7 Biegi Uliczne im. Antoniego Nawrockiego + Solec Kujawski za 50%
# Surname and name City Distance Club Sum to pay
1 Pełczyńska Nina Solec Kujawski 250 m
2 Pełczyński Maksymilian Solec Kujawski 250 m
3 Klaban Blanka Toruń 600 m
4 KLaban Marcin Toruń 10 km paid
5 Kośmieja Patryk Solec Kujawski 1600 m
6 Sonnak jan Solec Kujawski 600 m
7 Powroźnik Milosz Solec Kujawski 1600 m
8 Paczkowski Kuba Solec Kujawski 250 m
9 Jurkiewicz Nikola Solec Kujawski 600 m
10 Wożniak Nikola Bydgoszcz 1600 m
11 Wożniak Emilia Bydgoszcz 800 m
12 Dzięciołowski Ksawery Jan Solec Kujawski 250 m
13 Dzięciołowski Natan Solec Kujawski 250 m Przedszkole Niepubliczn Reksio
14 Rogulska Maria Solec Kujawski 250 m Przedszkole Niepubliczne Reksio
15 Rogulska Aleksandra Solec Kujawski 800 m Szkoła Podstawowa nr 4 Solec Kujawski
16 Szewczyk Jakub Solec Kujawski 800 m
17 Szewczyk Adam Solec Kujawski 250 m
18 Kwasik Wojciech Solec Kujawski 5 km paid
19 Gęsicki Marcel Bydgoszcz 5 km paid
20 Kwasik Marlena Solec Kujawski 5 km paid
21 Chojnacka Helena Toruń 600 m
22 Jóźwiak Jakub Solec Kujawski 250 m
23 Jóźwiak Zuzanna Solec Kujawski 800 m
24 Sołecki Kajetan Toruń 250 m
25 Szafrańska Anna Solec Kujawski 250 m
26 Borowiak Łukasz Bydgoszcz 250 m
27 Czyżewski Mateusz Solec Kujawski 5 km paid
28 Michajłow Nikita Solec Kujawski 800 m
29 Butrykowska Lena Solec Kujawski 800 m
30 Butrykowski Mikołaj Solec Kujawski 800 m
31 Grzelczak Kaja Bydgoszcz 600 m
32 Grzelczak Maja Bydgoszcz 600 m
33 Serafin Dominika Bydgoszcz 5 km paid
34 Sadowski Paweł Bydgoszcz 5 km paid
35 Marcinkowska Marta Solec Kujawski 5 km paid
36 Mikielewicz Oskar Solec Kujawski 5 km paid
37 Majchrowska Anna Solec Kujawski 5 km paid
38 Nowak Maciej Solec Kujawski 600 m
39 Nowak Natalia Solec Kujawski 800 m
40 Tatulińska Aleksandra Bydgoszcz 5 km O co tu biega paid
41 Olkiewicz Oliwier Solec Kujawski 800 m
42 Magdziński Paweł Solec Kujawski 1600 m
43 Kosior Maja Solec Kujawski 1600 m
44 Wiśniewski Artur Solec Kujawski 600 m
45 Chojnacki Hektor Toruń 600 m
46 Masternak Wiktor Solec Kujawski 600 m
47 Masternak Wojciech Solec Kujawski 600 m
48 Łasut Paulina Bydgoszcz 5 km paid
49 Wójcik Piotr Bydgoszcz 5 km paid
50 Oliwkowska-Wójcik Anna Bydgoszcz 5 km paid
51 Karutz Michał Solec Kujawski 5 km paid
52 Thielmann Sebastian Bydgoszcz 5 km paid
53 Zawieruszyński Piotr Mała Nieszawka 5 km paid
54 Biskupski Bartosz Bydgoszcz 5 km paid
55 Biskupska Maja Bydgoszcz 5 km paid
56 Biskupski Marcin Bydgoszcz 10 km paid
57 Lewandowski Andrzej Solec Kujawski 5 km paid
58 Kossowska Anna Solec Kujawski 5 km paid
59 Wadowski Wojciech Bydgoszcz 5 km paid
60 Wadowska Nina Bydgoszcz 5 km paid
61 Wadowski Bartosz Bydgoszcz 10 km paid
62 Kowalecka Bożena Toruń 5 km paid
63 Studziński Krzysztof Bydgoszcz 5 km paid
64 Studziński Waldemar Bydgoszcz 5 km paid
65 Studzińska Ilona Bydgoszcz 5 km paid
66 Drzewiecki Maciej Niemcz 5 km paid
67 Orzeszek-Drzewiecka Izabela Niemcz 5 km paid
68 Dybikowski Mirosław Solec Kujawski 5 km paid
69 Dach Łukasz Bydgoszcz 5 km paid
70 Lipka Zuzanna Toruń 5 km paid
71 Maciejewska-Lipka Joanna Toruń 5 km paid
72 Olejniczak Franciszek Bydgoszcz 5 km paid
73 Olejniczak Grzegorz Bydgoszcz 5 km paid
74 Bednarski Paweł Solec Kujawski 5 km paid
75 Libner Kamil Bydgoszczy 5 km paid
76 Ulatowski Mateusz Solec Kujawski 5 km paid
77 Grochal Dariusz Solec Kujawski 10 km paid
78 Sobiech Liwia Solec Kujawski 800 m MUKS ,, START
79 Lubocka Patrycja Toruń 5 km parkrun Toruń paid on-line
80 Sowińska Justyna Łochowice 10 km Spójnia Białe Błota paid on-line
81 Fabisiak Agata Śrem 800 m Zespół Szkół Katolickich im. Jana Pawła ll w Śremie
82 Murawka Rafał Kusowo 800 m
83 Murawka Jakub Kusowo 250 m
84 Fabisiak Zuzanna Śrem 250 m Przedszkole Edmunda Bojanowskiego w Śremie
85 Sierant Marian Bydgoszcz 10 km paid on-line
86 Skiera Krzysztof Bydgoszcz 5 km paid on-line
87 Skiera Magdalena Bydgoszcz 5 km paid on-line
88 Utyra Weronika Solec Kujawski 600 m
89 Jeziorek Angelika Toruń 5 km paid on-line
90 Brochocka Nadia Bydgoszcz 250 m
91 Runowska Klaudia Bydgoszcz 1600 m
92 Runowska Emilia Bydgoszcz 250 m
93 Glamowski Marcin Bukowiec 5 km nordic walking paid on-line
94 Bachanek Katarzyna Toruń 5 km nordic walking paid on-line
95 Dudziński Paweł Bydgoszcz 10 km Gołańcz Team Run paid on-line
96 Rasztubowicz Jakub Bydgoszcz 600 m 35.00 PLN
97 Anglart Roman Bydgoszcz 10 km Run Pasja paid on-line
98 Kaczan Antoni Solec Kujawski 600 m SP 4 Solec Kujawski
99 Kaczan Maria Solec Kujawski 600 m SP 4 Solec Kujawski
100 Gołembiewski Marek Bydgoszcz 10 km SP44/XV LO Mistrzostwa Sportowego paid on-line


Views: 22588

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. [x] __ZAMKNIJ