Rajd na Orientację „Maczuga Stolema”
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Holowiej Gabriela Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Władcy lasów i kniei paid on-line
2 Burzyńska Barbara Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) STOPA Słupsk paid on-line
3 Burzyński Aleksander Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) STOPA Słupsk paid on-line
4 Lewandowska Gabriela Główczyce Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) paid on-line
5 Lewandowska Magdalena Główczyce Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) - mieszkańcy Gminy Główczyce paid on-line
6 Florkowski Jakub Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce paid on-line
7 Ciarka Maciej Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) paid on-line
8 Kłapkowska Daria Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) paid on-line
9 Bereżańska Agnieszka Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) paid on-line
10 Taraśkiewicz Aleksandra Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) paid on-line
11 Kowalewski Radosław Siemianice Duży Stolem (TP 50) sport-turystyka.pl paid on-line
12 Wesolowski Stefan Kolobrzeg Trasa Rowerowa 100 (TR100) Kolo Brzegu paid
13 Gola Adam Żelkowo Średni Stolem (TP25) paid on-line
14 Miszewski Romuald Rumia Średni Stolem (TP25) Asconi Polska_ wINO paid on-line
15 Wutke Bartłomiej Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce paid on-line
16 Jarominiak Rafał Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce paid on-line
17 Suliga Aleksandra Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce paid on-line
18 WĄSICKI JACEK SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Stopa Słupsk paid on-line
19 Zając Wojciech Warszawa Duży Stolem (TP 50) paid on-line
20 Michalik Sławomir Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce paid on-line
21 Chrząstowska Kamila Bydgoszcz Duży Stolem (TP 50) paid on-line
22 Sawaniewska Beata Malbork Średni Stolem (TP25) paid
23 Sawaniewski Rafał Malbork Duży Stolem (TP 50) Karrrramba paid
24 Dolna Justyna Wejherowo Średni Stolem (TP25) Słomiane Bambusy paid on-line
25 Lepka Bartosz Słupsk Średni Stolem (TP25) Słomiane Bambusy paid on-line
26 Lipiński Antoni Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) L-I-P-K-I paid
27 Rychły-Lipińska Anna Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) L-I-P-K-I paid
28 Lipiński Tomasz Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) L-I-P-K-I paid
29 KOWALCZYK Tomasz Lipnica Duży Stolem (TP 50) paid on-line
30 Mazurek Sebastian Szczypkowice Trasa Rowerowa 50 (TR50) - mieszkańcy Gminy Główczyce paid
31 Rekwirowicz Jarosław Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Dresy na Stresy paid on-line
32 Rekwirowicz Iwona Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Dresy na Stresy paid on-line
33 Białogłowy Wojciech Gdynia Średni Stolem (TP25) paid on-line
34 Szurgot Przemysław Zgierz woj. łódzkie Duży Stolem (TP 50) indywidualnie paid on-line
35 Rogiński Przemysław Gdańsk Średni Stolem (TP25) paid on-line
36 Typański Roman Elbląg Średni Stolem (TP25) Typki paid
37 Typańska Monika Elbląg Średni Stolem (TP25) Typki paid
38 Kropidłowski Krzysztof Główczyce Trasa Rowerowa 50 (TR50) - mieszkańcy Gminy Główczyce Olite zerorh+ Racing Team paid on-line
39 Jaroszewska Monika Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Tym razem się uda paid on-line
40 Walczak Jędrzej Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Tym razem się uda paid on-line
41 Prądzyński Maciej Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Władcy lasów i kniei paid
42 Prądzyński Wojciech Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Władcy lasów i kniei paid
43 Prądzyńska Ewa Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Władcy lasów i kniei paid
44 Prądzyński Tomasz Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Prądzie paid
45 Prądzyński Piotr Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Prądzie paid
46 Prądzyńska Anna Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Prądzie paid
47 Prądzyńska Marta Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) Prądzie paid
48 Tuliszka Jarosław Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) Dresy na Stresy paid on-line
49 Niemczyk Michał Kolonia Kotków Duży Stolem (TP 50) Dzika Świnia paid on-line
50 Szycko Oliwia Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) paid on-line
51 Szycko Radek Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) paid on-line
52 Telega Michał Koszalin Trasa Rowerowa 50 (TR50) paid on-line
53 Wilkowski Piotr Koszalin Trasa Rowerowa 50 (TR50) paid on-line
54 Kujawski Robert Człuchów Duży Stolem (TP 50) Dzika Świnia paid on-line
55 Sadowski Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) STOPA Słupsk paid
56 Arabas Piotr Jankowo Gdańskie Średni Stolem (TP25) WATAHA paid on-line
57 Kacprzycki Olaf Warszawa Duży Stolem (TP 50) Olo Solo paid on-line
58 Krawiec Małgorzta Słupsk Trasa Rowerowa 50 (TR50) paid on-line
59 Krawiec Jarosław Słupsk Trasa Rowerowa 50 (TR50) paid on-line
60 Kowal Zbigniew Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) STOPA Słupsk paid
61 Stocki Janusz Białe Błota Duży Stolem (TP 50) Taki Sobie paid
62 Wojtczak Szymon Szczecin Duży Stolem (TP 50) infinIT codelab paid on-line
63 Jaworski Krzysztof Słupsk Średni Stolem (TP25) paid on-line
64 Borucki Jakub Zoruchowo Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce Kasztany zoruchowo paid
65 Borucki Ryszard Zoruchowo Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce Kasztany zoruchowo paid
66 Patoka Inga Unichowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA paid
67 Ćwirko Sławomir Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) paid
68 Znaczko Wojciech Morowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA paid
69 Młynek Alicja Siemianice Średni Stolem (TP25) KoAlass paid
70 Ziatyk Maciej Siemianice Średni Stolem (TP25) KoAlass paid
71 Jarmuł Maja Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) paid
72 Jarmuł Piotrek Słupsk Mały Stolem (TP 12 do 15 lat) paid
73 Jarmuł Milka Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) paid
74 Jarmuł Bartek Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) paid
75 Jarmuł Jolanta Słupsk Mały Stolem (TP 12 - od 16. roku życia) paid
76 Tecław Mirella SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ paid
77 Tecław Łukasz SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ paid
78 Smulczak Joanna SŁUPSK Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ paid
79 Chudziński Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) Łasice MroQ paid
80 Sontowski Marcin Gdańsk Duży Stolem (TP 50) Morenka Team paid
81 Ćwidak Paweł Gdańsk Duży Stolem (TP 50) SKPT Gdańsk paid
82 Piasecki Paweł Słupsk Średni Stolem (TP25) paid
83 Janowski Robert Szczecin Duży Stolem (TP 50) paid
84 Kaźmierczak Adam Bytów Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA paid
85 Leszczyńska Maria Ostrowite Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA paid
86 Grabowska Angelika Niezabyszewo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA paid
87 Leszczyńska Kamila Niezabyszewo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA paid
88 Leszczyński Paweł Ostrowite Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA paid
89 Znaczko Paweł Morowo Średni Stolem (TP25) PINGWINY DŻEJDŻEJA paid
90 Miler Kinga Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA paid
91 Miler Daria Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA paid
92 Żłobiński Mariusz Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA paid
93 Miler Dagmara Główczyce Średni Stolem (TP 25) - mieszkańcy Gminy Główczyce PINGWINY DŻEJDŻEJA paid
94 Świetlik Krzysztof Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) Troll Team paid
95 Chumek Anna Słupsk Średni Stolem (TP25) paid
96 Chumek Tomasz Słupsk Średni Stolem (TP25) paid
97 Ratajczyk Sebastian Słupsk Średni Stolem (TP25) paid
98 Macuło Ola Słupsk Średni Stolem (TP25) paid
99 Papis Leszek Słupsk Trasa Rowerowa 100 (TR100) Troll Team paid
100 Szadkowski Arkadiusz Słupsk Średni Stolem (TP25) paid


Views: 8201

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ