Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych „Tropem Wilczym”
1963 m
# Surname and name City Distance Club Bieg dodatkowy - 5 km. nieobowiazkowy Sum to pay
1 Wilamowski Jacek Lidzbark Warmiński 1963 m Team Kopeć TAK paid
2 Szulewa Szymon Lidzbark Warmiński 1963 m SP nr 3 Lidzbark Warmiński NIE paid
3 Szulewa Mariusz Lidzbark Warmiński 1963 m NIE paid
4 BĄK PAWEŁ SĘPOPOL 1963 m TAK paid
5 Juchniewicz Andrzej Lidzbark Warmiński 1963 m Pszczółkowki Team TAK paid
6 Woroniec Barbara Lidzbark Warmiński 1963 m NIE paid
7 Woroniec Alicja Lidzbark Warmiński 1963 m Team Kopeć TAK paid
8 Zbutowicz Krzysztof Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński / BBL LW TAK paid
9 Tomczak Katarzyna Lidzbark Warmiński 1963 m OSiR Lidzbark Warmiński TAK paid
10 Mulańska Lidia Lidzbark Warmiński 1963 m NIE paid
11 Baran Igor Lidzbark -Warminski 1963 m Szkoła podstawowa nr 3 Lidzbark -Warmiński NIE paid
12 Baran Maria Lidzbark -Warmiński 1963 m NIE paid
13 Wasieczko Sylwia Orneta 1963 m TAK paid
14 Szczurowski Tomasz Orneta 1963 m 11 Mazurski Pułk Artylerii TAK paid
15 Zienkiewicz Piotr Młynary 1963 m UKS GIMPAS PASŁĘK TAK paid
16 Bryl Bogusława Górowo Iław. 1963 m NIE paid
17 Kłoczko Jacek Górowo Iławeckie 1963 m NIE paid
18 Legięć Sebastian Pilnik 1963 m SP nr 3 LIDZBARK WARMŃSKi NIE paid
19 Legięć Justyna Pilnik 1963 m SP nr 3 LIDZBARK WARMŃSKi NIE paid
20 Chmielewska Adriana Lidzbark Warmiński 1963 m NIE paid
21 Alchimowicz Cezary Napraty 1963 m TAK paid
22 Nowak Monika Lidzbark Warmiński 1963 m NIE paid
23 Gnat Robert Lidzbark Warmiński 1963 m TAK paid
24 Gnat Joanna Lidzbark Warmińśki 1963 m NIE paid
25 Kuzan Patryk Olsztyn 1963 m Sp nr 13 Olsztyn NIE paid
26 ROMASZ kinga LIDZBARK WARMIŃSKI 1963 m SP nr 3 LIDZBARK WARMŃSK NIE paid
27 ROMASZ kamilla LIDZBARK WARMIŃSKI 1963 m NIE paid
28 Surdziel Michał Lidzbark Warmiński 1963 m Asnet_Run_Team TAK paid
29 Malinowski Wojciech Lidzbark Warmiński 1963 m NIE paid
30 Piórkowska Aleksandra Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK paid
31 Wilk Danuta Lidzbark Warmiński 1963 m NIE paid
32 Dryzelenko Agnieszka Lidzbark Warmiński 1963 m NIE paid
33 Jurgielewicz Grzegorz Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk rozpoznawczy NIE paid
34 Wójciak Łukasz Lidzbark Warmiński 1963 m NIE paid
35 Gers Marcin Lidzbark Warmiński 1963 m NIE paid
36 Klukas Jacek Stryjkowo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
37 Małachowski Krystian Bobrownik 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
38 Gadomski Ireneusz Milogorze 1963 m NIE paid
39 Gadomska Nikola Milogorze 1963 m SP KRASZEWO NIE paid
40 Małachowska Bernadeta Lidzbark Warmiński 1963 m NIE paid
41 Wójtowicz Jakub Miłogórze 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
42 Miecznikowski Kewin Miłogórze 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
43 Urmanowicz Jakub Łaniewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
44 Zabłocki Antoni Kraszewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
45 Sosnowska Oliwia Łaniewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
46 Kondratowicz Zuzanna Łaniewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
47 Dąbrowska Aleksandra Kochanówka 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
48 Mikołap Szymon Kraszewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
49 Kmiołek Bartosz Kochanówka 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
50 Krzysiak Sandra Miłogórze 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
51 Pleskot Jakub Kraszewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
52 Kwiatkowski Kamil Miłogórze 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
53 Zabłocki Adam Kraszewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
54 Koźlik Bartłomiej Kochanówka 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
55 Pleskot Wiktor Kraszewo 1963 m Luks Karol Kraszewo NIE paid
56 Parszuta Kasia Lidzbark Warmiński 1963 m NIE paid
57 Parszuta Krystian MM 1963 m TAK paid
58 Gadomska Antonina Milogorze 1963 m SP KRASZEWO TAK paid
59 Luzny Adam Bartoszyce 1963 m NIE paid
60 Luzny Przemek Bartoszyce 1963 m NIE paid
61 Luzny Tomasz Bartoszyce 1963 m JW2039 TAK paid
62 Gulbińska Adriana Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK paid
63 Kaczmarczyk Karol Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK paid
64 Sikorski Patryk Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK paid
65 Bogdalski Adam Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK paid
66 Głąb Krzysztof Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK paid
67 Misiewicz Piotr Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK paid
68 Matracki Krystian Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK paid
69 Łazurkiewicz Kamil Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK paid
70 Pachulski Norbert Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK paid
71 Pochodaj Paweł Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK paid
72 Mucha Robert Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK paid
73 Rypiński Artur Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK paid
74 Bącik Rafał Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk Rozpoznawczy TAK paid
75 Białczak Grzegorz Lidzbark Warmiński 1963 m NIE paid
76 Gwiazda Artur Rogóż 1963 m OSiR Lidzbark Warmiński TAK paid
77 Sajkowski Tomasz Kochanowka 1963 m NIE paid
78 Zbutowicz Łukasz Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK paid
79 Nowosad Paweł Lidzbark Warmiński 1963 m 9 Warmiński Pułk rozpoznawczy TAK paid
80 Hałun Łukasz Górowo Iławeckie 1963 m Dąbrowski Team TAK paid
81 Orlicka Sandra Lidzbark Warmiński 1963 m NIE paid
82 Kuber Andrzej KRASZEWO 1963 m xRunners TAK paid
83 Mieczkowski Norbert Miłogórze 1963 m Szkola im.Karola Wojtyly Kraszewo 2 NIE paid
84 Szostak Tomasz Lidzbark -Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK paid
85 Szostak Aneta Lidzbark-Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK paid
86 Gudaniec Robert Lidzbark -Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK paid
87 Białczak Agata Rogóż 1963 m Zespół Szkół w Rogóżu NIE paid
88 Białczak Alicja Rogóż 1963 m Zespół Szkół w Rogóżu NIE paid
89 Jóźwiak Sebastian Dywity 1963 m NIE paid
90 Mihal Barbara Lidzbark Warmiński 1963 m TAK paid
91 Mieczkowska Zuzanna Miłogórze 1963 m Szkola im.Karola Wojtyly Kraszewo 2 NIE paid
92 Stankiewicz Dorota Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warmiński TAK paid
93 Sajkowska Antonina Kochanowka 1963 m NIE paid
94 Sajkowska Agnieszka Kochanowka 1963 m NIE paid
95 Syrewicz Krzysztof Lidzbark Warmiński 1963 m Luks Karol Kraszewo TAK paid
96 Majewska Agata Lidzbark Warminski 1963 m OSiR Lidzbark Warmiński TAK paid
97 Czech Jacek Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK paid
98 Czech Anna Lidzbark Warmiński 1963 m Klub Biegacza Lidzbark Warminski TAK paid
99 Gębska Dominika Lidzbark Warmiński 1963 m NIE paid
100 Gębska Katarzyna Lidzbark Warminski 1963 m NIE paid


Views: 4023

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ