# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wołowik Dawid Barciany 1963 m
2 Kopciuch Franciszek Barciany 1963 m
3 Kowalewski Michał Barciany 1963 m SP BARCIANY
4 Studzińska Justyna Barciany 1963 m SP BARCIANY
5 Zaborowska Magdalena Barciany 1963 m SP BARCIANY
6 Zaborowska Zuzia Barciany 1963 m SP BARCIANY
7 Gorczyca Wojciech Barciany 1963 m SP BARCIANY
8 Sapela Maciej Barciany 1963 m SP BARCIANY
9 Turko Mikołaj Skierki 1963 m SP BARCIANY
10 Gugnacki Mikołaj Suchawa 1963 m SP BARCIANY
11 Kowalewska OLA Barcianyp 1963 m SP BARCIANY
12 Kuriata Klaudia Suchawa 1963 m SP BARCIANY
13 Kuriata Angelika Suchawa 1963 m SP BARCIANY
14 Jakubowska Patrycja Barciany 1963 m SP BARCIANY
15 Dzienis Agnieszka Barciany 1963 m SP BARCIANY
16 Niedźwiecka Julia Barciany 1963 m SP BARCIANY
17 Dziadyk Joanna Mołtajny 1963 m SP BARCIANY
18 Maciąg Jarosław Drogosze 1963 m
19 Soboczyński Dominik Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
20 Cymbał Maja Pomnik 1963 m SP DROGOSZE
21 Gunia Bartosz Solkieniki 1963 m SP DROGOSZE
22 Suchecki Gabriel Solkieniki 1963 m SP DROGOSZE
23 Roguski Sylwester Mołtajny 1963 m SP Mołtajnty
24 Szotrowski Mateusz Mołtajny 1963 m SP Mołtajnty
25 Balak Jessica Arklity 1963 m SP Mołtajnty
26 Dudzińska Martyna Wielewo 1963 m SP Mołtajnty
27 Maluchnik Kordian Maciejki 1963 m SP Mołtajnty
28 Konstantynowicz Mariusz Frączkowo 1963 m SP Mołtajnty
29 Szandor Karolina Arklity 1963 m SP Mołtajnty
30 Koshenrich Maja Maciejki 1963 m SP Mołtajnty
31 Szotrowska Martyna Mołtajny 1963 m SP Mołtajnty
32 Pac Agnieszka Momajny 1963 m
33 Konstantynowicz Weronika Arklity 1963 m SP Mołtajnty
34 Konstantynowicz Adrian Arklity 1963 m SP Mołtajnty
35 Konstantynowicz Sara Arklity 1963 m LO Kętrzyn
36 Kochmanski Tomasz Drogosze 1963 m
37 Kochmanska Agnieszka Drogosze 1963 m
38 Tałałaj Patrycja Markuzy 1963 m Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Mołtajnach
39 Migus Natalia Asuny 1963 m SP Mołtajnty
40 Kurko Nikola Mołtajny 1963 m SP Mołtajnty
41 Średzińska weronika Rutka 1963 m SP Mołtajnty
42 Pac Adrian Momajny 1963 m SP Mołtajnty
43 Konstantynowicz Sebastian Frączkowo 1963 m SP Mołtajnty
44 Zadrożna Aleksandra Radosze 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
45 Hirniak Szymon Krelikiejmy 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
46 Puczkowski Hubert Frączkowo 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
47 Kochmańska Lena Drogosze 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
48 Karowowski Kacper Krymławki 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
49 Hrycyk Weronika Krelikiejmy 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
50 Filipiuk Wiktoria Pomnik 1963 m SP DROGOSZE
51 Gierko Jakub Drogosze 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
52 Pauszta Adam Kętrzyn 1963 m SP DROGOSZE
53 Baran Natalia Gęsie Góry 1963 m
54 Żejmo Gabriel Podławki 1963 m GLKS JURAND BARCIANY
55 Drozd Grzegorz Silginy 1963 m SP DROGOSZE
56 Kaliszewska Katarzyna Anna Kętrzyn 1963 m
57 Kaliszewski Marek Kętrzyn 1963 m
58 Niepokojczycka Edyta Barciany 1963 m
59 Koćmińska Nikola Frączkowo 1963 m SP DROGOSZE
60 Koszła Alicja Krelikiejmy 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
61 Chruścicka Eliza Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
62 Gwizdek Milena Drogosze 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
63 Hrycyk Marianna Krelikiejmy 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
64 Drzazdzynski Michał Modgarby 1963 m SP DROGOSZE
65 Zadrożny Adam Radosze 1963 m SP DROGOSZE
66 Stasal Paulina Siliginy 1963 m SP DROGOSZE
67 Cieślak Igor Skandawa 1963 m SP DROGOSZE
68 Słota Karolina Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
69 Dudzińska Wiktoria Radosze 1963 m SP DROGOSZE
70 Dudzińska Julia Radosze 1963 m ISKRA DROGOSZE
71 Pozaroszczyk Łucja Drogosze 1963 m ISKRA DROGOSZE
72 Maciąg Julia Drogosze 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach
73 Musiałowska Róża Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
74 Bepirszcz Julia Krelikiejmy 1963 m SP DROGOSZE
75 Ponichtera Aleksandra Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
76 Wilczyński Paweł Garbnik 1963 m SP DROGOSZE
77 Czerepaniak Magdalena Krelikiejmy 1963 m SP DROGOSZE
78 Jończyk Kacper Radosze 1963 m SP DROGOSZE
79 Paukszta Karolina Kolwiny 1963 m SP DROGOSZE
80 Pozaroszczyk Paulina Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
81 Schabowska Aleksandra Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
82 KĄDZIOŁKA Maciej Radosze 1963 m SP DROGOSZE
83 Chmielewski Bartosz Modgarby 1963 m SP DROGOSZE
84 Drozd Oksana Siliginy 1963 m SP DROGOSZE
85 Wanat Gabrysia Krelikiejmy 1963 m SP DROGOSZE
86 Mielniczek Agata Silginy 1963 m SP DROGOSZE
87 Nowak Milena Pomnik 1963 m SP DROGOSZE
88 Staruch-Wilamowski Szymon Skandawa 1963 m SP DROGOSZE
89 Tomaszewski Miłosz Garbno 1963 m SP DROGOSZE
90 Waszkiewicz Marcel Pomnik 1963 m ISKRA DROGOSZE
91 Kuśmierowski Piotr Parys 1963 m SP DROGOSZE
92 kromplewska marta Kętrzyn 1963 m SP DROGOSZE
93 Bronicka Milena Drogosze 1963 m SP DROGOSZE
94 Cieślak Kacper Skandawa 1963 m ISKRA DROGOSZE
95 Kocmiński Oliwier Frąćzkowo 1963 m ISKRA DROGOSZE
96 Wierzbicka Oliwia Pomnik 1963 m ISKRA DROGOSZE
97 Cewkowicz Ewa Drogosze 1963 m
98 Buńko Andrzej Drogosze 1963 m ISKRA DROGOSZE


Views: 884

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ