# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Milka Adam | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
2 | Wilk Aleksandra | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
3 | Pecz Igor | Żelistrzewo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Korona Biega | paid on-line |
4 | Bajraszewski Dżafar | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Great Smog Rumia | paid on-line |
5 | Sośnicki Krzysztof | Hel | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Helski Zefirek | paid on-line |
6 | SŁAWSKA GABRIELA | KWIDZYN | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Gmina Gardeja Biega | paid on-line |
7 | Labudda Wojciech | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
8 | Wąsicki Sebastian | REDA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Ambitious Runners Team | paid on-line |
9 | Ciskowski Krystian | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
10 | Dorobczyński Marek | Chałupy | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Korona biega | paid on-line |
11 | Ciskowska Elżbieta | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | paid on-line |
12 | Hewelt Mateusz | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | REBELS LEGION TEAM | paid on-line |
13 | ŁYSAKOWSKI Adam | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
14 | Morawek Arkadiusz | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
15 | Kroll Rafal | Wladyslawowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Korona biega | paid on-line |
16 | milkowski mariusz | gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
17 | Kwiatkowska Agnieszka | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | WieWiór Team | paid on-line |
18 | Stacherski Łukasz | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Mamy To | paid on-line |
19 | AUGUSTYNIAK MIROSŁAWA | GDYNIA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Mamy To - Biega i pomaga | paid on-line |
20 | Redzimski Piotr | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Grupa Biegowa 65 | paid on-line |
21 | Gajda Patryk | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
22 | Dettlaff Dawid | Gnieżdżewo | Start - pierwsza tura zapisanych | LZS/OSP Gnieżdżewo | paid on-line | |
23 | Skwiot Agnieszka | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Wataha - łączy nas bieganie | paid on-line |
24 | Kollek Anna | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo / ART | paid on-line |
25 | Laskiewicz Dariusz | Oliwa | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
26 | Hincka Marzena | Gnieżdżewo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Kaszebe Łebcz | paid on-line |
27 | Mrozowski Dariusz | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | ParkRun Rumia | paid on-line |
28 | DETTLAFF IRENEUSZ | GNIEŻDŻEWO | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | LZS/OSP Gnieżdżewo | paid on-line |
29 | Czylkowski Arkadiusz | Strzelno | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | S T R Z E L N O | paid on-line |
30 | Willner Waldemar | Domatówko | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | LZS Domatówko | paid on-line |
31 | Mislisz Piotr | Osłonino | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
32 | Klebba Krzysztof | Puck / Łebcz | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Kaszebe Łebcz | paid on-line |
33 | Rolewski Kuba | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | paid on-line |
34 | GAJDA ANNA | GDYNIA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
35 | Karczewski Grzegorz | Hel | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | LKS Błękitni Żeglce | paid on-line |
36 | Konkel Edyta | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | paid on-line |
37 | Ostaszewski Kamil | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
38 | Sadłowski Damian | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
39 | Bollin Wiesława | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Greif Team Władyaławowo | paid on-line |
40 | Towarnicka Izabela | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Team Deaf | paid on-line |
41 | Mach Izabela | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | paid on-line |
42 | Skarżyńska Alina | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy razem Władysławowo | paid on-line |
43 | Gojke Dawid | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | paid on-line |
44 | Elmiś Grzegorz | Hel | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegacz Portowy Hel | paid on-line |
45 | Rybarz Artur | Minkowice | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
46 | Rudźko Wojciech | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
47 | Marczak Andrzej | Żelkowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | - | paid on-line |
48 | Krzysztof Gajewski | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
49 | Marczak Małgorzata | Żelkowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
50 | Bruszewska - Głombiowska Monika | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
51 | Durzyński Tomasz | Lębork | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Klub 42,2 Lębork | paid on-line |
52 | Orzoł Kamil | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Party Animals Wilimy | paid on-line |
53 | KLEIN KRZYSZTOF | HEL | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | 18 WOG | paid on-line |
54 | Głombiowska Zuzanna | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Runpassion.pl TEAM | paid on-line |
55 | JANIK Roman | KWIDZYN | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | KWIDZYN BIEGA | paid on-line |
56 | Bajda Piotr | Połczyno | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | UM Władysławowo | paid on-line |
57 | Szweda Mieczysław | Swarzewo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Turystyczne Swarzewo | paid on-line |
58 | Grubba Igor | Puck | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
59 | Grube Bartosz | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
60 | Saleem Monika | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | WATAHA-Łączy nas bieganie | paid on-line |
61 | Wieczorek Tomasz | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | WATAHA-Łączy nas bieganie | paid on-line |
62 | Niemiec Marek | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | ACTIV EAGLES PRO | paid on-line |
63 | Lademann Alicja | Darzlubie | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
64 | Groenwald Dariusz | Połczyno | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | ISKRA Połczyno | paid on-line |
65 | Lademann Maciej | Darzlubie | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
66 | Rumkowski Piotr | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
67 | Fierka Tomasz | Lębork | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Klub 42,2 Lębork | paid on-line |
68 | wielgórski piotr | gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
69 | KACZOROWSKI Grzegorz | RUMIA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Dla żony :-) | paid on-line |
70 | Stankiewicz Estera | Rekowo Górne | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Motywatornia Team | paid on-line |
71 | Stokarska Beata | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegowi Wariaci | paid on-line |
72 | Zbrzeska Adriana | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | BigYellowFoot Adventure Team | paid on-line |
73 | Niedbała Ireneusz | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
74 | Stankiewicz Iwona | Rekowo Górne | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Motywatornia Team | paid on-line |
75 | Dydymski Krzysztof | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
76 | Dydymska Monika | Rumia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
77 | Giolda Stefan | Bydgoszcz | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | paid on-line |
78 | Cierżnicki Zbigniew | Bydgoszcz | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | paid on-line |
79 | Baranowska Sandra | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
80 | Kwasigroch Krzysztof | Bydgoszcz | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | paid on-line |
81 | Fułat Karol | Cekcyn | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | TKKF Kolejarz Bydgoszcz | paid on-line |
82 | Wittmann Marcin | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
83 | Gaffke Jarosław | Brzyno | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | --- BRZYNO TEAM --- | paid on-line |
84 | Pusdrowski Michał | Reda | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Runeda/Runnerfromreda | paid on-line |
85 | Skurtys Dagmara | REDA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
86 | STEMPNIAK Zbigniew | HEL | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | REBELS LEGION TEAM | paid on-line |
87 | Kollek-Wittbrodt Lidia | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | paid on-line |
88 | STEMPNIAK Katarzyna | HEL | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | REBELS LEGION TEAM | paid on-line |
89 | Prokopiuk Krzysztof | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
90 | CIUNEL Łukasz | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Mamy To | paid on-line |
91 | Drewa Tomasz | Gdynia | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
92 | Halmann Mirek | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | PGB sportowa paczka | paid on-line |
93 | Konkel Andrzej | Władysławowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | Biegamy Razem Władysławowo | paid on-line |
94 | Skurtys Cezary | REDA | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
95 | Minko Bartosz | Słupsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
96 | Jarzębiński Piotr | Wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
97 | Marchewka Emil | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
98 | Kwiatkowski Michał | wejherowo | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line | |
99 | Kwiatkowski Kajetan | Gdańsk | Polska | Start - pierwsza tura zapisanych | paid on-line |
Views: 26908