# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kowalewski Marcel | Kuleszewo | Polska | Biegi dzieci | ||
2 | Zawadzki Miłosz | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | STO Słupsk | |
3 | Zawadzki Maksym | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Stokrotka | |
4 | Borecki Antoni | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | AML/SP 2 Słupsk | |
5 | Borecki Grzegorz | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
6 | Głaszcz Maciej | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | Salos Słupsk | |
7 | Wojtaszek Lena | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | SP Kobylnica | |
8 | Perlik Lena | Miastko | Polska | Biegi dzieci | Perlos Team | |
9 | Sztobnicki Maksymilian | Miastko | Polska | Biegi dzieci | Perlos Team | |
10 | Drozd Ala | Jezierzyce | Polska | Biegi dzieci | ||
11 | Król Jan | Miastko | Polska | Biegi dzieci | ||
12 | Krutza Iga | Miastko | Polska | Biegi dzieci | Iga | |
13 | Rojewski Adam | Sławno | Polska | Biegi dzieci | ||
14 | Rojewski Aleksander | Sławno | Polska | Biegi dzieci | ||
15 | Seweryn Zuzanna | Bukowka | Polska | Biegi dzieci | ||
16 | Woronowicz Anna | Siemianice | Polska | Biegi dzieci | NaTrasieTeam | |
17 | Cemerys Michał | Siemirowice | Polska | Biegi dzieci | Siemirowice Biegają! | |
18 | Kiezik Błażej | Nowa Dąbrowa | Polska | Biegi dzieci | Przedszkole Łupawa | |
19 | Łańko Amelia | Bolesławice | Polska | Biegi dzieci | ||
20 | ŁAŃKO KACPER | Bolesławice | Polska | Biegi dzieci | ||
21 | Derda Julia | Lulemino | Polska | Biegi dzieci | ||
22 | Zduński Maksiu | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | ||
23 | Kmiecik Maciej | Starkowo | Polska | Biegi dzieci | ||
24 | Czyżykowski Dominik | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
25 | Miodek Monika | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | ||
26 | Szymański Artur | Lębork | Polska | Biegi dzieci | Lębork Biegacze | |
27 | CICHAŁA Marcel | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
28 | CICHAŁA Alan | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
29 | Chlebowska Amelia | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | ||
30 | Chlebowski Tomasz | Kobylnica | Polska | Biegi dzieci | ||
31 | Cholewiński Filip | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | Sprint Team | |
32 | Cholewińska Laura | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | Sprint Team | |
33 | Cała Dawid | Bytów | Biegi dzieci | Świat Płytek u Kryspina | ||
34 | Cała Lena | Bytów | Polska | Biegi dzieci | Świat Płytek u Kryspina | |
35 | Domańska Wiktoria | Skórowo | Polska | Biegi dzieci | ||
36 | Kleba Katarzyna | Lębork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku | |
37 | Kleba Weronika | Lębork | Polska | Biegi dzieci | Szkoła Podstawowa nr 8 w Lęborku | |
38 | Szlachetka Zofia | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
39 | Szlachetka Maksymilian | Słupsk | Polska | Biegi dzieci | ||
40 | Stefański Ksawery | Darżyno | Polska | Biegi dzieci | SP Potęgowo | |
41 | Stefańska Eliza | Darżyno | Polska | Biegi dzieci | SP Potęgowo |
Views: 17312