Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Czopek Jaroslaw EŁK 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Maratonka 55.00 PLN
2 Kaczmarek Sławomir Rumia 10 km bieg (31.03 - niedziela) BIEDRONKA paid on-line
3 Kuciapski Adriank Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
4 Frankiewicz Mariusz Lębork 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew paid on-line
5 Koncewicz Aneta Gdynia 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) ELITE TEAM 65.00 PLN
6 Kostrzewa-cembor Urszula Gdansk 10 km bieg (31.03 - niedziela) UKS ŻABIANKA GDAŃSK paid on-line
7 Kubera Paweł Gdańsk 42 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
8 Marszalkowska Agnieszka gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
9 Piorunska Agnieszka Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
10 Brygała Agata Gdańsk 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) ELITE TEAM paid
11 Warchol Florian Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
12 Pałejko Mateusz Olsztyn 21 km bieg (30.03 - sobota) 75.00 PLN
13 Sarnowska-Gracz Kinga Koteże 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
14 Szczęsny Tadeusz Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) Kacpery paid on-line
15 Koncewicz Marek Gdynia 21 km nordic walking (30.03 - sobota) Elite Team Gdynia paid
16 Kowalski Piotr Wejherowo 10 km bieg (31.03 - niedziela) MTB - Małe Trójmiasto Biega paid on-line
17 Tomasińska Agnieszka Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
18 Kotulski Piotr Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) Klub Biegaczy JYSK 75.00 PLN
19 Grzegorek Małgorzata Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
20 Bury Liliana Reda 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) paid
21 Mumot Magda Wieleń 5 km bieg (31.03 - niedziela) Drużyna Szpiku paid on-line
22 Anolik Piotr Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) 75.00 PLN
23 Rekowski Karol Chojnice 5 km bieg (31.03 - niedziela) Drużyna Szpiku paid on-line
24 Markiewicz Arkadiusz Malbork 21 km bieg (30.03 - sobota) Piękni i Bestie paid on-line
25 Szymaniuk Małgorzata Sopot 5 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
26 Jasiaczyk Krystyna Inowrocław 5 km bieg (31.03 - niedziela) Bbl Inowrocław paid on-line
27 Prokopiuk Jarosław Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) PROCAR Gdynia paid on-line
28 Pulczyńska Danka Sulicice 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) paid on-line
29 Pastwa Monika Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
30 Pastwa Janusz Pastwa Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
31 Tuszyńska Katarzyna Otomino 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
32 Wielgos Joanna Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Parkrun Rumia paid on-line
33 Godlewski Paweł Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) 75.00 PLN
34 Kunkel Mariusz Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
35 Kunkel Anna Gdańsk 42 km bieg (30.03 - sobota) PGB Sportowa Paczka paid on-line
36 Gulatowska Klaudia Klukowa huta 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
37 Sanner Marcin Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) Powsinoga paid on-line
38 Soroka Teresa Pasłęk 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) Nordic Walking Pasłęk 65.00 PLN
39 MAJNA Kazimierz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Parkrun Gdynia 65.00 PLN
40 Kryszczuk Piotr Pasłęk 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
41 Wasilewski Marcin Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) Apteka Gemini Team paid on-line
42 Góralski Marcin Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
43 Zalewski Karol Rumia 21 km bieg (30.03 - sobota) JAtrenuje paid on-line
44 Sorn Karolina Luzino 5 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
45 Goździewski Paweł Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
46 Orzoł Elżbieta Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
47 Wysocki Piotr Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) Monolit IT paid on-line
48 Hoppe Katarzyna Sominy 5 km bieg (31.03 - niedziela) 55.00 PLN
49 Sikoń-Łatka Marta Kisewo 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) paid on-line
50 Lis Dawid Lębork 5 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
51 Grzonkowski Krzysztof Zbiczno 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
52 felon michal gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) 65.00 PLN
53 Walkowicz Bartłomiej Gdynia 21 km nordic walking (30.03 - sobota) paid on-line
54 Walkowicz Karolina Gdynia 21 km nordic walking (30.03 - sobota) paid on-line
55 Stojak Krzysztof Suchy Dąb 21 km bieg (30.03 - sobota) 75.00 PLN
56 Milas Mariusz Susz 5 km bieg (31.03 - niedziela) Rozbiegany Susz paid on-line
57 Czaplińska Wioletta Ostrołęka 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
58 Czapliński Michał Ostrołęka 63 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
59 Tunowski Daniel Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
60 Kummer Gracjan Wejherowo 21 km bieg (30.03 - sobota) absolwent "samochodówka" paid on-line
61 Konkel Lucyna Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
62 Centkowska Ewelina Ciechocinek 10 km bieg (31.03 - niedziela) SPC paid on-line
63 Pich Paweł Pich Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
64 Pytlik Dariusz Dąbrowa Górnicza 5 km bieg (31.03 - niedziela) SG SQUAD paid on-line
65 Pietrzak Małgorzata Pietrzak Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
66 Worzala Wojciech Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
67 Dobrolinski Daniel Gdynia 42 km bieg (30.03 - sobota) Polska Północna paid on-line
68 Kostra Magdalena Gdynia 42 km bieg (30.03 - sobota) Polska Północna paid on-line
69 Mańczak Grzegorz Mańczak Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
70 Lipski Tomasz Dąbrowa Górnicza 5 km bieg (31.03 - niedziela) Saint-Gobain Squad paid on-line
71 Kowalski Jarosław Olkusz 5 km bieg (31.03 - niedziela) SAINT-GOBAIN SQUAD paid on-line
72 Wiernicka Paulina KWIDZYN 5 km bieg (31.03 - niedziela) Gmina Gardeja Biega 55.00 PLN
73 Niemczyk Małgorzata Gdynia 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) paid on-line
74 Cieślak Bartosz Żelistrzewo 5 km bieg (31.03 - niedziela) paid
75 Szymański Adam Lębork 10 km bieg (31.03 - niedziela) Lębork Biegacze 65.00 PLN
76 Jędrzejak Magdalena. Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Biegamyrazem.pl paid on-line
77 Czaja Danuta Rumia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) 55.00 PLN
78 Czyżewska Aleksandra Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) paid on-line
79 Czyżewska Beata Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) paid on-line
80 schutz tomasz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) BROWAR GDYNIA 65.00 PLN
81 Mizik Maciej Gdansk 21 km bieg (30.03 - sobota) 75.00 PLN
82 Serzysko Wojciech Malbork 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
83 Kierschkowski Marcin Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) 75.00 PLN
84 Cichoń Maciej Reda 42 km bieg (30.03 - sobota) 42.195 Wejherowo paid on-line
85 Knitter Daria Kosakowo 5 km bieg (31.03 - niedziela) Wymiatacze 55.00 PLN
86 Kostecka Katarzyna Gdansk 5 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
87 MALKIEWICZ MAŁGORZATA WIERSZYNO 21 km nordic walking (30.03 - sobota) ŻYJ AKTYWNIE WIERSZYNO paid on-line
88 Brzozowski Piotr Sławno 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) AKTYWNI POSTOMINO paid
89 kubiak karolina WEJHEROWO 21 km bieg (30.03 - sobota) excalibur 75.00 PLN
90 Butowska Katarzyna Starogard Gdański 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
91 Domańska edyta gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
92 Domański Krzysztof gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
93 Strzelczyk Małgorzata Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) 55.00 PLN
94 Rinc Małgorzata Gdynia 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) paid on-line
95 Skwarło Paweł Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
96 Skwarło Dorota Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
97 Buczkowska Wiesława Gdynia 21 km nordic walking (30.03 - sobota) Face Nordic Walking Team paid on-line
98 Kozieł Nikoleta Gdańsk 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) Need4feed paid on-line
99 Steffanowski Maria ESSEN 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) paid on-line
100 Górska Iwona. Lębork 21 km nordic walking (30.03 - sobota) Nordicowe Lęborskie Lwy 75.00 PLN


Views: 18344

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ