# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Engelberg Łukasz | Gdańsk | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | Invicta Power Team | paid on-line |
2 | Janusz Sonia | Gdańsk | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
3 | Gabryel Maciej | Żabno | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
4 | Prabucki Robert | Owidz | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
5 | Puckowska Katarzyna | Starogard Gdański | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
6 | Lidka Maciej | Starogard Gdański | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
7 | Ozola Laura | Ogre | Łotwa | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | Głuche Lodge | paid on-line |
8 | Cyrzan Jakub | Starogard Gdański | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
9 | Pruszyńska Marlena | Tczew | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
10 | Bendig Michał | Starogard Gdański | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | paid on-line | |
11 | Ruliński Przemysław | Gniew | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | CTS CzajaTrainingSystem | paid |
12 | Bieganowski Jacek | Gdańsk | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
13 | Bieganowska Justyna | Gdańsk | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
14 | Marszalec Paulina | Starogard Gdański | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
15 | Blaszke Adam | Kleszczewko | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | paid on-line | |
16 | KOLINSKI MATEUSZ | KALISKA | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | Leśne Dziadki | paid on-line |
17 | Sprengel Grzegorz | Gdańsk | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | Leśne Dziadki | paid on-line |
18 | Szwedowski Dawid | Starogard Gdański | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
19 | Szatkowska Karolina | Bydgoszcz | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
20 | Sielski Kamil | Bydgoszcz | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon | paid on-line |
21 | komorowski kamil | rokocin | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | paid on-line | |
22 | Dąbrowski Paweł | Starogard Gdański | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | Ks Beniaminek 03 | paid on-line |
23 | Urban Marcin | Toruń | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | paid on-line | |
24 | Wójcicki Kuba | Smetowo | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | paid on-line | |
25 | Tarnowski Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | Radom Jadom Świry Jadom | paid on-line |
26 | Machnikowski Jacek | Żabno | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | Tri Starogard Gdański | paid on-line |
27 | Dembski Patryk Dembski | Bydgoszcz | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | paid on-line | |
28 | Pilas Martyna | Bielkówko | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
29 | Czyrzewski Sebastian | Skórcz | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
30 | Zając Wiktor | Skórcz | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
31 | Koper Mateusz | Tczew | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | Eaton Triathlon Team / GK GRYF TCZEW | paid on-line |
32 | Dobosik Damian | Elbląg | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | 3athlete | paid on-line |
33 | CZAJA MATEUSZ | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | paid on-line | |
34 | Szwedowski Błażej | Starogard Gdański | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
35 | Foltyński Marcin | Gruszczyn | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | KLAS SZPOT Swarzędz | paid on-line |
36 | Gaszkowski Łukasz | Ocypel | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
37 | Bronk Sebastian | Bobowo | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | Bronkowski Bobowo Team | paid on-line |
38 | Stosik Artur | Pączewo | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
39 | sprega aurelia | starogard gdański | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | SKL Filippides | paid on-line |
40 | Poliwodziński Michał | Bydgoszcz | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | KS Wisełka Bydgoszcz-Fordon | paid on-line |
41 | Rozmuski Wojciech | Poznań | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
42 | ŚMIGAJ Mirosław | Gdynia | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | MiŚ Biega | paid on-line |
43 | KOWALSKI JAROSŁAW | STAROGARD GDAŃSKI | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
44 | Puckowski Grzegorz | Starogard Gdański | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
45 | Łaski Marek | Starogard Gdanski | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
46 | Kwiatkowski Robert | Skórcz | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
47 | Gabriel Łukasz | Starogard Gdański | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | Gabriel Brothers / TRI Starogard | paid on-line |
48 | Noga Grzegorz | Skórcz | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
49 | Gabriel Patryk | Starogard Gdański | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | Gabriel Brothers/TRI Starogard Gdański | paid on-line |
50 | SZUBERT KATARZYNA | SIWIAŁKA | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | Skl filippides | paid on-line |
51 | Jankowski Michał | Team Leśne Dziadki :) | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
52 | Basara Mateusz | Stary Las | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
53 | Basara Iwona | Stary Las | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
54 | Rychlewski Adrian | Czernin | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | zButa | paid on-line |
55 | Rychlewski Tomasz | Czernin | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | zButa | paid on-line |
56 | Grobelny Tomasz | Starogard Gd. | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
57 | Landowski Krzysztof | Starogard Gdański | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | paid on-line |
58 | Pawella Anna | Owidz | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | GK STG | paid on-line |
59 | jelonek mieczysław jelonek | Starogard Gdański | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | TRI Starogard | paid on-line |
60 | Żardecki Dawid | Starogard Gdański | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
61 | Cylkowski Grzegorz | Starogard Gdański | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
62 | Dębicki Artur | Gdynia | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | paid on-line | |
63 | Majkowski Tomasz | Skórcz | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | Aktywni Kociewiacy | paid on-line |
64 | Prensena Florian | Skarszewy | Polska | Krótki Cross Triathlon (0,4km- 10km- 4km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
65 | Kuc Szymon | Owidz | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
66 | Majkowski Bartosz | Skórcz | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | byle do mety | paid on-line |
67 | Zając Arkadiusz | Skórcz | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | TRI STAROGARD GDAŃSKI | paid on-line |
68 | Jędrzejewski Daniel | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | Długi Cross Triathlon (0,8km- 20km- 8km) | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
Views: 5900