Szalona 9
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Wierzbicki Oliwier Lubin 500m (Bieg Dzieci) Morsy Lubin paid on-line
2 Wierzbicki Adam Lubin 9km (Bieg OPEN) Morsy Lubin paid on-line
3 Glapiak Katarzyna Wałbrzych 9km (Bieg OPEN) Kobiety w biegu paid on-line
4 Szerer Iwona Szerer Wałbrzych 9km (Bieg OPEN) Kobiety w biegu paid on-line
5 Litwinowicz Amelia Wałbrzych 500m (Bieg Dzieci) paid on-line
6 Litwinowicz Sylwia Wałbrzych 9km (Bieg OPEN) Kobieta w biegu paid on-line
7 Wójcik Irena Oleśnica 6km (Rajd Nordic Walking) Oleśnicki Uniwersytet Trzeciego Wieku 30.00 PLN
8 Łuczywek Waldemar Targoszyn 9km (Bieg OPEN) 55.00 PLN
9 SZYMANKIEWICZ EDWARD GŁOGÓW 9km (Bieg OPEN) CROSS STRACEŃCÓW TEAM 55.00 PLN
10 Kostrzewa Dawid Czaple 9km (Bieg OPEN) Biegusy Czaple paid
11 Barchan Sylwia Trzebnica 6km (Rajd Nordic Walking) Legnicka Grupa GŁUCHYCH paid on-line
12 Chrobak Piotr Kopacz 9km (Bieg OPEN) OLAWS Złotoryja paid on-line
13 Danielczuk Anna Czaple 500m (Bieg Dzieci) paid
14 Mazur Marlena Lubin 6km (Rajd Nordic Walking) 30.00 PLN
15 Kalinowska Małgorzata Legnica 9km (Bieg OPEN) Legnicka Grupa Głuchych paid on-line
16 Rakowska Agnieszka Legnica 6km (Rajd Nordic Walking) Legnicka Grupa Głuchych 25.00 PLN
17 Danielczuk Bartek Czaple 500m (Bieg Dzieci) Biegusy Czaple paid
18 Duda Daniel Złotoryja 9km (Bieg OPEN) olaws złotoryja paid on-line
19 Danielczuk Marika Czaple 9km (Bieg OPEN) Biegusy Czaple paid
20 HISZPAŃSKI Krzysztof Głuszyca 9km (Bieg OPEN) paid on-line
21 Osman Justyna Wągrodno 6km (Rajd Nordic Walking) Legnicka Grupa GŁUCHYCH 30.00 PLN
22 Puchalska Lena Czaple 500m (Bieg Dzieci) Biegusy Czaple paid
23 Ślusarczyk Blanka Czaple 500m (Bieg Dzieci) Biegusy Czaple paid
24 Ślusarczyk Kacper Czaple 500m (Bieg Dzieci) Biegusy Czaple paid
25 Kręcichwost Grzegorz Czaple 9km (Bieg OPEN) Biegusy Czaple 35.00 PLN
26 Ślusarczyk Tomasz Pielgrzymka 9km (Bieg OPEN) Biegusy Czaple paid
27 Gębacz Kinga Czaple 9km (Bieg OPEN) BIEGUSY CZAPLE paid on-line
28 Drelinkiewicz Hubert Czaple 500m (Bieg Dzieci) BIEGUSY CZAPLE paid on-line
29 Drelinkiewicz Wiktoria Czaple 500m (Bieg Dzieci) BIEGUSY CZAPLE paid on-line
30 Drelinkiewicz Michał Czaple 9km (Bieg OPEN) BIEGUSY CZAPLE paid on-line
31 Krawczyk Katarzyna Nowa Męcinka 9km (Bieg OPEN) JKS Salamandra 30.00 PLN
32 Wesołowska Klaudia Legnica 9km (Bieg OPEN) KB Lew Legnica paid on-line
33 Potoniec Karolina Rogoźnica 9km (Bieg OPEN) paid on-line
34 Włodarczyk Przemyslaw Jawor 500m (Bieg Dzieci) paid on-line
35 Dudkowski Jacek Jawor 9km (Bieg OPEN) JKS Salamandra paid
36 Dudkowska Monika Jawor 9km (Bieg OPEN) JKS Salamandra paid
37 Świerk Krystyna Świerk Janowice Wielkie 9km (Bieg OPEN) paid on-line
38 Dusznik Kajetan Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
39 Krzywy Marceli Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
40 Marchewka Marta Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
41 Smolarek Jakub Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
42 Hamkało Aleksandra Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
43 Zawada Kacper Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
44 Czaderska Paulina Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
45 Dusznik Kornelia Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
46 Ługowski Fabian Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
47 Żegota Kacper Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
48 Gromala Kamil Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
49 Krzywy Estera Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
50 Domaradzki Iwo Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
51 Dąbrowska Aleksandra Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
52 Trytek Kalina Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
53 Gromala Nikodem Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
54 Zawada Bartosz Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
55 Ługowska Oliwia Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
56 Piwowar Szymon Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
57 Trytek Mieszko Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
58 Dąbrowska Zofia Siedlęcin 500m (Bieg Dzieci) Siedlęcin paid
59 Piwowarska Anna Jawor 9km (Bieg OPEN) Szybkie i Wściekłe Jawor paid on-line
60 Pniewska Grażyna Wrocław 6km (Rajd Nordic Walking) Regionalne Centrum Krwiodawstwa i krwiolecznictwa Wrocław paid on-line
61 Zygmunt Sylwana Wrocław 6km (Rajd Nordic Walking) Regionalne Centrum Krwiodawstwa i krwiolecznictwa Wrocław paid on-line
62 Durda Józefa Proszków 6km (Rajd Nordic Walking) Regionalne Centrum Krwiodawstwa i krwiolecznictwa Wrocław paid on-line
63 Wójcik Barbara Środa Śląska 6km (Rajd Nordic Walking) paid on-line
64 Kolat Magdalena wrocław 6km (Rajd Nordic Walking) paid on-line
65 Marciniak Marek Michałów 9km (Bieg OPEN) Nadleśnictwo Legnica paid on-line
66 Suhak Marcin Jawor 9km (Bieg OPEN) Dr. Schneider Automotive Polska paid on-line
67 Jankowski Jacek Wałbrzych 9km (Bieg OPEN) paid on-line
68 Hałka Małgorzata Wrocław 9km (Bieg OPEN) JACHU paid on-line
69 Ryba Łukasz Ryba Prochowice 9km (Bieg OPEN) KB KROKUS KWIATKOWICE 55.00 PLN
70 Fonał Tomasz Legnica 9km (Bieg OPEN) 30.00 PLN
71 Chudy Roman Rydzyna 9km (Bieg OPEN) R- Team Rydzyna paid on-line
72 Jabłoński Oskar Dzierżoniów 500m (Bieg Dzieci) paid on-line
73 Jabłoński Patryk Dzierżoniów 500m (Bieg Dzieci) paid on-line
74 Kisiel Maciej Dzierżoniów 9km (Bieg OPEN) Bielawska Akademia Biegania paid on-line
75 Hołubka Mariusz Legnica 6km (Rajd Nordic Walking) paid on-line
76 Hołownia Bartłomiej Czaple 500m (Bieg Dzieci) Biegusy Czaple paid
77 Hołownia Patrycja Czaple 9km (Bieg OPEN) Biegusy Czaple paid
78 Nastawska Bogumiła Wałbrzych 9km (Bieg OPEN) Poniatów biega !!! paid on-line
79 Sychla Agnieszka Trzebnica 9km (Bieg OPEN) AgaDtr paid on-line
80 Skrycka Katarzyna Lubin 6km (Rajd Nordic Walking) paid on-line
81 kucab andrzej lubin 9km (Bieg OPEN) paid on-line
82 Wojnowicz Marek Bolesławiec 9km (Bieg OPEN) UKS Orientpark.pl Iwiny paid on-line
83 Stępień Patrycja Rawicz 9km (Bieg OPEN) Hufiec ZHP Rawicz paid on-line
84 Ziętek Krzysztof Rawicz 9km (Bieg OPEN) Hufiec ZHP Rawicz paid on-line
85 Madej Mateusz Lubin 9km (Bieg OPEN) UKS Orientpark.pl Iwiny paid on-line
86 Zięba Małgorzata Marciszów 9km (Bieg OPEN) paid on-line
87 Wróbel Małgorzata Miejska Górka 9km (Bieg OPEN) Wataha Łączy nas bieganie paid on-line
88 Wróbel Krzysztof Miejska Górka 9km (Bieg OPEN) paid on-line
89 Machajek Krzysztof Polkowice 6km (Rajd Nordic Walking) paid on-line
90 wojdyła mieczyslaw. wrocław 6km (Rajd Nordic Walking) 4wskzWrocław paid on-line
91 Piotrowska Justyna Legnica 9km (Bieg OPEN) paid on-line
92 Milówka Elżbieta Kowary 6km (Rajd Nordic Walking) paid on-line
93 Szałkoplas BronisŁaw Wrocław 9km (Bieg OPEN) 30.00 PLN
94 Jabłoński Jacek Legnica 9km (Bieg OPEN) paid on-line
95 Hypki Mikołaj Wałbrzych 500m (Bieg Dzieci) 5.00 PLN
96 Piasek Renata Podgórki 73 6km (Rajd Nordic Walking) paid on-line
97 Błażejczak Konrad Głogów 9km (Bieg OPEN) paid on-line
98 Fogiel Katarzyna Legnica 9km (Bieg OPEN) paid on-line
99 KOSICKA DAGMARA swidnica 9km (Bieg OPEN) paid on-line
100 Oracz Marta Wałbrzych 500m (Bieg Dzieci) 5.00 PLN


Views: 5488

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ