# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Krzemiński Andrzej Starogard Gdański MINI (26 km) GK STG paid
2 Wojciechowski Arkadiusz Gdańsk MINI (26 km)
3 Szefler Piotr Świecie MINI (26 km) paid
4 Szczęsny Tomasz Gdańsk MEGA (52 km) Mh-Automatyka
5 Rogalski Tomasz Kolincz MINI (26 km) GK STG paid
6 Labon Piotr Koteże MINI (26 km) GK STG paid
7 Maziński Zbigniew Susz MINI (26 km) MAZIŃSKI TEAM paid
8 Szpont Rafał Szpont Grudziądz MINI (26 km) TCH paid
9 Rożek Ryszard Bietowo MINI (26 km) paid
10 Pergoł Karol Borkowo Łostowickie MINI (26 km) Bursztyn Pizza Cycling Team paid
11 Więckowski Marcin Gdańsk MINI (26 km) Promathematica paid
12 Stankiewicz Beata Pasłęk MEGA (52 km) Team Mustang Pasłęk paid
13 Jelinek Andrzej Gdynia MINI (26 km) TKF.PL
14 Galuba Sebastian Goręczyno MINI (26 km) Goombee Team paid
15 Markowski Dariusz Gdańsk MINI (26 km) Rack Team MTB paid
16 Marszalec Dawid Starogard Gdański MEGA (52 km) GK STG paid
17 Tomaszewski Piotr Kwidzyn MINI (26 km) GKW paid
18 Jurkiewicz-Pisarska Iwona Starogard Gdański MINI (26 km) GK STG paid
19 Wesołowski Artur Gdańsk MEGA (52 km) VO2max MTB Team paid
20 Reinholz Tomasz Terespol Pomorski MINI (26 km) MTB ELDAR ŚWIECIE paid
21 Świderski Ireneusz Pelplin MINI (26 km) Klub Kolarski Pelplin paid
22 Mróz Patryk Tczew MINI (26 km) Tczewski Klub Rowerowy paid
23 Loose Anna Starogard Gdański MINI (26 km) Morsy Zblewo paid
24 Kondratowicz Katarzyna Pasłęk MINI (26 km)
25 Kondratowicz Bartek Pasłęk MEGA (52 km)
26 Mucha Przemysław PELPLIN MINI (26 km) KLUB KOLARSKI PELPLIN
27 lewandowski ryszard 83-423 Niedamowo 64 MINI (26 km) Forrest Gump Kościerzyna (Niedamowo)
28 PASZKUDZKI KRZYSZTOF PASZKUDZKI Gdańsk MEGA (52 km) paid
29 Alaszkiewicz Łukasz PELPLIN MINI (26 km)
30 Podgórski Grzegorz Kwidzyn MINI (26 km) CYKLO KWIDZYN paid
31 Zielonka Maciej Banino MEGA (52 km) VO2max MTB Team paid
32 Pomieczyński Patryk Wejherowo MINI (26 km) Norda Active Team paid
33 Budzanowski Paweł Starogard Gdański MINI (26 km) TRI STAROGARD GDAŃSKI paid
34 Poniatowski Andrzej Pasłęk MINI (26 km)
35 Jokiel Radosław Gdańsk MINI (26 km) Rowersi Cycling Team paid
36 Kramp Daniel Kartuzy MINI (26 km) MTB START KARTUZY paid
37 Buczynska Joanna Gdansk MINI (26 km) VO2max MTB Team paid
38 Gorzala Marcin Kokoszkowy MINI (26 km) paid
39 Wenta Gabriel ŁEBUNIA MINI (26 km) paid
40 Marula Paweł Klonówka Maraton rodzinny
41 GEMSKI MAREK STAROGARD GDAŃSKI MINI (26 km) paid
42 Marula Maciej Klonówka MINI (26 km) paid
43 Reinholz Dariusz Terespol Pomorski / Świecue MINI (26 km) MTB ELDAR ŚWIECIE paid
44 Frąckiewicz Iwona Gdańsk MINI (26 km) paid
45 Kawiak Janusz Cedry Wielkie MINI (26 km) StoGda paid
46 Reszka Miłosz Starogard Gdański MINI (26 km) paid
47 Lemkowski Rafał Rakowiec MINI (26 km) CYKLO KWIDZYN paid
48 Reszke Adam Pruszcz Gdański MINI (26 km) Bursztyn Pizza Cycling Team paid
49 Tutaj Ireneusz Sztum MINI (26 km) paid
50 Salzer Jacek Minkowice MINI (26 km) paid
51 Byczyński Janusz Starogard Gdański MINI (26 km) GK STG paid
52 Weihsbrodt Dariusz Starogard Gdański MINI (26 km) paid
53 Thiede Jakub Malbork MINI (26 km) SBO 100PRO paid
54 Rolbiecka Alicja Reda MINI (26 km) LUK-CONNECT RACING TEAM paid
55 Grubba Marek Koronowo MEGA (52 km) mrozbike.pl
56 Melwiński Sławomir Bydgoszcz MINI (26 km) Volcano paid
57 Lidzbarska Beata Luzino MINI (26 km) LUK-CONNECT RACING TEAM paid
58 Lipkowski Paweł Tczew MINI (26 km) 3athlete
59 komorowski kamil rokocin MINI (26 km) paid
60 Szymczycha Zbigniew Zajazd Korona TEAM MINI (26 km) paid
61 Rybiński Mirosław Grudziądz MINI (26 km) TCH paid
62 Czapiewski Marek Czarlin MINI (26 km) PROMINAT paid
63 Kinowski Tomasz Jankowo Gdańskie MEGA (52 km) Bursztyn Pizza Cycling Team paid
64 Babiarz Przemek Kębłowo MEGA (52 km) Luk-Connect Racing Team
65 Rompa Kasia Kębłowo MEGA (52 km) LUK-CONNECT RACING TEAM paid
66 Kamrowski Robert Tczew MINI (26 km) GK Gryf Tczew paid
67 Kudela Magdalena Gdańsk MEGA (52 km) paid
68 Wiśniewski Dariusz Gdynia MEGA (52 km) paid
69 Wunsch Piotr Luzino MINI (26 km) Biuro Rachunkowe EURO w Luzinie paid
70 Wójcik Piotr Gdańsk MEGA (52 km) Team Wielki Ptak paid
71 Korth Bożena Żarnowiec MINI (26 km) paid
72 Korth Damian Żarnowiec MINI (26 km) NORDA ACTIVE TEAM paid
73 Śliwiński Dariusz Gdańsk MEGA (52 km) Team Wielki Ptak paid
74 Błaszczak Dariusz Gdynia MINI (26 km) Vector Group TEAM paid
75 Lisowski Andrzej Gdańsk MINI (26 km)
76 Gaca Marek Gdańsk MINI (26 km) paid
77 Wróblewska Justyna Bydgoszcz MINI (26 km) AMSports Bydgoszcz MTB Team paid
78 Guth Mirosław Bydgoszcz MEGA (52 km) paid
79 Torzewski Sebastian Bydgoszcz MINI (26 km) AMSports Bydgoszcz MTB Team paid
80 Siniło Marek TUCHOLA MEGA (52 km) paid
81 Pilski Wojciech Gdańsk MINI (26 km) MAMIL paid
82 Torzewska Małgorzata Bydgoszcz MINI (26 km) paid
83 Torzewski Jacek Bydgoszcz MINI (26 km) AMSports Bydgoszcz MTB Team paid
84 Wernik Dorota Świecie Maraton rodzinny
85 Wernik Adam Świecie Maraton rodzinny
86 Joskowska Iwona Luzino MINI (26 km) LUK-CONNECT RACING TEAM paid
87 Felski Pawel Felski Dąbrówka MINI (26 km) GK STG paid
88 Brunke Leszek Gdańsk MEGA (52 km) paid
89 Biedunkiewicz Robert Gdynia MEGA (52 km) paid
90 Zakrzewski Bartosz Kaliska MINI (26 km) paid
91 Janowski Krzysztof Gdańsk MINI (26 km) paid
92 Szajkowski Tomasz Tczew MINI (26 km) Tczewski Klub Rowerowy paid
93 Chruszczyk Marcin Elblag MINI (26 km) paid
94 Zander Krzysztof Starogard Gdański MINI (26 km) GK STG paid
95 Mlynski Piotr Bytów MINI (26 km) Baszta Bytów paid
96 Mlynski Sebastian Bytów MINI (26 km) Baszta Bytów paid
97 Palica Tomasz Tuchola MEGA (52 km) paid
98 Jędrzejewski Daniel Nowa Wieś Rzeczna MINI (26 km) Polpharma paid
99 Barca Emilia Zblewo MINI (26 km) Morsy Zblewo paid
100 Miler Monika Starogard Gdański MINI (26 km) Aktywni Kociewiacy / Morsy Zblewo paid


Views: 7743

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ