Szybka Piątka

Szybka Piątka - 5km

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Kategoria M-ce kat. M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 131 ZBLEWSKI TADEUSZ M 1 M 30-39 BYTÓW LKB IM. BRACIK PETK LĘBORK 5km 0:14:55 20.11 [km/h] 0:02:59 [min/km]
2 140 BORYCHOWSKI MARIUSZ M 2 M 40-49 KOBYLNICA - 5km 0:15:08 19.82 [km/h] 0:03:02 [min/km]
3 71 PERLIK TOMASZ M 3 M 30-39 MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 5km 0:16:01 18.73 [km/h] 0:03:12 [min/km]
4 133 LENDIG-FORMELA RYSZARD M 4 M 40-49 1 LĘBORK - 5km 0:16:32 18.15 [km/h] 0:03:18 [min/km]
5 36 JURCZYSZYN RAFAŁ M 5 M 30-39 1 ŁYSOMICZKI 5km 0:16:33 18.13 [km/h] 0:03:19 [min/km]
6 501 BENKA JAKUB M 6 M 0-19 1 GORĘCZYNO AKADEMIA BIEGOWA KIEŁPINO 5km 0:16:47 17.87 [km/h] 0:03:21 [min/km]
7 59 NAGÓREK KAMIL M 7 M 30-39 2 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 5km 0:17:45 16.90 [km/h] 0:03:33 [min/km]
8 15 CHOLEWIŃSKI ARTUR M 8 M 30-39 3 SŁUPSK DECATHLON POWER SŁUPSK 5km 0:17:46 16.89 [km/h] 0:03:33 [min/km]
9 90 SZRYWER DANIEL M 9 M 20-29 1 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:17:55 16.74 [km/h] 0:03:35 [min/km]
10 76 SKORUPSKI ROBERT M 10 M 40-49 2 BOLESŁAWICE STOPA SŁUPSK 5km 0:18:03 16.62 [km/h] 0:03:37 [min/km]
11 75 SKĘPIEC ADAM M 11 M 40-49 3 KCZEWO LEĆ ADAM, LEĆ... :) 5km 0:18:06 16.57 [km/h] 0:03:37 [min/km]
12 122 PAZDA-POZORSKA GOSIUNIA K 1 K 30-39 SŁUPSK-KOBYLNICA NIGHT RUNNERS SŁUPSK 5km 0:18:08 16.54 [km/h] 0:03:38 [min/km]
13 127 PRZYBOREK SZYMON M 12 M 0-19 2 KULESZEWO SP KOBYLNICA 5km 0:18:11 16.50 [km/h] 0:03:38 [min/km]
14 135 GAJLEWICZ DOMINIK M 13 M 30-39 4 MIASTKO MTS HAMER 5km 0:18:14 16.45 [km/h] 0:03:39 [min/km]
15 49 ŁOKUCIJEWSKI PATRYK M 14 M 20-29 2 GDAŃSK BABILLONIA BABIENIEC 5km 0:18:30 16.22 [km/h] 0:03:42 [min/km]
16 128 KAWKA ADRIAN M 15 M 30-39 5 SŁUPSK - 5km 0:18:36 16.13 [km/h] 0:03:43 [min/km]
17 502 TWARDOWSKI MATEUSZ M 16 M 0-19 3 KOBYLNICA SP KOBYLNICA 5km 0:18:51 15.92 [km/h] 0:03:46 [min/km]
18 52 MEDWID MICHAL M 17 M 30-39 6 GLOBINO BATALION OCHRONY BAZY 5km 0:19:14 15.60 [km/h] 0:03:51 [min/km]
19 77 SKUZA GRZEGORZ M 18 M 0-19 4 KOBYLNICA 5km 0:19:14 15.60 [km/h] 0:03:51 [min/km]
20 108 ŻYLICZ PAWEŁ M 19 M 20-29 3 SŁUPSK STOPA SŁUPSK / USB USTKA 5km 0:19:23 15.48 [km/h] 0:03:53 [min/km]
21 4 BASARAB PIOTR M 20 M 40-49 4 POTĘGOWO SPONTAN POTĘGOWO 5km 0:19:29 15.40 [km/h] 0:03:54 [min/km]
22 103 WILUSZ KRZYSZTOF M 21 M 30-39 7 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 5km 0:19:41 15.24 [km/h] 0:03:56 [min/km]
23 11 CAŁA BARTOSZ M 22 M 40-49 5 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA 5km 0:20:03 14.96 [km/h] 0:04:01 [min/km]
24 132 WIŚNIEWSKI PATRYK M 23 M 20-29 4 SŁUPSK 5km 0:20:09 14.89 [km/h] 0:04:02 [min/km]
25 33 JANTA-LIPIŃSKA JUSTYNA K 2 K 30-39 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 5km 0:20:14 14.83 [km/h] 0:04:03 [min/km]
26 99 WALUŚ SZCZEPAN M 24 M 0-19 5 SŁUPSK 5km 0:20:21 14.74 [km/h] 0:04:04 [min/km]
27 26 FURMAN TOMASZ M 25 M 40-49 6 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 5km 0:20:38 14.54 [km/h] 0:04:08 [min/km]
28 62 NIZIOŁ MARCIN M 26 M 40-49 7 KOBYLNICA BEST BEASTS 5km 0:20:46 14.45 [km/h] 0:04:09 [min/km]
29 93 TOMCZAK DOMINIK M 27 M 40-49 8 SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK 5km 0:20:48 14.42 [km/h] 0:04:10 [min/km]
30 16 CICHAŁA DAMIAN M 28 M 30-39 8 SŁUPSK 5km 0:20:51 14.39 [km/h] 0:04:10 [min/km]
31 115 KAMIŃSKI MARCIN M 29 M 40-49 9 SMOŁDZINO 5km 0:20:53 14.37 [km/h] 0:04:11 [min/km]
32 45 LANGNER-KAPCZYŃSKA EDYTA K 3 K 30-39 MASZEWO LĘBORSKIE BEST BEASTS 5km 0:20:55 14.34 [km/h] 0:04:11 [min/km]
33 27 GŁASZCZ MARIUSZ M 30 M 40-49 10 KOBYLNICA SŁUPIA KOBYLNICA 5km 0:21:02 14.26 [km/h] 0:04:12 [min/km]
34 64 NOWICKI MATEUSZ M 31 M 30-39 9 USTKA CENTRUM SZKOLENIA MARYNARKI WOJENNEJ 5km 0:21:07 14.21 [km/h] 0:04:13 [min/km]
35 53 METEL IZABELA K 4 K 40-49 1 BYTÓW RUNTASTYCZNI TEAM BYTÓW 5km 0:21:10 14.17 [km/h] 0:04:14 [min/km]
36 134 SPYCHALSKI ARTUR M 32 M 40-49 11 GARDNA WIELKA 5km 0:21:19 14.07 [km/h] 0:04:16 [min/km]
37 95 TREDER MARIAN M 33 M 50-59 1 ŁOSINO 5km 0:21:24 14.02 [km/h] 0:04:17 [min/km]
38 2 ANDRYSKOWSKI MAREK M 34 M 50-59 2 LĘBORK STOWARZYSZENIE 42.2 LĘBORK 5km 0:21:26 14.00 [km/h] 0:04:17 [min/km]
39 81 SOBOLEWSKI TOMASZ M 35 M 40-49 12 STRZELINO 5km 0:21:36 13.89 [km/h] 0:04:19 [min/km]
40 130 PIŁAT KACPER M 36 M 0-19 6 WŁYNKOWO BEST BEASTS 5km 0:21:40 13.85 [km/h] 0:04:20 [min/km]
41 12 CAŁA MAŁGORZATA K 5 K 40-49 2 BYTÓW 5km 0:21:48 13.76 [km/h] 0:04:22 [min/km]
42 37 KAPCZYŃSKI DAMIAN M 37 M 30-39 10 MASZEWO LĘBORSKIE BEST BEASTS 5km 0:21:52 13.72 [km/h] 0:04:22 [min/km]
43 87 SZLACHETKA PIOTR M 38 M 40-49 13 SŁUPSK 5km 0:21:53 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
44 98 USOWICZ ŁUKASZ M 39 M 30-39 11 SŁUPSK 5km 0:21:53 13.71 [km/h] 0:04:23 [min/km]
45 3 BANACH KACPER M 40 M 30-39 12 SŁUPSK AKADEMIA POMORSKA W SŁUPSKU 5km 0:22:00 13.64 [km/h] 0:04:24 [min/km]
46 70 PERLIK KATARZYNA K 6 K 20-29 1 MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 5km 0:22:03 13.61 [km/h] 0:04:25 [min/km]
47 94 TOMCZAK SEBASTIAN M 41 M 40-49 14 USTKA USTKA 5km 0:22:09 13.54 [km/h] 0:04:26 [min/km]
48 72 PIWOŃSKI ROBERT M 42 M 30-39 13 SŁUPSK CSMW USTKA 5km 0:22:15 13.48 [km/h] 0:04:27 [min/km]
49 119 NOWACKI KAMIL M 43 M 20-29 5 BOLESŁAWICE 5km 0:22:17 13.46 [km/h] 0:04:27 [min/km]
50 42 KOSTRZEWA ŁUKASZ M 44 M 30-39 14 SŁUPSK 5km 0:22:20 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
51 63 NIZIOŁ PATRYK M 45 M 20-29 6 KOBYLNICA BEST BEASTS 5km 0:22:20 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
52 129 PIŁAT PAWEŁ M 46 M 30-39 15 WŁYNKOWO BEST BEASTS 5km 0:22:20 13.43 [km/h] 0:04:28 [min/km]
53 139 SEEMANN SŁAWEK M 47 M 30-39 16 KOBYLNICA 5km 0:22:22 13.41 [km/h] 0:04:28 [min/km]
54 74 SEWERYN TOMASZ M 48 M 30-39 17 BUKOWKA 5km 0:22:22 13.41 [km/h] 0:04:28 [min/km]
55 138 WAWRZYNIAK ANNA K 7 K 40-49 3 GRĄSINO 5km 0:22:33 13.30 [km/h] 0:04:31 [min/km]
56 31 GUSMANN ZBIGNIEW M 49 M 60-69 1 SŁUPSK 5km 0:22:37 13.26 [km/h] 0:04:31 [min/km]
57 80 SMOLIŃSKI KRZYSZTOF M 50 M 40-49 15 GŁOBINO SMOLIŃSCY TEAM 5km 0:22:44 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km]
58 28 GŁOWACKI ŁUKASZ JERZY M 51 M 30-39 18 REBLINKO 5km 0:22:44 13.20 [km/h] 0:04:33 [min/km]
59 56 MISZKE ZYGMUNT M 52 M 50-59 3 DARŻEWO KLUB 42,2 LĘBORK 5km 0:22:45 13.19 [km/h] 0:04:33 [min/km]
60 47 LEWANDOWSKA BEATA K 8 K 40-49 4 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 5km 0:22:48 13.16 [km/h] 0:04:34 [min/km]
61 123 BANCEWICZ RADEK M 53 M 30-39 19 SŁUPSK SALON KOSMETYCZNY DIAMENT SŁUPSK 5km 0:22:49 13.15 [km/h] 0:04:34 [min/km]
62 65 PAGÓREK BEATA K 9 K 30-39 1 KĘPICE 5km 0:22:56 13.08 [km/h] 0:04:35 [min/km]
63 120 NOWACKI ZBIGNIEW M 54 M 50-59 4 BOLESŁAWICE 5km 0:23:00 13.04 [km/h] 0:04:36 [min/km]
64 117 KRZYŻANEK MARTA K 10 K 40-49 5 GARDNA WIELKA 5km 0:23:11 12.94 [km/h] 0:04:38 [min/km]
65 21 DOWNAR-ZAPOLSKI PAWEŁ M 55 M 30-39 20 SŁUPSK 5km 0:23:15 12.90 [km/h] 0:04:39 [min/km]
66 23 DUTKIEWICZ MARIA K 11 K 30-39 2 SŁUPSK 5km 0:23:19 12.87 [km/h] 0:04:40 [min/km]
67 19 CZEPIEL IWONA K 12 K 40-49 6 KĘPICE 5km 0:23:31 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
68 100 WIATRZYK KRZYSZTOF M 56 M 40-49 16 DARŁOWO 5km 0:23:31 12.76 [km/h] 0:04:42 [min/km]
69 97 TYRKA MAŁGORZATA K 13 K 30-39 3 KĘPICE 5km 0:23:43 12.65 [km/h] 0:04:45 [min/km]
70 102 WILK MATEUSZ M 57 M 20-29 7 KOSZALIN 5km 0:23:50 12.59 [km/h] 0:04:46 [min/km]
71 105 ZDUŃSKA MONIKA K 14 K 30-39 4 KOBYLNICA 5km 0:23:58 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km]
72 106 ZDUŃSKI MACIEJ M 58 M 30-39 21 KOBYLNICA 5km 0:23:58 12.52 [km/h] 0:04:48 [min/km]
73 82 STEFANOWSKI KRZYSZTOF M 59 M 30-39 22 SŁUPSK 5km 0:24:02 12.48 [km/h] 0:04:48 [min/km]
74 60 NIEMIEC EWA K 15 K 30-39 5 SŁUPSK 5km 0:24:06 12.45 [km/h] 0:04:49 [min/km]
75 58 MRUGALSKI STANISŁAW M 60 M 50-59 5 MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 5km 0:24:14 12.38 [km/h] 0:04:51 [min/km]
76 9 BRODACKA KATARZYNA K 16 K 0-19 1 SŁUPSK I LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE IM. BOLESŁAWA KRZYWOUSTEGO W SŁUPSKU 5km 0:24:28 12.26 [km/h] 0:04:54 [min/km]
77 124 KOWALSKI BARTOSZ M 61 M 40-49 17 WŁYNKÓWKO SAMOLEJ ZTS 5km 0:24:34 12.21 [km/h] 0:04:55 [min/km]
78 125 WAWRZYNIAK JAROSŁAW M 62 M 30-39 23 SŁUPSK - 5km 0:24:48 12.10 [km/h] 0:04:58 [min/km]
79 73 SAŁAJ ANGELIKA K 17 K 30-39 6 ZBYSZEWO OSP LULEMINO 5km 0:24:58 12.02 [km/h] 0:05:00 [min/km]
80 113 HEJZA LESZEK M 63 M 20-29 8 OBŁĘŻE 5km 0:25:10 11.92 [km/h] 0:05:02 [min/km]
81 101 WIESIOLEK URSZULA K 18 K 30-39 7 SŁUPSK OSOBA PRYWATNA 5km 0:25:14 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
82 92 SZYCA RENATA K 19 K 40-49 7 BYTÓW 5km 0:25:14 11.89 [km/h] 0:05:03 [min/km]
83 91 SZYC KRYSTYNA K 20 K 50-59 1 MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 5km 0:25:18 11.86 [km/h] 0:05:04 [min/km]
84 41 KONKEL JOANNA K 21 K 50-59 2 SŁAWNO MKS "ŚWIĘC" SŁAWNO 5km 0:25:19 11.85 [km/h] 0:05:04 [min/km]
85 114 KALINOWSKA WIOLETTA K 22 K 40-49 8 SŁUPSK BEST BEASTS 5km 0:25:32 11.75 [km/h] 0:05:06 [min/km]
86 126 WIERZBICKA KORNELIA K 23 K 30-39 8 SŁUPSK - 5km 0:25:42 11.67 [km/h] 0:05:08 [min/km]
87 38 KLUK SYLWIA K 24 K 40-49 9 KĘPICE 5km 0:25:53 11.59 [km/h] 0:05:11 [min/km]
88 7 BORK KAROLINA K 25 K 30-39 9 SŁUPSK 5km 0:25:59 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
89 118 MOTWODŁO-ZAWADZKA IZABELLA K 26 K 40-49 10 SŁUPSK DECATHLON POWER SŁUPSK 5km 0:25:59 11.55 [km/h] 0:05:12 [min/km]
90 66 PAJĄK MICHAŁ M 64 M 30-39 24 SŁUPSK 5km 0:26:09 11.47 [km/h] 0:05:14 [min/km]
91 25 FRUBA KARINA K 27 K 30-39 10 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 5km 0:26:20 11.39 [km/h] 0:05:16 [min/km]
92 85 SZAŁANKIEWICZ MAGDALENA K 28 K 30-39 11 SŁUPSK USB USTKA 5km 0:26:41 11.24 [km/h] 0:05:20 [min/km]
93 136 ROGOWSKI GABRIEL M 65 M 40-49 18 KOBYLNICA - 5km 0:26:46 11.21 [km/h] 0:05:21 [min/km]
94 111 DUDA RÓŻA K 29 K 30-39 12 SŁUPSK BEST BEASTS 5km 0:26:51 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
95 61 NIZIOŁ MAŁGORZATA K 30 K 40-49 11 KOBYLNICA BEST BEASTS 5km 0:26:51 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
96 39 KMIECIK JOANNA K 31 K 40-49 12 STARKOWO 5km 0:26:52 11.17 [km/h] 0:05:22 [min/km]
97 83 SYCHLA MATEUSZ M 66 M 30-39 25 ŁOSINO VACU ACTIV GYM 5km 0:26:54 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
98 54 MICHALAK-MAŁECKA ANNA K 32 K 40-49 13 KOBYLNICA VACU ACTIV GYM 5km 0:26:54 11.15 [km/h] 0:05:23 [min/km]
99 503 TURCZYN GRZEGORZ M 67 M 40-49 19 SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK 5km 0:27:00 11.11 [km/h] 0:05:24 [min/km]
100 51 MARCZAK MAŁGORZATA K 33 K 50-59 3 ŻELKOWO 5km 0:27:14 11.02 [km/h] 0:05:27 [min/km]
101 78 SŁOMSKI ZENON M 68 M 70+ 1 KORZYBIE 5km 0:27:25 10.94 [km/h] 0:05:29 [min/km]
102 17 CIESIELSKI KRZYSZTOF M 69 M 60-69 2 62-200 GNIEZNO 5km 0:27:52 10.77 [km/h] 0:05:34 [min/km]
103 32 HLIWA AGA K 34 K 0-19 2 KULESZEWO 5km 0:28:27 10.54 [km/h] 0:05:41 [min/km]
104 84 SYCHLA MONIKA K 35 K 30-39 13 ŁOSINO VACU ACTIV GYM 5km 0:28:30 10.53 [km/h] 0:05:42 [min/km]
105 35 JURA KAZIMIERZ M 70 M 70+ 2 MIASTKO MTS HAMER MIASTKO 5km 0:28:34 10.50 [km/h] 0:05:43 [min/km]
106 137 KUBIAK PAWEŁ M 71 M 30-39 26 DĘBNICA KASZUBSKA - 5km 0:28:55 10.37 [km/h] 0:05:47 [min/km]
107 14 CHAŁUBINSKI KAROL M 72 M 30-39 27 SŁUPSK 5km 0:30:08 9.96 [km/h] 0:06:02 [min/km]
108 86 SZLACHETKA MAŁGORZATA K 36 K 40-49 14 SŁUPSK 5km 0:30:15 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
109 96 TUROWSKA AGATA K 37 K 20-29 2 KOBYLNICA DECATHLON SŁUPSK 5km 0:30:15 9.92 [km/h] 0:06:03 [min/km]
110 107 ZEGA-BIEGANSKA ANNA K 38 K 30-39 14 SŁUPSK ZEGA GABINET SŁUPSK 5km 0:30:22 9.88 [km/h] 0:06:04 [min/km]
111 24 FIGIEL DOMINIKA K 39 K 20-29 3 SŁUPSK NIGHT RUNNERS SŁUPSK 5km 0:30:31 9.83 [km/h] 0:06:06 [min/km]
112 5 BIEGANSKI PAWEL M 73 M 30-39 28 SLUPSK ZEGA GABINET SŁUPSK 5km 0:30:49 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
113 109 BIEGAŃSKI WIESŁAW M 74 M 50-59 6 KONOPKI ZEGA GABINET SŁUPSK 5km 0:30:50 9.73 [km/h] 0:06:10 [min/km]
114 79 SMOLIŃSKA EDYTA K 40 K 30-39 15 GŁOBINO SMOLIŃSCY TEAM 5km 0:30:59 9.68 [km/h] 0:06:12 [min/km]
115 69 PEPLIŃSKI MAREK M 75 M 60-69 3 ELBLĄG BIEGACZE WOLNOŚCI 5km 0:31:10 9.63 [km/h] 0:06:14 [min/km]
116 55 MICHALSKA AGNIESZKA K 41 K 20-29 4 LULEMINO 5km 0:31:13 9.61 [km/h] 0:06:15 [min/km]
117 18 CIŻMOWSKA BARBARA K 42 K 60+ 1 KĘPICE MTS-HAMER MIASTKO 5km 0:31:21 9.57 [km/h] 0:06:16 [min/km]
118 44 KRÓL DOMINIKA K 43 K 30-39 16 MIASTKO INDYWIDUALNIE 5km 0:31:34 9.50 [km/h] 0:06:19 [min/km]
119 29 GRABOWSKA ANNA K 44 K 30-39 17 KOCZAŁA 5km 0:31:37 9.49 [km/h] 0:06:19 [min/km]
120 88 SZMIGIERO AGNIESZKA K 45 K 40-49 15 SŁUPSK 5km 0:32:01 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
121 89 SZMIGIERO SEBASTIAN M 76 M 40-49 20 SŁUPSK 5km 0:32:01 9.37 [km/h] 0:06:24 [min/km]
122 34 JANUS ANNA K 46 K 30-39 18 SŁUPSK 5km 0:34:06 8.80 [km/h] 0:06:49 [min/km]
123 121 NOWAK AGNIESZKA K 47 K 40-49 16 KOBYLNICA 5km 0:35:16 8.51 [km/h] 0:07:03 [min/km]
124 116 KOSIŃSKA JUSTYNA K 48 K 30-39 19 KOBYLNICA 5km 0:35:17 8.50 [km/h] 0:07:03 [min/km]
- 1 AGAPOW EMILIA K - K 30-39 - SŁUPSK BEST BEASTS 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 6 BIJOK MAŁGORZATA K - K 40-49 - KOBYLNICA VACUACTIVGYM 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 8 BORKOWSKI ADRIAN M - M 20-29 - BOLESŁAWICE 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 10 BURZYŃSKI ŁUKASZ M - M 20-29 - SŁUPSK 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 13 CEMERYS KAROL M - M 30-39 - SIEMIROWICE SIEMIROWICE BIEGAJĄ! 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 20 DAWIDOWSKA MAGDALENA K - K 40-49 - BOLESŁAWICE 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 22 DUDA GRZEGORZ M - M 40-49 - SŁUPSK BEST BEASTS 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 30 GRAJCZAK DAGMARA K - K 40-49 - SŁUPSK PARAFIA EWANGELICKO-AUGSBURSKA W SŁUPSKU 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 40 KONASZEWSKI KONRAD M - M 20-29 - SŁUPSK 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 43 KRAWCZYK DOROTA K - K 40-49 - SŁUPSK VACU ACTIV GYM 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 46 LESIECKA AGATA K - K 20-29 - KOBYLNICA 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 48 LINKIEWICZ PAWEŁ M - M 20-29 - SŁUPSK 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 50 MAŁECKI TOMASZ M - M 40-49 - KOBYLNICA VACU ACTIV 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 57 MŁYŃSKI KAROL M - M 20-29 - WICKO KLUB 42,2 LĘBORK 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 67 PAWELEC EDUTA K - K 20-29 - KARLINO 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 68 PAWELEC ELWIRA K - K 30-39 - SŁUPSK 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 104 WOJCIECHOWSKI PAWEL M - M 40-49 - SYCEWICE 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 110 BORECKI ANTONI M - M 0-19 - SŁUPSK 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 112 GRZEGORCZYK JUSTYNA K - K 30-39 - ŁOSINO 5km DNS - [km/h] 11:00 [min/km]

Szybka Piątka - 5km NW

M-ce Numer Nazwisko Imię Płeć M-ce M/K Miejscowość Klub DYSTANS Wynik Prędkość km/h x Tempo min/km x
1 208 SZUDARSKI EDWARD M 1 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5km NW 0:33:22 8.99 [km/h] 0:06:40 [min/km]
2 202 KAZIÓW RYSZARD M 2 SŁUPSK STOPA SŁUPSK 5km NW 0:34:21 8.73 [km/h] 0:06:52 [min/km]
3 226 KOCOŃ SŁAWOMIR M 3 SIEMIANCE - 5km NW 0:35:05 8.55 [km/h] 0:07:01 [min/km]
4 209 SZUDARSKI MAREK M 4 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5km NW 0:35:17 8.50 [km/h] 0:07:03 [min/km]
5 215 WILKOŁEK-SZUDARSKA SATURNINA K 1 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5km NW 0:35:35 8.43 [km/h] 0:07:07 [min/km]
6 211 SZYCKO OLIWIA K 2 KOBYLNICA 5km NW 0:36:31 8.22 [km/h] 0:07:18 [min/km]
7 212 SZYCKO RADEK M 5 KOBYLNICA 5km NW 0:36:52 8.14 [km/h] 0:07:22 [min/km]
8 223 ZIĘBA JOANNA K 3 KOŚCIERZYNA 5km NW 0:36:56 8.12 [km/h] 0:07:23 [min/km]
9 201 BADZIĄG WALDEMAR M 6 SŁUPSK ELITE TEAM 5km NW 0:37:36 7.98 [km/h] 0:07:31 [min/km]
10 225 WORONOWICZ KAMILA K 4 SIEMIANICE - 5km NW 0:38:21 7.82 [km/h] 0:07:40 [min/km]
11 205 MACIEJEWSKI TOMASZ M 7 USTKA 5km NW 0:38:23 7.82 [km/h] 0:07:41 [min/km]
12 214 UKLEJA KATARZYNA K 5 NOWA DĄBROWA 5km NW 0:39:22 7.62 [km/h] 0:07:52 [min/km]
13 213 UKLEJA JUSTYNA K 6 NOWA DĄBROWA 5km NW 0:39:22 7.62 [km/h] 0:07:52 [min/km]
14 210 SZUDOBAJ HANNA K 7 SŁUPSK 5km NW 0:39:30 7.59 [km/h] 0:07:54 [min/km]
15 222 ZDANOWICZ MARTA K 8 SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5km NW 0:39:32 7.59 [km/h] 0:07:54 [min/km]
16 203 KOCOŃ SYLWIA K 9 SIEMIANICE 5km NW 0:40:23 7.43 [km/h] 0:08:05 [min/km]
17 221 SOMMER MALWINA K 10 KOBYLNICA 5km NW 0:40:27 7.42 [km/h] 0:08:05 [min/km]
18 224 WIETRZYŃSKA ELŻBIETA K 11 KOBYLNICA - 5km NW 0:40:32 7.40 [km/h] 0:08:06 [min/km]
19 204 LASKOWSKA KATARZYNA K 12 SŁAWNO 5km NW 0:43:27 6.90 [km/h] 0:08:41 [min/km]
20 206 PIWOŃSKA BEATA K 13 WIDZINO 5km NW 0:43:27 6.90 [km/h] 0:08:41 [min/km]
21 207 SZMIGIERO KACPER M 8 SŁUPSK 5km NW 0:44:41 6.71 [km/h] 0:08:56 [min/km]
22 228 MAĆKOWIAK MONIKA K 14 WIELEŃ - 5km NW 0:46:23 6.47 [km/h] 0:09:17 [min/km]
23 220 NOWAKOWSKA EWELINA K 15 MIANOWICE 5km NW 0:47:26 6.32 [km/h] 0:09:29 [min/km]
24 227 ĆWIKLIŃSKA BOŻENA K 16 MOCHY - 5km NW 0:48:48 6.15 [km/h] 0:09:46 [min/km]
25 229 FRĄCKOWIAK JANUSZ M 9 NOWA WIEŚ - 5km NW 0:48:49 6.15 [km/h] 0:09:46 [min/km]
- 216 ZARZYCKI MARIUSZ M - GDYNIA MOTYWATORNIA TEAM 5km NW DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 217 KASZOWSKI JANUSZ M - KCZEWO 5km NW DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 218 MARZEC ANDRZEJ M - SŁUPSK DWA KIJE SŁUPSK 5km NW DNS - [km/h] 11:00 [min/km]
- 219 MARZEC KATARZYNA K - SŁUPSK 5km NW DNS - [km/h] 11:00 [min/km]

Biegi dzieci - DO LAT 7 DZIEWCZĘTA

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub/Szkoła
1 413 KĘSIK KLAUDIA K K 0-7 SŁUPSK -
2 308 CHOLEWIŃSKA LAURA K K 0-7 SŁUPSK SPRINT TEAM
3 337 WOJTASZEK LENA K K 0-7 KOBYLNICA SP KOBYLNICA
4 349 GRZYB ZOFIA K K 0-7 KOŚCIERZYNA -
5 314 DOMAŃSKA WIKTORIA K K 0-7 SKÓROWO
6 306 CHLEBOWSKA AMELIA K K 0-7 KOBYLNICA
PK 336 SZYMAŃSKI ARTUR M M 0-7 LĘBORK LĘBORK BIEGACZE

Biegi dzieci - DO LAT 7 CHŁOPCY

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub/Szkoła
1 328 ROJEWSKI ADAM M M 0-7 SŁAWNO
2 395 SALITRA FILIP M M 0-7 SŁUPSK SP NR 19 W SŁUPSKU
3 391 MIROCHA ALEKSANDER M M 0-7 KOBYLNICA KOBYLNICA
4 400 ĆWIK WIKTOR M M 0-7 KOBYLNICA -
5 414 ZAJĄC WOJCIECH M M 0-7 KOBYLNICA KOBYLNICA
6 370 KRUPIŃSKI PIOTR M M 0-7 ŁOSINO -
7 307 CHLEBOWSKI TOMASZ M M 0-7 KOBYLNICA
8 389 CZARNY FABIAN M M 0-7 SŁUPSK PRZEDSZKOLE 7 SŁUPSK
9 417 FADIEIEV TYMUR M M 0-7 SŁUPSK -
PK 421 WORONOWICZ ANNA K K 0-7 SIEMIANICE -

Biegi dzieci - 8-9 LAT DZIEWCZĘTA

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub/Szkoła
1 352 POZORSKA ZUZANNA K K 8-9 KOBYLNICA NIGHT RUNNERS
2 374 GRODZKA OLIWIA K K 8-9 SYCEWICE SP SYCEWICE
3 343 MODZIŃSKA LAURA K K 8-9 KOŃCZEWO POSTAWOWA W KOŃCZEWIE
4 304 CAŁA LENA K K 8-9 BYTÓW ŚWIAT PŁYTEK U KRYSPINA
5 350 PIOTRASCHKE MAJA K K 8-9 WIDZINO AML SŁUPSK
6 355 KASPRZYK JAGODA K K 8-9 KOBYLNICA SP KOBYLNICA
7 375 ŁYŻWIŃSKA KINGA K K 8-9 SYCEWICE SP SYCEWICE
8 387 NARUSZAK OLIWIA K K 8-9 SŁUPSK SP6 SŁUPSK
9 348 VENTZKE OLIWIA K K 8-9 KULESZEWO PODSTAWOWA W KOŃCZEWIE
10 366 PASIEK AURELIA K K 8-9 SYCEWICE SP SYCEWICE
11 415 ZAJĄC KAROLINA K K 8-9 KOBYLNICA -

Biegi dzieci - 8-9 LAT CHŁOPCY

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub/Szkoła
1 394 SZWARK FABIAN M M 8-9 WRZĄCA SP SŁONOWICE
2 381 KARPIŃSKI FILIP M M 8-9 SYCEWICE SP SYCEWICE
3 403 WOLSKI MATEUSZ M M 8-9 KOBYLNICA SP KOBYLNICA
4 354 MATUSZEWSKI ANTONI M M 8-9 KWAKOWO -
5 420 TURSKI WIKTOR M M 8-9 KULESZEWO PODSTAWOWA W KOŃCZEWIE
6 399 SAFARYN ARKADIUSZ M M 8-9 KOBYLNICA SP KOBYLNICA
7 423 KUŹNIAR PIOTR M M 8-9 KOBYLNICA SP W KOBYLNICY
8 382 WIŚNIEWSKI KORDIAN M M 8-9 SYCEWICE SP SYCEWICE
9 410 MŁYNARCZYK FILIP M M 8-9 KOBYLNICA SŁONOWICE
10 390 KMIECIK MACIEJ M M 8-9 STARKOWO SP STARKOWO
11 305 CEMERYS MICHAŁ M M 8-9 SIEMIROWICE SIEMIROWICE BIEGAJĄ!
12 379 KOWAL FILIP M M 8-9 ZĘBOWO SP SYCEWICE
13 405 DURYS MARCEL M M 8-9 KOBYLNICA KOBYLNICA
14 353 KONTOWICZ MICHAŁ M M 8-9 KWAKOWO -
15 347 PRZYBOREK ALEKSANDER M M 8-9 KULESZEWO PODSTAWOWA W KOŃCZEWIE
16 401 ĆWIK TOBIASZ M M 8-9 KOBYLNICA KOBYLNICA
17 388 MARUSZAK KSAWERY M M 8-9 SŁUPSK SP6 SŁUPSK
18 363 ROGACZ WIKTOR M M 8-9 SYCEWICE SP SYCEWCE
19 380 STĘPNIEWSKI MARCEL M M 8-9 SYCEWICE SP SYCEWICE
20 383 GRABOWSKI OSKAR M M 8-9 KOCZAŁA -

Biegi dzieci - 10-11 LAT DZIEWCZĘTA

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub/Szkoła
1 368 PARUZEL ALEKSANDRA K K 10-11 SŁUPSK PODSTAWOWA W KOBYLNICY
2 372 HUĆKO NIKOLA K K 10-11 - SP SYCEWICE
3 344 MODZIŃSKA OLIWIA K K 10-11 KOŃCZEWO POSTAWOWA W KOŃCZEWIE
4 369 STRUGAŁO HANNA K K 10-11 WIDZINO PODSTAWOWA W KOBYLNICY
5 373 SUDOŁ EWELINA K K 10-11 - SP SYCEWICE
6 422 KUŹNIAR WERONIKA K K 10-11 KOBYLNICA SP W KOBYLNICY
7 419 RUDNIK WIKTORIA K K 10-11 KRĘPA SŁUPSKA SP GŁOBINO
8 425 ŻMIJA MICHALINA K K 10-11 LĘBORK-NOWA WIEŚ LĘBORSKA KLUB BRACI PETK
9 330 SEWERYN ZUZANNA K K 10-11 BUKOWKA
10 376 DRELICH NIKOLA K K 10-11 SYCEWICE SP SYCEWICE
11 342 BRAK DANYCH BRAK DANYCH K
12 315 DROZD ALA K K 10-11 JEZIERZYCE

Biegi dzieci - 10-11 LAT CHŁOPCY

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub/Szkoła
1 393 BARTHA MATEUSZ M M 10-11 KOBYLNICA PODSTAWOWA W KOBYLNICY
2 360 DIEGNER JAKUB M M 10-11 SYCEWICE SP SYCEWICE
3 398 KULIS NIKODEM M M 10-11 KOBYLNICA SP KOBYLNICA
4 406 DURYS OSKAR M M 10-11 KOBYLNICA KOBYLNICA
5 309 CHOLEWIŃSKI FILIP M M 10-11 SŁUPSK SPRINT TEAM
6 396 WNUK-LIPIŃSKI JAKUB M M 10-11 KOBYLNICA SP KOBYLNICA
7 426 GENDIG-FORMELA GABRIEL M M 10-11 LĘBORK PODSTWOWA NR8 LĘBORK
8 385 ROGOWSKI MATEUSZ M M 10-11 KOBYLNICA SP KOBYLNICA
9 384 RODZIŃSKI MARCEL M M 10-11 KOBYLNICA SP KOBYLNICA
10 377 PRZEDBORSKI JAKUB M M 10-11 SYCEWICE SP SYCEWICE
11 346 KIRKO MIKOŁAJ M M 10-11 KOŃCZEWO PODSTAWOWA W KOŃCZEWIE
12 345 STEREŃCZAK FABIAN M M 10-11 KULSZEWO POSTAWOWA W KOŃCZEWIE
13 357 KARPIŃSKI TOBIASZ M M 10-11 - SP SYCEWICE
14 378 GAŁĘZA KACPER M M 10-11 ZĘBOWO SP SYCEWICE
15 377 PRZEDBORSKI JAKUB M M 10-11 SYCEWICE SP SYCEWICE
16 362 KUBIŚ JAKUB M M 10-11 - SP SYCEWCE

Biegi dzieci - 12-13 LAT DZIEWCZĘTA

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub/Szkoła
1 427 PRÓCHNIAK OLA K K 12-13 KOBYLNICA KOBYLNICA
2 313 DERDA JULIA K K 12-13 LULEMINO
3 358 RÓŻYC JULIA K K 12-13 KOBYLNICA SP SYCEWICE
4 364 GAJEWSKA PAMELA K K 12-13 - SP SYCEWCE
DNF 416 WIERUCHOWSKA KAROLINA K K 12-13 SŁONOWICE SP SŁONOWICE

Biegi dzieci - 12-13 LAT CHŁOPCY

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub/Szkoła
1 367 KOWAL MARCEL M M 12-13 SYCEWICE SP SYCEWICE
2 397 MICHALAK DOMINIK M M 12-13 KOBYLNICA SP KOBYLNICA
3 418 ŚWIDER WIKTOR M M 12-13 KOBYLNICA SP KOBYLNICA
4 316 GŁASZCZ MACIEJ M M 12-13 KOBYLNICA SALOS SŁUPSK
5 365 KARPIŃSKI DAWID M M 12-13 SYCEWICE SP SYCEWICE
6 359 ŻULIŃSKI FABIAN M M 12-13 SYCEWICE SP SYCEWICE
7 371 KRUPIŃSKI MICHAŁ M M 12-13 ŁOSINO KOBYLNICA

Biegi dzieci - 14-18 LAT DZIEWCZĘTA

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub/Szkoła
1 428 KSIĄŻEK DARIA K K 14-18 KOBYLNICA SP KOBYLNICA

Biegi dzieci - 14-18 LAT CHŁOPCY

Miejsce Open Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub/Szkoła
1 301 BORECKI ANTONI M M 14-18 SŁUPSK AML/SP 2 SŁUPSK
2 361 PROKOPOWICZ KACPER M M 14-18 SYCEWICE SP SYCEWICE
3 412 SIWIEC KONRAD M M 14-18 BZOWO/KOBYLNICA SP SŁONOWICE

Biegi dzieci - MALUCH Z RODZICEM

Numer Nazwisko Imię Płeć Kategoria Miejscowość Klub/Szkoła
339 ZAWADZKI MAKSYM M MALUCH Z RODZICEM SŁUPSK PRZEDSZKOLE STOKROTKA
409 KIDO NIKODEM M MALUCH Z RODZICEM SŁUPSK -
341 ZDUŃSKI MAKSIU M MALUCH Z RODZICEM KOBYLNICA
329 ROJEWSKI ALEKSANDER M MALUCH Z RODZICEM SŁAWNO
417 FADIEIEV TYMUR M MALUCH Z RODZICEM SŁUPSK -
404 DOWNAR-ZAPOLSKA HANNA K MALUCH Z RODZICEM SŁUPSK PRZEDSZKOLE SŁUPSK
402 CEMERYS PAWEŁ M MALUCH Z RODZICEM SIEMIROWICE -
322 KRÓL JAN M MALUCH Z RODZICEM MIASTKO
408 CICHAŁA MARCEL M MALUCH Z RODZICEM SŁUPSK
407 CICHAŁA ALAN M MALUCH Z RODZICEM SŁUPSK -
351 GRZYB MATEUSZ M MALUCH Z RODZICEM KOŚCIERZYNA -

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ