# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Syldatk Beata | Garczegorze | Polska | 5 km nordic walking | paid on-line | |
2 | Kuchnowska Monika | Władysławowo | Polska | 5 km | paid on-line | |
3 | Kuchnowski Sebastian | Władysławowo | Polska | 5 km | paid on-line | |
4 | Ożóg Mariusz | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | paid on-line | |
5 | Baranowski Tadeusz | Jastarnia | Polska | 1238 m dla dzieci | Baranowski Team | |
6 | Baranowski Adrian | Jastarnia | Polska | 10 km | Baranowski Team | paid on-line |
7 | Mroczkowska Małgorzata | Gdansk | Polska | 5 km nordic walking | paid on-line | |
8 | Łukomski Tadeusz | Skrzeszewo Żukowskie | Polska | 10 km | paid on-line | |
9 | Nowak Roman | Człuchów | Polska | 5 km | Endure Team | |
10 | Pepliński Marek | Elbląg | Polska | 5 km | Biegacze Wolności | paid on-line |
11 | Spaleniak Tomasz | Dobrzewino | Polska | 10 km | Endure Team | paid on-line |
12 | Piórkowska Bogumiła | Sierpc | Polska | 5 km nordic walking | TKKF Kubuś Sierpc | paid on-line |
13 | Piórkowski Stanisław | Sierpc | Polska | 10 km | TKKF Kubuś Sierpc | paid on-line |
14 | Czerlikowska Agnieszka | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | GENETIX Team | paid on-line |
15 | Rogocka Nicole | Gdynia | Polska | 5 km | GENETIX Team/SP 39 Gdynia | |
16 | Pieregut Agnieszka | Gdynia | Polska | 5 km nordic walking | GENETIX Team | |
17 | Cyman Jarosław | Lębork | Polska | 5 km nordic walking | LĘBORSKIE LWY | paid on-line |
18 | Smarszcz Cyman Agnieszka | Lębork | Polska | 5 km nordic walking | LĘBORSKIE LWY | paid on-line |
19 | Cyman Kamil | Lębork | Polska | 5 km nordic walking | LĘBORSKIE LWY | paid on-line |
20 | Cyman Patrycja | Lębork | Polska | 5 km nordic walking | LĘBORSKIE LWY | paid on-line |
21 | Pal Violetta | Osłonino | Polska | 5 km | paid on-line | |
22 | Głodowski Grzegorz | Reda | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | ||
23 | Głodowski Maciej | Reda | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | ||
24 | Nadolska Karolina | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | Sp2 Władysławowo | |
25 | Gąsiorowski Rafał | Banino | Polska | 10 km | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
26 | Szumielewicz Kinga | Banino | Polska | 5 km | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
27 | Rawska Aleksandra | Rumia | Polska | 5 km | Wymiatacze | paid on-line |
28 | Okulska Anna | Łebcz | Polska | 5 km | paid on-line | |
29 | Pieper Jarosław | Karwia | Polska | 5 km | paid on-line | |
30 | Szymański Paweł | Orle | Polska | 10 km | paid on-line | |
31 | Bartkowski Marek | Warszawa | Polska | 10 km | EndureTeam | paid on-line |
32 | Hincka Jacek | Gnieżdżewo | Polska | 10 km | paid on-line | |
33 | Łokucijewska Izabela | Gdańsk | Polska | 5 km | paid on-line | |
34 | Jędraszczyk Marek | Słupsk | Polska | 10 km | WT Słupsk | paid on-line |
35 | Klebba Szymon | Puck / Łebcz | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | Kaszebe Łebcz | |
36 | Klebba Natalia | Puck / Łebcz | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | Kaszebe Łebcz | |
37 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Polska | 10 km | Kaszebe Gnieżdżewo | paid on-line |
38 | Melson Łukasz | Władysławowo | Polska | 5 km | paid on-line | |
39 | Maszota Ireneusz | Lębork | Polska | parada rowerowa | paid on-line | |
40 | Miarowska Joanna | Reda | Polska | 10 km | paid on-line | |
41 | Marszałek Karina | Gdynia | Polska | 5 km | paid on-line | |
42 | Korzeniewski Michał | Władysławowo | Polska | 5 km | SP 2 Władysławowo | paid on-line |
43 | Telszewski Maciej | Mała Piaśnica | Polska | 10 km | Wagabunda Mała Piaśnica | paid on-line |
44 | Szrama Marian | Lębork | Polska | 10 km | BAZA 44 | paid on-line |
45 | Pulczyńska Danuta | Sulicice | Polska | 5 km nordic walking | paid on-line | |
46 | Kuchnowska Anna | Werblinia | Polska | 5 km | paid on-line | |
47 | Kuchnowski Karol | Werblinia | Polska | 5 km | Krokowa Biega | paid on-line |
48 | Kuchnowski Dominik | Werblinia | Polska | 1238 m dla dzieci | Krokowa Biega | |
49 | Joksz Kacper | Władysławowo | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | SP 3 Władysławowo | |
50 | Eliasz Dawid | Hel | Polska | 10 km | paid on-line | |
51 | Ziontkowski Kay | Władysławowo | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | ||
52 | Janowicz Alex | Władysławowo | Polska | 1238 m dla dzieci | ||
53 | Kartasińska Arleta | Władysławowo | Polska | 5 km | paid on-line | |
54 | Woss Krzysztof | Lębork | Polska | 5 km | paid on-line | |
55 | Grochowiak Karol | Starzyno | Polska | 10 km | 4 FUN TEAM | |
56 | Kubawska Agnieszka | Łebcz | Polska | 5 km | Wymiatacze | paid on-line |
57 | Nowak Tadeusz | Rumia | Polska | 5 km nordic walking | ||
58 | Woss Anna | Lębork | Polska | 5 km nordic walking | paid on-line | |
59 | Spurgiasz Patryk | Mrzezino | Polska | 5 km | paid on-line | |
60 | Chudzik Oliwka | Władysławowo | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | ||
61 | Hilla Marek | Rumia | Polska | 5 km nordic walking | Gwiazda Morza Resort Spa&Sport | paid |
62 | Curyło Ola | Władysławowo | Polska | 5 km nordic walking | Gwiazda Morza Resort Spa&Sport | paid |
63 | Zasińska Agnieszka | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | Gwiazda Morza Resort Spa&Sport | paid |
64 | Dąbrowski Michał | Goszczyno | Polska | 5 km | Gwiazda Morza Resort Spa&Sport | paid |
65 | Duczyński Szymon | Jastarnia | Polska | 5 km | Gwiazda Morza Resort Spa&Sport | paid |
66 | Kręglicka Karolina | Władysławowo | Polska | 5 km | Gwiazda Morza Resort Spa&Sport | paid |
67 | Domina Andrzej | Puck | Polska | 5 km | Gwiazda Morza Resort Spa&Sport | paid |
68 | Hinca Bożena | Gdynia | Polska | 5 km | Gwiazda Morza Resort Spa&Sport | paid |
69 | Biadała Krzysztof | Gdynia | Polska | 5 km | Gwiazda Morza Resort Spa&Sport | paid |
70 | Rambiert Monika | Władysławowo | Polska | 5 km | Gwiazda Morza Resort Spa&Sport | paid |
71 | Glapiak Aleksander | Ostrowo | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | ||
72 | Zaczek Klaudia | Ostrowo | Polska | 5 km | paid on-line | |
73 | Paždjerski Dimitrije | Wejherowo | Polska | parada rowerowa | DEJA CSB | paid |
74 | Paždjerska Nevena | Wejherowo | Polska | parada rowerowa | DEJA CSB | paid |
75 | Paždjerski Dušan-Vladislav | Wejherowo | Polska | parada rowerowa | DEJA CSB | paid |
76 | Chacia Ewelina | Wejherowo | Polska | parada rowerowa | DEJA CSB | paid |
77 | Gontarz Tomasz | Wejherowo | Polska | parada rowerowa | DEJA CSB | paid on-line |
78 | Gontarz Ewa | Wejherowo | Polska | parada rowerowa | DEJA CSB | paid on-line |
79 | Gontarz Zuzanna | Wejherowo | Polska | parada rowerowa | DEJA CSB | paid on-line |
80 | Kankowska Katarzyna | Reda | Polska | parada rowerowa | DEJA CSB | paid |
81 | Rhode Karol | Wejherowo | Polska | parada rowerowa | DEJA CSB | paid |
82 | Pieniążk Katarzyna | Wejherowo | Polska | 1238 m dla dzieci | DEJA CSB | |
83 | Pieniążk Dobrawa | Wejherowo | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | DEJA CSB | |
84 | Pieniążk Piotr | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking | DEJA CSB | paid |
85 | Wyrębska Bogna | Wejherowo | Polska | 5 km nordic walking | DEJA CSB | paid |
86 | Lisiecki Jakub | Gdańsk | Polska | 5 km | wkurw_team | paid on-line |
87 | Niechoćko Agata | Gdańsk | Polska | 5 km nordic walking | paid on-line | |
88 | Labiński Sebastian | Olsztyn | Polska | 5 km | paid on-line | |
89 | Życiński Tomasz | Władysławowo | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | ||
90 | Życiński Adam | Władysławowo | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | Sp2 Władysławowo | |
91 | Rybacki Kacper | Reda | Polska | 1/10 1238 m dla dzieci | ||
92 | Olesiejuk Marta | Gdynia | Polska | 10 km | paid on-line | |
93 | Knitter Marek | Lipa | Polska | 10 km | paid on-line | |
94 | Korkuć Gwidon | Władysławowo | Polska | 1/2 1238 m dla dzieci | ||
95 | Groenwald Mikołaj | Połczyno | Polska | 5 km | ISKRA Połczyno | paid on-line |
96 | Biadała Anna | Pogórze | Polska | 10 km | Gwiazda Morza Resort Spa&Sport | |
97 | Czerwonka Karolina | Rumia | Polska | 5 km | paid on-line | |
98 | Początek Mikołaj | Rumia | Polska | 10 km | paid on-line | |
99 | Pakuła Danuta | Gościcino | Polska | 5 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | paid on-line |
100 | Jakubowski Zbigniew | Gościcino | Polska | 5 km | MTB - Małe Trójmiasto Biega | paid on-line |
Views: 26948