Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Nowak Andrzej Starogard Gdański 1963 m free participation
2 Nowak Emilia Starogard Gdański 1963 m free participation
3 Fułat Karol Cekcyn 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz free participation
4 Gromowska Michalina Cekcyn 1963 m free participation
5 Gromowska Grażyna Cekcyn 1963 m TKKF Kolejarz Bydgoszcz free participation
6 Ostrowski Konrad Bietowo 1963 m SP Lubichowo free participation
7 Ostrowski Adam Bietowo 1963 m SP Lubichowo free participation
8 Ostrowski Zbigniew Bietowo 1963 m free participation
9 Grzonka Kamila Bytonia 1963 m KS Sokół Zblewo free participation
10 Sperling Arkadiusz Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides free participation
11 Zakrzewski Mariusz Starogard Gdański 1963 m DAMA free participation
12 Szczubełek Maciej starogard gdański 1963 m AZS-AWFiS Gdańsk free participation
13 Szmyt Dawid Starogard Gdański 1963 m free participation
14 Suwalska Katarzyna Bobowo 1963 m II LO w Starogardzie Gdańskim free participation
15 Reszke Mateusz Bydgoszcz 1963 m KU AZS UKW Bydgoszcz/Reszke TEAM Starogard Gdański free participation
16 Piesik Sławomir Starogard Gdański 1963 m Sławomir biega free participation
17 Kaca Paweł Kaca Starogard Gdański 1963 m free participation
18 Zakrzewski Jakub Starogard Gdański 1963 m CrossElite EbroGym free participation
19 Rysiewski Robert Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides free participation
20 Marszalec Mateusz Starogard Gdański 1963 m Kociewski Klub Biegacza free participation
21 Piotrowska Agata Wielgłowy 1963 m free participation
22 Piotrowska Lucyna Wielgłowy 1963 m free participation
23 Fierka Adam Zblewo 1963 m KS SOKÓŁ ZBLEWO free participation
24 Jasnoch Robert Starogard Gdański 1963 m free participation
25 Bloch Emilia Starogard Gdański 1963 m free participation
26 Bloch Bartek Starogard Gdański 1963 m free participation
27 Petka Lucyna Starogard Gdański 1963 m SKL Filippides free participation
28 Nierzwicki Kacper Starogard Gdański 1963 m PSP 6 Starogard Gdański free participation
29 Takaśka Tomasz Starogard Gdanski 1963 m free participation
30 Klein Kamil Klein Starogard Gdanski 1963 m free participation
31 Dubiella Karolina Mościska 1963 m AZS-AWFiS Gdańsk free participation
32 Ebertowski Michał Starogard Gdański 1963 m free participation
33 Grobelny Tomasz Starogard Gd. 1963 m BBL Starogard Gd free participation
34 Wittkamp Karolina Starogard Gdański 1963 m Aktywni Kociewiacy free participation
35 Hoffmann Daniel Zblewo 1963 m KS Sokół Zblewo free participation
36 Zdanowicz Wioleta Starogard Gdanski 1963 m GK STG free participation
37 Żardecka Sabina Starogard Gdański 1963 m free participation


Views: 311

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ