# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wołowik Dawid Barciany 1963 m free participation
2 Sapela Jacek Barciany 1963 m free participation
3 Sapela Monika Barciany 1963 m free participation
4 Kopciuch Franciszek Barciany 1963 m free participation
5 Kowalewski Michał Barciany 1963 m SP BARCIANY free participation
6 Studzińska Justyna Barciany 1963 m SP BARCIANY free participation
7 Zaborowska Magdalena Barciany 1963 m SP BARCIANY free participation
8 Zaborowska Zuzia Barciany 1963 m SP BARCIANY free participation
9 Gorczyca Wojciech Barciany 1963 m SP BARCIANY free participation
10 Sapela Maciej Barciany 1963 m SP BARCIANY free participation
11 Turko Mikołaj Skierki 1963 m SP BARCIANY free participation
12 Gugnacki Mikołaj Suchawa 1963 m SP BARCIANY free participation
13 Kowalewska OLA Barcianyp 1963 m SP BARCIANY free participation
14 Kuriata Klaudia Suchawa 1963 m SP BARCIANY free participation
15 Kuriata Angelika Suchawa 1963 m SP BARCIANY free participation
16 Jakubowska Patrycja Barciany 1963 m SP BARCIANY free participation
17 Dzienis Agnieszka Barciany 1963 m SP BARCIANY free participation
18 Niedźwiecka Julia Barciany 1963 m SP BARCIANY free participation
19 Dziadyk Joanna Mołtajny 1963 m SP BARCIANY free participation
20 Maciąg Jarosław Drogosze 1963 m free participation
21 Soboczyński Dominik Drogosze 1963 m SP DROGOSZE free participation
22 Cymbał Maja Pomnik 1963 m SP DROGOSZE free participation
23 Gunia Bartosz Solkieniki 1963 m SP DROGOSZE free participation
24 Suchecki Gabriel Solkieniki 1963 m SP DROGOSZE free participation
25 Roguski Sylwester Mołtajny 1963 m SP Mołtajnty free participation
26 Szotrowski Mateusz Mołtajny 1963 m SP Mołtajnty free participation
27 Balak Jessica Arklity 1963 m SP Mołtajnty free participation
28 Dudzińska Martyna Wielewo 1963 m SP Mołtajnty free participation
29 Maluchnik Kordian Maciejki 1963 m SP Mołtajnty free participation
30 Konstantynowicz Mariusz Frączkowo 1963 m SP Mołtajnty free participation
31 Szandor Karolina Arklity 1963 m SP Mołtajnty free participation
32 Koshenrich Maja Maciejki 1963 m SP Mołtajnty free participation
33 Szotrowska Martyna Mołtajny 1963 m SP Mołtajnty free participation
34 Pac Agnieszka Momajny 1963 m free participation
35 Konstantynowicz Weronika Arklity 1963 m SP Mołtajnty free participation
36 Konstantynowicz Adrian Arklity 1963 m SP Mołtajnty free participation
37 Konstantynowicz Sara Arklity 1963 m LO Kętrzyn free participation
38 Kochmanski Tomasz Drogosze 1963 m free participation
39 Kochmanska Agnieszka Drogosze 1963 m free participation
40 Tałałaj Patrycja Markuzy 1963 m Szkoła podstawowa im. Jana Pawła II w Mołtajnach free participation
41 Migus Natalia Asuny 1963 m SP Mołtajnty free participation
42 Kurko Nikola Mołtajny 1963 m SP Mołtajnty free participation
43 Średzińska weronika Rutka 1963 m SP Mołtajnty free participation
44 Pac Adrian Momajny 1963 m SP Mołtajnty free participation
45 Konstantynowicz Sebastian Frączkowo 1963 m SP Mołtajnty free participation
46 Zadrożna Aleksandra Radosze 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach free participation
47 Hirniak Szymon Krelikiejmy 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach free participation
48 Puczkowski Hubert Frączkowo 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach free participation
49 Kochmańska Lena Drogosze 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach free participation
50 Karowowski Kacper Krymławki 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach free participation
51 Hrycyk Weronika Krelikiejmy 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach free participation
52 Filipiuk Wiktoria Pomnik 1963 m SP DROGOSZE free participation
53 Gierko Jakub Drogosze 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach free participation
54 Pauszta Adam Kętrzyn 1963 m SP DROGOSZE free participation
55 Baran Natalia Gęsie Góry 1963 m free participation
56 Żejmo Gabriel Podławki 1963 m GLKS JURAND BARCIANY free participation
57 Drozd Grzegorz Silginy 1963 m SP DROGOSZE free participation
58 Kaliszewska Katarzyna Anna Kętrzyn 1963 m free participation
59 Kaliszewski Marek Kętrzyn 1963 m free participation
60 Niepokojczycka Edyta Barciany 1963 m free participation
61 Koćmińska Nikola Frączkowo 1963 m SP DROGOSZE free participation
62 Koszła Alicja Krelikiejmy 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach free participation
63 Chruścicka Eliza Drogosze 1963 m SP DROGOSZE free participation
64 Gwizdek Milena Drogosze 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach free participation
65 Hrycyk Marianna Krelikiejmy 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach free participation
66 Drzazdzynski Michał Modgarby 1963 m SP DROGOSZE free participation
67 Zadrożny Adam Radosze 1963 m SP DROGOSZE free participation
68 Stasal Paulina Siliginy 1963 m SP DROGOSZE free participation
69 Cieślak Igor Skandawa 1963 m SP DROGOSZE free participation
70 Słota Karolina Drogosze 1963 m SP DROGOSZE free participation
71 Dudzińska Wiktoria Radosze 1963 m SP DROGOSZE free participation
72 Dudzińska Julia Radosze 1963 m ISKRA DROGOSZE free participation
73 Pozaroszczyk Łucja Drogosze 1963 m ISKRA DROGOSZE free participation
74 Maciąg Julia Drogosze 1963 m Szkoła Podstawowa w Drogoszach free participation
75 Musiałowska Róża Drogosze 1963 m SP DROGOSZE free participation
76 Bepirszcz Julia Krelikiejmy 1963 m SP DROGOSZE free participation
77 Ponichtera Aleksandra Drogosze 1963 m SP DROGOSZE free participation
78 Wilczyński Paweł Garbnik 1963 m SP DROGOSZE free participation
79 Czerepaniak Magdalena Krelikiejmy 1963 m SP DROGOSZE free participation
80 Jończyk Kacper Radosze 1963 m SP DROGOSZE free participation
81 Paukszta Karolina Kolwiny 1963 m SP DROGOSZE free participation
82 Pozaroszczyk Paulina Drogosze 1963 m SP DROGOSZE free participation
83 Schabowska Aleksandra Drogosze 1963 m SP DROGOSZE free participation
84 KĄDZIOŁKA Maciej Radosze 1963 m SP DROGOSZE free participation
85 Chmielewski Bartosz Modgarby 1963 m SP DROGOSZE free participation
86 Drozd Oksana Siliginy 1963 m SP DROGOSZE free participation
87 Wanat Gabrysia Krelikiejmy 1963 m SP DROGOSZE free participation
88 Mielniczek Agata Silginy 1963 m SP DROGOSZE free participation
89 Nowak Milena Pomnik 1963 m SP DROGOSZE free participation
90 Staruch-Wilamowski Szymon Skandawa 1963 m SP DROGOSZE free participation
91 Tomaszewski Miłosz Garbno 1963 m SP DROGOSZE free participation
92 Waszkiewicz Marcel Pomnik 1963 m ISKRA DROGOSZE free participation
93 Kuśmierowski Piotr Parys 1963 m SP DROGOSZE free participation
94 kromplewska marta Kętrzyn 1963 m SP DROGOSZE free participation
95 Bronicka Milena Drogosze 1963 m SP DROGOSZE free participation
96 Cieślak Kacper Skandawa 1963 m ISKRA DROGOSZE free participation
97 Kocmiński Oliwier Frąćzkowo 1963 m ISKRA DROGOSZE free participation
98 Wierzbicka Oliwia Pomnik 1963 m ISKRA DROGOSZE free participation
99 Cewkowicz Ewa Drogosze 1963 m free participation
100 Buńko Andrzej Drogosze 1963 m ISKRA DROGOSZE free participation


Views: 413

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ