Mistrzostwa Świata i Okolic w Biegu Tyłem
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Bagiński KRZYSZTOF Rumia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
2 Wójcik Damian Darłowo Grupa B: 400m, 1200m, 2000m Runnerswalde Darłowo 29.00 PLN
3 Niedostatkiewicz Maciej Gdynia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m 29.00 PLN
4 Nadolski Marcin Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
5 Hildebrandt Cezary Kartuzy Grupa C: 400m, 1200m, 2000m ROWEROWCE paid on-line
6 Król Konstanty Kartuzy Grupa C: 400m, 1200m, 2000m ROWEROWCE paid on-line
7 Sińczuk Patrycja Tczew Grupa B: 400m, 1200m, 2000m xRunners paid on-line
8 Pilecka Agnieszka Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m agapilecka.pl paid
9 Niewiadomski Igor Kołobrzeg Grupa C: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
10 Towarnicka Izabela Gdynia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m Team Deaf paid on-line
11 Lipiński Mariusz Kwidzyn Grupa B: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
12 Kowalski Marek Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
13 KRUPA ROBERT Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m 29.00 PLN
14 KRUPA BŁAŻEJ Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m ZSSIO 29.00 PLN
15 Bagiński Damian Bagiński Rumia Grupa B: 400m, 1200m, 2000m wkurw_team paid on-line
16 Kulczycki Jan Gdańsk/Sopot Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
17 Turzyńska Beata Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
18 Czarnecka Anita Czarnecka Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m WóDziki paid on-line
19 kebóizD hceL <--- Gdańsk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
20 Czapla Natalia Malbork Grupa B: 400m, 1200m, 2000m 29.00 PLN
21 Rupińska Agnieszka Gdańsk Grupa B: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
22 Tukendorf BARBARA Warszawa Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
23 Macioch Martyna Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Wild Team paid on-line
24 Nicewicz Paweł Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Komedianci paid on-line
25 Marszałek Sebastian Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
26 Grabowska Dagmara Juszkowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Straszyn Biega paid on-line
27 Wysocki Dariusz Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m 7 Pomorska Brygada Obrony Terytorialnej 29.00 PLN
28 Jędrzejczak Maciej Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
29 Bartsch Aleksandra Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
30 Kołaczyńska Monika Pogórze Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Step by Step Trójmiasto 29.00 PLN
31 Grube Bartosz Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
32 Palaschke Michał Gdańsk Grupa C: 400m, 1200m, 2000m Sportowy Majkel 29.00 PLN
33 Boza Beata Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Greif Team Władysławowo paid on-line
34 Kowalski Szymon Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m wkurw_team paid on-line
35 GRANADO MAŁGORZATA Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m 29.00 PLN
36 Lisiecki Jakub Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m wkurw_team paid on-line
37 Hincka Marzena Gnieżdżewo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Biegamy Razem Władysławowo paid on-line
38 Niechoćko Agata Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
39 Jaffke Jarosław Łebcz Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
40 Krawiec Łukasz Pruszcz Gdański Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
41 Kuraś Beata Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Saltus Sport Team 29.00 PLN
42 Charkiewicz Monika Straszyn Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
43 Karwel Ewelina Karwel Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Kontener Formy 29.00 PLN
44 Lubowiecka Alicja Wejherowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m UNICORN TEAM paid on-line
45 Adamowski Andrzej Elbląg Grupa A: 400m, 1200m, 2000m UNICORN TEAM paid on-line
46 Śmigaj Sebastian Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Wild Team paid on-line
47 Skocka Anna Rumia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Parkrun Rumia 29.00 PLN
48 Rudek Małgorzata Rumia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
49 Koschembahr Łyskowska Danuta Sopot Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
50 Toporek Aleksandra Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Elite Team paid on-line
51 Sulek Karolina Rumia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
52 Stacherski Łukasz Przedborz Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
53 Bubiak Agata Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
54 Kiełpikowski Rafał Świekatowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
55 Łuszcz Dominika Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
56 Jaźwińska-Curyłło Anna Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
57 Szymański Paweł Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
58 Łaszewski Paweł Rumia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m KOMANDO FLAKI paid on-line
59 Kubuszewska Dorota Wejherowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m KOMANDO FLAKI paid on-line
60 Jamróz Renata Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m BigYellowFoot Adventure Team paid on-line
61 cze-ga sylwia Dębogórze Grupa A: 400m, 1200m, 2000m KOMANDO FLAKI paid on-line
62 Musiał Michał Rumia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m 29.00 PLN
63 Gorząd Sylwia Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
64 Klebba Grzegorz Puck Grupa A: 400m, 1200m, 2000m paid on-line
65 Kreft Dawid RUMIA Grupa A: 400m, 1200m, 2000m KOMANDO FLAKI paid on-line
66 Ellwart Aleksandra Gdynia Grupa A: 400m, 1200m, 2000m KOMANDO FLAKI paid on-line
67 Piórkowski Mariusz Gdańsk Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Taka RYBA paid on-line
68 Kubuszewski Michał Wejherowo Grupa A: 400m, 1200m, 2000m KOMANDO FLAKI paid on-line
69 Klebba Krzysztof Puck / Łebcz Grupa A: 400m, 1200m, 2000m Kaszebe Łebcz paid on-line


Views: 572

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ