# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Engelberg Łukasz Gdańsk Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Invicta Power Team paid dotpay
2 Janusz Sonia Gdańsk Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
3 Gabryel Maciej Żabno Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański paid dotpay
4 Prabucki Robert Owidz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański paid dotpay
5 Puckowska Katarzyna Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański paid dotpay
6 Lidka Maciej Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
7 Hering Maciej bartosz Krag Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km)
8 Ozola Laura Ogre Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Głuche Lodge paid dotpay
9 Cyrzan Jakub Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
10 Pruszyńska Marlena Tczew Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański paid dotpay
11 Bendig Michał Starogard Gdański Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) paid dotpay
12 Ruliński Przemysław Gniew Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) CTS CzajaTrainingSystem paid
13 Bieganowski Jacek Gdańsk Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
14 Bieganowska Justyna Gdańsk Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
15 Marszalec Paulina Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
16 Blaszke Adam Kleszczewko Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) paid dotpay
17 KOLINSKI MATEUSZ KALISKA Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Leśne Dziadki paid dotpay
18 Sprengel Grzegorz Gdańsk Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Leśne Dziadki paid dotpay
19 Szwedowski Dawid Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
20 Szatkowska Karolina Bydgoszcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
21 Sielski Kamil Bydgoszcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon paid dotpay
22 komorowski kamil rokocin Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) paid dotpay
23 Dąbrowski Paweł Starogard Gdański Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) Ks Beniaminek 03 paid dotpay
24 Urban Marcin Toruń Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) paid dotpay
25 Wójcicki Kuba Smetowo Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) paid dotpay
26 Tarnowski Krzysztof Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Radom Jadom Świry Jadom paid dotpay
27 Machnikowski Jacek Żabno Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Tri Starogard Gdański paid dotpay
28 Dembski Patryk Dembski Bydgoszcz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) paid dotpay
29 Pilas Martyna Bielkówko Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
30 Czyrzewski Sebastian Skórcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
31 Zając Wiktor Skórcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
32 Koper Mateusz Tczew Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) Eaton Triathlon Team / GK GRYF TCZEW paid dotpay
33 Dobosik Damian Elbląg Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) 3athlete paid dotpay
34 CZAJA MATEUSZ STAROGARD GDAŃSKI Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) paid dotpay
35 Szwedowski Błażej Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański paid dotpay
36 Foltyński Marcin Gruszczyn Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) KLAS SZPOT Swarzędz paid dotpay
37 Gaszkowski Łukasz Ocypel Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański paid dotpay
38 Bronk Sebastian Bobowo Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Bronkowski Bobowo Team paid dotpay
39 Stosik Artur Pączewo Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
40 sprega aurelia starogard gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) SKL Filippides paid dotpay
41 Poliwodziński Michał Bydgoszcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon paid dotpay
42 Rozmuski Wojciech Poznań Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
43 Stanek Katarzyna Bytom Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km)
44 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) MiŚ Biega paid dotpay
45 KOWALSKI JAROSŁAW STAROGARD GDAŃSKI Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański paid dotpay
46 Puckowski Grzegorz Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański paid dotpay
47 Łaski Marek Starogard Gdanski Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański paid dotpay
48 Kwiatkowski Robert Skórcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
49 Gabriel Łukasz Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Gabriel Brothers / TRI Starogard paid dotpay
50 Noga Grzegorz Skórcz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) Aktywni Kociewiacy paid dotpay
51 Gabriel Patryk Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Gabriel Brothers/TRI Starogard Gdański paid dotpay
52 SZUBERT KATARZYNA SIWIAŁKA Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) Skl filippides paid dotpay
53 Jankowski Michał Team Leśne Dziadki :) Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
54 Basara Mateusz Stary Las Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański paid dotpay
55 Basara Iwona Stary Las Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański paid dotpay
56 Rychlewski Adrian Czernin Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) zButa paid dotpay
57 Rychlewski Tomasz Czernin Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) zButa paid dotpay
58 Grobelny Tomasz Starogard Gd. Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
59 Glazik Marcin Skórcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km)
60 Landowski Krzysztof Starogard Gdański Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI STAROGARD GDAŃSKI paid dotpay
61 Pawella Anna Owidz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) GK STG paid dotpay
62 jelonek mieczysław jelonek Starogard Gdański Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard paid dotpay
63 Żardecki Dawid Starogard Gdański Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
64 Cylkowski Grzegorz Starogard Gdański Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański paid dotpay
65 Dębicki Artur Gdynia Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) paid dotpay
66 Majkowski Tomasz Skórcz Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) Aktywni Kociewiacy paid dotpay
67 Prensena Florian Skarszewy Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) TRI Starogard Gdański paid dotpay
68 Kuc Szymon Owidz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański paid dotpay
69 Majkowski Bartosz Skórcz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) byle do mety paid dotpay
70 Zając Arkadiusz Skórcz Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI STAROGARD GDAŃSKI paid dotpay
71 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) TRI Starogard Gdański paid dotpay


Views: 2188

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ