# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Chylińska Alicja Kwidzyn 2 km
2 Sikora Piotr KWIDZYN 2 km
3 TELEGA MAŁGORZATA KWIDZYN 2 km
4 Borzyszkowski Bartosz Kwidzyn 2 km
5 Kowalewska Magdalena Biskupiec 2 km
6 Jędras Kuba Kwidzyn 2 km UMKS Kwidzyn
7 Pabian Patrycja Kwidzyn 2 km UMKS Kwidzyn
8 Jędras Przemysław Kwidzyn 2 km
9 Jóźwiak Cecylia Kwidzyn 2 km IP Kwidzyn Team
10 Duśko Piotr Kwidzyn 2 km
11 Duśko Urszula Kwidzyn 2 km
12 Duśko Mikołaj Kwidzyn 2 km
13 Duśko Karolina Kwidzyn 2 km
14 Smolińska Beata Rakowiec 2 km
15 Obód Kacper Kwidzyn 2 km Politechnika Gdańska
16 Chita Aleksandra KWIDZYN 2 km
17 Maziarz Mikołaj KWIDZYN 2 km
18 Maziarz Martyna KWIDZYN 2 km
19 Maziarz Anna KWIDZYN 2 km
20 Przychodzki Kacper Kwidzyn 2 km FA Kwidzyn
21 Przychodzki Robert Kwidzyn 2 km FA Kwidzyn
22 Przychodzka Maria Kwidzyn 2 km FA Kwidzyn
23 Szmidt Dariusz Kwidzyn 2 km
24 Zielinska Magda Kwidzyn 2 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
25 Szmidt Joanna Kwidzyn 2 km
26 Smolińska Nadia Kwidzyn 2 km
27 Bednarz Katarzyna Grudziądz 2 km
28 Hanas Iwona Kwidzyn 2 km
29 Chodukiewicz Anna Kwidzyn 2 km
30 Balsam Maximilian Kwidzyn 2 km FA Kwidzyn
31 Kusowski Filip Gniew 2 km FA Kwidzyn
32 Szczęsny Filip Kwidzyn 2 km FA Kwidzyn
33 Smolińska Nadia Kwidzyn 2 km FA Kwidzyn
34 Mroczkowski Mateusz Kwidzyn 2 km FA Kwidzyn
35 Kusowska Julia Gniew 2 km FA Kwidzyn
36 Klejn Kajetan Kwidzyn 2 km FA Kwidzyn
37 Kępiński Michał Kwidzyn 2 km FA Kwidzyn
38 Borowski Filip Kwidzyn 2 km FA Kwidzyn
39 Mieczkowski Karol Kwidzyn 2 km FA Kwidzyn
40 Chmielecka Beata Kwidzyn 2 km FA Kwidzyn
41 Kissa Alicja Kwidzyn 2 km Akademia Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku
42 Jóźwiak Tomasz Kwidzyn 2 km IP Kwidzyn Team
43 Tumiłowicz Jerzy Licze 2 km Traktor team gmina Kwidzyn
44 Winiarczyk Sebastian Sadlinki 2 km Szkoła Podstawowa w Sadlinkach
45 Barczykowska Alicja Sadlinki 2 km Szkoła Podstawowa w Sadlinkach
46 Bobiński Kacper Kwidzyn 2 km
47 Bobiński Jan Kwidzyn 2 km
48 Bobiński Michal Kwidzyn 2 km
49 Bobińska Alicja Kwidzyn 2 km
50 Grzelak Sylwia Gardeja 2 km
51 Bobinski Jakub Kwidzyn 2 km
52 Grzelak Robert Gardeja 2 km Gmina Gardeja Biega
53 Szablicka Katarzyna Grudziądz 2 km
54 Drawska Julia Tczew 2 km
55 Drawski Marcin Tczew 2 km
56 Drawska Joanna Tczew 2 km
57 Matuszczak Wiktoria Kwidzyn 2 km
58 Matuszczak Edyta Kwidzyn 2 km
59 Łubinska Ewa Kwidzyn 2 km
60 Sławski Michał Kwidzyn 2 km
61 Frelek Natalia Kwidzyn 2 km
62 Torłop Dawid Kwidzyn 2 km
63 Roussel Paulina Kwidzyn 2 km
64 Liberacka Julia Okragła Łąka 2 km Szkoła Podstawowa w Sadlinkach
65 Liberacka Agnieszka Okragła Łąka 2 km Traktor Team Gmina Kwidzyn
66 Kuczkowski Dawid Kuczkowski Kwidzyn 2 km
67 Grosz Anna Kwidzyn 2 km
68 Banaszewski Hubert Rozajny 2 km
69 Banaszewska Alicja Rozajny 2 km
70 Bator Maximilian Kwidzyn 2 km
71 Bator Beata Kwidzyn 2 km
72 Miazga Robert Otłowiec 2 km
73 Bator Ewelina Kwidzyn 2 km
74 Świder Kinga Dusocin 2 km
75 Bania Dominik Kwidzyn 2 km BANIA TEAM
76 Pawłowski Mariusz Kwidzyn 2 km
77 Walczak Marcel Sadlinku 2 km Sp 4 Kwidzyn
78 Pawłowska Małgorzata Kwidzyn 2 km
79 Walczak Amelia Sadlinki 2 km Sp 4 Kwidzyn
80 Walczak Anita Sadlinki 2 km
81 Pawłowska Beata Kwidzyn 2 km
82 Frelek Agnieszka Kwidzyn 2 km
83 Jugo Aleksandra Kwidzyn 2 km
84 Zaniewska Katarzyna Kwidzyn 2 km Sempre Jiu Jitsu Kwidzyn
85 Pytlos Łukasz Kwidzyn 2 km
86 Wasilewska Anna Kisielice 2 km
87 Pytlos Małgorzata Kwidzyn 2 km Kwidzyn Biega
88 Gratz Blanka Kwidzyn 2 km
89 Maszewska Renata Kwidzyn 2 km
90 Kogut Piotr Kwidzyn 2 km
91 Kiełbasińska Iwona Smętowo Graniczne 2 km
92 Mikulska Alicja Kwidzyn 2 km SP nr 6 w Kwidzynie
93 Kwiatkowska Natalia Kwidzyn 2 km
94 Tkaczyk Marta Gdańsk 2 km
95 Krajczok Jolanta Wandowo 2 km
96 Press Janusz Kwidzyn 2 km KTR Ventus Kwidzyn
97 Marczyk Adam Kwidzyn 2 km KTR Ventus Kwidzyn
98 Orlicka Anna Kwidzyn 2 km
99 Kęsicki Sebastian Kwidzyn 2 km
100 Popaszkiewicz Alina Kwidzyn 2 km


Views: 3426

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ