„Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Zimny Dawid Tczew Bieg główny (1963 m) Sp4 paid on-line
2 Wielanek Sylwia Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
3 Ormanin Tomasz Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
4 Kreja Bożena Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
5 Strambowski Antoni Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
6 Mich Dominik Pruszcz Gdański Bieg główny (1963 m) paid on-line
7 Milewska-Mich Marta Pruszcz Gdański Bieg główny (1963 m) paid on-line
8 Bzowski Przemysław Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
9 Maciejewski Łukasz Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
10 Klein-Szwindowska Anna Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
11 Kryger Karol Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
12 Osiak Krzysztof Nicponia Bieg główny (1963 m) paid on-line
13 Czerwiński Paweł Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
14 Czerwińska Anna Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
15 Ostrowski Piotr Tczew Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
16 Cieszyński Patryk Gniew Bieg główny (1963 m) paid on-line
17 Żywiecki Mikołaj Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
18 Michalak Marek Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
19 Ziółkowski Aleksander Tczew Bieg główny (1963 m) UKLO Running Team paid on-line
20 Szczyglak Mariusz Tczew Bieg główny (1963 m) CrossElite paid on-line
21 Góraczyński Wojciech Tczew Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
22 Hapka Daniel Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
23 Paradowski Krystian Kulice Bieg główny (1963 m)
24 Wygrabek Martyna Rokitki Bieg główny (1963 m) paid on-line
25 Wygrabek Jakub Rokitki Bieg główny (1963 m) paid on-line
26 Łepek Karol Lichnówki Bieg główny (1963 m) MTS Real Myszewo paid on-line
27 Malinowska Karolina Gniew Bieg główny (1963 m) tRUNsformacja Gniewu paid on-line
28 Misiewicz Mikołaj Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
29 Sobolewska Marzena Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
30 Hapka Klaudia Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
31 Sobolewski Antoni Tczew Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
32 Pałasz Katarzyna Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
33 Pałasz Adam Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
34 Walichniewicz Patryk Malbork Bieg główny (1963 m) Polska Organizacja Wojskowa
35 Zieliński Darosław Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
36 Krupa Daniel Tczew Bieg główny (1963 m) #CFMT paid on-line
37 Lubiński Łukasz Tczew Bieg główny (1963 m) #CFMT paid on-line
38 Makowski Oskar Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
39 Lutak Przemysław Malbork / Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
40 Jaskulska Paulina Tczew Bieg główny (1963 m) Reebok Run Crew Tczew paid on-line
41 Szwedowski Łukasz Kulice Bieg główny (1963 m) paid on-line
42 Szulc Anna Szulc Tczew Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
43 Chojnacki Dawid Tczew Bieg główny (1963 m) ZSBiO Tczew paid on-line
44 Pijanowski Jan Tczew Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
45 Lokś Piotr Janowo Bieg główny (1963 m) paid on-line
46 Lokś Paulina Janowo Bieg główny (1963 m) paid on-line
47 Rogocka Wioletta Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
48 Ścisłowski Andrzej Tczew Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
49 Rogocki Jarosław Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
50 Chylińska Dagmara Tczew Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
51 Chyliński Dariusz Tczew Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
52 GĄDEK BRYGIDA Tczew Bieg główny (1963 m) #CFMT paid on-line
53 Filarecka Katarzyna Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
54 Lokś Paweł Janowo Bieg główny (1963 m) paid on-line
55 Lokś Sławomir Janowo Bieg główny (1963 m) paid on-line
56 Lokś GRAŻYNA Janowo Bieg główny (1963 m) paid on-line
57 Strzeszyński Wojtek Tczew Bieg główny (1963 m) Pamir Team paid on-line
58 Mąkosa Martyna Tczew Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
59 Błądek Magdalena Malbork Bieg główny (1963 m) paid on-line
60 Dubiela Halina Tczew Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
61 Burczyk Danuta Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
62 Gurbowicz Jarosław Tczew Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
63 Groszkowski Marcin Malbork Bieg główny (1963 m) 22. Baza Lotnictwa Taktycznego paid on-line
64 Pióro Maria Gorzędziej Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
65 Zawłocki Daniel Tczew Bieg główny (1963 m) Jasio Team paid on-line
66 Torbicki Jakub Tczew Bieg główny (1963 m) 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej paid on-line
67 Kraiński Włodek Malbork Bieg główny (1963 m) 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej paid on-line
68 MOZUCH KAROLINA GRĘBLIN Bieg główny (1963 m) 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej paid on-line
69 Niespodziński Lesław Tczew Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
70 Gwizdalska Martyna Tczew Bieg główny (1963 m) Reebok Run Crew Tczew paid on-line
71 Głodowski Michał Gdańsk Bieg główny (1963 m) paid on-line
72 Dubiel Piotr Gniszewo Bieg główny (1963 m) paid on-line
73 Ziółek Karol Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
74 Mazella Monika Tczew Bieg główny (1963 m) Reebok Run Crew Tczew paid on-line
75 WOODS MICHAEL Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
76 Chyliński Michał Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
77 Kurkiewicz Mariusz Lichnowy Bieg główny (1963 m) paid on-line
78 Liss Maciej Lubiszewo Bieg główny (1963 m) paid on-line
79 Liss Szymon Lubiszewo Bieg główny (1963 m) paid on-line
80 Mroczkowski Tomasz Malbork Bieg główny (1963 m) GRUPA MALBORK paid on-line
81 Ostrowski Józef Tczew Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew / Pazurtupaka / Gemalto paid on-line
82 Potoczek Genowefa Lichnowy Bieg główny (1963 m) Nowy Staw biega paid on-line
83 Potoczek Andrzej Lichnowy Bieg główny (1963 m) PRESS GLASS BIEGAMY I WSPIERAMY/ NOWY STAW BIEGA paid on-line
84 Ziębakowska Elżbieta Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
85 Reszczyński Paweł Kościerzyna Bieg główny (1963 m) Akademia Biegowa Kościerzyna paid on-line
86 Zander Elżbieta Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
87 Kosianowska Monika Malbork Bieg główny (1963 m) Grupa Malbork / Malborskie Morsy
88 MARKOWSKI WIESŁAW TCZEW Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
89 Kiliman Beata Dębina Bieg główny (1963 m) Nowy Staw biega paid on-line
90 Dzwonkowski Mariusz Dębina Bieg główny (1963 m) Nowy Staw biega paid on-line
91 Sawicka Urszula Dębina Bieg główny (1963 m) Nowy Staw biega paid on-line
92 Grządziela Katarzyna Gdańsk Bieg główny (1963 m) paid on-line
93 Thrun Anna Tczew Bieg główny (1963 m)
94 Thrun Jarosław Tczew Bieg główny (1963 m)
95 Pijanowski Wojciech Tczew Bieg główny (1963 m) Reebok Run Crew Tczew / Base Group paid on-line
96 Mondrzejewski Rafał Cierzpice Bieg główny (1963 m) paid on-line
97 Umerska Mirosława Tczew Bieg główny (1963 m) paid on-line
98 Maciejewski Paweł Tczew Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
99 Kruszyńska Barbara Tczew Bieg główny (1963 m) Biegający Tczew paid on-line
100 Grzyb Mateusz Rokitki Bieg główny (1963 m) paid on-line


Views: 3811

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ