Festiwal Leśny 2019 - Leśny Bieg i Leśny Marsz
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Strzelecka Anna Żukowo 42 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
2 Duczmal Katarzyna Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Forma na szczyt paid on-line
3 Bassa Adrian Chojnice 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
4 Kamińska Agnieszka Koszalin 21 km bieg (30.03 - sobota) 120.00 PLN
5 Skrzyński Mirosław Skrzyński Sucha Koszalińska 21 km bieg (30.03 - sobota) 120.00 PLN
6 Blumkowska Karolina Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) 45.00 PLN
7 Wycichowski Wojciech Ostaszewo 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
8 Gołaszewski Łukasz Gdańsk 42 km bieg (30.03 - sobota) 95.00 PLN
9 Wenta Michał Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) 65.00 PLN
10 Al Qanber Hassan Gdansk 10 km bieg (31.03 - niedziela) GUMed 55.00 PLN
11 Wąż Mariusz Reda 63 km bieg (30.03 - sobota) Klub Sportowy ISKRA przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni 140.00 PLN
12 Skocka Ania Rumia 5 km bieg (31.03 - niedziela) 45.00 PLN
13 Pryśko-Grobelna Małgorzata Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) Przytulna Team paid on-line
14 Knut Magdalena Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) 45.00 PLN
15 Ostrowski Grzegorz Gdynia 42 km bieg (30.03 - sobota) Biegamyrazem paid on-line
16 Bezdel Jarema Bezdel Słupsk 42 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
17 Bujnicka Magdalena Pasłęk 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Nordic Walking Pasłęk paid
18 Roszman Henryk.. Orle 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
19 Żórawska Weronika Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) paid on-line
20 Olejnik Adam Włocławek 63 km bieg (30.03 - sobota) Refericon paid
21 Wolski Marcin Lębork 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew paid on-line
22 Greczyło Ewa Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew paid on-line
23 Druszcz Brygida Lębork 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew paid on-line
24 Wiśniewska Dorota Lębork 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew paid on-line
25 Guenther Joanna Lębork 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew paid on-line
26 Giełażyn Magdalena Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew paid on-line
27 Król Elżbieta Lębork 5 km bieg (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew paid on-line
28 Żurawska Ewa Kościerzyna 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) 45.00 PLN
29 Śliwińska Katarzyna Gdynia 63 km bieg (30.03 - sobota) KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni 140.00 PLN
30 Bygoszewska Sylwia Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) Forma na szczyt paid on-line
31 Butkiewicz Piotr Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) 65.00 PLN
32 Miotk Halina Kąpino 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) ECO-KĄPINO paid on-line
33 Chętnik Krzysztof Kąpino 10 km bieg (31.03 - niedziela) ECO-KĄPINO paid on-line
34 jankowski marek gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) 120.00 PLN
35 Roszman Henryk Orle 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
36 Brząkała Hubert Bydgoszcz 21 km bieg (30.03 - sobota) Projekt Pandora paid on-line
37 Szymański Artur Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
38 Wiczanowska Anna Kąpino 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) Eko Kąpino paid on-line
39 Fabrycki Arkadiusz Reda 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) 55.00 PLN
40 Fabrycka Barbara Reda 10 km nordic walking (31.03 - niedziela) paid on-line
41 Grodzki Tomasz Darłowo 42 km bieg (30.03 - sobota) Ultras z nad morza 95.00 PLN
42 Piórkowski Mariusz Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) Taka RYBA paid on-line
43 KACZMAREK Robert Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) paid on-line
44 Brzezińska ewa Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
45 Gładkowski Grzegorz Reda 21 km bieg (30.03 - sobota) BigYellowFoot Adventure Team 65.00 PLN
46 Kaczmarek Sławomira Gdynia 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) paid on-line
47 Wysocka Anna Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) WYMIATACZE 65.00 PLN
48 Stańkowski Karol Wejherowo 5 km bieg (31.03 - niedziela) 45.00 PLN
49 Krużycki Bartosz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
50 Krużycka Żaneta Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
51 Piesiewicz Radosław Rumia 21 km nordic walking (30.03 - sobota) paid on-line
52 Piesiewicz Małgorzata Rumia 21 km nordic walking (30.03 - sobota) paid on-line
53 Pędziszewski Piotr Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) Vai Alto paid on-line
54 Szkudlarz Diana Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) 45.00 PLN
55 Zych Wiktor Swornegacie 42 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
56 Mączka Cezary Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
57 Uszacka Malgosia GDANSK 21 km bieg (30.03 - sobota) Ushatki paid on-line
58 Trzeciakowski Marcin Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
59 Krawczuk Andrzej Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) TeamKaraś-Elbląg 65.00 PLN
60 Basińska-Ahmed Olga Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
61 Dąbrowski Roman Chojniczki 63 km bieg (30.03 - sobota) 195.00 PLN
62 Kopczyński Michał Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
63 Nowaczyk Tomasz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
64 Rejmer Małgorzata Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) Wydziałowy Team Biegowy ZiE PG 65.00 PLN
65 Sikorra Janina Lędziechowo 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) paid
66 Fojut Tomasz Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
67 Augustowska Alicja Gdynia 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
68 Dymowska Aleksandra Dymowska Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
69 Bzowski Krzysztof Człuchów 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
70 Jędrzejewska Nadia Nowa Wieś Rzeczna 5 km bieg (31.03 - niedziela) TRI Starogard Gdański paid on-line
71 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna 5 km bieg (31.03 - niedziela) TRI Starogard Gdański paid on-line
72 Sochacka Paulina Mosty 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) Szalone Gazele i Król Lew paid on-line
73 Przychodzeń Michał Gdynia 42 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
74 Kankowska Dominika Luzino 5 km bieg (31.03 - niedziela) GKS KASZUBI LUZINO paid
75 Kankowski Paweł Luzino 5 km bieg (31.03 - niedziela) GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
76 Kankowska Justyna Luzino 5 km bieg (31.03 - niedziela) GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
77 Sitarczuk Krzysztof Gdańsk 5 km bieg (31.03 - niedziela) JEDZIEMY DO ODCIĘCIA ;) paid on-line
78 Grochowski Marek Gdańsk 10 km bieg (31.03 - niedziela) T.G. Sokół Zakopane paid on-line
79 Tuwalska Elżbieta Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) LKS Zantyr Sztum paid on-line
80 Piotrowski Mateusz Sierakowice 63 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
81 Hoffmann Jacek Gdańsk 42 km nordic walking (30.03 - sobota) paid on-line
82 Borzyszkowska Jolanta Puck 5 km nordic walking (31.03 - niedziela) paid on-line
83 Krym Arkadiusz Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) Fitness Leon paid on-line
84 Tocha Zbigniew Skórcz 21 km bieg (30.03 - sobota) Aktywni Kociewiacy paid on-line
85 ŚCIECHOWICZ Adam Gdynia 42 km bieg (30.03 - sobota) Centrum Operacji Morskich paid on-line
86 Kulgajuk Michal Pruszcz Gdanski 21 km bieg (30.03 - sobota) SUT Pruszcz Biega paid on-line
87 Zięba Beata Kościerzyna 42 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
88 Kwiatek Aleksandra Pruszków 5 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
89 Kwiatek Tomasz Pruszków 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
90 Czapa Magdalena Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) 65.00 PLN
91 Dybuk Agnieszka Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
92 Krysiński Andrzej Ostrołęka 10 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
93 Wirkus Piotr Gdynia 21 km bieg (30.03 - sobota) BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
94 Błażuk Jarosław Gdynia 5 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
95 Iwachów Sławomir Kwidzyn 21 km bieg (30.03 - sobota) paid on-line
96 Gapska Anna Gdańsk 21 km bieg (30.03 - sobota) Grupa Biegowa 65 paid on-line
97 Gapski Mateusz Gdańsk 42 km bieg (30.03 - sobota) Grupa Biegowa 65 paid on-line
98 Wierciński Robert Malbork 5 km bieg (31.03 - niedziela) paid on-line
99 Szreder Longina WEJHEROWO 21 km nordic walking (30.03 - sobota) paid on-line
100 SZULC-RUTKOWSKA ANNA WEJHEROWO 21 km nordic walking (30.03 - sobota) paid on-line


Views: 6306

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ