# | Surname and name | City | Kraj | Distance | Club | Sum to pay |
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bałdyga Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
2 | Iłowska Emilia | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
3 | Jurewicz Ewelina | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
4 | KARCZEWSKI EUGENIUSZ | DOBRE MIASTO | Polska | Bieg główny | DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK | |
5 | karczewska alina | DOBRE MIASTO | Polska | Bieg główny | DOBROMIEJSKI KLUB BIEGACZA ODCISK | |
6 | Okseniuk Oksana | Kovel | Ukraina | Bieg główny | Krzysztofiak Team | paid |
7 | Okseniuk Sergiej | Kovel | Polska | Bieg główny | Krzysztofiak Team | paid |
8 | Sobieraj Piotr | Ostróda | Polska | Bieg główny | paid | |
9 | Lubański Tomasz | Gronowo Górne | Polska | Bieg główny | paid | |
10 | Trembacz Michał | Elbląg | Polska | Bieg główny | paid | |
11 | Jurołajć Tomasz | Lipowina | Polska | Bieg główny | 4W-MBOT (43blp Braniewo) | paid |
12 | Dobosik Damian | Elbląg | Polska | Bieg główny | 43. Batalion Lekkiej Piechoty w Braniewie ,3athlete | paid |
13 | Tuniewicz Tomasz | Pasłęk | Polska | Bieg główny | paid | |
14 | Bojarowski Piotr | Dąbrówno | Polska | Bieg główny | Team Kopeć | |
15 | GOŁĘBIEWSKI STEFAN | BRANIEWO | Polska | Bieg główny | ||
16 | Jurewicz Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny | paid | |
17 | PODLECKI ANDRZEJ | Braniewo | Polska | Bieg główny | ||
18 | Szczepaniak Piotr | Olsztyn | Polska | Bieg główny | Są Wolniejsi | paid |
19 | Wolny Marcin | Rotmanka | Polska | Bieg główny | paid | |
20 | ELMINOWSKI WOJCIECH | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
21 | Śrutkowski Sylwester | Sztum | Polska | Bieg główny | paid | |
22 | Gniazdowski Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
23 | Stankiewicz Adam | Elbląg | Polska | Bieg główny | paid | |
24 | Węgorek MONIKA | BYTOM | Polska | Bieg główny | BTM RUNNERS | |
25 | Rutkowski Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny | Arobron.pl | paid |
26 | Tarasiewicz Ryszard | Braniewo | Polska | Bieg główny | paid | |
27 | Pulkowki Leszek | Milejewo | Polska | Bieg główny | ||
28 | Prochna Krzysztof | Frombork | Polska | Bieg główny | DRUŻYNA PIERŚCIENIA | paid |
29 | Kaptur Roman | Elbląg | Polska | Bieg główny | El-Aktywni | |
30 | Chrząstkowski Lucjan | Elbląg | Polska | Bieg główny | El-Aktywni | |
31 | Matulewicz Magdalena | Elbląg | Polska | Bieg główny | 3athlete | paid |
32 | Kuciński Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | paid | |
33 | Cetra Łukasz | Rumia | Polska | Bieg główny | RedRum OldBoys | paid |
34 | Prokop Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg główny | Olimpia Elbląg | paid |
35 | Pawłowska Dorota | Marzęcice | Polska | Bieg główny | Zamek Kurzętnik | paid |
36 | Stefański Andrzej | ELBLĄG | Polska | Bieg główny | Maratończyk - Elbląg | paid |
37 | Wardziński Paweł | Braniewo | Polska | Bieg główny | paid | |
38 | Wróbel Michał | Sztum | Polska | Bieg główny | Sowiński Team | |
39 | Woźniak Kamil | Pasłęk | Polska | Bieg główny | paid | |
40 | Ślęzak Adam | Gmina Tolkmicko | Polska | Bieg główny | OSP POGRODZIE | paid |
41 | Prokop Mariusz | Elbląg | Polska | Bieg główny | PROKOPKI | paid |
42 | Drzewiecki Dominik | Pasłęk | Polska | Bieg główny | paid | |
43 | Grabowski Marek | Olsztyn | Polska | Bieg główny | BUDIMEX | paid |
44 | Szewczun Małgorzata | Dzierzgoń | Polska | Bieg główny | paid | |
45 | Stasiak Marzena | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Rozbiegany Pasłęk | |
46 | Boczkowski Dawid | Iława | Polska | Bieg główny | paid | |
47 | Kremski Rafał | Iława | Polska | Bieg główny | paid | |
48 | Orłowski Piotr | Gdynia | Polska | Bieg główny | paid | |
49 | Jaśniewski Przemysław | Elbląg | Polska | Bieg główny | #ProjektSUPelblag | paid |
50 | Minda Ewelina Minda | Elblag | Polska | Bieg główny | paid | |
51 | Liszewski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny | paid | |
52 | Jurago Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | paid | |
53 | Jurago Karolina | Elbląg | Polska | Bieg główny | paid | |
54 | jarocki jacek | braniewo | Polska | Bieg główny | ||
55 | Dobrowolski Kamil | Malbork | Polska | Bieg główny | 22 Baza Lotnictwa Taktycznego | paid |
56 | Pawłowska Beata | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
57 | Pawłowski Krzysztof | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
58 | Derdowski Michał | Mirotki | Polska | Bieg główny | LLKS Ziemi Kociewskiej Skórcz | |
59 | Waś Dominika | Elbląg | Polska | Bieg główny | paid | |
60 | Tałuć Łukasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | paid | |
61 | Wiczyński Wojciech | Aniołowo | Polska | Bieg główny | TEAM ANIOŁOWO | paid |
62 | Antoniewicz Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny | paid | |
63 | Jankowska Katarzyna | Bialystok | Polska | Bieg główny | KS Podlasie Białystok | |
64 | Nowakowski Tomasz | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | paid | |
65 | Popielarczyk Robert | Gronowo Górne | Polska | Bieg główny | paid | |
66 | Gotlibowski Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny | paid | |
67 | Sowa Sylwester | Elbląg | Polska | Bieg główny | IKS ATAK ELBLĄG | |
68 | Sowa Renata | Elbląg | Polska | Bieg główny | IKS ATAK ELBLĄG | |
69 | Olejarczyk Piotr | Elbląg | Polska | Bieg główny | paid | |
70 | Stulczewski Andrzej | Braniewo | Polska | Bieg główny | MOS ZATOKA BRANIEWO | paid |
71 | Węgorek Piotr | Bytom | Polska | Bieg główny | Opel Active Team / Btm Runners | paid |
72 | Janczynska Maria | Dąbrówka Tczewska | Polska | Bieg główny | Team JK84 | paid |
73 | Janik Wojciech | Elbląg | Polska | Bieg główny | YanikY | |
74 | Janik Dorota | Elbląg | Polska | Bieg główny | YanikY | |
75 | Chabowski Tomasz | sztum | Polska | Bieg główny | Sztum Biega | paid |
76 | Świtała Roman | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | AMATOR | |
77 | OLSZEWSKI ŁUKASZ | Kwidzyn | Polska | Bieg główny | Kwidzyn Biega | paid |
78 | Świderski Jan | Pasłęk | Polska | Bieg główny | paid | |
79 | Ćwikliński Tomasz | Elbląg | Polska | Bieg główny | Pułk Wsparcia Dowodzenia DWD PW | paid |
80 | Janczynski Karol | Dąbrówka | Polska | Bieg główny | OŻW | paid |
81 | Zawisza Anna | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
82 | Zawisza Marcin | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
83 | Ingielewicz Magda | Braniewo | Polska | Bieg główny | MOS ZATOKA BRANIEWO | paid |
84 | Barszcz Waldemar | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
85 | Karpiński Zbigniew | Gdańsk | Polska | Bieg główny | paid | |
86 | Matyja Karolina | Pasłęk | Polska | Bieg główny | paid | |
87 | Kucharczyk Adam | Kmiecin | Polska | Bieg główny | ||
88 | Bałdyga Radosław | Elbląg | Polska | Bieg główny | JBB | |
89 | JASIULEWICZ IZABELA | ELBLĄG | Polska | Bieg główny | ETT ELBLĄG TRIATHLON TEAM | paid |
90 | Lubowiecka Alicja | Wejherowo | Polska | Bieg główny | Unicorn Team | |
91 | Grynis Paweł | Elbląg | Polska | Bieg główny | paid | |
92 | Sanecki Patryk | Pasłęk | Polska | Bieg główny | Spartanie Dzieciom | paid |
93 | Grzebyk Jacek | Pasłęk | Polska | Bieg główny | ||
94 | Ruchlewicz Natalia | Sztum | Polska | Bieg główny | paid | |
95 | Plawgo Mirosław | Pasłęk | Polska | Bieg główny | KB BiegamBoLubię Pasłęk | |
96 | Ruchlewicz Urszula | Sztum | Polska | Bieg główny | ||
97 | Paruszewski Robert | Elbląg | Polska | Bieg główny | ||
98 | Jedliński Andrzej | Elbląg | Polska | Bieg główny | KOCIAMBERKI | paid |
99 | Czyszejuk Izabela | Pasłęk | Polska | Bieg główny | ||
100 | Lenkiewicz Andrzej | Bądki | Polska | Bieg główny | paid |
Views: 7989