IV   ECO CIDRY CROSS  - Dychej na Księżej Górze Radzionków
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Cieślik Mateusz Świerklaniec Bieg Główny 10km LOGTECH TEAM RADZIONKÓW paid on-line
2 NIESPOREK MARIAN PIEKARY ŚL. Marsz NW 5km Lecymy Durś paid on-line
3 Witkowska Maria Katowice Bieg Główny 10km Klub Królika Stefana paid on-line
4 Niewiadomska Daria Radzionków Bieg Główny 10km paid on-line
5 Czuryło Anna Radzionków Bieg Główny 10km paid on-line
6 Cichy Maria Radzionków Bieg Główny 10km paid on-line
7 pietrzak barbara kraków Marsz NW 5km paid on-line
8 Więzik Wojciech Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
9 Więzik Aleksandra Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
10 Pluszczyk Anna Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy durś paid on-line
11 Pluszczyk Marcin Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy durś paid on-line
12 Weglinska Danuta Krakow Marsz NW 5km BORSUCZEK paid on-line
13 Górecki Arkadiusz Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
14 Górecka Danuta Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
15 Pędzik Iwona Kraków Marsz NW 5km Borsuczek paid on-line
16 Niezgoda Jolanta Kraków Marsz NW 5km Borsuczek paid on-line
17 Borowiecki Piotr Kraków Bieg Główny 10km APIWAST Kraków paid on-line
18 Taterka Michał Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
19 Swatek Marian Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
20 Tkocz Adam Ruda Śląska Marsz NW 5km Ekipa Na Kijach paid on-line
21 Szczuka Adrian Bytom Bieg Główny 10km Miechowicka Grupa Biegowa paid on-line
22 Konarski Michał Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy durś paid on-line
23 Sosin Stanislaw Chorzów Osoby niepełnosprawne Stadion slaski free participation
24 Pawłowska-Sosin Barbara Chorzów Marsz NW 5km Klub Stadion Sląski paid on-line
25 Zawadzki Zygmunt Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
26 Małysa Marcin Chorzow Bieg Główny 10km paid on-line
27 Kalaga Halina Bytom Osoby niepełnosprawne free participation
28 Rogowski Maciek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid on-line
29 Piontek Andrzej Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
30 Czajka Edek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid on-line
31 Piontek Bożena Bytom Bieg Główny 10km paid on-line
32 PRZYBYŁA KASIA BYTOM Bieg Główny 10km paid on-line
33 Cofałka Piotr Świerklaniec Bieg Główny 10km UFOKI Świerklaniec paid on-line
34 Niedziałkowski Marek Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km paid on-line
35 Kazirod Agnieszka Tarnowskie Góry Marsz NW 5km paid on-line
36 Kazirod Bartłomiej Tarnowskie Góry Marsz NW 5km paid on-line
37 Motyl Agata Radzionków Bieg Główny 10km paid on-line
38 Skopowska Klaudia Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid on-line
39 Sichma Kamila Świętochłowice Marsz NW 5km paid on-line
40 Grudniewski Rafał Tarnowskie Góry Osoby niepełnosprawne Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry free participation
41 Janoszka Irena Radzionków Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
42 Terech Tomasz Radzionków Bieg Główny 10km TourSport Running Team paid on-line
43 Potempa Joanna Zabrze Bieg Główny 10km Night Runners Zabrze paid on-line
44 Dudek Sandra Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś paid on-line
45 Soremski Dominik Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
46 Skorupa Adam Zabrze Bieg Główny 10km Miraz Race Team paid on-line
47 Warot Joanan Chorzów Marsz NW 5km Ekipa Na Kijach paid on-line
48 Bromboszcz Barbara Chorzów Marsz NW 5km Ekipa Na Kijach paid on-line
49 Kloc Tomasz Bytom Marsz NW 5km paid on-line
50 Durak Wojciech Ruda Śląska Bieg Główny 10km ŚLĄSK RUNNERS paid on-line
51 Klimasara Magdalena Katowice Bieg Główny 10km Lecymy Durś paid on-line
52 Żelazko Agata Piekary Śląskie Marsz NW 5km paid on-line
53 Malinowski Adrian Będzin Bieg Główny 10km #czeladzbiega paid on-line
54 Szymańczyk Aleksandra Bytom Bieg Główny 10km paid on-line
55 Straszak Łukasz Piekary Śląskie Osoby niepełnosprawne Lecymy Durś free participation
56 Małota Magdalena Piekary Śląskie Marsz NW 5km paid on-line
57 Rogowski Maciej Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid on-line
58 Muzyka Anna Piekary śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś paid on-line
59 Lniany Beniamin Lniany Ruda Śląska Bieg Główny 10km pobiega(l)niany paid on-line
60 Krolikowski Miroslaw Katowice Marsz NW 5km Katowice paid on-line
61 Królikowska Gabriela Katowice Bieg Główny 10km KSM Józefinka paid on-line
62 Małecki Jacek Świętochłowice Bieg Główny 10km Ślunskie ElwRUNery paid on-line
63 Małota Krystian Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś paid on-line
64 Sieja Zbyszek Piekary Śl Bieg Główny 10km Lecymy Durś paid on-line
65 Brzezina Arkadiusz Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Srebrni Biegacze Tarnowskie Góry paid on-line
66 Stalmach Damian Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś paid on-line
67 KOT LESZEK Strzybnica Marsz NW 5km NORDICUS Strzybnica paid on-line
68 Pyszkowska Katarzyna Bytom Marsz NW 5km paid on-line
69 Antosiewicz Bogusława Czeladź Marsz NW 5km #czeladzbiega paid on-line
70 Wręczycki Robert Kalety Bieg Główny 10km O co biega w Kaletach paid on-line
71 Drozd Krystyna Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
72 Surowiec Michał Wojkowice Bieg Główny 10km Runners Wojkowice Team paid on-line
73 Nowicz Mariusz Księży Las Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
74 Huzarewicz Henryk Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
75 Zawadzka Lilianna Bytom Marsz NW 5km CIDRY LOTAJOM paid on-line
76 Hańczur Józef Bytom Bieg Główny 10km B T M Runners paid on-line
77 Dudek Jan KĘDZIERZYN-KOŹLE Marsz NW 5km KE-KO TEAM paid on-line
78 Danielewicz Anna Kędzierzyn-Koźle Marsz NW 5km KE-KO TEAM paid on-line
79 Białasik Krzysztof Ptakowice Marsz NW 5km paid on-line
80 Białasik Anna Ptakowice Marsz NW 5km paid on-line
81 Orminska Lucyna Bytom Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
82 Gumulak Anna Bytom Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
83 Zielińska Grażyna Dobieszowice Osoby niepełnosprawne Bobry Walking free participation
84 Snochowski Mirek Bytom Bieg Główny 10km Ekipa Na Kijach paid on-line
85 Snochowska Agata Bytom Marsz NW 5km Ekipa Na Kijach paid on-line
86 Materny Anna Czeladź Marsz NW 5km #czeladzbiega paid on-line
87 Wójcik Barbara Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Power Walk Team paid on-line
88 Szołtysik Bartosz Piekary Śląskie Bieg Główny 10km Lecymy Durś paid on-line
89 Kaminski Mateusz Radzionków Bieg Główny 10km Cidry Lotajom paid on-line
90 Taisner Tomasz Ruda Śląska Marsz NW 5km Ekipa Na Kijach paid on-line
91 Matysik Piotr Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km Lecymy Durś paid on-line
92 Oleszek Magdalena Czeladź Bieg Główny 10km paid on-line
93 Szeremeta Grzegorz Radzionków Marsz NW 5km Cidry Lotajom paid on-line
94 Wachla Rafał Radzionków Bieg Główny 10km TourSport Running Team paid on-line
95 Pyclik-Kargól Katarzyna Radzionków Marsz NW 5km SieChodzi paid on-line
96 Kargól Rafał Tarnowskie Góry Bieg Główny 10km LOGTECH Team Radzionków paid on-line
97 Łączyk Barbara Czeladź Marsz NW 5km paid on-line
98 Tiahnybok Paweł Kalety Bieg Główny 10km Socios Silesia paid on-line
99 Łączyk Jerzy Czeladź Marsz NW 5km paid on-line
100 Nadolski Piotr Radzionków Bieg Główny 10km paid on-line


Views: 2102

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ