VII Bieg Północy i II Marsz Północy
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Litewska Joanna Juszkowo MARSZ Team Deaf paid on-line
2 Kroll Rafał Władysławowo MARSZ KORNA BIEGA paid on-line
3 Retzlaff Brunon Gdynia BIEG Cykliczny Bieg Śledzia paid on-line
4 Zaglewski Andrzej Władysławowo BIEG paid on-line
5 Hejka Katarzyna Kartuzy MARSZ paid on-line
6 Hejka Władysław Kartuzy MARSZ STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
7 Bandur Grzegorz Poznań BIEG KB MANIAC POZNAŃ paid on-line
8 Kozłowski Daniel Władysławowo BIEG paid on-line
9 Kaleta Tomasz Goszczyno BIEG Krokowa Biega
10 Dettlaff Włodek Władysławowo BIEG paid on-line
11 Adrian Katarzyna Władysławowo MARSZ SIŁOWNIA SUPERGYM PUCK
12 Góral - Brygała Monika Gdańsk MARSZ Elite Team paid on-line
13 Tymińska Ewa Gdańsk MARSZ paid on-line
14 Tymiński Krzysztof Gdańsk BIEG paid on-line
15 Czyż Gabriela Władysławowo BIEG paid on-line
16 Domina Andrzej Puck BIEG Gwiazda Morza Resort Spa&Sport paid
17 Leśnikowska Anna Jastarnia MARSZ Gwiazda Morza Resort Spa&Sport paid
18 Duczyński Szymon Jastarnia MARSZ Gwiazda Morza Resort Spa&Sport paid
19 Necel Marek Władysławowo BIEG paid on-line
20 Pieper Anita Puck BIEG paid on-line
21 Weiland Adrian Słupsk BIEG NIGHT WOLVES SŁUPSK
22 Brygała Krzysztof Gdańsk MARSZ Elite Team
23 Brygała Agata Gdańsk MARSZ Elite Team paid on-line
24 Pastuszka Artur Bieruń BIEG Run/Stunt paid on-line
25 Hoppa Anna Bolszewo BIEG paid on-line
26 Mól Wioletta Czeladź MARSZ #czeladzbiega
27 Lesner Dariusz Puck BIEG Biegamy Razem Władysławowo
28 Bullmann Dawid Werblinia/Świecino BIEG LKS Puck/ RCI Gdynia
29 Wielgórski Piotr Gdańsk BIEG paid on-line
30 Cwalina Magdalena Gdynia BIEG paid on-line
31 Lesner Dariusz Puck BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
32 Litwin Piotr Gdańsk BIEG OCEANIC paid on-line
33 Michniewicz Joanna Gdańsk BIEG paid on-line
34 Bystram Aleksandra Puck BIEG TRI-SEA MEWA WŁADYSŁAWOWO paid on-line
35 Humanowski Maciej Władysławowo BIEG KP PSP Puck | OSP Władysławowo paid on-line
36 Buczkowski Damian Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
37 Świętochowski Krzysztof Gdańsk BIEG paid on-line
38 Pek Krzysztof Gdynia BIEG paid on-line
39 Gaffke Weronika Żarnowiec BIEG paid on-line
40 Gaffke Henryk Żarnowiec BIEG KING OSCAR Gniewino paid on-line
41 Nowicki Jacek Reda BIEG paid on-line
42 Kazyaka Józef Gdynia MARSZ paid on-line
43 Dawidowski Roman Puck MARSZ paid on-line
44 Socha Adam Gdańsk MARSZ paid on-line
45 Łukaszewska Dorota Osiek MARSZ paid on-line
46 Mroziński Albert Aleksandrów Łódzki BIEG paid on-line
47 Mrozińska Renata Aleksandrów Łódzki BIEG paid on-line
48 Kryża Arkadiusz Władysławowo BIEG ,,273'' paid on-line
49 Ćwirzeń Ewa Trzcianka MARSZ Wolf Race paid on-line
50 Furman Krzysztof Piła BIEG Króliczki w plecaku paid on-line
51 Okon Aleksandra Choczewo MARSZ paid on-line
52 Małkińska-Bięga Dorota Bydgoszcz BIEG Klubzdrowia24h
53 Gbyl Klaudia Władysławowo BIEG paid on-line
54 Baca Katarzyna Gniewowo MARSZ paid on-line
55 Łaszewska Honorata Żelazno MARSZ paid on-line
56 Busłowicz Katarzyna Choczewo MARSZ paid on-line
57 Dybowska Joanna Toruń MARSZ paid on-line
58 Mulkowska Mariola Toruń MARSZ paid on-line
59 Budzisz Rafał Chałupy BIEG paid on-line
60 Schwarz Izabela Pogórze MARSZ paid on-line
61 Piaskowska Małgorzata Suchy Dwór MARSZ paid on-line
62 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz BIEG Kaszebe Łebcz paid on-line
63 Dorobczyński Marek Chałupy BIEG Korona biega paid on-line
64 Toporek Rafał Przodkowo MARSZ paid on-line
65 Borkowski Marcin Częstochowa BIEG Zabiegani Częstochowa paid on-line
66 Skarżyńska Alina Władysławowo BIEG paid on-line
67 Wiśniewski Krzysztof Bydgoszcz BIEG Trispace paid on-line
68 Wiśniewska Lucyna Bydgoszcz BIEG TriSpace paid on-line
69 Suwała Jarek Gdynia BIEG paid on-line
70 Sienny Sebastian Gdynia BIEG paid on-line
71 Polis Marzena Gdańsk MARSZ STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
72 Nowak Beata Gdańsk MARSZ STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
73 Galik Marzena Gdynia MARSZ paid on-line
74 Rogowska Monika Gdynia BIEG paid on-line
75 Kwiatkowska Agnieszka Rumia BIEG WieWiór Team paid on-line
76 Kwiatkowski Grzegorz Rumia BIEG WieWiór Team paid on-line
77 Moszka Wioletta Leszno BIEG paid on-line
78 Dydymski Krzysztof Rumia BIEG paid on-line
79 Dydymska Monika Rumia BIEG paid on-line
80 Wieliczko Małgorzata Hel BIEG
81 Maciejowski Wiesław Olkusz BIEG paid
82 Wrzos Krzysztof Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo / Virtual Runner Club paid on-line
83 Kępa Andrzej Koszalin MARSZ FAMILY TEAM paid on-line
84 Szweda Mieczysław Swarzewo BIEG paid on-line
85 Rolewski Kuba Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
86 Litzau Michał Władysławowo BIEG paid on-line
87 Kollek-Wittbrodt Lidia Władysławowo BIEG Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
88 Sikora Andrzej Nowa Wieś Malborska BIEG 22. BAZA LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
89 Damps Katarzyna Skrzeszewo BIEG Przyjaciele w biegu
90 Kamińska Daria Łubianka MARSZ paid on-line
91 Kostecka Justyna Łubianka MARSZ paid on-line
92 Łączny Jarosław Bydgoszcz BIEG Polonia Bydgoszcz SLA paid on-line
93 Buźniak Arkadiusz Nowy Sącz BIEG Brygada Beskidów paid on-line
94 Tocha Zbigniew Skórcz BIEG Aktywni Kociewiacy paid on-line
95 Olbrych Urszula Częstochowa MARSZ
96 Olbrych Piotr Częstochowa BIEG
97 Dąbrowska Aleksandra Bolszewo BIEG Run Babys paid on-line
98 Bruszewska-Głombiowska Monika Gdynia BIEG paid on-line
99 Pohl Sebastian Gdynia BIEG
100 Zalewski Daniel Susz BIEG TRI NEGU paid on-line


Views: 4247

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ