# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Zielinska Magda Kwidzyn Bieg 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN S 35.00 PLN
2 Baranowski Krzysztof Siwiałka Bieg 10 km M paid on-line
3 Dąbrowski Edmund Grudziądz Bieg 10 km M 35.00 PLN
4 Prus Justyna Świecie Bieg 10 km S paid on-line
5 Burzyński Marek Świecie Bieg 10 km L paid on-line
6 Tyburska Aniela Sztum Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) M paid on-line
7 Kogut Piotr Kwidzyn Bieg 10 km IP Kwidzyn TEMA L paid on-line
8 Brzozowska Iwona Unisław Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej Przebiegli Unisław i okolice XS paid on-line
9 Skrajda Szymon Pawlice Bieg 10 km Niezrzeszony L paid on-line
10 Tobolska Grażyna Grudziądz Bieg 10 km Akademia Biegania Grudziądz M paid on-line
11 Cybula Paweł Kazimierz Bieg 10 km L 35.00 PLN
12 Małkowski Mateusz Kwidzyn Bieg 10 km Traktor Team Gmina Kwidzyn L paid on-line
13 Markowski Kamil Sztum BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS ZANTYR SZTUM M paid on-line
14 Ćwikliński Stanisław Rokitki Bieg 10 km L paid on-line
15 Gretkowski Jacek Kwidzyn Bieg 10 km XL 35.00 PLN
16 Grabowski Mateusz Prabuty Bieg 10 km Nortis M 35.00 PLN
17 Sowiński Adam Sztum Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Victoria Sztum XL paid on-line
18 Klepacz Adam Kwidzyn Bieg 10 km Amator XL paid on-line
19 Tołkacz Wojciech Malbork Bieg 10 km Malbork Biega S paid on-line
20 Maćkiewicz Bartosz Mleczewo Bieg 10 km S 35.00 PLN
21 Baczewski Robert Tczew Bieg 10 km Latif Team XL paid on-line
22 Bajur Bartosz Gościszewo Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) AWL M paid on-line
23 Wisniewski Piotr Gdansk/ Sztum Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) XXL 20.00 PLN
24 Budnik Bartosz INOWROCŁAW Bieg 10 km Dąbrowski Team L paid on-line
25 Wardziński Paweł Braniewo Bieg 10 km RimTimTeamRuners Braniewo M paid on-line
26 Bochnacki Michał Bochnacki Pszczółki Bieg 10 km Pszczółki L paid on-line
27 Świtała Roman Kwidzyn Bieg 10 km Amator L 35.00 PLN
28 Poźniak Cezary Kwidzyn Bieg 10 km Kwidzyn Biega S 35.00 PLN
29 Pawluk Jarosław Kwidzyn Bieg 10 km S 35.00 PLN
30 Lenkiewicz Andrzej Bądki Bieg 10 km L 35.00 PLN
31 Serzysko Wojciech Malbork Bieg 10 km L paid on-line
32 Dębski Tomasz Kwidzyn Bieg 10 km L 35.00 PLN
33 Kopiński Robert Kwidzyn Bieg 10 km KWIDZYN BIEGA M 35.00 PLN
34 Kargól Dorota Tczew Bieg 10 km Latif Team L paid on-line
35 Biniszkiewicz Marcin Tczew Bieg 10 km Latif Team M paid on-line
36 Stasinski Rafal Gdańsk Bieg 10 km Run Beach Morning M paid on-line
37 Klimczewski Mirosław Malbork Bieg 10 km L 35.00 PLN
38 Dziedzic Andrzej Grabówko 41 Bieg 10 km M paid on-line
39 Właz Tadeusz Gdańsk Bieg 10 km (70+) L free participation
40 Tryba Zdzisław Sztum BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) L paid
41 Dąbrowska Paulina Grudziądz Bieg 10 km M 35.00 PLN
42 LIZIŃCZYK RAFAŁ WĘGRY BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS ZANTYR SZTUM M paid on-line
43 Kukuć-Kwapiszewska Anna Elbląg Bieg 10 km S paid on-line
44 Jurewicz Mirosław Gośćiszewo 12c BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum L paid on-line
45 Potorski Zbigniew Malbork Bieg 10 km L paid on-line
46 Miotk Teresa Prabuty Bieg 10 km XL 35.00 PLN
47 Lenkiewicz Tomasz Mątowy Wielkie Bieg 10 km M paid on-line
48 Kwestorowska Aleksandra Nowy Dwór Gdański Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej Sekcja Biegowa Areszt Śledczy w Elblągu S paid on-line
49 Wnuk Jakub Sztum Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) M paid on-line
50 Lisogórski Krzysztof Sztum BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum S paid on-line
51 Czerwiec Michał Rumia Bieg 10 km L paid on-line
52 Mazerski Jarosław Toruń Bieg 10 km M paid on-line
53 Jasinski Arkadiusz Szczecin Bieg 10 km M paid on-line
54 KRAWIEC ANDRZEJ SZTUM BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS ZANTYR SZTUM M 10.00 PLN
55 Rogalska Magdalena Gdansk Bieg 10 km Run Beach Morning XS 35.00 PLN
56 Leliwa Sylwia Gdańsk Bieg 10 km Run Beach Morning S paid on-line
57 Parafiniuk Krzysia Sztum Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) /RunWithYou/ M paid on-line
58 Wysocka Alicja Prabuty Bieg 10 km małżeństwa PIES ICH GANIAŁ M paid on-line
59 Wysocki Mariusz Prabuty Bieg 10 km małżeństwa PIES ICH GANIAŁ M paid on-line
60 Najda Mateusz Sztum BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum/AIC Team XS paid on-line
61 Willma Piotr Kwidzyn Bieg 10 km L paid on-line
62 CHĘTNIK Rafał SZTUM Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) L 20.00 PLN
63 Lamparski Sławek Sopot Bieg 10 km M paid on-line
64 Treć Leon Sztum Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej(czlnkowie LKS Zantyr Sztum) LKS Zantyr Sztum L paid on-line
65 Chabowski Tomasz sztum Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Sztum Biega L paid on-line
66 Lubiejewski Andrzej Pustki Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej ZK Iława L paid on-line
67 Derlaga Kamil Szymankowo Bieg 10 km PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY / NOWY STAW BIEGA L 35.00 PLN
68 Kuciński Łukasz Elbląg Bieg 10 km M paid on-line
69 Odziemczyk Tomasz Elbląg Bieg 10 km evoubezpieczenia.pl M paid on-line
70 PEPLIŃSKI Grzegorz Sztum BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum L 10.00 PLN
71 Łucki Mirosław Grudziądz Bieg 10 km małżeństwa L paid on-line
72 Łucka Anna Grudziądz Bieg 10 km małżeństwa Akademia Biegania Grudziądz S paid on-line
73 Chmura Ewa Grudziądz Bieg 10 km małżeństwa M paid on-line
74 Chmura Tomasz Grudziądz Bieg 10 km małżeństwa XL paid on-line
75 Pańka Marcin Elbląg Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej XL paid on-line
76 Wylk Magdalena Kwidzyn Bieg 10 km M 35.00 PLN
77 Szewczyk Bartłomiej Milejewo Bieg 10 km M paid on-line
78 Szewczyk Magdalena Milejewo Bieg 10 km małżeństwa L paid on-line
79 Szewczyk Mirosław Milejewo Bieg 10 km małżeństwa(funkcjonariusze Służby Więziennej) M paid on-line
80 Skrzypski Patrycjusz Sztum Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) L paid on-line
81 Klonowski Marcin Sztum BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS Zantyr Sztum M paid on-line
82 Kiliarska Valentyna Ukraine Bieg 10 km S 35.00 PLN
83 Konieczna Alekasandra Sztum Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) S 20.00 PLN
84 Gładki Zdzisław Elbląg Bieg 10 km (70+) ESK Nestora w Elblagu L free participation
85 Piotrowski Lech Sztum BIeg 10 km (członkowie LKS "Zantyr" Sztum) LKS ZANTYR SZTUM L paid on-line
86 Zembrzuski Andrzej Zembrzuski Sztum Bieg 10 km funkcjonariusze Służby Więnnej(mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) ZK SZTUM XL paid on-line
87 Daniel Kacper Karpiny Bieg 10 km TRAKTOR TEAM GMINA KWIDZYN L 35.00 PLN
88 Kasperski Artur Poznań Bieg 10 km Polonia Środa / Goggle PAE Team M paid on-line
89 Ścisłowska Aleksandra Parpary Bieg 10 km małżeństwa (mieszkańcy Miasta I Gminy Sztum) S paid on-line
90 Ścisłowski Rafał Parpary Bieg 10 km małżeństwa (mieszkańcy Miasta I Gminy Sztum) M paid on-line
91 Komasara Piotr Malbork Bieg 10 km M 35.00 PLN
92 Psuja Piotr Sztum Bieg 10 km (mieszkańcy Miasta i Gminy Sztum) Sztum Biega M 20.00 PLN
93 Szymański Wojciech Kwidzyn Bieg 10 km małżeństwa L 35.00 PLN
94 Szymańska Beata Kwidzyn Bieg 10 km małżeństwa Kwidzyn Biega M 35.00 PLN
95 ORNOWSKI ZBIGNIEW GRUDZIĄDZ Bieg 10 km Wtorkowy Trening XS paid on-line
96 Gałuszka Dorota Grudziądz Bieg 10 km małżeństwa(funkcjonariusze Służby Więziennej) ZK Nr 1 Grudziądz XS paid on-line
97 ŚMIGAJ Mirosław Gdynia Bieg 10 km MIŚ Biega paid on-line
98 GAŁUSZKA BARTŁOMIEJ Grudziądz Bieg 10 km małżeństwa paid on-line
99 JABŁOŃSKA MAŁGORZATA Grudziądz Bieg 10 km Wtorkowy Trening paid on-line
100 Rogowski Andrzej Police/Sztum Bieg 10 km 1 Batalion Piechoty Zmotoryzowanej /12 BZ Szczecin paid on-line


Views: 2648

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ