Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych "Tropem WIlczym"
# Surname and name City Distance Club Jersey size Sum to pay
1 Brodzka Maria Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
2 Ludwig Krzysztof Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
3 Ludwig Zofia Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
4 Ludwig Maria Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
5 Szwajkowska-Ludwig Agnieszka Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
6 Fuminkowska Ewelina Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
7 Gołębiewski Norbert Aleksandrów Kujawski 1963 m Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim free participation
8 Dyoniziak Marcin Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
9 Marcińczyk Adam Wołuszewo 1963 m free participation
10 Jabłońska Alicja Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
11 Werner Oliwia Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
12 Fordon Katarzyna Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
13 Iwińska Sylwia Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
14 Stępkowski Łukasz Stawki 1963 m free participation
15 Stępkowska Agnieszka Stawki 1963 m free participation
16 Gołębiewski Arkadiusz Ciechocinek 1963 m free participation
17 Gołębiewska Jolanta Ciechocinek 1963 m free participation
18 Lewandowska Natalia Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. free participation
19 Kwiatkowski Karol Aleksandrów Kujawski 1963 m Szkoła Podstawowa nr 3 w Aleksandrowie Kujawskim free participation
20 Kwiatkowska Anna Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
21 Kwiatkowski Mariusz Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
22 Kulczyński Robert Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. free participation
23 Włodarski Krystian Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
24 Paczkowski Hubert Aleksandrów kujawski 1963 m free participation
25 Wrzos Kuba Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
26 Włodarski Kamil Aleksandrów-Kujawski 1963 m free participation
27 Zieliński Łukasz Aleksandrow Kujawski 1963 m free participation
28 szudzik Daria ciechocinek 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. free participation
29 Rutkowski Kacper Koneck 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. free participation
30 Łątkowska Magdalena Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. free participation
31 Zieliński Jakub Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
32 Zieliński Michał Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
33 Greczaniuk Ewa Służewo 1963 m free participation
34 Cichocka Monika Rożno-Parcele 1963 m free participation
35 Dębska Urszula Sucharzewo6 1963 m free participation
36 Dębski Jan Sucharzewo6 1963 m Sołtys free participation
37 J Anna Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
38 Rauchfleisz Agata Aleksandrów Kuj 1963 m Czopki Kolczaste free participation
39 Rauchfleisz Andrzej Aleksandrów Kuj 1963 m Czopki Kolczaste free participation
40 Zych Dawid Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
41 Świątkowska Weronika Służewo 1963 m free participation
42 Świątkowski Marcin Służewo 1963 m free participation
43 Bawolski Łukasz Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
44 Sobierajska Daria Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. free participation
45 Stanicka Oliwia Aleksandrów kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. free participation
46 Skowroński Sławomir Dąbrowa Biskupia 1963 m free participation
47 Skowrońska Joanna Chlewiska 1963 m free participation
48 Czyżniejewska Marta Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. free participation
49 Pawłowska Katarzyna Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
50 Jóźwiak Justyna Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
51 Jóźwiak Jarek Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
52 Maciejewska Marcelina Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
53 Jankowski Tomasz Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
54 Bykowski Oliwer Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
55 Pypkowska Natalia Nieszawa 1963 m free participation
56 Wyborski OLAF rozno parcele 1963 m free participation
57 Wyborski Wojciech rozno parcele 1963 m free participation
58 Nagórski Ryszard Ciechocinek 1963 m free participation
59 Cichocka Eliza Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
60 Ofiarski Paweł Poczałkowo 1963 m free participation
61 Nowak Anita Aleksandrow Kujawski 1963 m free participation
62 Nowak Piotr Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
63 Kowalska Oliwia Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. free participation
64 Głuchowska Katarzyna Aleksandrów Kuj. 1963 m Antoni Team free participation
65 Głuchowski Jerzy Aleksandrów Kuj. 1963 m Toruński Klub Karate Kyokushin free participation
66 Wochna Julia Aleksandrów Kujawski 1963 m Kolegium Kujawskie XX.Sal. free participation
67 Wiśniewski Patryk Aleksandrów Kujawski 1963 m Brak free participation
68 Lewandowska Karolina Lewandowska Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
69 Cimachowski Jakub Solec 11 km free participation
70 Cimachowski Dawid Solec 11 km free participation
71 Ligaj Krzysztof Aleksandrów Kujawski 11 km free participation
72 Żurawska Katarzyna Aleksandrów Kujawski 11 km free participation
73 Jabłońska Katarzyna Wołuszewo 1963 m ŚDS Team free participation
74 Góralski Marcin Rożno-Parcele 1963 m free participation
75 Wróblewski Roman Rożno Parcele 11 km POLKRYS TEAM free participation
76 Zych Dariusz Piła 11 km 4 Run Team Piła free participation
77 Cichocka Elżbieta Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
78 Pypkowska Agnieszka Nieszawa 11 km free participation
79 Jarosław Gierszewski Ciechocinek 11 km ZAŁOGA G free participation
80 Błaszczyk Marek Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
81 Danielak Radosław Nieszawa 11 km Biegam dla Rodziny free participation
82 Wiśniewski Bartosz Wiśniewski Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
83 Komorowska Weronika ROŻNO-PARCELE 1963 m free participation
84 Komorowska Maja ROŻNO-PARCELE 1963 m free participation
85 Komorowski Karol ROŻNO-PARCELE 1963 m free participation
86 Komorowska Marta ROŻNO-PARCELE 1963 m free participation
87 Komorowski Maciej Komorowski Rożno-Parcele 11 km free participation
88 Czerwińska Wiktoria Rożno-Parcele 1963 m free participation
89 Czerwińska Małgorzata Rożno-Parcele 1963 m free participation
90 Więckowska Elżbieta Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
91 Żbikowski Rafał Aleksandrów Kujawski 11 km POLKRYS TEAM free participation
92 Golec Piotr Ośno 11 km free participation
93 Wołoszczak Natalia Ostrowąs 11 km Kolegium Kujawskie XX.Sal. free participation
94 Świątkowska Julia Służewo 11 km Kolegium Kujawskie XX.Sal. free participation
95 Cichocka Edyta Aleksandrów Kujawski 1963 m free participation
96 Kryszewska Dorota Służewo 1963 m free participation
97 Wajer Natalia Służewo 1963 m free participation
98 Michalak Aleksandra Służewo 1963 m free participation
99 Kopyłowski Kacper Ciechocinek 1963 m free participation
100 Michalak Marta Służewo 1963 m free participation


Views: 1208

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ