I Tyski Bieg Świętojański
# Surname and name City Distance Club Dystans Sum to pay
1 Szczotka Ilona Katowice START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
2 Gątek Gerard Częstochowa START - IV tura parkrun Cheltenham Nordic Walking 6,5 km 50.00 PLN
3 Frączek Gabriela Nowy Sącz START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
4 Martin Paredes Nicolas Popardowa 9 START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
5 Hudy Michał Mikołów START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
6 Sroka Marek Olkusz START - IV tura Olkuszbiega Bieg 10 km 50.00 PLN
7 Wojtas Arkadiusz Wola START - IV tura PoWoli do celu Bieg 10 km paid
8 Lerach Elżbieta Zabrze START - IV tura Nordic Walking 6,5 km 50.00 PLN
9 Strojecki Zbigniew Tychy START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
10 Stolarzewicz Mariusz Jawiszowice START - IV tura BIG FAT RUNNER Bieg 10 km 50.00 PLN
11 Kazior Małorzata Tychy START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
12 Grąbczewska Julia Warszawa Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m 10.00 PLN
13 Grąbczewska Agata Warszawa Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m 10.00 PLN
14 Kazior-Grąbczewska Marta Warszawa START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
15 Kania Adam Bieńkòwka 512 START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
16 Knapczyk-Kania Gabriela Knapczyk-Kania Bieńkòwka START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
17 Kapłon Magdalena Bojszowy START - IV tura Mors Hubertus Mysłowice Bieg 10 km paid
18 Kapłon Marek Bojszowy START - IV tura Mors Hubertus Mysłowice Bieg 10 km paid
19 Bielecki Sławomir Kraków START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
20 Bielecki Jan Kraków START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
21 Lesiak Patrycja Bielsko- Biała START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
22 Kamyczek Grzegorz Wislica START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
23 Herjan Jacek Bielsko-Biała START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
24 Horwat Jan Bronów START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
25 Janko Kamil Międzyrzecze Dolne START - IV tura Bieg 10 km paid
26 Iwanecki Jarosław Orzesze START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
27 Biel Sławomir TYchy START - IV tura Bieg w parach 50.00 PLN
28 Krupińska Paulina Racibórz START - IV tura Eko-Okna Runners Bieg 6,5 km 50.00 PLN
29 Burda Andrzej Racibórz START - IV tura Eko-Okna Runners Bieg 6,5 km paid
30 ADAMIAK EDYTA Skoczów START - IV tura ŚWIRY STELA Bieg w parach paid
31 Knyps Dawid Skoczów Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m LKS Pogórze Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m 10.00 PLN
32 Knyps Adam Skoczów START - IV tura OPONY SERAFINOWSKI Bieg 10 km 50.00 PLN
33 Nawracaj Olga Oświęcim START - IV tura Nordic Walking 6,5 km paid
34 Brożek Magdalena Tychy START - IV tura Bieg w parach paid
35 Brożek Mariusz Tychy START - IV tura Bieg w parach paid
36 sosz sebastian Szczejkowice START - IV tura Bieg 10 km paid
37 sosz ania szczejkowice START - IV tura Bieg 10 km paid
38 Mędrala Marek Tychy START - IV tura Zet Sikorka Bieg 10 km 50.00 PLN
39 Łęcki Andrzej Kęty START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
40 Więcek Krzysztof Oświęcim START - IV tura Nordic Walking 6,5 km paid
41 Więcek Patrycja Oświęcim START - IV tura Nordic Walking 6,5 km paid
42 Nawracaj Marzena Oświęcim START - IV tura Bieg 6,5 km paid
43 Basta Dorota CheLmek START - IV tura Zadyszka Oświęcim Bieg 6,5 km paid
44 Żołądek Igor Chełm Śląski Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m Szkoła podstawowa nr2 Chełm Śląski Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m paid
45 Krzemiński Maciek Katowice START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
46 Kujda Joanna Katowice START - IV tura Bieg 6,5 km paid
47 Szewczyk Tomasz Warszawa START - IV tura Naprzód Młociny Nordic Walking 6,5 km paid
48 Jastrzębska-Majak Marta Warszawa START - IV tura Naprzód Młociny Bieg 6,5 km paid
49 Hudy Dorota Katowice START - IV tura Bieg 6,5 km paid
50 Kąkol-Wojtas Katarzyna WOLA START - IV tura Bieg 10 km paid
51 KOBIELA ADAM KANIÓW Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m paid
52 Hudy Grażyna Katowice START - IV tura Bieg 6,5 km paid
53 Nowak Piotr Tychy START - IV tura Bieg 10 km paid
54 Stalmach Justyna Mikołów START - IV tura Bieg 10 km paid
55 Myszor Marcin Gostyń START - IV tura KWK Bolesław Śmiały Bieg 10 km paid
56 Winkler Katarzyna Rybnik START - IV tura Bieg 6,5 km paid
57 Krzemień Krzysztof Brzeszcze START - IV tura Krzemień Running Team Bieg 10 km paid
58 Krzemień Karolina Brzeszcze Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeszczach Bieg dla dzieci 11-14 lat - 800 m paid
59 Krzemień Nikodem Brzeszcze Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m Zespół Szkolno-Przedszkolny w Brzeszczach Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m paid
60 Ziajka Barbara Libiąż START - IV tura Nordic Walking 6,5 km 50.00 PLN
61 Łabza Agnieszka Libiąż START - IV tura Nordic Walking 6,5 km 50.00 PLN
62 Oleszko Marta Libiąż START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
63 antas wioletta Jasło START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
64 Kozik Marcin Tychy START - IV tura Bieg 10 km paid
65 Gromek Michał Kocierz Moszczanicki START - IV tura KM PSP BIELSKA BIAŁA JRG 1 Bieg 10 km paid
66 Jakszik Dariusz Żywiec START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
67 Kołodziej Monika Koszarawa START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
68 Witońska Renata Tychy START - IV tura TOP-THIMM Bieg 6,5 km paid
69 Kaczmarczyk Joanna Tychy START - IV tura TOP-THIMM Bieg 6,5 km paid
70 KUŚ JUSTYNA PSZCZYNA START - IV tura TOP-THIMM Bieg 10 km paid
71 Pawlowska Beata Tychy START - IV tura TOP-THIMM Bieg 10 km paid
72 Szeliga Sylwia Tychy START - IV tura Bieg 6,5 km paid
73 Cetnarska Magdalena Sosnowiec START - IV tura Bieg 6,5 km paid
74 Tatoń Oskar Tychy Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m SMS Tychy Bieg dla dzieci 7-10 lat - 400 m paid
75 Wielgat-Kojdecka Magdalena Tychy START - IV tura Bieg 10 km paid
76 Glod Mateusz Tychy START - IV tura Bieg 10 km paid
77 Gołota Jarosław Tychy START - IV tura TOP-THIMM Bieg 10 km paid
78 Jaworska Magdalena Pszczyna START - IV tura Spot Pszczyna Bieg 10 km 50.00 PLN
79 Pielot Przemysław Tychy START - IV tura Bieg 6,5 km paid
80 Musioł Andrzej Tychy START - IV tura Bieg 10 km paid
81 Witała Rafał Gliwice START - IV tura Bieg 10 km 50.00 PLN
82 Jędrusik Łukasz Dąbrowa Górnicza START - IV tura Biegowa Kuźnia Bieg 6,5 km paid
83 Adamek Katarzyna Mikołów START - IV tura TOP-THIMM Bieg 10 km paid
84 ŚWIĄDER ADAM PRZECIESZYN START - IV tura Bieg 10 km paid
85 Krawczyk Anna Krawczyk Katowice START - IV tura Nordic Walking 6,5 km paid
86 Puskarz Angelika Balice START - IV tura Włóczykij Nordic Walking 6,5 km paid
87 Miśkiewicz Agnieszka Oświęcim START - IV tura Zadyszka Oświęcim Bieg 10 km 50.00 PLN
88 Rogala Karolina Mysłowice START - IV tura Top-Thimm Bieg 10 km paid
89 Matyjaszczyk Agata Katowice START - IV tura Nordic Walking 6,5 km paid
90 Boba Monika Jaworzno START - IV tura Jaworzno Runners Bieg 6,5 km 50.00 PLN
91 Bielański Iwo Ornontowice START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
92 Bielańska Izabela Ornontowice START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN
93 Dyrda Justyna Kraków START - IV tura Mirmark Bieg 10 km 50.00 PLN
94 Hajdecka Marzena Sosnowiec START - IV tura Bieg 6,5 km paid
95 Gwiazda Wiesław Katowice START - IV tura Bieg 10 km paid
96 Topolan Marek Tychy START - IV tura ELMAX Bieg 6,5 km paid
97 Rosiński Damian Tychy START - IV tura ELMAX Bieg 6,5 km paid
98 Bachowicz Agnieszka Niepołomice START - IV tura Nordic Walking 6,5 km 50.00 PLN
99 Pidanty Łukasz Jastrzębie Zdrój START - IV tura Bieg 6,5 km paid
100 Pyrda Karol Hecznarowice START - IV tura Bieg 6,5 km 50.00 PLN


Views: 12106

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ