5. Grodziskie biegi rodzinne
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Balcerska Hela Musuły Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) paid on-line
2 Balcerski Antek Musuły Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) LIDER Grodzisk Mazowiecki paid on-line
3 Małkowska Tita Grodzisk Maz. Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) Promienie paid on-line
4 Małkowska Zuzia Grodzisk Maz. Bieg 1km (roczniki 2004-2009) LIDER Grodzisk Mazowiecki paid on-line
5 KŁOSIEWICZ RAFAŁ KORYTÓW A Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) paid on-line
6 Wąsiewicz Adam Warszawa Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) 20.00 PLN
7 Wąsiewicz Jan Warszawa Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) 20.00 PLN
8 Wąsiewicz Piotr Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) PZU sport team 40.00 PLN
9 Musiał Maciej Otrębusy Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) stroiciel.arct.pl paid on-line
10 Warchoł Łukasz Warszawa Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) WSR Polskater paid on-line
11 STAŃCZUK JAN KOBYŁKA Bieg 1km (roczniki 2004-2009) SP nr 1 w Kobyłce paid on-line
12 Bacdorf Alicja Grodzisk Mazowiecki Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) LIDER Grodzisk Mazowiecki 40.00 PLN
13 Lukstaedt Marta Ożarów Mazowiecki Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) grupa wilki paid on-line
14 Janiszewski Przemysław Chrzanów Mały Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) 40.00 PLN
15 Janiszewska Ewa Chrzanów Mały Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) 40.00 PLN
16 Mikołajewska Ala Warszawa Rolki 1km (roczniki 2004-2009) Rollschool 20.00 PLN
17 Kostrzewa Zygmunt Warszawa Bieg 1km (roczniki 2004-2009) 20.00 PLN
18 Kostrzewa Elwira Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) PZU sport team 40.00 PLN
19 Rekus Zuzanna Płock Rolki 400 metrów (rocznik 2010-2012) Sp 17 Płock 20.00 PLN
20 GASIŃSKA halina Ozarow Mazowiecki Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) grupa wilki 40.00 PLN
21 GASIŃSKi janusz Ozarow Mazowiecki Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) grupa wilki 40.00 PLN
22 Borkowski Jan Warszawa Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) 20.00 PLN
23 Borkowska Helena Warszawa Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) 20.00 PLN
24 Borkowska Zuzanna Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Mamy ruszamy 40.00 PLN
25 Gawron Monika Ożarów Mazowiecki Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) GRUPA WILKI 40.00 PLN
26 PLOTKOWSK ROMAN WARSZAWA Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) ksOczko paid on-line
27 Czechoski Kacper Warszawa Rolki 1km (roczniki 2004-2009) Legia Warszawa paid on-line
28 MORGALLA JERZY RUDY Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) paid on-line
29 Borządek Aleksandra Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Legia Run Club paid on-line
30 Sarnowska Karolina Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) ProRunning Promotion paid on-line
31 Szczutowska Lidia Stefanowo Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) OP w Mrokowie paid on-line
32 Szczutowska Oliwia Stefanowo Rolki 1km (roczniki 2004-2009) SP w Mrokowie paid on-line
33 Szczutowska Olga Stefanowo Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) paid on-line
34 Szeliga Justyna Grodzisk Mazowiecki Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) BIEGI Grodzisk Mazowiecki 40.00 PLN
35 Borkowski Jacek Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) paid on-line
36 Zagrajek Amelka Kłudno Stare Bieg 200 metrów (rocznik 2013-2018) paid on-line
37 Zagrajek Kamil Kłudno Stare Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) paid on-line
38 Kościk Jakub Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) paid on-line
39 Sprengel Hubert Borkowo Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) Szkoła kowale 20.00 PLN
40 Kiełek Julian Szczęsne Rolki 400 metrów (rocznik 2010-2012) UKS Sparta 20.00 PLN
41 Kiełek Przemysław Grodzisk Mazowiecki Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) Dogoń Grodzisk Mazowiecki 40.00 PLN
42 Lutomirska Asia Łomianki Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) 20.00 PLN
43 Duraj Lena Ząbki Rolki 400 metrów (rocznik 2010-2012) Ząbki 20.00 PLN
44 Lissowska Hanna Warszawa Bieg 1km (roczniki 2004-2009) SP 323 Warszawa paid on-line
45 Hereć-Olejnik Ewa Łomianki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) RUN Oley/Łomiankowska Grupa Biegowa 40.00 PLN
46 Olejnik Filip Łomianki Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) RUN Oley/Łomiankowska Grupa Biegowa 20.00 PLN
47 Olejnk Mikołaj Łomianki Bieg 1km (roczniki 2004-2009) RUN Oley/Łomiankowska Grupa Biegowa 20.00 PLN
48 Olejnik Tomasz Łomianki-Kiełpin Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) RUN Oley/Łomiankowska Grupa Biegowa 40.00 PLN
49 Szydłowski Rafał Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) paid on-line
50 Ambroziak Olaf Warszawa Bieg 400 metrów (rocznik 2010-2012) SP 355 20.00 PLN
51 Ambroziak Szymon Warszawa Bieg 1km (roczniki 2004-2009) SP 355 20.00 PLN
52 Stańczak Iwona Warszawa Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Trucht Tarchomin 40.00 PLN
53 Pietrzak Adrian Grodzisk Mazowiecki Rolki 10 km (roczniki 2003 i starsze) 40.00 PLN
54 Kornicki Robert Pruszków Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) 40.00 PLN
55 Kornicka Aneta pruszkow Nordic Walking 5 km (roczniki 2009 i starsze) 40.00 PLN
56 Sekowski Marek Grodzisk Mazowiecki Bieg 5 km (roczniki 2003 i starsze) Biegi Grodzisk Mazowiecki 40.00 PLN


Views: 2091

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ