Jantarowy Przełaj MINI - biegi dla dzieci i młodzieży
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Palacz Dawid Bydgoszcz bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
2 Hałajko Wiktoria Braniewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" free participation
3 Wądołowska Alicja Braniewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) Braniewski Klub Sportowy " Szybki Struś" free participation
4 Piotrowicz Michalina Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
5 Wesołowski Marcel Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
6 Rudek Ola Rumia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
7 Toporek Paulina Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) free participation
8 Bartoś Piotr Grudziądz bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
9 Wolańska Julia Rumia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy free participation
10 Wolańska Lena Rumia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) SP 9/ Rumski Klub Tenisowy free participation
11 Fabianska Zuzanna Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Godlewski Runners free participation
12 Guz Marta Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Przedszkole 17 Elbląg free participation
13 Łoś Kacper Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) BigYellowFoot Adventure Team free participation
14 Gardzielewska Helena GDYNIA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) free participation
15 Gardzielewski Antoni GDYNIA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
16 Warchol Frania Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
17 Figura Antonina Kwidzyn bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Kwidzyn Run free participation
18 Krajewski Adam GDANSK-OLIWA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
19 Krajewski Hanna GDANSK-OLIWA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
20 Krajewski Jacek GDANSK-OLIWA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) free participation
21 Stormowska Maria Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
22 Sękowska Klaudia Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
23 Peretko Natalia Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) free participation
24 Peretko Andrzej Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
25 Wichnowski Ignacy REDA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Szkoła Podstawowa nr 6 Rumia free participation
26 Wichnowski Antoni REDA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Przedszkole nr 2 reda free participation
27 Tworkowski Cezary GDYNIA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) free participation
28 Cychylik Janek Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Arka Gdynia free participation
29 Cychylik Jakub Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) szkoła podstawowa nr 44 w Gdyni free participation
30 Śliwiński Szymon Głogowo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Morsy z Zalesia free participation
31 Kujawska Łucja Pruszcz Gdański bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Iron Team free participation
32 ROMAŃCZUK Wojciech MALBORK bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
33 Jasiński Jan Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) free participation
34 Jasiński Antoni Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
35 Lompert Miłosz Elblag bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
36 Hinc Hubert Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Sp 42 free participation
37 Choma Adam Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) Chomikovscy free participation
38 Choma Aleksandra Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Chomikovscy free participation
39 Pawłoski kacper Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) MKS Truso Elblag free participation
40 Sielicka Pola Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) free participation
41 Sielicki Hubert Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) UKP Jedynka Elbląg free participation
42 Kownacka Emilia Lasowice Wielkie bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
43 Czerwiński Szymon Tczew bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) free participation
44 Brodziak Igor Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Sp 25 Elbląg free participation
45 Brodziak Oliwia Elbląg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Sp 25 Elbląg free participation
46 Błądek Michał Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
47 Błądek Natalia Nowa Wieś Malborska bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) free participation
48 Kiraga Julia Gronowo Górne bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
49 Gojło Kalina Toruń bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) free participation
50 Gojło Józef Toruń bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
51 Gojło Jaśmina Toruń bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
52 Gumienny Anna Gniezno bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) Uszak tim free participation
53 Gumienny Jurek Gniezno bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Uszak tim free participation
54 Koziara Aleks Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
55 FLOREK Filip GRUPA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Run team Florasy free participation
56 FLOREK Jakub GRUPA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Run team Florasy free participation
57 WOJTACKA Lena GRUDZIĄDZ bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Sosnowa Team Grudziądz free participation
58 Brzuszkiewicz Maria Kwidzyn bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) Kwidzyn Biega free participation
59 Przybyłek Jakub Nowy Dwór bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu free participation
60 Przybyłek Patryk Nowy Dwór bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu free participation
61 Konat Karol Mikoszewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Morskie Opowieści Mikoszewo free participation
62 Konat Wojciech Mikoszewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Morskie Opowieści Mikoszewo free participation
63 Falk Maciej Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
64 Miechowski Wiktor Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
65 Miechowski Igor Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
66 Piotrowski Tomasz Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) SP nr 80 w Gdańsku free participation
67 Kiełsznia Aleksander Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
68 Miszewski Antoni Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
69 Godlewska Małgorzata Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Godlewski Runners free participation
70 Krawczyk Jakub Korsze bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) Wbiegamy To ! free participation
71 Motylewski Dominik Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
72 Pouch Martyna REda bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
73 Teska Patrycja Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
74 Teska Martyna Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
75 Boguszewska Julia Dzierzgoń bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
76 Boguszewski Szymon Dzierzgoń bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
77 Siejka Julia Morąg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) Leśny Cross free participation


Views: 1068

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ