Jantarowy Przełaj MINI - biegi dla dzieci i młodzieży
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Koziara Aleks Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
2 FLOREK Filip GRUPA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Run team Florasy free participation
3 FLOREK Jakub GRUPA bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Run team Florasy free participation
4 WOJTACKA Lena GRUDZIĄDZ bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Sosnowa Team Grudziądz free participation
5 Brzuszkiewicz Maria Kwidzyn bieg malucha z rodzicem (bez rywalizacji) Kwidzyn Biega free participation
6 Przybyłek Jakub Nowy Dwór bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu free participation
7 Przybyłek Patryk Nowy Dwór bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) Szkoła Podstawowa nr 4 w Morągu free participation
8 Konat Karol Mikoszewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Morskie Opowieści Mikoszewo free participation
9 Konat Wojciech Mikoszewo bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) Morskie Opowieści Mikoszewo free participation
10 Falk Maciej Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
11 Miechowski Wiktor Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
12 Miechowski Igor Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
13 Piotrowski Tomasz Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) SP nr 80 w Gdańsku free participation
14 Kiełsznia Aleksander Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
15 Miszewski Antoni Gdańsk bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
16 Godlewska Małgorzata Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) Godlewski Runners free participation
17 Krawczyk Jakub Korsze bieg chłopców i dziewcząt w kat. 3-5 lat (2016-2014) Wbiegamy To ! free participation
18 Motylewski Dominik Malbork bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
19 Pouch Martyna REda bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
20 Teska Patrycja Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
21 Teska Martyna Gdynia bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
22 Boguszewska Julia Dzierzgoń bieg chłopców i dziewcząt w kat. 6-8 lat (2013-2011) free participation
23 Boguszewski Szymon Dzierzgoń bieg chłopców i dziewcząt w kat. 9-12 lat (2010-2007) free participation
24 Siejka Julia Morąg bieg chłopców i dziewcząt w kat. 13-15 lat (2006-2004) Leśny Cross free participation


Views: 477

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ