004 Walentynkowy Piknik Morsów w Szczytnie
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kaczyńska Ewelina Zieleniec Mały Bieg indywidualny paid on-line
2 Grochowska Małgorzata Działdowo Bieg indywidualny paid on-line
3 Szymański Roman Skrwilno Nordic walking Namor Team
4 Poźniak Andrzej Pisz Bieg indywidualny paid on-line
5 Garnowski Arkadiusz Mrągowo Bieg indywidualny paid on-line
6 Pieloszczyk Andrzej Cerkiewnik Bieg indywidualny Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
7 Umińska Zuzanna Kiejkuty Bieg indywidualny
8 Abramowicz Aneta Biskupiec Nordic walking Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec paid on-line
9 Iwańska Sylwia Biskupiec Nordic walking Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec
10 was aleksander Pasym Bieg indywidualny paid on-line
11 Sadowski Adrian Szczytno Bieg indywidualny paid on-line
12 Kędzierska Julia Szczytno Bieg indywidualny Szczycieński Klub Kyokushin Karate paid on-line
13 Krauza Bartosz Nowe Gizewo Bieg indywidualny paid on-line
14 Rogalski Grzegorz Szczytno Bieg indywidualny paid on-line
15 Krauza Julia Nowe Gizewo Bieg indywidualny paid on-line
16 Kodź Dariusz Mrągowo Bieg par- opłata za osobę paid on-line
17 Piekarska-Kodź Martyna Mrągowo Bieg par- opłata za osobę CrossBox Mrągowo paid on-line
18 Zdunek Józef Szczytno Bieg indywidualny paid on-line
19 Jankowski Mariusz Szczytno Bieg indywidualny paid on-line
20 Jasiukiewicz Jacek Dobre Miasto Bieg indywidualny Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
21 Szulkowski Przemysław Szczytno Bieg indywidualny paid on-line
22 Sierak Kinga Korpele Bieg indywidualny Szczytno paid on-line
23 Sierak Małgorzata Korpele Bieg indywidualny Szczytno paid on-line
24 Pękała Grzegorz Jednorożec Bieg indywidualny paid on-line
25 Bem Małgorzata Olsztyn Nordic walking Pozytywni Dobre Miasto paid on-line
26 Pawłowska Angelika Olszewo Bieg indywidualny paid on-line
27 Deptuła Jakub Szczytno Bieg indywidualny Drużyna Anny Jesień paid
28 Iwaniuk Jarosław Grabówka Bieg indywidualny Drużyna Polskiego Radia Białystok paid on-line
29 Domański Marek Lublin Bieg indywidualny paid on-line
30 Supińska Dagmara Solanka Bieg indywidualny paid on-line
31 Adakimowicz Katarzyna Solanka Bieg indywidualny paid on-line
32 Adakimowicz Dominika Solanka Bieg indywidualny paid on-line
33 Adakimowicz Sylwia Solanka Bieg indywidualny paid on-line
34 Kupibida Paweł Olsztyn Bieg indywidualny 4.W-M BOT Olsztyn paid on-line
35 Podlecka Lidia Szczytno Bieg indywidualny OSP Linowo paid on-line
36 Pędziwiatr Joanna Olsztyn Bieg indywidualny Są Wolniejsi paid on-line
37 Borowski Robert Mrągowo Bieg indywidualny paid on-line
38 Andrukajtis Angelika Węgorzewo Bieg indywidualny Kyokushin Węgorzewo paid on-line
39 Hintz Indrid Węgorzewo Bieg indywidualny Kyokushin Węgorzewo paid on-line
40 Tuszyńska Nikola Szczytno Bieg indywidualny Drużyna Anny Jesień paid
41 Wdowiak Miłosz Nidzica Bieg indywidualny Nidzica biega paid on-line
42 WDOWIAK MONIKA NIDZICA Bieg indywidualny Nidzica biega paid on-line
43 Biedka Mieczysław Szczytno Nordic walking paid on-line
44 Kretkiewicz Bożenna Szczytno Nordic walking paid on-line
45 Magnuszewski Maciej Szczytno Bieg indywidualny 4W-MBOT/ 45blp paid on-line
46 Hodkowski Marcin Szczytno Bieg par- opłata za osobę grupa ratownicza autrimpus paid on-line
47 Niedźwiecki Kacper Szczytno Bieg indywidualny Drużyna Anny Jesień paid
48 Brzdonkiewicz Zuzanna Szczytno Bieg indywidualny Drużyna Anny Jesień paid
49 Deptuła Mateusz Szczytno Bieg indywidualny Drużyna Anny Jesień paid
50 Miłkowski Marcin Szczytno Bieg indywidualny Drużyna Anny Jesień paid
51 Hodkowska Weronika Szczytno Bieg par- opłata za osobę grupa ratownicza autrimpus paid on-line
52 Orzoł Mirosław Orzoł Bieg indywidualny Morsy Szczytno #RESET paid on-line
53 Zaborowska Iza Świętajno Bieg indywidualny Morsy Szczytno #RESET paid on-line
54 Wojciechowska Joanna Szczytno Bieg indywidualny
55 Rusinowska Edyta Rusinowska Szczytno Bieg indywidualny paid on-line
56 Jachna Dariusz Bartoszyce Bieg indywidualny 20 Bartoszycka Brygada Zmechanizowana paid on-line
57 Wiśniewski Sebastian SZCZYTNO Bieg indywidualny paid on-line
58 RACZKOWSKA KATARZYNA SZCZYTNO Bieg indywidualny Morsy Szczytno # Reset paid on-line
59 MIERZEJEWSKA AGNIESZKA NOWE GIZEWO Bieg indywidualny Morsy Szczytno # Reset paid on-line
60 Kryszpin Magdalena Kryszpin Biskupiec Nordic walking Morsy znad jeziora Kraksy - Biskupiec paid on-line
61 Bobiński Jerzy Kamionek Bieg indywidualny MORSY SZCZYTNO #RESET paid
62 Kordek # Dziadek Mors Jarosław SZCZYTNO Bieg indywidualny MORSY SZCZYTNO#RESET paid
63 piersa malgorzata Ostrołęka Bieg indywidualny paid on-line
64 Pabich Magdalena Wielbark Bieg indywidualny paid on-line
65 Urbaniak Tomasz Szczytno Bieg indywidualny paid on-line
66 Kulesza Grzegorz Sokoły Bieg indywidualny paid on-line
67 Jerzok Tomasz Korpele Bieg indywidualny Morsy Szczytno #RESET paid on-line
68 Bobińska - Jaźwińska Agnieszka Kamionek Nordic walking Morsy Szczytno #RESET paid
69 Olzacka Anna Szczytno Bieg indywidualny paid on-line
70 URBANIAK AGNIESZKA SZCZYTNO Bieg indywidualny paid on-line
71 Pawlikowska Zdzisława Olsztyn Nordic walking Morsy Dywity paid on-line
72 Pawlikowski Bernard Olsztyn Nordic walking Morsy Dywity paid on-line
73 Czyżak Wiktoria NIDZICA Bieg indywidualny paid on-line
74 Pliszka Klaudia SSzczytno Bieg indywidualny paid on-line
75 Kuczmarska Agnieszka Nikielkowo Nordic walking
76 Rybaczyk Marzena Nikielkowo Nordic walking paid on-line
77 Rybaczyk Cezary Rybaczyk Nikielkowo Bieg indywidualny paid on-line
78 michalczuk wojciech białystok Bieg indywidualny Morsy Białystok paid on-line
79 Olzacki Piotr Warszawa Bieg indywidualny paid on-line
80 Gajek Szymon Nowe Kiejkuty Bieg par- opłata za osobę JADĄ! paid on-line
81 Janikowska Aleksandra Nowe Kiejkuty Bieg par- opłata za osobę JADĄ! paid on-line
82 Błońska Justyna Dźwierzuty Bieg indywidualny OSP Linowo paid on-line
83 Cegielski Marcin Szczytno Bieg indywidualny AIKIDO/Morsy Szczytno#Reset paid on-line
84 Mikosza Piotr Szczytno Nordic walking Morsy Szczytno # Reset paid
85 Mikosza Olaf Szczytno Nordic walking Morsy Szczytno # Reset paid on-line
86 Krawczyk Katarzyna Mrągowo Bieg indywidualny paid on-line
87 Szwarc Patrycja Pisz Nordic walking paid on-line
88 Zbrzeźny Cezary Szczytno Bieg indywidualny Klub Biegacza Jurund Szczytno paid on-line
89 Kulas Piotr Krutyń Bieg indywidualny OSP KRUTYŃ paid on-line
90 Kulas Mirosław Krutyń Bieg indywidualny OSP KRUTYŃ paid on-line
91 Dawidowicz Tomasz Ostrołęka Bieg indywidualny Morsy Ostrołeka paid on-line
92 remiszewski zbigniew mikołajki Bieg indywidualny paid on-line
93 Kobylas Sylwia Szczytno Nordic walking Morsy Szczytno # Reset paid on-line
94 Walczak Sylwia Sieradz Bieg indywidualny Sieradz biega paid on-line
95 Orzoł Anna Szczytno Bieg indywidualny Morsy Szczytno # Reset
96 Mierzejewska Małgorzata Ostrołęka Bieg indywidualny Morsy Ostrołęka paid on-line
97 Mikita Maciej Mikita Warszawa Bieg indywidualny Resinex Polska paid on-line
98 Bojanowska Anna Rańsk Bieg indywidualny Gwardia Szczytno paid on-line
99 Bojanowski Tomasz Rańsk Bieg indywidualny UKSW paid on-line
100 Baranowska-Jacewicz Wanda Olsztyn Bieg indywidualny KS Neonet paid on-line


Views: 5434

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ