński Rafał Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
10 Dadacz Monika Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001)
11 Kasperczak Aleksandra Zielona Góra Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) ZKS Drzonków paid dotpay
12 Horbacz Matylda Zielona Góra Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) ZKS Drzonków paid dotpay
13 Szczur Dragan Zielona Góra Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) ZKS Drzonków paid dotpay
14 Korsak Jan Korsak Zielona Góra Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) ZKS Drzonków paid dotpay
15 Szczur Nela Zielona Góra Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) ZKS Drzonków paid dotpay
16 Mirocha Beata Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) UKS Gromik Gdynia paid dotpay
17 Mirocha Nadia Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) UKS Gromik Gdynia paid dotpay
18 Gawron Agata Bytów Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) SP 5 Bytów paid dotpay
19 Gawron Piotr Bytów Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) KB GOCH Bytów paid dotpay
20 Pakulski Milosz Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) paid dotpay
21 Paczkowski Jarosław Reda Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
22 Ławniczak Krzysztof Gdańsk Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) KSI Gdynia paid dotpay
23 Pis Bartosz Gdańsk Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) biegowyświat.pl paid dotpay
24 Pionk Rafał Miszewo Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) Runnersi S7 Banino paid dotpay
25 Tomoń Dorian Kraków Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018)
26 Duzowski Dawid Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) paid dotpay
27 Kasprowicz Maria Różyny Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018)
28 Kasprowicz Agnieszka Różyny Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
29 Kasprowicz Artur Różyny Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
30 Heland Grzegorz Gdańsk Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) Sp.48 Gdańsk paid dotpay
31 Śliwiński Adam Kosakowo Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) Kosakowski Klub HDK paid dotpay
32 Śliwińska Aleksandra Kosakowo Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
33 WLAZŁOWSKA NADIA GDYNIA Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) SP 17 Gdynia paid dotpay
34 Sawirski Krzysztof Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) biegającyGrOm
35 Kujawa Katarzyna Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) Kurczak Team Crow
36 Skurtys Karolina Reda Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) Runeda paid dotpay
37 Marut Mariusz Tczew Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) UKS DWÓJKA TCZEW paid dotpay
38 Śliwiński Andrzej Kosakowo Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) Kosakowski Klub HDK paid dotpay
39 Tofil Emilia Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) Sp 40 paid dotpay
40 Tofil Adriana Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
41 Tofil Adrian Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
42 PAWSKI MAREK GDYNIA Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) JW 3936 paid dotpay
43 Panek Grzegorz Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) paid dotpay
44 Panek Aneta Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
45 Ćwikliński Sławomir Kosakowo Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
46 Ćwikliński Miłosz Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) paid dotpay
47 Bąbel Eryk Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) UKS Gromik Gdynia paid dotpay
48 Sudoł Zofia Gdańsk Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) Szkoła Podstawowa Nr.2 w Gdańsku paid dotpay
49 Sudoł Jakub Gdańsk Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) Szkoła Podstawowa Nr.2 w Gdańsku paid dotpay
50 Wilczewska Anna Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) SP 33 paid dotpay
51 Bystram Aleksandra Władysławowo Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) TRI-SEA WŁADYSŁAWOWO paid dotpay
52 Kreft Maciej Puck Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) Tri Sea Władysławowo paid dotpay
53 peć WIKTORIA gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) paid dotpay
54 peć marcin gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
55 pietrzycki slawek reda Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) Runeda paid dotpay
56 Tusk Paweł Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) Akademia Marynarki Wojennej paid dotpay
57 Kryger Joanna Mosty Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001)
58 Kowalewski Dominik Gdańsk Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) Sp Leonardo
59 Kowalewski Mateusz Gdańsk Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) Olimpijczyk
60 Cybulska Agnieszka Gdańsk Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001)
61 Szwedowski Kacper Kulice Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) paid dotpay
62 Szwedowski Łukasz Kulice Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
63 Teska Michał Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
64 Teska Patrycja Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) SGA Gdynia paid dotpay
65 Kowalewska Liliana Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) UKS Gromik Gdynia paid dotpay
66 Wilczewski Bogdan Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
67 Szeląg Przemek Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) SP 28 Babie Doły paid dotpay
68 Szeląg Zbigniew Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
69 Gawłowski Borys Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) UKS Gromik Gdynia paid dotpay
70 Wyżlic Oskar Kosakowo Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) UKS Gromik Gdynia paid dotpay
71 Wyżlic Damian Kosakowo Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) UKS Gromik Gdynia paid dotpay
72 Kujawska Katarzyna Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) Mamy-Biegamy paid dotpay
73 Fura Piotr Stegna Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
74 Paczkowski Maciej Reda Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) SP 4 REDA/Kaszubskie Dziki paid dotpay
75 toczek dariusz gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
76 toczek dominika gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) UKS Gromik Gdynia paid dotpay
77 Gawryś Marcin Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) Mamy To paid dotpay
78 Gawryś Hubert Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) UKS Gromik Gdynia paid dotpay
79 Hubiński Olivier Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) UKS Gromik Gdynia paid dotpay
80 Sławiński Paweł Juszkowo Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) paid dotpay
81 Siedlewska Marcelina Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) UKS7 Gdynia paid dotpay
82 Żochowska Liliana Gdynia Osoby do 16 lat (roczniki 2002-2018) LKS Zorza Gdynia, UKS 7 Gdynia paid dotpay
83 Szymczuk Rafał Gdynia Osoby powyżej 16 lat (roczniki 1938 - 2001) Gromik Gdynia


Views: 1234

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ