Sportowy Dzień Jedności Kaszubów we Władysławowie
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Ślęzak Adam Gmina Tolkmicko 5 km OSP POGRODZIE 25.00 PLN
2 Smarszcz Wiesław Lębork 5 km nordic walking NORDICOWE LĘBORSKIE LWY paid on-line
3 Ostolska Magdalena Warszawa 5 km nordic walking paid on-line
4 Klein Andrzej Gdańsk 10 km paid on-line
5 Szymerowska Amelia Rekowo Górne 1238 m dla dzieci Drużyna Słonecznego Poranka free participation
6 Szymerowska Joanna Rekowo Górne 5 km Drużyna Słonecznego Poranka 25.00 PLN
7 Sikorra Beata Sikorra Władysławowo 5 km Biegamy Razem Władysławowo 25.00 PLN
8 Dzięgielewski Michał Łódź 10 km paid on-line
9 GRATOWSKA AMELIA Grudziądz 1238 m dla dzieci GRATOSIE RAZEM free participation
10 GRATOWSKA LENA GRUDZIĄDZ 1238 m dla dzieci GRATOSIE RAZEM free participation
11 GRATOWSKI KACPER GRUDZIĄDZ 1238 m dla dzieci GRATOSIE RAZEM free participation
12 GRATOWSKA KATARZYNA GRUDZIĄDZ 5 km GRATOSIE RAZEM 25.00 PLN
13 Gratowski Marcin Grudziądz 5 km GRATOSIE RAZEM 25.00 PLN
14 Budzisz Anna Kuźnica 10 km 25.00 PLN
15 Kankowska-Filipiak Idalia Reda 1238 m dla dzieci DEJA CSB free participation
16 Kankowska-Filipiak Letycja Reda 1238 m dla dzieci DEJA CSB free participation
17 Kankowski-Filipiak Nikander Reda 1238 m dla dzieci DEJA CSB free participation
18 Styczewski Tomasz Władysławowo 10 km 4Fun Team paid on-line
19 Budzisz Amelia KUŹNICA 1238 m dla dzieci free participation
20 Budzisz Joanna Budzisz KUŹNICA 5 km nordic walking paid on-line
21 ŁĘCKI JAN GDYNIA 5 km nordic walking CHODZĘ Z KIJAMI PL. ELITE TEAM paid on-line
22 Kopczewski Dariusz Koszalin 5 km nordic walking EliteTeam 25.00 PLN
23 Chudzik Beata Władysławowo 5 km paid on-line
24 Szymanowski Eugeniusz Lębork 5 km nordic walking Nordicowe Lęborskie Lwy 25.00 PLN
25 Szymanowska Anna Lębork 5 km nordic walking Nordicowe Lęborskie Lwy 25.00 PLN
26 Ruta Marcin Karwia 5 km 25.00 PLN
27 Kreft Maciej Puck 10 km TRI SEA MEWA Władysławowo paid on-line
28 Zasada - Humbla Wioletta Gdynia 5 km 25.00 PLN
29 Konieczna Monika Jastarnia 5 km Aktywna Jastarnia 25.00 PLN
30 Kohnke Piotr Jastarnia 5 km Aktywna Jastarnia 25.00 PLN
31 Kohnke Joanna Jastarnia 5 km Aktywna Jastarnia 25.00 PLN
32 Oberzig-Zasada Magdalena Władysławowo 5 km nordic walking 25.00 PLN
33 Jagmin Martyna Mosty 1238 m dla dzieci free participation
34 Jagmin Amelia Mosty 1238 m dla dzieci free participation
35 Lesner Jakub Puck 1238 m dla dzieci Biegamy Razem Władysławowo free participation
36 Lesner Dariusz Puck 10 km Biegamy Razem Władysławowo 25.00 PLN
37 Olejko Radosław Gdańsk 5 km nordic walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
38 Falk Maciej Gdynia 1238 m dla dzieci Szkoła Podstawowa nr 81 Gdańsk free participation
39 Szpilman Katarzyna Gdynia 5 km nordic walking Elita Team paid on-line
40 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz 10 km Kaszebe Łebcz 25.00 PLN
41 Andrzejewska Zuza Władysławowo 5 km paid on-line
42 Schmidt Agnieszka Puck 5 km 25.00 PLN
43 Rolewski Kuba Władysławowo 5 km Biegamy Razem Władysławowo 25.00 PLN
44 Patalas Angelika Chłapowo 5 km Greif Team Władysławowo paid on-line
45 Jagmin Izabela Mosty 10 km Wymiatacze paid on-line
46 Bystram Aleksandra Puck 10 km TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO paid on-line
47 Pulczyńska Anna Starzyno 10 km 25.00 PLN
48 Bajda Piotr Połczyno 5 km UM Władysławowo 25.00 PLN
49 Skarżyńska Alina Władysławowo 5 km Biegamy razem Władysławowo 25.00 PLN
50 Konkel Edyta Władysławowo 10 km Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
51 Sikoń-Łatka Marta Kisewo 5 km nordic walking paid on-line
52 Heyka Jarosław Lębork 10 km Morska Jednostka Rakietowa 25.00 PLN
53 Kusiak Maria Gdańsk 5 km nordic walking paid on-line
54 Słaby Joanna Bierna 5 km nordic walking Adams team paid on-line
55 Kusiak Włodzimierz Gdańsk 5 km nordic walking paid on-line
56 Słaby Adam Bierna 5 km Biegam dla żony paid on-line
57 Zawadzka-Deręgowska Małgorzata Jastarnia 5 km nordic walking paid on-line
58 Kollek Anna Władysławowo 5 km Biegamy Razem Władysławowo / ART paid on-line
59 Jażdżewski Jonatan Lębork 1238 m dla dzieci free participation
60 Mach Izabela Władysławowo 5 km Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
61 Michałowska Małgorzata Gąsiorowo 5 km nordic walking paid on-line
62 Pobłocka Maria Skorzewo 5 km nordic walking paid on-line
63 Polis Marzena Gdańsk 5 km nordic walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
64 Radomska Joanna Gdańsk 5 km nordic walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
65 Miszewski Adam Gdańsk 1238 m dla dzieci free participation
66 Hejka Wladyslaw Kartuzy 5 km 25.00 PLN
67 Nowak Beata Gdańsk 5 km nordic walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
68 Gomółka-Bigus Monika Gdynia 5 km nordic walking Step by Step Trójmiasto paid on-line
69 Wołkanin Paweł Łódź 10 km paid on-line
70 Huzarski Kamil Toruń 10 km paid on-line
71 Tocha Zbigniew Skórcz 10 km Aktywni Kociewiacy paid on-line
72 Teska Martyna Gdynia 1238 m dla dzieci free participation
73 Teska Patrycja Gdynia 1238 m dla dzieci free participation
74 Keslinke Łukasz Gdynia 10 km biegamyrazem.pl 25.00 PLN
75 Kubasik Arkadiusz Słupsk 10 km paid on-line
76 Dzieniszewska Alina Małkinia 5 km nordic walking paid on-line
77 Kuropatwa Łukasz Rumia 10 km Bażant Team 25.00 PLN
78 Leszczyńska-Wiloch Magdalena Gdańsk 5 km nordic walking RW -Team 25.00 PLN
79 Leszczyńska-Nowotka Małgorzata Gdańsk 5 km nordic walking 25.00 PLN
80 Lademann Maciej Darzlubie 10 km paid on-line
81 Pouch Martyna Reda 1238 m dla dzieci Szkoła podstawowa nr 3 Reda. free participation
82 Lademann Alicja Darzlubie 10 km paid on-line
83 Hochschulz Anna Władysławowo 5 km 25.00 PLN
84 Borzyszkowska Jolanta Puck 5 km nordic walking paid on-line
85 Wiloch Radoslaw Gdańsk 10 km Thunder Runner -Team 25.00 PLN
86 Mrówka Michał Gdańsk 5 km Maja TEAM paid on-line
87 Wiśniewska Sandra Gdynia 10 km 25.00 PLN
88 Wlazłowska Nadia Gdynia 1238 m dla dzieci SP 17 Gdynia free participation
89 Jetke Krystian Władysławowo 10 km paid on-line
90 Jetke Agnieszka Władysławowo 10 km paid on-line
91 Pytlik Dariusz Dąbrowa Górnicza 5 km SG SQUAD paid on-line
92 Terman Dariusz Lubowidz 10 km 25.00 PLN
93 Kochaniak Maria Łódź 5 km nordic walking Epoka Nordica Łódź paid on-line
94 Panek Aneta Gdynia 5 km nordic walking paid on-line
95 Paszkiewicz-Kęsiak Anita Łódź 5 km paid on-line
96 Rokosz Robert Gdynia 5 km nordic walking STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
97 Budzisz Przemysław Władysławowo 5 km Szotland paid on-line
98 Tempski Szymon Łebcz 10 km 4 FUN TEAM paid on-line
99 Bielewicz Anna Słupsk 10 km STOPA SŁUPSK 25.00 PLN
100 Adryan Adam Słupsk 10 km 25.00 PLN


Views: 1785

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ