# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Hikiert Dominik Ciechanów Bieg 10km DSO.pl Ciechanów paid
2 Rachocki Jarek Płońsk Bieg 10km paid
3 Przybyszewski Łukasz Płońsk Bieg 10km paid
4 Szot Maria Ujazd Bieg 10km Brak paid
5 Bińczycki Mariusz Podsmardzewo Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO W PŁOŃSKU paid
6 Kornatowski Mateusz Płońsk Bieg 10km AGR PŁOŃSK paid
7 Lisowska Magdalena Warszawa Bieg 10km paid
8 Szarmach Andrzej Płock Bieg 10km PŁOCK BIEGA NO AGE LIMIT paid
9 Słupecka Liwia Zakroczym Bieg 10km Klub Bokserski Huragan paid
10 Banaszewski Kamil Kuchary Królewskie Bieg 10km paid
11 Opałka Julita Płońsk Bieg 10km J@K Team paid
12 Pokwicka Janina Płońsk Bieg 10km NORDIC WALKING paid
13 Kamińska Maria Płońsk Bieg 10km NORDIC WALKING paid
14 Rȯżańska Helena Płońsk Bieg 10km NORDIC WALKING paid
15 Malicka Monika Malicka Płońsk Bieg 10km paid
16 Zarako-Zarakowska Jadwiga PŁOŃSK Bieg 10km NORDIC WALKING paid
17 Bielska Anna PŁOŃSK Bieg 10km NORDIC WALKING paid
18 Piórkowski Marek Piórkowski Płońsk Bieg 10km paid
19 KUREK KRZYSZTOF Płock Bieg 10km paid
20 Brzeszkiewicz Damian Płońsk Bieg 10km paid
21 Kamiński Wiesław Warszawa Bieg 10km Nasielsk Baszta Team paid
22 Kaniewski Grzegorz Ciechanów Bieg 10km DSO.pl Ciechanów paid
23 Woliński Michał Ciechanów Bieg 10km DSO.pl Ciechanów paid
24 Saganek Michał Ciechanów Bieg 10km DSO.pl Ciechanów paid
25 Saganek Radosław Ciechanów Bieg 10km DSO.pl Ciechanów paid
26 Opałka Jan Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
27 Milczarek Agnieszka Płońsk Bieg 10km
28 Śliwiak Justyna Ciechanów Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów paid
29 Karwowski Daniel Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
30 Kociński Adrian Płońsk Bieg 10km paid
31 Kozłowski Marcin Pułtusk Bieg 10km Lider Winnica
32 Maraszek Edyta Staroźreby Bieg 10km
33 Ferski Andrzej Płońsk Bieg 10km Amatorska Grupa Rowerowa. paid
34 Gołaszewski Kamil Płońsk Bieg 10km paid
35 obrębska Elżbieta płońsk Bieg 10km NORDIC WALKING CZŁAPSKI TEAM paid
36 Dzwonkowski Stanisław Warszawa Bieg 10km paid
37 Słupski Damian Warszawa Bieg 10km paid
38 Gajek Ireneusz Ciechanów Bieg 10km paid
39 Dłużniewski Sławomir Ciechanów Bieg 10km paid
40 Pazdrąg Karolina Ciechanów Bieg 10km TKKF PROMYK CIECHANÓW paid
41 Balcerowski Rafał Ząbki Bieg 10km BIEGam Bo Lubię Ząbki Team paid
42 Szymczak Jacek Ząbki Bieg 10km BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM paid
43 Zalewska Małgorzata Ząbki Bieg 10km paid
44 Trojanowski Rafał Ząbki Bieg 10km BIEGam Bo Lubię Ząbki TEAM paid
45 Jeziak Przemysław Jeżewo Bieg 10km paid
46 Raczkowski Łukasz Płońsk Bieg 10km paid
47 Małgorzata Zakrzewska Warszawa Bieg 10km paid
48 Michalik Maksymilian Warszawa Bieg 10km paid
49 Krzemińska Monika Krzemińska Joniec Bieg 10km paid
50 Zakrzewski Marcin Warszawa Bieg 10km paid
51 Pierzynowski Artur Płońsk Bieg 10km paid
52 Jezierski Piotr Nowe Miasto Bieg 10km Nowe Miasto biega paid
53 Michalak Jerzy Plonsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
54 Mielczarski Bartosz Warszawa Bieg 10km Pomijalni paid
55 Zimowski Maciej Ciechanów Bieg 10km paid
56 Brauliński Michał Płońsk Bieg 10km Power of Science Training Centre
57 Wiśniewska Katarzyna Warszawa Bieg 10km Indywidualistka
58 Żerek Dariusz CiechanóW Bieg 10km paid
59 BANIAK JACEK PŁOŃSK Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
60 Paprota Przemysław Płońsk Bieg 10km AGR PŁOŃSK paid
61 Paczuski Mariusz Słupno Bieg 10km Słupno Biega paid
62 Szabrański Piotr Słupno Bieg 10km TKKF WIŚLANIE SŁUPNO paid
63 Gromek Mariusz Warszawa Bieg 10km paid
64 Michalik Julia WARSZAWA Bieg 10km paid
65 Dzięgielewska Małgorzata Dłużniewo Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
66 Dzięgielewski Marek Dłużniewo Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
67 Niemirska Katarzyna Plonsk Bieg 10km paid
68 Grzelak Robert Zdziarka Bieg 10km paid
69 MARCZAK Grażyna Warszawa Bieg 10km Leczo Team paid
70 Krajewski Przemysław Warszawa Bieg 10km LECZO TEAM paid
71 Turczyńska Monika Warszawa Bieg 10km LECZO TEAM paid
72 Chowaniec Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki Bieg 10km paid
73 Popławska Urszula Płock Bieg 10km paid
74 Krajewski Piotr Słupno Bieg 10km Gąbin Biega
75 Osiecka Judyta Ciechanów Bieg 10km paid
76 Długołęcki Mariusz Ciechanów Bieg 10km paid
77 Sobieraj Małgorzata Płońsk Bieg 10km
78 Karpińska Agnieszka Sochocin Bieg 10km paid
79 Maranowska Jolanta Radzanowo Bieg 10km paid
80 Kuchta Bogumiła Słupno Bieg 10km paid
81 Anowski Adrian Drochowo Bieg 10km paid
82 Zakrzewska Joanna Wichorowo Bieg 10km
83 Mariańska Patrycja Płońsk Bieg 10km
84 Mariańska Katarzyna Radzymin Bieg 10km
85 Strumnik Sebastian Nowy Dwór Mazowiecki Bieg 10km
86 Warchoł Artur Kuchary Królewskie Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
87 Majkowski Łukasz Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
88 Pawełas Marta Warszawa Bieg 10km paid
89 Krawczyk Paweł Winnica Bieg 10km Lider Winnica paid
90 Zaborowski Łukasz Płock Bieg 10km Active Runners Płock paid
91 Kacprzak Maciej Pawłowo Bieg 10km paid
92 Banaszkiewicz Marcin Nasielsk Bieg 10km Lider Winnica paid
93 Czeremański Rafał Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
94 Maraszek Zbigniew Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO
95 Idzikowski Robert Plonsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
96 Piekut Andrzej Nowy Dwór Maz. Bieg 10km KB JOGGER paid
97 Pluta Marek Warszawa Bieg 10km paid
98 Golacik Adrian Płońsk Bieg 10km KB IM. PIOTRA SĘKOWSKIEGO paid
99 Grzelak Małgorzata Płońsk Bieg 10km Mazovia ProActiv Ciechanów paid
100 Wudarczyk Tomasz Władysławowo Bieg 10km KB TKKF Promyk Ciechanów paid


Views: 2900

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ