# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Maliszewski Marek Elbląg Marsz rekreacyjny 5 km - osoby niepełnosprawne i powyżej 70 roku życia
2 Maliszewska Marianna Elbląg Bieg rekreacyjny 5 km - osoby niepełnosprawne i powyżej 70 roku życia
3 Szarko Maciej Elbląg Start Biegu Głównego 13,4 km - osoby niepełnosprawne i powyżej 70 roku życia
4 Machnikowski Adrian Sztum Bieg rekreacyjny 5 km paid
5 Ścisłowska Aleksandra Parpary Start Biegu Głównego 13,4 km paid
6 Ścisłowski Rafał Parpary Start Biegu Głównego 13,4 km paid
7 kownacki waldemar Malbork Start Biegu Głównego 13,4 km paid
8 Kusztal Dagmara Sztum Start Biegu Głównego 13,4 km Active&fit Sztum paid
9 Klonowski Marcin Sztum Start Biegu Głównego 13,4 km LKS Zantyr Sztum paid
10 Lisogórski Krzysztof Sztum Start Biegu Głównego 13,4 km LKS Zantyr Sztum paid
11 Michalski Dominik Działdowo Start Biegu Głównego 13,4 km paid
12 Wasiewicz Tomasz Dzierzgoń Start Biegu Głównego 13,4 km paid
13 ŚLIWIŃSKI PRZEMYSŁAW PASŁĘK Start Biegu Głównego 13,4 km paid
14 Niewiadomski Patryk Czarlin Start Biegu Głównego 13,4 km Biegający Tczew paid
15 Królik Jacek Pasłęk Start Biegu Głównego 13,4 km Rozbiegany Pasłęk paid
16 Konopacki Sebastian Kwidzyn Bieg rekreacyjny 5 km paid
17 Zakrzewski Andrzej Subkowy Start Biegu Głównego 13,4 km Biegający Tczew
18 Olejarczyk Piotr Olejarczyk Elbląg Start Biegu Głównego 13,4 km paid
19 Wysocka Alicja Prabuty Start Biegu Głównego 13,4 km PIES ICH GANIAŁ paid
20 Wysocki Mariusz Prabuty Start Biegu Głównego 13,4 km PIES ICH GANIAŁ paid
21 Wendołowska Iza Dzierzgoń Marsz rekreacyjny 5 km paid
22 krysiak Beata Dzierzgoń Marsz rekreacyjny 5 km paid
23 Dobrenko Mieczysław Sztum Rajd rowerowy 13,4 km - osoby niepełnosprawne i powyżej 70 roku życia LKS Zantyr Sztum
24 Suchomski Marcin Nowy staw Start Biegu Głównego 13,4 km
25 JERZYK ROBERT KANICZKI Start Biegu Głównego 13,4 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN paid
26 Stefański Andrzej ELBLĄG Start Biegu Głównego 13,4 km Maratończyk - Elbląg paid
27 Pokorra Edmund Neuvied Rajd rowerowy 13,4 km Sztum Biega
28 Chabowska Grażyna Sztum Rajd rowerowy 13,4 km Sztum Biega
29 Godlewski Marek Malbork Bieg rekreacyjny 5 km paid
30 Matejuk Arkadiusz Malbork Start Biegu Głównego 13,4 km BEZTLENOWI MALBORK paid
31 SZEWCZUN MAŁGORZATA DZIERZGOŃ Start Biegu Głównego 13,4 km paid
32 Szewczun Anna Dzierzgoń Start Biegu Głównego 13,4 km paid
33 Sobocińska Alicja Bruk Rajd rowerowy 13,4 km paid
34 Sobocińska Elzbieta Bruk Rajd rowerowy 13,4 km paid
35 Kuciński Ireneusz Pasłęk Start Biegu Głównego 13,4 km
36 Bochon Agata Malbork Bieg rekreacyjny 5 km paid
37 Kaschel Patryk Tczew Start Biegu Głównego 13,4 km Reebok Run Crew Tczew paid
38 Giembicki Jan Sztum Start Biegu Głównego 13,4 km LKS Zantyr Sztum paid
39 CHĘTNIK Rafał SZTUM Start Biegu Głównego 13,4 km LKS ZANTYR SZTUM paid
40 Pypeć Mariusz Prabuty Start Biegu Głównego 13,4 km TRAKTOR TEAM KWIDZYN GMINA KWIDZYN paid
41 Chudzik Krzysztof Sztum Bieg rekreacyjny 5 km Sztum Biega
42 Majewski Radosław Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5 km
43 Potoczek Andrzej Lichnowy Start Biegu Głównego 13,4 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY paid
44 Zimna Agnieszka Tczew Start Biegu Głównego 13,4 km Reebok Run Crew Tczew paid
45 Derlaga Kamil Szymankowo Start Biegu Głównego 13,4 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY paid
46 Trzciński GRZEGORZ PRABUTY Start Biegu Głównego 13,4 km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid
47 Szczygielski Robert Sztum Start Biegu Głównego 13,4 km paid
48 Szewczun Jolanta Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5 km
49 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko Start Biegu Głównego 13,4 km OSP POGRODZIE
50 Najda Sławomir Sztum Start Biegu Głównego 13,4 km LKS Zantyr Sztum paid
51 Piela Justyna Tolkowiec Rajd rowerowy 13,4 km Grupa Rowerowa " SZYBKI STRUŚ" Braniewo paid
52 Dziedzic Rafał Korzeniewo Start Biegu Głównego 13,4 km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid
53 Jerzyk Paweł Wiśliny Start Biegu Głównego 13,4 km Traktor Team Gmina Kwidzyn paid
54 Żemojdzin Michał Dzierzgoń Rajd rowerowy 13,4 km DZIERZGOŃ TEAM
55 Matejuk Marcin Malbork Start Biegu Głównego 13,4 km Beztlenowi Malbork paid
56 GOS JAN MALBORK Start Biegu Głównego 13,4 km paid
57 Suski Mariusz Susz Start Biegu Głównego 13,4 km SUSKI TEAM
58 Stefanowicz Grażyna Braniewo Rajd rowerowy 13,4 km Grupa Rowerowa " SZYBKI STRUŚ" Braniewo paid
59 Mackiewicz Maciek Braniewo Rajd rowerowy 13,4 km Grupa Rowerowa " SZYBKI STRUŚ" Braniewo paid
60 Mackiewicz Krystyna Braniewo Rajd rowerowy 13,4 km Grupa Rowerowa " SZYBKI STRUŚ" Braniewo paid
61 Wądołowska Alicja Braniewo Rajd rowerowy 13,4 km Grupa Rowerowa " SZYBKI STRUŚ" Braniewo paid
62 Wądołowska Agnieszka Braniewo Rajd rowerowy 13,4 km Grupa Rowerowa " SZYBKI STRUŚ" Braniewo paid
63 Wądołowski Sławomir Braniewo Rajd rowerowy 13,4 km Grupa Rowerowa " SZYBKI STRUŚ" Braniewo paid
64 Suski Mateusz Susz Start Biegu Głównego 13,4 km SUSKI TEAM paid
65 Gos Elżbieta Malbork Start Biegu Głównego 13,4 km
66 Jabłoński Rafał Malbork Start Biegu Głównego 13,4 km paid
67 Kosecki Sławomir Malbork Start Biegu Głównego 13,4 km Beztlenowi Malbork paid
68 Zimny Sebastian Tczewskie Łąki Start Biegu Głównego 13,4 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY,REEBOK RUN CREW TCZEW paid
69 Strzeszyński Wojtek Tczew Start Biegu Głównego 13,4 km Pamir Team paid
70 Mąkosa Martyna Tczew Start Biegu Głównego 13,4 km Biegający Tczew / Pamir Team paid
71 Zimna Anna Tczewskie Łąki Start Biegu Głównego 13,4 km Reebok Run Crew Tczew paid
72 Łozińska Karolina Tarnowskie Góry Bieg rekreacyjny 5 km
73 Daniel Kacper Karpiny Start Biegu Głównego 13,4 km Traktor team gmina kwidzyn paid
74 Lipiński Mariusz Kwidzyn Start Biegu Głównego 13,4 km Antylopy Catani paid
75 Żemetro Ryszard Waplewo Wielkie Start Biegu Głównego 13,4 km LKS Zantyr Sztum paid
76 Chabowski Tomasz sztum Start Biegu Głównego 13,4 km Sztum Biega
77 Domeracki Mariusz Gronowo Elbląskie Start Biegu Głównego 13,4 km Ratownik Medyczny paid
78 Boguszewski Krzysztof Dzierzgoń Start Biegu Głównego 13,4 km paid
79 Leoniak Bogdan Dzierzgoń Rajd rowerowy 13,4 km DZIERZGOŃ TEAM paid
80 Leoniak Renata Dzierzgoń Rajd rowerowy 13,4 km DZIERZGOŃ TEAM paid
81 Leoniak Maciej Dzierzgoń Rajd rowerowy 13,4 km DZIERZGOŃ TEAM paid
82 Redlin Mateusz Malbork Start Biegu Głównego 13,4 km Malbork Biega paid
83 Leoniak Adam Dzierzgoń Start Biegu Głównego 13,4 km DZIERZGOŃ TEAM paid
84 Winiarska-Grabowska Agnieszka Malbork Bieg rekreacyjny 5 km #BBKTS paid
85 Serocki Adam Elblag Start Biegu Głównego 13,4 km
86 Melka Tomasz Dzierzgoń Bieg rekreacyjny 5 km
87 Mroczkowski Tomasz Malbork Start Biegu Głównego 13,4 km paid
88 Tołkacz Wojciech Malbork Start Biegu Głównego 13,4 km Malbork Biega paid
89 Kosianowska Monika Malbork Marsz rekreacyjny 5 km Grupa Malbork / Malborskie Morsy paid
90 Bujalski Andrzej Dzierzgoń Start Biegu Głównego 13,4 km AC CARRIGTWOHILL paid
91 Tomaszewski Jakub Dzierzgoń Rajd rowerowy 13,4 km DZIERZGOŃ TEAM
92 Cebula Bogdan Sztum Start Biegu Głównego 13,4 km LKS Zantyr Sztum paid


Views: 2840

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ