# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Ligocka Michalina Siemianowice Śląskie Wyścig rowerowy dzieci
2 Ligocki Mateusz Siemianowice Śląskie Wyścig rowerowy dzieci
3 Ligocki Tomasz Siemianowice Śląskie Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
4 Harazin Kacper Łaziska Górne Wyścig rowerowy dzieci
5 Popanda Mateusz Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
6 Magdyj Oliwier Sosnowiec Wyścig rowerowy dzieci Katolicka Szkoła Podstawowa w Dąbrowie Górniczej
7 Pache Jakub Ruda Śląska Wyścig rowerowy dzieci SP 27 Ruda Śląska im. Jana Pawła II
8 Kachel Filip Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli Silesia Bike Team
9 Michalik Miłosz Tarnowskie Góry Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
10 Krzos Emilia Katowice Wyścig rowerowy dzieci
11 Krzos Maciej Katowice Wyścig rowerowy dzieci
12 Kachel Julia Katowice Wyścig rowerowy dzieci SP nr 15
13 Kucia Leon Mysłowice Wyścig rowerowy dzieci
14 Kandefer Michał Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
15 Kucia Franciszek Mysłowice Wyścig rowerowy dzieci
16 Chudzik Piotr Chorzów Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
17 Szihi Adam Katowice Wyścig rowerowy dzieci
18 Zentlik Marcin Siemianowice Śląskie Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli Odkrywcy Taurus
19 Mitmańska Magdalena Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
20 Minałto Hanna Chorzów Wyścig rowerowy dzieci
21 Minałto Olaf Chorzów Wyścig rowerowy dzieci
22 Minałto Szymon Chorzów Wyścig rowerowy dzieci
23 Minałto Krzysztof Chorzów Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
24 Garyga Krzysztof Katowice Wyścig rowerowy dzieci Przedszkole nr 12 w Katowicach
25 Styczeń Marcin Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
26 Sałata Grzegorz TYCHY Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli 27
27 Pietrek Marcin Chorzów Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
28 Honkisz Karol Kozy Wyścig rowerowy dzieci Sp nr.1 Kozy
29 Kubica Maria Piekary Śląskie Wyścig rowerowy dzieci
30 Kubica Mikołaj Piekary Śląskie Wyścig rowerowy dzieci
31 Kubica Jan Piekary Śląskie Wyścig rowerowy dzieci
32 Honkisz Kamil Kozy Wyścig rowerowy dzieci Sp nr.1 Kozy
33 Gawron Wojciech Czeladź Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
34 Capelli Silvia Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
35 Bednarz Filip Katowice Wyścig rowerowy dzieci Przedszkole nr 40 w Katowicach
36 Mickoś Karolina Mickoś Tychy Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
37 Knapik Tomasz Katowice Wyścig rowerowy dzieci
38 Knapik Grzegorz Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
39 Głowiak Jacek Katowice Wyścig rowerowy dzieci
40 Głowiak Błażej Katowice Wyścig rowerowy dzieci
41 Machura Oliwier Bytom Wyścig rowerowy dzieci Euro Bike kaczmarek Electric team
42 Koszembar Aleksandra chorzów Wyścig rowerowy dzieci Przedszkole nr 6 w Chorzowie
43 Koszembar Antoni Chorzów Wyścig rowerowy dzieci Zespołu Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich im. kard. A. Hlonda
44 Żabiński Leszek Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
45 Fojcik Jakub Tarnowskie Góry Wyścig rowerowy dzieci
46 Soroka Szymon Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
47 Kisiel Dawid Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
48 Kazior Tomasz Katowice Wyścig rowerowy dzieci SP. nr 66 Katowice
49 Sobień Przemysław Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
50 Sobień Adam Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
51 Marszalik Stanisław Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
52 Marszalik Anna Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
53 Bomba Justyna Jaworzno Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
54 Musialik Wojciech Katowice Wyścig rowerowy dzieci Szkoła podstawowa nr 11
55 Matusik Dawid Żory Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
56 Słysz Piotr Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
57 Słysz Wiktor Katowice Wyścig rowerowy dzieci Sp 27
58 Słysz Kacper Katowice Wyścig rowerowy dzieci Przedszkole
59 Halman Tomasz Gliwice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
60 Waligórski Filip Katowice Wyścig rowerowy dzieci
61 Waligórski Oliwier Katowice Wyścig rowerowy dzieci
62 Musiała Jakub Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
63 Golowicz Artur Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
64 Morys Szymon Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
65 Durok Kamil Jankowice Wyścig rowerowy dzieci SP
66 Respondek Piotr Katowice Wyścig rowerowy dzieci
67 Koźlik Oliwia Katowice Wyścig rowerowy dzieci Szkoła podstawowa nr 11
68 Skrzyńska Beata katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
69 Skrzyński Tomasz katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
70 Figiel Henryk katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
71 Figiel Magdalena katowice Wyścig rowerowy dzieci sp53Katowice
72 Piątkowski Arkadiusz Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
73 Lukaszek Kamil Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
74 Kachel Łukasz Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli Silesia Bike Team
75 Machowska Monika Bielsko-Biała Wyścig rowerowy dzieci
76 Fedorowicz Ewelina Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
77 Nyga Michał Mysłowice Wyścig rowerowy dzieci
78 Mikolajczak-Barczyk Aleksandra Gliwice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
79 Kogut Paweł Gliwice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli PKD3D - blog o druku 3D
80 Małochleb Mateusz katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli trenujtriathlon
81 Jaskólska Martyna Chorzów Wyścig rowerowy dzieci UKS Statima Biathlon Team
82 Sipek Jan Katowice Wyścig rowerowy dzieci
83 Pantak Arkadiusz Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
84 Pantak Wiktor katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
85 Pantak Marianna Katowice Wyścig rowerowy dzieci
86 Borek Paulina Katowice Wyścig rowerowy dzieci YelloBike
87 Banaszek Nikodem Dąbrowa Górnicza Wyścig rowerowy dzieci
88 Borek Joanna Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli YelloBike
89 Banaszek Amelia Dąbrowa Górnicza Wyścig rowerowy dzieci
90 Banaszek Dariusz Dąbrowa Górnicza Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
91 Kosior Marcin Katowice Wyścig rowerowy dzieci
92 Kosior Marcel Katowice Wyścig rowerowy dzieci
93 Lasek Dawid Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
94 Zajączkowski Łukasz Chorzów Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli Chorzowski Klub Rowerowy
95 Mrowiec Jarosław Chorzów Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
96 Musiał Michał Chorzów Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
97 PROMIŃSKI MICHAŁ KATOWICE Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli
98 Kępa Karol Katowice Wyścig rowerowy dzieci
99 Kępa Jerzy Katiowice Wyścig rowerowy dzieci
100 Szklorz Sylwester Katowice Grand Prix Wyścig rowerowy dorośli


Views: 1821

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ