V Bieg Zaślubin Polski z Morzem „Od Hallera do Hallera” Władysławowo - Puck’ 2019
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Suska Kamil Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
2 Bulczak Grzegorz Puck Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
3 Kichler Kryspin Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych
4 TOMCZAK Sebastian Ustka Start - trzecia tura zapisanych Ustka paid on-line
5 neubauer tomasz reda Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
6 Borski Ryszard Reda Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
7 Kreja Łukasz Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew paid on-line
8 Pieper Anita Puck Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
9 Śliwiak Justyna Ciechanów Start - trzecia tura zapisanych KB TKKF Promyk Ciechanów paid on-line
10 rosinska patrycja gdynia Start - trzecia tura zapisanych Kraby:) paid on-line
11 Jakusz Anna Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
12 Marczyńska Iwona Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych MajaTeam paid on-line
13 Robak Wojciech Gdynia Start - trzecia tura zapisanych PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście paid on-line
14 Gollnik Adam Nowy Dwór Mazowiecki Start - trzecia tura zapisanych RozbiegaMy Nowy Dwór
15 Gollnik Daria Gollnik Nowy Dwór Mazowiecki Start - trzecia tura zapisanych RozbiegaMy Nowy Dwór
16 MAJNA Kazimierz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Parkrun Gdynia paid on-line
17 Jończyk Anna Starogard gdanski Start - trzecia tura zapisanych BiegamBoLubię paid on-line
18 Kokot Krzysztof Żory Start - trzecia tura zapisanych Niewybiegani paid on-line
19 Buczkowski Roman Błądzikowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
20 Kużel Roman Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Gmina Władysławowo paid on-line
21 Chachaj Sławek Kąpino Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
22 Obrzud Katarzyna Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
23 Obrzud Krzysztof Bożepole Wielkie Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
24 Rogowski Sebastian Żelistrzewo Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
25 Michoński Sebastian Sztum Start - trzecia tura zapisanych 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej paid on-line
26 Kukulski Karol Gdynia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
27 Kuchnowski Karol Werblinia Start - trzecia tura zapisanych Krokowa Biega paid on-line
28 KRYGIER Ireneusz USTKA Start - trzecia tura zapisanych W.P.K Słoń Team Ustka paid on-line
29 Wodonos Paweł Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
30 Chyła Agnieszka Gdynia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
31 Walczyński Mariusz Żory Start - trzecia tura zapisanych Niewybiegani paid on-line
32 Dywelski Mirosław Tczew Start - trzecia tura zapisanych Biegający Tczew paid on-line
33 Ratajczak Konrad Rumia Start - trzecia tura zapisanych Trochę już biegam paid on-line
34 Bambrowicz Martyn Rumia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
35 Hering Maciej bartosz Krag Start - trzecia tura zapisanych TRI Starogard Gdański paid on-line
36 Żydkiewicz-Dopka Magdalena Rumia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
37 PAŁUBA Krzysztof Rozewie Start - trzecia tura zapisanych JW 3936 paid on-line
38 Czaykowski Wojciech Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Wojto_Sport-Story paid on-line
39 Okrój Arkadiusz Reda Start - trzecia tura zapisanych Team Kreft paid on-line
40 GAŁĘZA SŁAWOMIR GDYNIA Start - trzecia tura zapisanych Runpassion.pl TEAM paid on-line
41 Klebba Andrzej Mrzezino Start - trzecia tura zapisanych Motywatornia Team paid on-line
42 ZIELKE JANUSZ ROZEWIE Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
43 RÓŻYC JAROSŁAW KOSAKOWO Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
44 Wojciechowska-Brzezińska Barbara Gdynia Start - trzecia tura zapisanych parkrun paid on-line
45 budziński maciej budziński Jurata Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
46 Dettlaff Sławomir Gowino Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
47 Rambiert Mateusz Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
48 Damps Jacek Skrzeszewo Start - trzecia tura zapisanych Przyjaciele w biegu paid on-line
49 Damps Katarzyna Skrzeszewo Start - trzecia tura zapisanych Przyjaciele w biegu paid on-line
50 Kreft Dawid RUMIA Start - trzecia tura zapisanych KOMANDO FLAKI paid on-line
51 jamróz renata gdynia Start - trzecia tura zapisanych Big Yelow Food Adventure Team paid on-line
52 Choiński Dariusz Gdynia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
53 Rosinka Michał Gdynia Start - trzecia tura zapisanych KASZUBiegacze paid on-line
54 Uleński Mariusz Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych Robod S.A. paid on-line
55 Bieliński Dominik Nowe Start - trzecia tura zapisanych Ambitious Runners Team paid on-line
56 Kurajk Marian Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
57 Piłat Paweł Włynkowo Start - trzecia tura zapisanych Best Beasts paid on-line
58 Marzejon Mikołaj Chłapowo Start - trzecia tura zapisanych KLIF Team Chłapowo paid on-line
59 PUSZYNSKI Piotr Orle Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
60 Swędrowski Sylwester Pogórze Start - trzecia tura zapisanych MKL Maraton Świnoujście paid on-line
61 Różycki Rafał Zielona Góra Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
62 WIELGUS ALEKSANDRA WIELGUS POTĘGOWO Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO paid on-line
63 Piskorski Piotr Golub-Dobrzyń Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
64 OKRÓJ SYLWIA Darżyno Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO paid on-line
65 Mielewczyk Leszek Lębork Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
66 Basarab Piotr Potęgowo Start - trzecia tura zapisanych SPONTAN POTĘGOWO paid on-line
67 Borzyszkowski Rafał Wielki Klincz Start - trzecia tura zapisanych Maratończyk Wielki Klincz paid on-line
68 Kordecki Robert Wielki Klincz Start - trzecia tura zapisanych Maratończyk Wielki Klincz paid on-line
69 Mazur Andrzej Bojano Start - trzecia tura zapisanych KM PSP Gdynia / Zantyr Sztum paid on-line
70 Krzeszowski Artur Puck Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
71 Oreszke Jan karwia Start - trzecia tura zapisanych BRW KP PSP paid on-line
72 Dawidowski Roman Puck Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
73 Lessnau Klaudia PUCK Start - trzecia tura zapisanych LKS-PUCK/ Team ELWART paid on-line
74 Elwart Roman PUCK Start - trzecia tura zapisanych LKS-PUCK/ Team ELWART paid on-line
75 Kryszczuk Piotr Pasłęk Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
76 Kankowska Dominika Luzino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
77 Kankowska Justyna Luzino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
78 Kankowski Paweł Luzino Start - trzecia tura zapisanych GKS KASZUBI LUZINO paid on-line
79 Karpowicz Grzegorz Mosty Start - trzecia tura zapisanych karepland paid on-line
80 Buczkowski Damian Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
81 Wenta Franciszek Krokowa Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
82 Humanowski Maciej Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych KP PSP Puck | OSP Władysławowo paid on-line
83 Szewka Zbigniew Darzlubie Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
84 Roraf Magdalena Celbowo Start - trzecia tura zapisanych Team Kreft paid on-line
85 KMIEĆ TOMASZ Gdańsk Start - trzecia tura zapisanych 7 PBOT paid on-line
86 Wiśniewski Zbigniew Gdynia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
87 Albiniak Przemysław Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych WYMIATACZE paid on-line
88 Maj Adam Puck Start - trzecia tura zapisanych Mayo Judo Fitness Center paid on-line
89 Słowińska Klaudia Władysławowo Start - trzecia tura zapisanych Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
90 Kotuła Andrzej SZCZENURZE Start - trzecia tura zapisanych SZCZENURZE TEAM paid on-line
91 Lademann Gabriela Bolszewo Start - trzecia tura zapisanych Run Babys paid on-line
92 Turzyńska Beata Gdynia Start - trzecia tura zapisanych paid on-line
93 MILER ANDRZEJ PUCK Start - druga tura zapisanych paid on-line
94 Śliwińska Katarzyna Gdynia Start - trzecia tura zapisanych KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni paid on-line
95 Kuptz Daniel Sopieszyno Start - trzecia tura zapisanych Wejherowski Klub Morsów paid on-line
96 Kuptz Mariola Sopieszyno Start - trzecia tura zapisanych Wejherowski klub morsów paid on-line
97 Cichończuk Antoni Gdynia Start - trzecia tura zapisanych Akademia Marynarki Wojennej paid on-line
98 Maciszka Weronika Wejherowo Start - trzecia tura zapisanych NORD CAPITAL paid on-line
99 Głowacka Anna Elbląg Start - trzecia tura zapisanych IKS ATAK ELBLĄG paid on-line
100 Myślisz Bartek Hel Start - trzecia tura zapisanych paid on-line


Views: 15568

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ