# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Kamiński Paweł Czeladź Bieg 5km free participation
2 Sabik Patrycja Zabrze Bieg 5km free participation
3 Twardowska Weronika Katowice Bieg 5km free participation
4 Mrowca Joanna Jawiszów Bieg 5km SM KaMos free participation
5 Piątek Mateusz Bukowno Bieg 5km SM KaMos free participation
6 Matuszny Katarzyna Gliwice Bieg 5km free participation
7 Matuszny Krzysztof Gliwice Bieg 5km free participation
8 Bielaczek Sandra Chorzów Bieg 5km CrossŚwiony free participation
9 Tomczyk Rafał Sosnowiec Bieg 5km free participation
10 Duda Łukasz Chorzów Batory Bieg 5km Śląsk RUNNERS free participation
11 Olbrich Barbara Świętochłowice Bieg 5km Śląsk Runners free participation
12 Wawrzynek Grzegorz Świętochłowice Bieg 5km ŚLĄSK RUNNERS free participation
13 Mastalska Renata Chrzanów Bieg 5km Parkrun Chrzanów free participation
14 Mastalski Leszek Chrzanów Bieg 5km Parkrun Chrzanów free participation
15 Witek Tobiasz Katowice Bieg 5km Studio GTS Katowice free participation
16 Hojka Klaudia Chorzow Bieg 5km Batory Loto free participation
17 Niedźwiedź Sławomir Chorzów Bieg 5km Batory Loto free participation
18 Brzoska Jacek Ruda Śląska Bieg 5km Śląsk RUNNERS free participation
19 Moskwa Karolina Chorzów Bieg 5km Batory Loto free participation
20 Antolik Łukasz Świetochłowice Bieg 5km ŚLĄSK RUNNERS free participation
21 Trembaczowski Paweł Trembaczowski Bytom Bieg 5km Śląski Runners free participation
22 Karpiński Marcin Karpiński Bytom Bieg 5km Śląsk RUNNERS free participation
23 Krajewska Monika Świętochłowice Bieg 5km Śląsk RUNNERS free participation
24 Szmatłoch Iwona Chorzów Batory Bieg 5km CrossŚwiony free participation
25 Rowińska Ania Chorzów Bieg 5km Batory Loto free participation
26 Krawczyk Pawel Ruda slaska Bieg 5km Śląsk Runners free participation
27 Krajewski Damian Świętochłowice Bieg 5km Śląsk RUNNERS free participation
28 Antolik Iwona Świętochłowice Bieg 5km free participation
29 Kwiatkowska Martyna Chorzów Bieg 5km free participation
30 Kornas Patrycjusz Katowice Bieg 5km free participation
31 Kornas Edyta Orzesze Bieg 5km free participation
32 Adamoszek Karol Katowice Bieg 5km free participation
33 Adamoszek Anna Katowice Bieg 5km free participation
34 Adamoszek Bartosz Katowice Bieg 5km free participation
35 Adamoszek Daniel Katowice Bieg 5km free participation
36 Witała Oskar Katowice Bieg 5km free participation
37 Witała Marzena Katowice Bieg 5km free participation
38 Witała Piotr Katowice Bieg 5km free participation
39 Cichoń Iwona Katowice Bieg 5km free participation
40 Dziwak Dariusz Katowice Bieg 5km TIMOTHY free participation
41 Dziadkowiec Krzysztof Niepołomice Bieg 5km FitClub24 Niepołomice free participation
42 Bachowicz Agnieszka Niepołomice Bieg 5km free participation
43 Labiak Krystian Katowice Bieg 5km free participation
44 Urowski Mateusz Katowice Bieg 5km free participation
45 Taisner Tomasz Ruda Śląska Bieg 5km Ekipa Na Kijach free participation
46 Taisner Aleksandra Ruda Śląska Bieg 5km Ekipa Na Kijach free participation
47 Jarzębska Izabela Chorzów Bieg 5km free participation
48 Bula Justyna Tychy Bieg 5km free participation
49 Raczek Sebastian Katowice Bieg 5km free participation
50 MICHULEC TADEUSZ BIERUŃ Bieg 5km sam biegam free participation
51 Zielińska Grażyna Dobieszowice Bieg 5km Bobry Walking free participation
52 DĄBROWIECKA AGATA SOSNOWIEC Bieg 5km free participation
53 Snochowska Agata Bytom Bieg 5km Ekipa Na Kijach free participation
54 Snochowski Mirek Bytom Bieg 5km Ek free participation
55 Ulbrich Krzysztof Siemianowice Śląskie Bieg 5km free participation
56 Drąg Jakub Katowice Bieg 5km free participation
57 Skrzypczyk Natalia Tychy Bieg 5km free participation
58 Kryś Sylwester Siemianowice Śląskie Marsz NW 5km free participation
59 Tamiola grazyna katowice Marsz NW 5km NW Stadion Śląski free participation
60 Koziarz Jadwiga Katowice Marsz NW 5km Stadion Śląski free participation
61 Koziarz Roman Katowice Marsz NW 5km Stadion Śląski free participation
62 Baran Daniel Chorzów Bieg 5km free participation
63 Czapla Marzena Gliwice Bieg 5km free participation
64 Gawron Wioleta Pyskowice Bieg 10km free participation
65 Czapla Anna Gliwice Bieg 10km free participation
66 Maj Edyta Sosnowiec Bieg 10km free participation
67 Maj Rafał Sosnowiec Bieg 10km free participation
68 Olschimke Katarzyna Katowice Bieg 10km free participation
69 Zaradna-Szymańska Iwona Siemianowice Śląskie Marsz NW 5km MK team free participation
70 Kuczyński Damian Katowice Bieg 10km free participation
71 Hajdecka Marzena Sosnowiec Bieg 5km free participation
72 Muskała Mateusz Chorzów Bieg 5km SilesianWolo free participation
73 Czeczot Łukasz Sosnowiec Marsz NW 5km free participation
74 Macherski Maksymilian Katowice Bieg 5km free participation
75 Hermann Matthias Katowice Bieg 10km free participation
76 Kryś Krzysztof Siemianowice Śląskie Bieg 5km free participation
77 Adamus Czesław Chorzów Marsz NW 5km Ekipa Na Kijach free participation
78 Adamus Aneta Chorzów Marsz NW 5km Ekipa Na Kijach free participation
79 Meler Ewelina Katowice Bieg 10km free participation
80 Sajda Tosia Katowice Bieg 10km MANHATTAN 27 free participation
81 KOLONKO JUSTYNA CHORZÓW Bieg 10km Goggle PAE Team free participation
82 KOLONKO MIROSŁAW CHORZÓW Bieg 10km Goggle PAE Team free participation
83 Serwotka Jan Wodzisław Śląski Marsz NW 5km Forma Wodzisław Śląski free participation
84 SERWOTKA OLGA WODZISŁAW ŚLĄSKI Marsz NW 5km Forma Wodzisław Śląski free participation
85 łabędzka monika siemianowice śl Bieg 5km Jumping Frog Siemianowice free participation
86 Wolny Mirosław Katowice Bieg 10km free participation
87 Niziolek Izabela Katowice Bieg 10km free participation
88 Gromek Kamila Katowice Bieg 10km free participation
89 Rak Filip Katowice Bieg 5km free participation
90 Rak Zbigniew Katowice Bieg 5km free participation
91 Staroń Patrycja Siemianowice Śląskie Bieg 5km free participation
92 Grzegorczyk Monika Zabrze Bieg 10km Night Runners Zabrze free participation
93 Stembalski Remigiusz Zabrze Bieg 10km Night Runners Zabrze free participation
94 Kupibida Boguslawa Katowice Bieg 10km Silesia Nordic Team free participation
95 Wasilewska Walentyna KATOWICE Bieg 5km free participation
96 Wojtała Magdalena Bytom Bieg 10km free participation
97 Gros Agnieszka Katowice Marsz NW 5km free participation
98 Małek Melania Katowice Bieg 5km free participation
99 Filipiak Dorota Zabrze Marsz NW 5km free participation
100 Skrężyna Amanda Czeladź Bieg 10km free participation


Views: 2865

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ