# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pawłowski Krzysztof | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
2 | Nowacki Mirosław | Starogard Gd. | Polska | 10 km | paid on-line | |
3 | Patelczyk Sławomir | Demlin | Polska | 10 km | paid on-line | |
4 | Łuczak Justyna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
5 | Piekut Anna | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
6 | Uleński Mariusz | Gdańsk | Polska | 10 km | Robod S.A. | paid on-line |
7 | Strzeszyński Wojciech | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew/ Pamir Team | paid on-line |
8 | Strzeszyńska Martyna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
9 | Protasiuk Marek | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
10 | Piankowski Piotr | Bobowo | Polska | 10 km | paid on-line | |
11 | Karczewski Maciej | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
12 | Zieliński Darosław | Rokitki | Polska | 10 km | paid on-line | |
13 | Kujawa Wiktor | Olsztyn | Polska | 10 km | KS AZS UWM OLSZTYN | paid on-line |
14 | Gajdus Wiktor | Gdańsk | Polska | 10 km | DCT Drużyna Biegowa | paid on-line |
15 | Frukacz Kamil | Tczew | Polska | 10 km | SportLevel Tczew | paid |
16 | Śliwka Piotr Śliwka | Sopot | Polska | 10 km | paid on-line | |
17 | Delewski Jacek | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
18 | Szarmach Stanisław | Gródek | Polska | 10 km | paid on-line | |
19 | Siółkowski Wiesław | Elbląg | Polska | 10 km | PSP Elbląg | paid on-line |
20 | Popiel Ryszard | Gdańsk | Polska | 10 km | paid on-line | |
21 | Zaręba Beata | Kaliska | Polska | 10 km | niezrzeszona | paid on-line |
22 | Zwolski Andrzej | Rzepnica | Polska | 10 km | Scigał Team | paid on-line |
23 | Glazik Dariusz | Bytów | Polska | 10 km | Scigał Team | paid on-line |
24 | Czech Dariusz | Bytów | Polska | 10 km | Scigał Team | paid on-line |
25 | Sosnowski Wiesław | Gniszewo | Polska | 10 km | Active Malbork | paid on-line |
26 | WRZOSEK Alicja | Gdynia | Polska | 10 km | Parkrun Gdynia | paid |
27 | Balbusa Mateusz | Tczew | Polska | 10 km | Apator Metrix S.A. | paid on-line |
28 | Kornacki Tomasz Kornacki | TCZEW | Polska | 10 km | paid on-line | |
29 | Zduńczyk Jakub | Dąbrówka Tczewska | Polska | 10 km | Team Tapflo | paid on-line |
30 | Styś Dariusz | Pelplin | Polska | 10 km | paid on-line | |
31 | Normand-Szymoniak Anna | Lyon | Francja | 10 km | paid on-line | |
32 | Rutkowska Joanna | Luzino | Polska | 10 km | GKS Kaszubi Luzino | paid on-line |
33 | Markowski Szymon | Tczew | Polska | 10 km | Thales | paid on-line |
34 | Formicki Rafał | Zawiercie | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid on-line |
35 | Karczewska Aleksandra | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
36 | Starzyński Dariusz | Klimontów | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid on-line |
37 | Syldatk KATARZYNA | TCZEW | Polska | 10 km | paid on-line | |
38 | Wnuk Stanisław | Wielki Klincz | Polska | 10 km | Maratończyk Wielki Klincz | paid on-line |
39 | Kaiser Krzysztof | Gniew | Polska | 10 km | paid on-line | |
40 | Nowakowski Marcin | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
41 | Olkowski Jurek | Świecie | Polska | 10 km | The Runners Świecie | paid on-line |
42 | Sowiński Patryk | Tczew | Polska | 10 km | Packman Team/ AZS UWM Olsztyn | paid on-line |
43 | Pobłocka-Głogowska Katarzyna | Gdynia | Polska | 10 km | UKS-Ekonomik Maratończyk Lębork | paid on-line |
44 | Laskowski Marek | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
45 | Bładzikowski Rafał | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
46 | Czechowski Dawid | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
47 | Czechowska Dorota | Subkowy | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
48 | Klimczewski Mirosław | Malbork | Polska | 10 km | paid on-line | |
49 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | 10 km | paid on-line | |
50 | Sobolewski Antoni | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
51 | Ogonowski Rafał | Tczew | Polska | 10 km | VARD | paid on-line |
52 | Siwczak Mariusz | Sobowidz | Polska | 10 km | paid on-line | |
53 | Szcześniak Adam | Tczew | Polska | 10 km | Eaton TR/Biegajacy Tczew | paid on-line |
54 | Czapiewski Wojciech | Brzuśce | Polska | 10 km | paid | |
55 | Czapiewska Martyna | Brzuśce | Polska | 10 km | Sowiński Team | paid |
56 | Chabowska Magdalena | Zduny 49 | Polska | 10 km | paid on-line | |
57 | Chmarzyński Jerzy | Nowe Krąplewice | Polska | 10 km | Luks Serock | paid on-line |
58 | Bakuła Tomasz | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
59 | Hulewicz Przemysław | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
60 | Hulewicz Grażyna | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
61 | Serafin Dorota | Rokitki | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
62 | Kolberg Jarosław | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
63 | Herzberg Przemysław | Toruń | Polska | 10 km | NB Team | paid on-line |
64 | Bieliński Dominik | Nowe | Polska | 10 km | paid on-line | |
65 | Dudziak Mateusz | Tczew | Polska | 10 km | Dovista Activ Team / Sowiński Team | paid on-line |
66 | Gapski Zbigniew | Starogard Gd. | Polska | 10 km | paid on-line | |
67 | CIAPKA JANINA | GOSZYN | Polska | 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | paid on-line |
68 | Sell Mieczysław | Osiek n/Notecią | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid |
69 | Skweres Adriana | PELPLIN | Polska | 10 km | Ada biega | paid on-line |
70 | Jeżowski Grzegorz | Grudziadz | Polska | 10 km | paid on-line | |
71 | Wieliński Jacek | Gdańsk | Polska | 10 km | GRUPA LOTOS | paid on-line |
72 | Piekarski Dariusz | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
73 | Kaźmierski Wojciech | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
74 | Nelke Eliasz | Tczew | Polska | 10 km | Apator Metrix S.A. | paid on-line |
75 | Janka Maciej | Pelplin | Polska | 10 km | paid on-line | |
76 | Kulas Jan | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
77 | Baranowski Krzysztof | Siwiałka | Polska | 10 km | paid on-line | |
78 | Szulc Arkadiusz | Tczew | Polska | 10 km | Crosselite | paid on-line |
79 | Szulc Monika | Tczew | Polska | 10 km | Crosselite | paid on-line |
80 | Lipke Krzysztof | Tczew | Polska | 10 km | Crosselite | paid on-line |
81 | Bladowski Artur | Łowicz | Polska | 10 km | #SebaTeam | paid on-line |
82 | Kwiatkowska Anna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
83 | Jedwabski Michał | Starogard Gdański | Polska | 10 km | 2 Liceum Ogólnokształcące im. Ziemi Kociewskiej | paid on-line |
84 | Dubiel Piotr | Gniszewo | Polska | 10 km | paid on-line | |
85 | Czechanowska Lucyna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
86 | Czechanowski Piotr | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
87 | Trzciński Krzysztof | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
88 | Malinowska Karolina | Gniew | Polska | 10 km | tRUNsformacja Gniew | paid on-line |
89 | Matlewska Marzena | Elblag | Polska | 10 km | Drużyna Pierścienia | paid on-line |
90 | Żeżnik Czesław | Przywidz | Polska | 10 km | niezrzeszony | paid on-line |
91 | Deja Wojciech | Złotów | Polska | 10 km | Stowarzyszenie Kolejarz | paid |
92 | Koszyk Krzysztof | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
93 | Koszyk Katarzyna | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
94 | Wielgos Joanna | Gdynia | Polska | 10 km | WATAHA - łączy nas bieganie | paid on-line |
95 | Skalska Anna | Bytonia | Polska | 10 km | KS Sokół Zblewo | paid on-line |
96 | Kozłów Wojciech | Gdańsk | Polska | 10 km | LKS Zantyr Sztum | paid on-line |
97 | Jakubowski Marek | Pszczółki | Polska | 10 km | SPRINT S.A. | paid on-line |
98 | Kossecki Michał | Tczew | Polska | 10 km | paid on-line | |
99 | Kreja Łukasz | Tczew | Polska | 10 km | Biegający Tczew | paid on-line |
100 | Wojewòdzki Tomasz Wojewòdzki | Olsztyn | Polska | 10 km | TRI-NEGU | paid on-line |
Views: 17469