Jantarowy Przełaj
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Marianowski Krzysztof Kwidzyn Bieg na 21 km Kwidzyn Biega paid on-line
2 Rodacka Wiśniewska Martyna Malbork Bieg na 10 km AbsofuckinlutelyTeam paid on-line
3 Starsierski Tomasz Kielno Bieg na 21 km paid on-line
4 Rębowska Aga Pasłęk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
5 Łochińska Joanna Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
6 Rutkowski Maciej Stegna Bieg na 10 km - mieszkańcy Gminy Stegna SGO Gdańsk
7 Płókarz Karolina Jantar Rekreacyjny bieg na 3 km
8 Ciesielski Witold Gdańsk Bieg na 21 km paid on-line
9 Dargiewicz Robert Gdańsk Bieg na 21 km paid on-line
10 de Virion Aleksandra Gdańsk Bieg na 21 km Koty3! paid on-line
11 Maliszewska Marianna Elbląg Rekreacyjny bieg na 3 km
12 Maliszewski Marek Elbląg Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
13 Kuś Maria Elbląg Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
14 Topolska Sylwia Elbląg Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
15 Ćwiklińska Joanna Elbląg Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
16 Gawrońska Barbara Koprzywnica Bieg na 10 km paid on-line
17 Posim Bogumiła Dubiel Nordic walking na 10 km Wataha paid on-line
18 KREFFT BARBARA PARCHOWO Nordic walking na 10 km paid on-line
19 PUSZYNSKI Piotr Orle Bieg na 21 km paid on-line
20 Jachimowicz Bartosz Gdansk Bieg na 10 km paid on-line
21 Kowalski Seweryn Kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
22 Łochińska Aleksandra Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
23 Adamska Jolanta Ustka Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
24 Rozmus Katarzyna Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
25 Rębowska Martyna Pasłęk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
26 Bartosiewicz Łukasz Gdańsk Nordic walking na 10 km LUKI Team Gdańsk paid on-line
27 Stachórko Krzysztof Pasłęk Bieg na 10 km Rozbiegany Pasłęk paid on-line
28 Dobosik Damian Elbląg Bieg na 10 km 3athlete paid on-line
29 Grzonkowska Edyta Malbork Rekreacyjny bieg na 3 km
30 Mikołajewski Arkadiusz Elbląg Bieg na 10 km paid on-line
31 MATEJUK ANNA MALBORK Rekreacyjny bieg na 3 km BEZTLENOWI MALBORK
32 Dudziak Daniel Aleksandrów Kujawski Bieg na 10 km paid on-line
33 RYCHTER WIESŁAW ELBLĄG Bieg na 10 km Mistrz Polski w duatlonie 2018 paid on-line
34 Kofel-Dudziak Monika Aleksandrów Kujawski Rekreacyjny bieg na 3 km
35 Zygarowski Filip Łaszka Rekreacyjny bieg na 3 km
36 jankowska ula gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
37 Zygarowska Ewelina Sztutowo Rekreacyjny bieg na 3 km
38 Gawin Marta Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km
39 Kuciński Tomasz Elbląg Bieg na 21 km TeamKaraś-Elbląg paid
40 Saleem Kamil Gdańsk Rekreacyjny bieg na 3 km
41 Ćwirzeń Samuel Trzcianka Rekreacyjny bieg na 3 km Wolf Race
42 Uciechowski Sławomir Malbork Nordic walking na 10 km paid on-line
43 Groszyk Łukasz Elbląg Bieg na 10 km paid on-line
44 Satkiewicz Piotr Pasłęk Bieg na 10 km Rozbiegany Pasłęk paid on-line
45 MARNIK Janusz Pasłęk Bieg na 10 km Rozbiegany Pasłęk paid on-line
46 Szyszka Danuta Sztutowo Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
47 Rozwadowska Grazyna Sztutowo Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
48 Czyszejuk Izabela Pasłęk Rekreacyjny bieg na 3 km
49 HALMAN GABRIELA SULMIN Nordic walking na 10 km SULMIN paid on-line
50 Michalik Joanna BYDGOSZCZ Bieg na 21 km paid on-line
51 Szuba Katarzyna Wejherowo Bieg na 10 km MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo paid on-line
52 Gdaniec Anna Starogard Gdański Bieg na 21 km paid on-line
53 Kamiński Sławomir Elbląg Bieg na 10 km Sławomir Kamiński Fizjoterapeuta RUNNING TEAM paid on-line
54 Thomalla Mariusz Bielsko-Biała Rekreacyjny bieg na 3 km
55 LORENZ Rafał MALBORK Bieg na 10 km paid on-line
56 Piskorska Emilia Stare Pole Bieg na 10 km paid on-line
57 Sobiecka Danuta Wejherowo Bieg na 10 km MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo paid on-line
58 Sobiecki Sebastian Wejherowo Bieg na 10 km MTB - Małe Trójmiasto Biega Wejherowo paid on-line
59 Janusz Bartosz Gdańsk Bieg na 10 km paid on-line
60 Burliński Piotr Bytów Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
61 Wozbanowicz Jacek Straszyn Bieg na 21 km STRASZYN BIEGA paid on-line
62 Stradomski Roman Gdańsk Bieg na 21 km paid on-line
63 Rumina Allan Gdynia Bieg na 10 km paid on-line
64 Bartosiewicz Włodzimierz Gdańsk Nordic walking na 10 km Face Nordic Walking Team paid on-line
65 Bartosiewicz Grażyna Gdańsk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Face Nordic Walking Team
66 Burliński Xawery BYTÓW Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
67 Burlińska Katarzyna BYTÓW Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km Active Family Pasłęk
68 Szulc Tomasz Gdańsk Nordic walking na 10 km TeDe RUN paid on-line
69 Hirsz Dorota Gdańsk Nordic walking na 10 km paid on-line
70 Dziwosz Paweł Malbork Bieg na 10 km BEZTLENOWI MALBORK paid on-line
71 Goryńska Daria Gdynia Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
72 Szarszunowicz Anna Pasłęk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
73 Szarsznowicz Laura Pasłęk Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
74 Stosik Danuta Kwidzyn Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
75 Stosik-Szmaglińska Beata Kwidzyn Rekreacyjny bieg na 3 km
76 Stulczewski Andrzej Braniewo Bieg na 10 km MOS ZATOKA Braniewo paid on-line
77 Melzer Hanna Rumia Nordic walking na 10 km paid on-line
78 Tocha Zbigniew Skórcz Bieg na 21 km Aktywni Kociewiacy paid on-line
79 Ankiewicz Andrzej Pruszcz Gdański Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
80 Ankiewicz Małgorzata Pruszcz Gdański Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
81 Ćwirzeń Ewa Trzcianka Rekreacyjny bieg na 3 km
82 Bielecka Aleksandra Rumia Bieg na 10 km UKS SIÓDEMKA RUMIA paid on-line
83 Mączkowski Jacek Rypin Bieg na 21 km 81 blp paid on-line
84 Biskupiak Robert Łobżenica Bieg na 21 km paid on-line
85 Gralak Jacek Bydgoszcz Bieg na 21 km 81 blp paid on-line
86 Olejko Radosław Gdańsk Nordic walking na 10 km STEP BY STEP TRÓJMIASTO paid on-line
87 Śliwińska Katarzyna Gdynia Bieg na 21 km KS Iskra przy Akademii Marynarki Wojennej w Gdyni paid on-line
88 Kunkel Ula Pruszcz gdański Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
89 Misztal Justyna Borkowo Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
90 Misztal Krzysztof Borkowo Rekreacyjny marsz nordic walking na 3 km
91 Frankowski Łukasz Elbląg Rekreacyjny bieg na 3 km
92 Melzer Arkadiusz Rumia Bieg na 10 km paid on-line
93 Bielecki Tadeusz Rumia Bieg na 10 km UKS SIÓDEMKA RUMIA paid on-line
94 Kreft Ewa Gdańsk Bieg na 21 km Dream Tri Team paid on-line
95 Rogóż Elżbieta Warszawa Bieg na 10 km ProRunning Promotion paid on-line
96 Czoska Anetta Gdynia Rekreacyjny bieg na 3 km Kontener Formy
97 Karpiński Jan Gdańsk Bieg na 10 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
98 Karpińska Kamila Gdańsk Bieg na 10 km BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
99 Czapa Magdalena Gdańsk Bieg na 21 km paid on-line
100 Dybuk Agnieszka Gdansk Bieg na 21 km paid on-line


Views: 18420

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ