# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Puzdrowska Oliwia | Goręczyno | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | AMS - Akademia Młodego Sportowca | paid |
2 | Janas NADIA | Tczew | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | Tczewski Klub Morsa Przerębel | paid on-line |
3 | Karpus Filip | Żukowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | ALSAT TEAM | paid on-line |
4 | Cwalina Amelia | Gdynia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | paid on-line | |
5 | Cwalina Natalka | Gdynia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line | |
6 | Kutniewska Aleksandra | Żukowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | Szkoła Podstawowa nr 1 Żukowo | paid on-line |
7 | Kutniewska Lidia | Żukowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | Szkoła Podstawowa nr 1 Żukowo | paid on-line |
8 | Podskok Amelia | Pruszcz Gdański | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | Szkoła podstawowa nr 4 w Pruszczu Gdańskim | paid on-line |
9 | Korzeniewska Lilina | Kiełpino | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | AMS - Akademia Młodego Sportowca | paid |
10 | Talkowska Nikola | Gdynia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | Sp 44 Gdynia | paid on-line |
11 | Korzeniewska Wiktoria | Kiełpino | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | AMS - Akademia Młodego Sportowca | paid |
12 | Sitterlee Zuzanna | Kiełpino | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | AMS - Akademia Młodego Sportowca | paid |
13 | Sitterlee Daniel | Kiełpino | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | AMS - Akademia Młodego Sportowca | paid |
14 | Arendt Wiktoria | Kiełpino | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | AMS - Akademia Młodego Sportowca | paid |
15 | Wieczorkowska Dalia | Gdańsk | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | Polish Runners Club Ireland | paid on-line |
16 | Plichta Agata | Goręczyno | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | SP Goreczyno | paid on-line |
17 | Koźlarski Szymon | Skorzewo | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | UKS Olimpijczyk Skorzewo | paid on-line |
18 | Koźlarska Iga | Skorzewo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | UKS Olimpijczyk Skorzewo | paid on-line |
19 | Bolda Maria | Władysławowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line | |
20 | Trochimczuk Michalina | Elbląg | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | Sp. 1 Elbląg | paid on-line |
21 | Lewna Nadia | Kartuzy | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | paid | |
22 | Anolik Natasha | Gdansk | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | Opti Cwm Gdynia | paid on-line |
23 | Wysocka Gosia | Otomino | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | Otomino w ruchu | paid on-line |
24 | Wysocka Marta | Otomino | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | Otomino w ruchu | paid on-line |
25 | Wysocka Tola | Otomino | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | Otomino w ruchu | paid on-line |
26 | Wysocki Piotr | Otomino | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | Otomino w ruchu | paid on-line |
27 | Łomotowski Michał | Wejherowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line | |
28 | Urban Paulina | Bojano | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | SKLA Sopot | paid on-line |
29 | Łomotowska Małgorzata | Wejherowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line | |
30 | Zduński Maksiu | Kobylnica | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line | |
31 | WENTA WIKTORIA | WYGODA SIERAKOWSKA | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | KS BAT | paid on-line |
32 | Pawłowska Natalia | Gdynia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | SIZAN- WOI Gdańsk | paid on-line |
33 | Pawłowska Anna | Gdynia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | SIZAN- WOI Gdańsk | paid on-line |
34 | Kabata Stanisław | Gdańsk | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | Nasza Szkoła | paid on-line |
35 | Kabata jan | Gdańsk | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
36 | Jędrzejewski Michał | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | TRI Starogard Gdański | paid on-line |
37 | Jędrzejewski Miłosz | Nowa Wieś Rzeczna | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | UKS Ósemka Starogard Gdański | paid on-line |
38 | Dragan Blanka | Gdynia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line | |
39 | Halmann aurelia liliana | Wejherowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | paid on-line | |
40 | Halmann Nicola | Wejherowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | paid on-line | |
41 | Ronowski Łukasz | Szczodrowo | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | Szkoła podstawowa w Szczodrowie | paid on-line |
42 | Wolańska Julia Roksana | Rumia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | SP 9 Rumia/ Rumski Klub Tenisowy | paid on-line |
43 | Wolańska Lena Aurelia | Rumia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | SP 9 Rumia/ Rumski Klub Tenisowy | paid on-line |
44 | Bizon Marianna | Borkowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | STO2 | paid on-line |
45 | Czoska Jakub | Gdynia | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | Sp nr 33 | paid on-line |
46 | Marszałkowska Izabela | Kartuzy | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | Forma Fitness Club | paid on-line |
47 | Arendt Daniel | Kiełpino | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | AMS - Akademia Młodego Sportowca | paid |
48 | Zalewska Antonina | Dzierżążno | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | AMS - Akademia Młodego Sportowca | paid |
49 | Szypiłko Tymon | Banino | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | SP Banino kl Ia | paid on-line |
50 | Sidorowska Urszula | Swornegacie | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line | |
51 | Zawadziński Oliwier | Radunica | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
52 | Zawadzińska Maja | Radunica | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
53 | Sidorowski Wojciech | Swornegacie | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
54 | Radka Filip | LUZINO | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | KLIMOR TEAM | paid on-line |
55 | Jędrzejczyk Mikołaj | Dzierżążno | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | AMS - Akademia Młodego Sportowca | paid |
56 | Konstantynowicz Pola | Gdynia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | paid | |
57 | Wierzbicki Bartek | Kolnik | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line | |
58 | Rasławski Michał | Pszczółki | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
59 | Maciołek Karolina | Pszczółki | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
60 | Tatrocka Blanka | Orłowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | KSP Gdynia | paid on-line |
61 | Tatrocki Cezary | Orłowo | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | 2009' BAŁTYK GDYNIA | paid on-line |
62 | Katulska Nela | Karczemki | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | Przedszkole Dobrzewino-Karczemki | paid on-line |
63 | Katulska Milla | Karczemki | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | Przedszkole Dobrzewino-Karczemki | paid on-line |
64 | Elendt Milena | Tuchomie | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
65 | Brzuzek Patrycja | Gdynia | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | paid on-line | |
66 | Brzuzek Adam | Gdynia | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | SP 12 Gdynia | paid on-line |
67 | Domaradzka Kaja | Radunica | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | Radunica Run | paid on-line |
68 | Domaradzki Konrad | Radunica | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | Radunica Run | paid on-line |
69 | Karolczak Szymon | Rotmanka | Polska | CHŁOPCY - 2008 - 2006 - 900m | Sp Rotmanka | paid on-line |
70 | Karolczak Alicja | Rotmanka | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | SP Rotmanka | paid on-line |
71 | Kwieciński Jan | Kartuzy | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line | |
72 | Damps Maria | Kartuzy | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
73 | Szymichowski Marcin | Gdańsk | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | SP 53 Gdynia | paid on-line |
74 | Szymichowski Łukasz | Gdańsk | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | Przedszkole nr 19 w Gdyni | paid on-line |
75 | Koss Marcelina | Bolszewo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2008 - 2006 - 900m | paid on-line | |
76 | Metera Anna | NOWA WIEŚ LĘBORSKA | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
77 | Kowalski Stanisław | Grzybno | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line | |
78 | Ciechanowski Marcel | Kartuzy | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
79 | Musiał Roch | Gdynia | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | Bizon Dzierżążno | paid on-line |
80 | Smolarczyk Jeremi | Dzierżążno | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | Bizon Dzierżążno | paid on-line |
81 | Smolarczyk Bruno | Dzierżążno | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | Bizon Dzierżążno | paid on-line |
82 | Korytowski Igor | Kartuzy | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line | |
83 | Korytowski Antoni | Kartuzy | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line | |
84 | Karwowska Karolina | Mosty | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
85 | Splitt Adrianek | Somonino | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | Szkoła podstawowa w somoninie | paid on-line |
86 | Splitt Jakub | Somonino | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
87 | Krueger SZYMON | Somonino | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | Akademia Biegowa Kartuzy i Kiełpino | paid on-line |
88 | Splitt Paulina | Somonino | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
89 | Holowko Franciszek | Reda | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line | |
90 | Hołówka Lena | Reda | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
91 | Potrykus Adam | Gdańsk | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
92 | Naczke Stanisław | Garcz | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
93 | Szymichowski Kamil | Kielpino | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line | |
94 | Rychert Oliwier | Borkowo | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
95 | Damps Joanna | Kartuzy | Polska | DZIEWCZYNKI - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line | |
96 | Naczke Antoni | Garcz | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
97 | Saluk Igor | Juszkowo | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
98 | Biernaczyk Franciszek | Lniska | Polska | CHŁOPCY - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
99 | Olszewska Maja | Mirachowo | Polska | DZIEWCZYNKI - 2012 i mł. - 300m | paid on-line | |
100 | Lubiński Antoni | Przechlewo | Polska | CHŁOPCY - 2011 - 2009 - 600m | paid on-line |
Views: 15841