I Tyski Bieg Świętojański
# Surname and name City Distance Club Dystans Sum to pay
1 Apostoł Marta Chorzów START - IV tura Bieg 6,5 km paid
2 Wojdanowska Małgorzata Tarnowskie Góry START - IV tura Lecymy Durś Nordic Walking 6,5 km limit reached
3 Bujak Mateusz Tarnowskie Góry START - IV tura Bieg 10 km paid
4 Bujak Magdalena Tarnowskie Góry START - IV tura Night Runners Pyskowice Bieg 10 km paid
5 PIEKORZ-MOKRY Aneta Tychy START - IV tura Nordic Walking 6,5 km limit reached
6 Górka Grzegorz Bytom START - IV tura Bieg 10 km paid
7 Wehsoly Dawid Bielsko-Biała START - IV tura Bieg 6,5 km paid
8 Konarska Barbara Bielsko-Biała START - IV tura Bieg 6,5 km paid
9 Kopeć-Brudek Magdalena Gliwice START - IV tura Bieg 6,5 km paid
10 Brudek Grzegorz Gliwice START - IV tura Bieg 6,5 km paid
11 Jarawka Natalia Sosnowiec START - IV tura Bieg 6,5 km limit reached
12 Jaremczuk Michał Katowice START - IV tura Bieg 10 km paid
13 Foks Patrycja Katowice START - IV tura Bieg 10 km paid
14 Jurczyk Zuzanna Cieszyn START - IV tura Bieg 6,5 km paid
15 Halman Tomasz Gliwice START - IV tura Bieg 6,5 km limit reached
16 Kolon Mateusz Tychy START - IV tura Bieg 6,5 km paid
17 Olesiak Franciszek Mikołów START - IV tura Miraz Race Team Bieg 10 km paid
18 Mola Marcin Czechowice-Dziedzice START - IV tura Bieg 10 km limit reached
19 Kępka Joanna Mikołów START - IV tura Bieg 6,5 km paid
20 Witoszek Grzegorz Tychy START - IV tura TOP-THIMM Bieg 10 km paid
21 Kwiecień Justyna Wieliczka START - IV tura #AdamCzerwińskiTeam Bieg 6,5 km limit reached
22 Kasperczyk Michał Tychy START - IV tura Bieg 6,5 km paid
23 Ziach Mariusz Dąbrowa Górnicza START - IV tura Bieg 10 km paid
24 Niedźwiedź Marcin Góra START - IV tura Bieg 10 km paid
25 BAC Żaneta Pyskowice START - IV tura Bieg w parach paid
26 Adamczyk Daniel Pyskowice START - IV tura #GośkaTeam Bieg w parach paid
27 Deka Patrycja Sosnowiec START - IV tura Bieg 10 km paid
28 Bożek Marlena Chrzanów START - IV tura Bieg 10 km limit reached
29 Walczyńska Karolina Tychy START - IV tura RUNHOGS Tychy Bieg 10 km paid
30 Horowski Tomasz Tychy START - IV tura RUNHOGS Tychy Bieg 10 km limit reached
31 Ziemba Edyta Zabrze START - IV tura Bieg 6,5 km paid
32 Śliwińska Katarzyna Tychy START - IV tura Bieg 6,5 km paid
33 Bukal Marta Bukal Katowice START - IV tura Bieg 10 km limit reached
34 bukal szymon mikolow START - IV tura Z Mariuszem do Celu Bieg 10 km limit reached
35 Wojciech Jarosław Wola START - IV tura PoWoli do Celu Bieg 10 km limit reached
36 Fraj Mateusz Tychy START - IV tura Bieg 10 km limit reached
37 Kalfa Katarzyna Tychy START - IV tura Bieg 10 km limit reached
38 rybarz arturion Brzeszcze START - IV tura Zadyszka Oświęcim Bieg 10 km limit reached
39 Hareża Agnieszka Bielsko Biała START - IV tura Biegam bo Lubię Bieg 10 km paid
40 Kolbe Michał Katowice START - IV tura Cross Fit Old Mine Bieg 10 km paid
41 Pudelko Wojciech Imielin START - IV tura Bieg 6,5 km limit reached
42 Pudelko Dominika Imielin START - IV tura Bieg 6,5 km limit reached
43 Śmiałkowska Katarzyna Zabrze START - IV tura Karetki Na Mecie Team Bieg 10 km paid
44 Szproch Wojciech Zabrze START - IV tura Karetki Na Mecie Team Bieg 10 km paid
45 Stokłosa Krzysztof Studzionka START - IV tura Bieg 10 km paid
46 Porębski Marek Oświęcim START - IV tura Zadyszka Oświęcim Bieg 10 km paid
47 Jasińska Patrycja Katowice START - IV tura Bieg 6,5 km paid
48 Sarna Kamil Sosnowiec START - IV tura W Pogoni Za Duchem Bieg 10 km limit reached
49 Snochowska Gabriela Katowice START - IV tura RETRO RUNNERS Nordic Walking 6,5 km paid
50 Izdebski Daniel Jastrzebie Zdrój START - IV tura Bieg 10 km paid
51 Sikora Dawid Tychy START - IV tura Top-Thimm Bieg 10 km paid
52 Gruszka Marian Knurów START - IV tura Bieg 10 km paid
53 Świętochowska Wioletta Knurów START - IV tura Bieg 10 km paid
54 Guzdek Sebastian Tychy START - IV tura Bieg 10 km limit reached
55 Odziomek Rafał Katowice START - IV tura Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m limit reached
56 Ziętek Roman Przegędza START - IV tura Bieg 6,5 km paid
57 Tomala Patrycja Rybnik START - IV tura Bieg 6,5 km paid
58 Tomala Adrian Rybnik START - IV tura Bieg 6,5 km paid
59 Gałęziowski Damian Sosnowiec START - IV tura Bieg 6,5 km limit reached
60 Witryk Lesław Tychy START - IV tura Bieg 10 km paid
61 Wrona Dariusz Piasek START - IV tura Bieg 10 km paid
62 Wrona Monika Piasek START - IV tura Bieg 10 km paid
63 Błażyca Przemysław Żory START - IV tura Bieg 10 km paid
64 Mazur Kamil Sosnowiec START - IV tura Bieg 6,5 km limit reached
65 Malinowska Katarzyna Gliwice START - IV tura Nordic Walking 6,5 km paid
66 Czekańska Bożena Gliwice START - IV tura Nordic Walking 6,5 km paid
67 Wójcik Maciej Sułków START - IV tura Bieg 10 km limit reached
68 Wojtowicz Michał Tychy START - IV tura Bieg 6,5 km paid
69 Szewczyk Marcin Tychy START - IV tura Bieg 10 km paid
70 Lewandowski Mateusz Tychy START - IV tura Bieg 10 km paid
71 Zielińska Ewelina Pogorzyce START - IV tura Bieg 10 km paid
72 Gier Jakub chrzanów START - IV tura Bieg 10 km paid
73 Klyszcz Paweł Łaziska Górne START - IV tura ZERO32 ARCHITEKCI Bieg w parach paid
74 Miera Justyna Katowice START - IV tura Bieg w parach paid
75 Kotas Adam Katowice START - IV tura Bieg 6,5 km paid
76 Bzdyk Iwona Katowice START - IV tura Bieg 6,5 km paid
77 Wiercioch Piotr Mysłowic START - IV tura Bieg 6,5 km paid
78 Majchrowski Michał Jędrzejów START - IV tura Bieg 10 km paid
79 Urbańczyk Alicja Pszczyna START - IV tura Bieg 6,5 km limit reached
80 Matyja IWONA Wrocław START - IV tura Nordic Walking 6,5 km limit reached
81 Palka Sławomir Jaworzno START - IV tura Bieg 10 km paid
82 Myszor Iwona Tychy START - IV tura Bieg 6,5 km limit reached
83 Jezierska Aleksandra Łódź START - IV tura Bieg 10 km limit reached
84 Pawlik Piotr Tychy START - IV tura Saint-Gobain Squad Bieg 10 km paid
85 Okoń Przemysław Będzin START - IV tura Bieg 6,5 km paid
86 Gawlikowska Agnieszka Katowice START - IV tura Bieg 10 km paid
87 Szołtysek Krzysztof Tychy START - IV tura Bieg 10 km paid
88 Nogal Mariusz Gostyń START - IV tura Bieg 10 km paid
89 Śliwiński Marcin Lipowa START - IV tura Bieg 10 km paid
90 Podsędek Piotr Łódź START - IV tura Łódź Kocha Sport Bieg 10 km paid
91 Podsędek Ola Łódź START - IV tura Łódź Kocha Sport Bieg 10 km paid
92 Mutwil Wiktoria Wodzisław Śląski START - IV tura Bieg 6,5 km limit reached
93 Mutwil Teresa Wodzisław Śląski START - IV tura Nordic Walking 6,5 km limit reached
94 Mutwil Oliwia Wodzisław Śląski START - IV tura Bieg 6,5 km limit reached
95 Różewicz Ewa Tychy START - IV tura PANCE Nordic Walking 6,5 km paid
96 Różewicz Dariusz Tychy START - IV tura PANCE Nordic Walking 6,5 km paid
97 Piechocka Jadwiga Gliwice START - IV tura Bieg 6,5 km paid
98 Horbacz Dariusz Sosnowiec START - IV tura Zimnokrwiści Bieg 6,5 km paid
99 Rogóż Kamil Będzin START - IV tura Bieg 10 km paid
100 Kruszek Małgorzata Katowice START - IV tura Bieg 10 km paid


Views: 27545

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ